0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Pupillen - DESK JO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Kevin Ariens | |||||||
Wessel van Boxtel | |||||||
Ché Cleijn | |||||||
Tygo van Gorp | |||||||
Jules Hartman | |||||||
Sietse Hoefnagel | |||||||
Timm de Jong | |||||||
Noud de Kock | |||||||
Ties van Laarhoven | |||||||
Jerzy Leemans | |||||||
Isolde van der Linden | |||||||
Brent Moonen | |||||||
Teun Nieuwenhuizen | |||||||
Stijn van de Pas | |||||||
Siem Rombouts | |||||||
Xam Siderius | |||||||
Ruben Smit | |||||||
Roel Wagemakers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marco van der Linden | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 12:00 | RKDSV JO13-1 | Sarto JO13-2 | 111989 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | WSC JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 112558 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | DESK JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 113308 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | FC Tilburg JO13-1 | 113507 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | Sarto JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 114764 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | FC Tilburg JO13-1 | WSC JO13-2 | 114391 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Hilvaria JO13-1 | RKDSV JO13-1 | 113561 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Helvoirt JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 111927 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | 111309 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:00 | RKDSV JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 111695 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | WSC JO13-2 | DESK JO13-1 | 112064 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | FC Tilburg JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 115313 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | Hilvaria JO13-1 | 111923 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Sarto JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 110728 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | Sarto JO13-2 | 112392 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | WSC JO13-2 | 113264 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | DESK JO13-1 | RKDSV JO13-1 | 113863 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | FC Tilburg JO13-1 | 110693 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Hilvaria JO13-1 | 111490 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | FC Tilburg JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 114689 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Sarto JO13-2 | DESK JO13-1 | 115512 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Hilvaria JO13-1 | WSC JO13-2 | 114592 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Helvoirt JO13-1 | RKDSV JO13-1 | 113712 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 113912 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 113841 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | DESK JO13-1 | Hilvaria JO13-1 | 113322 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | FC Tilburg JO13-1 | 113793 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 111341 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | WSC JO13-2 | Sarto JO13-2 | 112129 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Hilvaria JO13-1 | 111723 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | WSC JO13-2 | 114513 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | RKDSV JO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | 113541 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | DESK JO13-1 | 115161 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:00 | Hilvaria JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 111466 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Helvoirt JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 113210 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | Sarto JO13-2 | FC Tilburg JO13-1 | 113802 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | DESK JO13-1 | 113167 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Sarto JO13-2 | VOAB JO13-3 | 110805 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 114180 | 0-3 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | FC Tilburg JO13-1 | Hilvaria JO13-1 | 114979 | 1-4 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | WSC JO13-2 | Helvoirt JO13-1 | 114720 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | RKDSV JO13-1 | 114261 | 5-3 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | Hilvaria JO13-1 | Sarto JO13-2 | 111855 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | DESK JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 114091 | 2-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Helvoirt JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 113578 | 0-6 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | VOAB JO13-3 | FC Tilburg JO13-1 | 113216 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | 115577 | 5-1 | ||
C | 15-02-2020 12:00 | RKDSV JO13-1 | WSC JO13-2 | 111559 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Sarto JO13-2 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 113177 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | FC Tilburg JO13-1 | DESK JO13-1 | 114973 | 0-1 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-4 | RKDSV JO13-1 | 112416 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Hilvaria JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 115017 | 1-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | WSC JO13-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | 113936 | 2-3 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | VOAB JO13-3 | 114886 | 7-1 | ||
C | 01-02-2020 12:00 | RKDSV JO13-1 | FC Tilburg JO13-1 | 111601 | 4-4 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | VOAB JO13-3 | Hilvaria JO13-1 | 110872 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Helvoirt JO13-1 | Sarto JO13-2 | 113695 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | DESK JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 114028 | 1-3 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 114210 | 3-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 11:00 | WSC JO13-2 | DESK JO13-1 | 10165 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | RWB JO13-1 | 10081 | 5-2 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | DESK JO13-1 | RWB JO13-1 | 9887 | 1-2 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | WSC JO13-2 | Baardwijk JO13-1 | 9723 | 0-5 | ||
B | 31-08-2019 11:30 | RWB JO13-1 | WSC JO13-2 | 9646 | 4-1 | ||
B | 31-08-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | DESK JO13-1 | 9491 | 3-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Uno Animo JO13-1 | 41687 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | Emplina JO13-2 | DESK JO13-1 | 42467 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:25 | SV Unitas'59 JO13-3 | SV BLC JO13-1 | 90330 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Helvoirt JO13-1 | Baardwijk JO13-1 | 40436 | 0-3 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-3 | WSC JO13-2 | 42349 | 1-0 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | SCG'18 JO13-2 | Den Dungen JO13-1 | 41482 | 0-2 | ||
C | 07-12-2019 11:25 | SV Unitas'59 JO13-3 | Emplina JO13-2 | 40146 | 3-3 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | DESK JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 42327 | 4-1 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | Uno Animo JO13-1 | WSC JO13-2 | 40152 | 0-3 | ||
C | 07-12-2019 11:15 | Den Dungen JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 42087 | 8-0 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 40831 | 2-0 | ||
C | 07-12-2019 11:15 | SV BLC JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 90329 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | WSC JO13-2 | Den Dungen JO13-1 | 40249 | 1-9 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-3 | Uno Animo JO13-1 | 41770 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Helvoirt JO13-1 | SV Unitas'59 JO13-3 | 42642 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 40920 | 1-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | DESK JO13-1 | Baardwijk JO13-1 | 41990 | 0-5 | ||
C | 25-11-2019 19:00 | Emplina JO13-2 | SV BLC JO13-1 | 90328 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 09:40 | SV BLC JO13-1 | DESK JO13-1 | 90327 | 2-5 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Helvoirt JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 41166 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 11:25 | SV Unitas'59 JO13-3 | Den Dungen JO13-1 | 41860 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Emplina JO13-2 | Baardwijk JO13-1 | 41452 | 0-1 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | WSC JO13-2 | 41326 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | SCG'18 JO13-2 | Uno Animo JO13-1 | 40072 | 0-4 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-3 | Emplina JO13-2 | 41526 | 5-2 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | DESK JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 40176 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Uno Animo JO13-1 | SV Unitas'59 JO13-3 | 41497 | 3-6 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | WSC JO13-2 | Helvoirt JO13-1 | 41563 | 1-0 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Den Dungen JO13-1 | SV BLC JO13-1 | 90326 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 41333 | 7-1 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | SCG'18 JO13-2 | SV Unitas'59 JO13-3 | 41327 | 1-5 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | SV BLC JO13-1 | 90325 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | WSC JO13-2 | Baardwijk JO13-1 | 41167 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Uno Animo JO13-1 | Den Dungen JO13-1 | 42658 | 3-11 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Helvoirt JO13-1 | Emplina JO13-2 | 41031 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-3 | DESK JO13-1 | 41726 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | SV BLC JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 90324 | 4-1 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | DESK JO13-1 | WSC JO13-2 | 40872 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 11:25 | SV Unitas'59 JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-1 | 40727 | 5-5 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | Den Dungen JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 41832 | 1-0 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Emplina JO13-2 | Uno Animo JO13-1 | 42006 | 4-2 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 41956 | 13-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-3 | SV Unitas'59 JO13-3 | 41828 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Uno Animo JO13-1 | Baardwijk JO13-1 | 42380 | 0-10 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | WSC JO13-2 | SV BLC JO13-1 | 90323 | 3-3 | ||
C | 26-10-2019 11:15 | Den Dungen JO13-1 | DESK JO13-1 | 40537 | 6-1 | ||
C | 26-10-2019 11:45 | SCG'18 JO13-2 | Emplina JO13-2 | 40611 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 40418 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | DESK JO13-1 | Uno Animo JO13-1 | 41507 | 7-2 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Helvoirt JO13-1 | SCG'18 JO13-2 | 40826 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 11:25 | SV Unitas'59 JO13-3 | WSC JO13-2 | 40846 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Emplina JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 40441 | 4-2 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 42023 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | Den Dungen JO13-1 | 39952 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 09:40 | SV BLC JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 90322 | 5-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | DESK JO13-1 | SV Unitas'59 JO13-3 | 41410 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Uno Animo JO13-1 | Helvoirt JO13-1 | 42553 | 0-3 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | WSC JO13-2 | SCG'18 JO13-2 | 41974 | 1-0 | ||
C | 28-09-2019 11:15 | Den Dungen JO13-1 | Emplina JO13-2 | 41144 | 6-1 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | OJC ROSMALEN JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-1 | 41616 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-4 | 40314 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | Baardwijk JO13-1 | SV BLC JO13-1 | 90321 | 3-2 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | SV Unitas'59 JO13-3 | Baardwijk JO13-1 | 42671 | 2-8 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Emplina JO13-2 | WSC JO13-2 | 40228 | 3-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | SCG'18 JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 42360 | 4-1 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Den Dungen JO13-1 | 42108 | 0-5 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Zwaluw VFC JO13-4 | Uno Animo JO13-1 | 40901 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:45 | SV BLC JO13-1 | Uno Animo JO13-1 | 90320 | 4-3 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Helvoirt JO13-1 | DESK JO13-1 | 41253 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 4 | 10 | 0 |
2 | Hilvaria JO13-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 6 | 2 | 4 | 0 |
3 | DESK JO13-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9 | 11 | -2 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 4 | 5 | 0 |
6 | Sarto JO13-2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 |
7 | WSC JO13-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 5 | 2 | 0 |
8 | RKDSV JO13-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11 | 14 | -3 | 0 |
9 | Helvoirt JO13-1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | -7 | 0 |
10 | FC Tilburg JO13-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 9 | -4 | 0 |
11 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 12 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk JO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 4 | 9 | 0 |
2 | RWB JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 |
3 | DESK JO13-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
4 | WSC JO13-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk JO13-1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 58 | 6 | 52 | 0 |
2 | Den Dungen JO13-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 56 | 11 | 45 | 0 |
3 | DESK JO13-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 35 | 23 | 12 | 0 |
4 | SV BLC JO13-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 27 | 24 | 3 | 0 |
5 | SV Unitas'59 JO13-3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 28 | 35 | -7 | 0 |
6 | Emplina JO13-2 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 24 | 26 | -2 | 0 |
7 | Nieuwkuijk JO13-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 18 | 23 | -5 | 0 |
8 | Helvoirt JO13-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 17 | 18 | -1 | 0 |
9 | WSC JO13-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 13 | 28 | -15 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO13-3 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 16 | 44 | -28 | 0 |
11 | SCG'18 JO13-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 11 | 33 | -22 | 0 |
12 | Uno Animo JO13-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 18 | 50 | -32 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:30 - 20:00 | B | Kleedkamer 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:30 - 20:00 | F | Kleedkamer 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|