Onder 13 beker poule

Pupillen - DESK JO13-1

Teamleden

Spelers
Kevin Ariens        
Noah Barnhoorn        
Daan Bertens        
Wessel van Boxtel        
Ché Cleijn        
Thyn Delsasso        
Dylan Eikmans        
Robin de Fijter        
Tygo van Gorp        
Jules Hartman        
Sietse Hoefnagel        
Timm de Jong        
Noud de Kock        
Ravy van Laarhoven        
Ties van Laarhoven        
Jerzy Leemans        
Isolde van der Linden        
Sem Maamar        
Brent Moonen        
Teun Nieuwenhuizen        
Stijn van de Pas        
Siem Rombouts        
Xam Siderius        
Vince Sikkers        
Ruben Smit        
Kian van der Velden        
Tijn van de Ven        
Tom Versluis        
Roel Wagemakers        
 
Overige teamleden
Marco van der Linden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:00 WSC JO13-2 DESK JO13-1 10165 0-0
B 14-09-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 RWB JO13-1 10081 5-2
B 07-09-2019 10:15 DESK JO13-1 RWB JO13-1 9887 1-2
B 07-09-2019 11:00 WSC JO13-2 Baardwijk JO13-1 9723 0-5
B 31-08-2019 11:30 RWB JO13-1 WSC JO13-2 9646 4-1
B 31-08-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 DESK JO13-1 9491 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 Uno Animo JO13-1 41687 0-0
C 14-12-2019 11:30 Emplina JO13-2 DESK JO13-1 42467 0-0
C 14-12-2019 11:25 SV Unitas'59 JO13-3 SV BLC JO13-1 90330 0-0
C 14-12-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 Baardwijk JO13-1 40436 0-3
C 14-12-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 WSC JO13-2 42349 1-0
C 14-12-2019 11:45 SCG'18 JO13-2 Den Dungen JO13-1 41482 0-2
C 07-12-2019 11:25 SV Unitas'59 JO13-3 Emplina JO13-2 40146 3-3
C 07-12-2019 10:15 DESK JO13-1 SCG'18 JO13-2 42327 4-1
C 07-12-2019 11:00 Uno Animo JO13-1 WSC JO13-2 40152 0-3
C 07-12-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 42087 8-0
C 07-12-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 40831 2-0
C 07-12-2019 11:15 SV BLC JO13-1 Helvoirt JO13-1 90329 3-1
C 30-11-2019 09:00 WSC JO13-2 Den Dungen JO13-1 40249 1-9
C 30-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 Uno Animo JO13-1 41770 2-1
C 30-11-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 SV Unitas'59 JO13-3 42642 2-0
C 30-11-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 SCG'18 JO13-2 40920 1-0
C 30-11-2019 10:15 DESK JO13-1 Baardwijk JO13-1 41990 0-5
C 25-11-2019 19:00 Emplina JO13-2 SV BLC JO13-1 90328 3-3
C 23-11-2019 09:40 SV BLC JO13-1 DESK JO13-1 90327 2-5
C 23-11-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 41166 2-3
C 23-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO13-3 Den Dungen JO13-1 41860 2-4
C 23-11-2019 11:30 Emplina JO13-2 Baardwijk JO13-1 41452 0-1
C 23-11-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 WSC JO13-2 41326 1-2
C 23-11-2019 11:45 SCG'18 JO13-2 Uno Animo JO13-1 40072 0-4
C 16-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 Emplina JO13-2 41526 5-2
C 16-11-2019 10:15 DESK JO13-1 Nieuwkuijk JO13-1 40176 3-1
C 16-11-2019 11:00 Uno Animo JO13-1 SV Unitas'59 JO13-3 41497 3-6
C 16-11-2019 11:00 WSC JO13-2 Helvoirt JO13-1 41563 1-0
C 16-11-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 SV BLC JO13-1 90326 3-1
C 16-11-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 SCG'18 JO13-2 41333 7-1
C 09-11-2019 11:45 SCG'18 JO13-2 SV Unitas'59 JO13-3 41327 1-5
C 09-11-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 SV BLC JO13-1 90325 2-0
C 09-11-2019 09:00 WSC JO13-2 Baardwijk JO13-1 41167 0-4
C 09-11-2019 09:00 Uno Animo JO13-1 Den Dungen JO13-1 42658 3-11
C 09-11-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 Emplina JO13-2 41031 2-2
C 09-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 DESK JO13-1 41726 1-3
C 02-11-2019 09:45 SV BLC JO13-1 SCG'18 JO13-2 90324 4-1
C 02-11-2019 10:15 DESK JO13-1 WSC JO13-2 40872 5-1
C 02-11-2019 11:25 SV Unitas'59 JO13-3 Nieuwkuijk JO13-1 40727 5-5
C 02-11-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 Helvoirt JO13-1 41832 1-0
C 02-11-2019 11:30 Emplina JO13-2 Uno Animo JO13-1 42006 4-2
C 02-11-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 41956 13-0
C 26-10-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 SV Unitas'59 JO13-3 41828 2-3
C 26-10-2019 11:00 Uno Animo JO13-1 Baardwijk JO13-1 42380 0-10
C 26-10-2019 11:00 WSC JO13-2 SV BLC JO13-1 90323 3-3
C 26-10-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 DESK JO13-1 40537 6-1
C 26-10-2019 11:45 SCG'18 JO13-2 Emplina JO13-2 40611 2-2
C 26-10-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 Helvoirt JO13-1 40418 3-1
C 05-10-2019 10:15 DESK JO13-1 Uno Animo JO13-1 41507 7-2
C 05-10-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 SCG'18 JO13-2 40826 2-1
C 05-10-2019 11:25 SV Unitas'59 JO13-3 WSC JO13-2 40846 2-1
C 05-10-2019 11:30 Emplina JO13-2 Nieuwkuijk JO13-1 40441 4-2
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-3 42023 0-0
C 05-10-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 Den Dungen JO13-1 39952 2-1
C 05-10-2019 09:40 SV BLC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 90322 5-0
C 28-09-2019 10:15 DESK JO13-1 SV Unitas'59 JO13-3 41410 6-0
C 28-09-2019 11:00 Uno Animo JO13-1 Helvoirt JO13-1 42553 0-3
C 28-09-2019 11:00 WSC JO13-2 SCG'18 JO13-2 41974 1-0
C 28-09-2019 11:15 Den Dungen JO13-1 Emplina JO13-2 41144 6-1
C 28-09-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO13-3 Nieuwkuijk JO13-1 41616 1-3
C 28-09-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 40314 0-0
C 28-09-2019 12:30 Baardwijk JO13-1 SV BLC JO13-1 90321 3-2
C 21-09-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-3 Baardwijk JO13-1 42671 2-8
C 21-09-2019 11:30 Emplina JO13-2 WSC JO13-2 40228 3-0
C 21-09-2019 10:00 SCG'18 JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-3 42360 4-1
C 21-09-2019 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 Den Dungen JO13-1 42108 0-5
C 21-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 Uno Animo JO13-1 40901 0-0
C 21-09-2019 09:45 SV BLC JO13-1 Uno Animo JO13-1 90320 4-3
C 21-09-2019 10:15 Helvoirt JO13-1 DESK JO13-1 41253 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO13-1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 RWB JO13-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 DESK JO13-1 3 0 1 2 1 3 5 -2 0
4 WSC JO13-2 3 0 1 2 1 1 9 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO13-1 11 11 0 0 33 58 6 52 0
2 Den Dungen JO13-1 11 10 0 1 30 56 11 45 0
3 DESK JO13-1 10 7 0 3 21 35 23 12 0
4 SV BLC JO13-1 10 4 2 4 14 27 24 3 0
5 SV Unitas'59 JO13-3 10 4 2 4 14 28 35 -7 0
6 Emplina JO13-2 10 3 4 3 13 24 26 -2 0
7 Nieuwkuijk JO13-1 10 4 1 5 13 18 23 -5 0
8 Helvoirt JO13-1 11 4 1 6 13 17 18 -1 0
9 WSC JO13-2 11 4 1 6 13 13 28 -15 0
10 OJC ROSMALEN JO13-3 11 4 0 7 12 16 44 -28 0
11 SCG'18 JO13-2 11 1 1 9 4 11 33 -22 0
12 Uno Animo JO13-1 10 1 0 9 3 18 50 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-07-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 05-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 11 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK MO13-1 - FC Tilburg MO13-1 (13-0)
Foto's: Dieter Cleijn
31-08-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven