0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - DESK JO11-3

Teamleden

Spelers
Ensar Ensar Akyol        
Job Alewijn        
Jaijden Boelen        
Niek van de Griendt        
Jayden van Mosselveld        
Joshua van der Plas        
Jarno Roelen        
Marley van der Sanden        
Arda Yesiloglu        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 10:00 Gilze JO11-2 DESK JO11-3 48418 1 - 3
C 07-12-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 DESK JO11-3 V. (Veerle) Jansens 47932
C 30-11-2019 10:15 DESK JO11-3 SV Capelle JO11-1 47306 2 - 2
C 23-11-2019 10:00 Sarto JO11-5 DESK JO11-3 H.L.J. (Hidde) de Kerf 46082 12 - 1
C 16-11-2019 10:15 DESK JO11-3 Blauw Wit'81 JO11-1G Afgeschermd 47681 3 - 1
C 09-11-2019 10:00 DESK JO11-3 Rijen JO11-7 48464 3 - 2
C 02-11-2019 10:15 VOAB JO11-6 DESK JO11-3 45370 3 - 3
C 26-10-2019 10:00 DESK JO11-3 SC 't Zand JO11-6 J. (Jody) van der Plas 48997 1 - 3
C 05-10-2019 09:30 Riel JO11-2 DESK JO11-3 Afgeschermd 47395 8 - 4
C 28-09-2019 10:30 DESK JO11-3 SV Reeshof JO11-4 48486 3 - 7
C 21-09-2019 10:15 FC Tilburg JO11-3 DESK JO11-3 G. (Gianluca) van Campen 89057 5 - 3
B 14-09-2019 vervallen Uno Animo JO11-2 DESK JO11-3 11877
B 07-09-2019 vervallen DESK JO11-3 SV Capelle JO11-1 11515
B 31-08-2019 vervallen Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3 10982
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:00 Sarto JO11-5 Gloria UC JO11-2 48166 6-1
C 14-12-2019 10:45 Blauw Wit'81 JO11-1G Rijen JO11-7 46523 0-0
C 14-12-2019 09:30 FC Tilburg JO11-3 VOAB JO11-6 89067 1-2
C 14-12-2019 10:15 SV Reeshof JO11-4 SV Capelle JO11-1 48943 1-1
C 14-12-2019 10:00 Gilze JO11-2 DESK JO11-3 48418 1-3
C 14-12-2019 09:30 Riel JO11-2 SC 't Zand JO11-6 47421 0-0
C 07-12-2019 09:30 Riel JO11-2 FC Tilburg JO11-3 89066 7-4
C 07-12-2019 08:30 Rijen JO11-7 Sarto JO11-5 47995 1-6
C 07-12-2019 10:00 SC 't Zand JO11-6 Blauw Wit'81 JO11-1G 48171 7-4
C 07-12-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 DESK JO11-3 47932 0-0
C 07-12-2019 09:30 SV Capelle JO11-1 Gilze JO11-2 46278 0-0
C 07-12-2019 10:15 VOAB JO11-6 SV Reeshof JO11-4 45106 1-12
C 30-11-2019 10:00 Gilze JO11-2 Gloria UC JO11-2 47908 3-5
C 30-11-2019 08:45 Sarto JO11-5 SV Reeshof JO11-4 48547 0-0
C 30-11-2019 10:15 DESK JO11-3 SV Capelle JO11-1 47306 2-2
C 30-11-2019 10:15 VOAB JO11-6 Rijen JO11-7 48150 6-0
C 30-11-2019 10:45 Blauw Wit'81 JO11-1G Riel JO11-2 46033 4-2
C 30-11-2019 10:15 FC Tilburg JO11-3 SC 't Zand JO11-6 89065 2-9
C 23-11-2019 08:45 SV Reeshof JO11-4 Gloria UC JO11-2 45138 3-1
C 23-11-2019 09:30 Riel JO11-2 SV Capelle JO11-1 48731 1-8
C 23-11-2019 10:00 Sarto JO11-5 DESK JO11-3 46082 12-1
C 23-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-6 VOAB JO11-6 47747 12-2
C 23-11-2019 10:15 FC Tilburg JO11-3 Rijen JO11-7 89064 0-0
C 23-11-2019 09:30 Blauw Wit'81 JO11-1G Gilze JO11-2 48117 2-6
C 16-11-2019 08:30 Rijen JO11-7 SV Reeshof JO11-4 46617 1-9
C 16-11-2019 09:30 SV Capelle JO11-1 SC 't Zand JO11-6 48234 8-2
C 16-11-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 Riel JO11-2 46245 8-5
C 16-11-2019 10:00 Gilze JO11-2 FC Tilburg JO11-3 89063 5-3
C 16-11-2019 10:15 DESK JO11-3 Blauw Wit'81 JO11-1G 47681 3-1
C 16-11-2019 10:15 VOAB JO11-6 Sarto JO11-5 48948 0-18
C 09-11-2019 11:15 Sarto JO11-5 SC 't Zand JO11-6 45534 12-1
C 09-11-2019 10:00 DESK JO11-3 Rijen JO11-7 48464 3-2
C 09-11-2019 10:00 Gilze JO11-2 VOAB JO11-6 48513 6-0
C 09-11-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 SV Capelle JO11-1 48537 1-2
C 09-11-2019 09:00 Blauw Wit'81 JO11-1G FC Tilburg JO11-3 89062 7-2
C 09-11-2019 08:45 SV Reeshof JO11-4 Riel JO11-2 47571 6-1
C 06-11-2019 18:45 SV Capelle JO11-1 Blauw Wit'81 JO11-1G 47911 4-1
C 02-11-2019 10:45 FC Tilburg JO11-3 Gloria UC JO11-2 89061 3-5
C 02-11-2019 10:00 SC 't Zand JO11-6 SV Reeshof JO11-4 47184 3-7
C 02-11-2019 10:15 VOAB JO11-6 DESK JO11-3 45370 3-3
C 02-11-2019 08:30 Rijen JO11-7 Gilze JO11-2 47121 4-7
C 02-11-2019 09:30 Riel JO11-2 Sarto JO11-5 47525 0-14
C 26-10-2019 08:45 SV Reeshof JO11-4 FC Tilburg JO11-3 89060 5-7
C 26-10-2019 09:30 SV Capelle JO11-1 VOAB JO11-6 49095 4-4
C 26-10-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 Rijen JO11-7 46218 8-2
C 26-10-2019 10:00 Gilze JO11-2 Riel JO11-2 48456 5-1
C 26-10-2019 10:00 DESK JO11-3 SC 't Zand JO11-6 48997 1-3
C 26-10-2019 11:30 Sarto JO11-5 Blauw Wit'81 JO11-1G 45807 10-2
C 05-10-2019 08:30 Rijen JO11-7 SV Capelle JO11-1 47373 2-5
C 05-10-2019 09:30 Riel JO11-2 DESK JO11-3 47395 8-4
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand JO11-6 Gilze JO11-2 46886 2-2
C 05-10-2019 10:15 VOAB JO11-6 Gloria UC JO11-2 47974 4-2
C 05-10-2019 10:45 Blauw Wit'81 JO11-1G SV Reeshof JO11-4 46742 3-3
C 05-10-2019 10:15 FC Tilburg JO11-3 Sarto JO11-5 89059 1-9
C 28-09-2019 09:30 Gloria UC JO11-2 Blauw Wit'81 JO11-1G 47555 5-1
C 28-09-2019 08:30 Rijen JO11-7 SC 't Zand JO11-6 47371 4-3
C 28-09-2019 10:00 Gilze JO11-2 Sarto JO11-5 48380 2-5
C 28-09-2019 10:30 DESK JO11-3 SV Reeshof JO11-4 48486 3-7
C 28-09-2019 10:15 VOAB JO11-6 Riel JO11-2 47576 8-2
C 28-09-2019 09:30 SV Capelle JO11-1 FC Tilburg JO11-3 89058 7-0
C 21-09-2019 10:15 FC Tilburg JO11-3 DESK JO11-3 89057 5-3
C 21-09-2019 08:45 Sarto JO11-5 SV Capelle JO11-1 48584 4-2
C 21-09-2019 10:45 Blauw Wit'81 JO11-1G VOAB JO11-6 47070 3-7
C 21-09-2019 10:00 SC 't Zand JO11-6 Gloria UC JO11-2 45892 5-3
C 21-09-2019 09:30 Riel JO11-2 Rijen JO11-7 48090 6-3
C 21-09-2019 08:45 SV Reeshof JO11-4 Gilze JO11-2 46633 6-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 DESK JO11-3 11877 0-0
B 14-09-2019 10:45 Blauw Wit'81 JO11-1G SV Capelle JO11-1 11711 0-0
B 07-09-2019 09:00 DESK JO11-3 SV Capelle JO11-1 11515 0-0
B 07-09-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 Blauw Wit'81 JO11-1G 11333 0-0
B 31-08-2019 09:30 SV Capelle JO11-1 Uno Animo JO11-2 11127 0-0
B 31-08-2019 10:45 Blauw Wit'81 JO11-1G DESK JO11-3 10982 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO11-5 10 10 0 0 30 96 11 85 0
2 SV Reeshof JO11-4 10 7 2 1 23 59 26 33 0
3 SV Capelle JO11-1 10 6 3 1 21 43 18 25 0
4 VOAB JO11-6 11 5 2 4 17 37 63 -26 0
5 Gilze JO11-2 10 5 1 4 16 42 31 11 0
6 SC 't Zand JO11-6 10 5 1 4 16 47 45 2 0
7 Gloria UC JO11-2 10 5 0 5 15 39 34 5 0
8 DESK JO11-3 10 3 2 5 11 26 44 -18 0
9 Riel JO11-2 10 3 0 7 9 33 64 -31 0
10 Blauw Wit'81 JO11-1G 10 2 1 7 7 28 49 -21 0
11 FC Tilburg JO11-3 10 2 0 8 6 28 59 -31 0
12 Rijen JO11-7 9 1 0 8 3 19 53 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Capelle JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uno Animo JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:15 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:15 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven