0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO13-3

Teamleden

Spelers
Luke Bleekendaal        
Maxime van Dongen        
Karsten van Grinsven        
Jasper Jansen        
Hardjono Kaligis        
Devon Pansa        
Stan Sweep        
Denzel Tolenaars        
Duncan Verhagen        
Bram van Wezel        
Luuk Zegelink        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 12:30 Dussense Boys JO13-1G NEO'25 JO13-1
C 07-03-2020 12:00 Haarsteeg JO13-3 HHC'09 JO13-1
C 07-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 RKDVC JO13-3
C 07-03-2020 10:30 CHC JO13-1 GDC JO13-1
C 07-03-2020 10:30 WSC JO13-4 Uno Animo JO13-2
C 07-03-2020 09:00 DESK JO13-3 SSC'55 JO13-1G
C 14-03-2020 12:00 HHC'09 JO13-1 Dussense Boys JO13-1G
C 14-03-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7
C 14-03-2020 08:30 SSC'55 JO13-1G WSC JO13-4
C 14-03-2020 09:00 GDC JO13-1 Haarsteeg JO13-3
C 14-03-2020 10:25 NEO'25 JO13-1 RKDVC JO13-3
C 14-03-2020 10:30 CHC JO13-1 DESK JO13-3
C 21-03-2020 10:15 NEO'25 JO13-1 Haarsteeg JO13-3
C 21-03-2020 12:00 HHC'09 JO13-1 CHC JO13-1
C 21-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 DESK JO13-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:00 GDC JO13-1 DESK JO13-3 H.C.W. (Ron) Leijser 114438 2 - 6
C 08-02-2020 10:15 DESK JO13-3 RKDVC JO13-3 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 112793 1 - 1
C 01-02-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 DESK JO13-3 D.E.M. (Daan) Kieboom 112691 4 - 6
V 25-01-2020 10:30 Dongen JO13-5 DESK JO13-3
V 18-01-2020 11:15 Den Dungen JO13-2 DESK JO13-3
C 14-12-2019 10:15 DESK JO13-3 RFC JO13-4G S. (Sam) Haarbosch 40514
C 07-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 DESK JO13-3 T. (Tygo) Gringhuis 42411 5 - 4
C 30-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Unitas'30 JO13-9 Afgeschermd 41522 10 - 0
C 23-11-2019 09:00 DESK JO13-3 SV Reeshof JO13-3 Afgeschermd 41195 7 - 2
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 DESK JO13-3 D.J.N. (Daan) Russeler 42194 1 - 3
C 09-11-2019 10:45 SVG JO13-1 DESK JO13-3 T. (Thijs) van de Geer 40320 12 - 3
C 02-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Sarto JO13-5 J. (Jos) Hermsen 40613 15 - 2
C 26-10-2019 10:30 Dongen JO13-4 DESK JO13-3 Afgeschermd 42593 4 - 6
B 19-10-2019 10:15 DESK JO13-3 WSC JO13-3 Afgeschermd 92651 0 - 3
C 05-10-2019 09:00 DESK JO13-3 Gilze JO13-3 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 42298 9 - 3
C 28-09-2019 10:15 Baronie JO13-6 DESK JO13-3 F.C. (Frank) Ingenbleek 40546 6 - 0
C 21-09-2019 10:15 DESK JO13-3 Olympia'60 JO13-2 S. (Sam) Haarbosch 41652 5 - 6
B 14-09-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 DESK JO13-3 Afgeschermd 10010 3 - 4
B 07-09-2019 11:15 RKDVC JO13-3 DESK JO13-3 S.S. (Sjoerd) Bouman 9940 1 - 5
B 31-08-2019 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3 Afgeschermd 9601 4 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 10:45 SSC'55 JO13-1G CHC JO13-1 115190 7-0
C 15-02-2020 11:15 RKDVC JO13-3 Dussense Boys JO13-1G 112865 0-3
C 15-02-2020 12:00 HHC'09 JO13-1 WSC JO13-4 111532 0-2
C 15-02-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 Haarsteeg JO13-3 115530 1-4
C 15-02-2020 12:00 NEO'25 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 112559 3-3
C 15-02-2020 09:00 GDC JO13-1 DESK JO13-3 114438 2-6
C 08-02-2020 12:30 Dussense Boys JO13-1G Uno Animo JO13-2 114766 4-3
C 08-02-2020 11:30 Haarsteeg JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 111762 6-1
C 08-02-2020 10:30 CHC JO13-1 NEO'25 JO13-1 113817 1-2
C 08-02-2020 10:30 WSC JO13-4 GDC JO13-1 114688 4-1
C 08-02-2020 10:15 DESK JO13-3 RKDVC JO13-3 112793 1-1
C 08-02-2020 10:00 SSC'55 JO13-1G HHC'09 JO13-1 110755 1-8
C 01-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Dussense Boys JO13-1G 111222 3-1
C 01-02-2020 11:15 RKDVC JO13-3 WSC JO13-4 113277 0-4
C 01-02-2020 11:00 Uno Animo JO13-2 DESK JO13-3 112691 4-6
C 01-02-2020 09:00 GDC JO13-1 SSC'55 JO13-1G 113797 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 10:15 DESK JO13-3 WSC JO13-3 92651 0-3
B 14-09-2019 12:00 HHC'09 JO13-1 DESK JO13-3 10010 3-4
B 14-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-3 10214 3-2
B 11-09-2019 18:45 HHC'09 JO13-1 RKDVC JO13-3 9424 5-1
B 07-09-2019 11:15 RKDVC JO13-3 DESK JO13-3 9940 1-5
B 07-09-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 HHC'09 JO13-1 9775 5-2
B 31-08-2019 10:15 DESK JO13-3 Haarsteeg JO13-3 9601 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2019 19:00 JEKA JO13-10 Olympia'60 JO13-2 41825 0-0
C 14-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Unitas'30 JO13-9 41475 14-0
C 14-12-2019 11:45 Gilze JO13-3 Sarto JO13-5 40639 3-2
C 14-12-2019 10:00 SVG JO13-1 SV Reeshof JO13-3 41528 0-0
C 14-12-2019 10:30 Dongen JO13-4 Baronie JO13-6 42285 0-0
C 14-12-2019 10:15 DESK JO13-3 RFC JO13-4G 40514 0-0
C 07-12-2019 09:00 Baronie JO13-6 JEKA JO13-10 40485 0-0
C 07-12-2019 10:00 Sarto JO13-5 Olympia'60 JO13-2 42045 1-2
C 07-12-2019 12:00 SV Reeshof JO13-3 Gilze JO13-3 42129 3-2
C 07-12-2019 11:45 Unitas'30 JO13-9 SVG JO13-1 42290 1-14
C 07-12-2019 12:00 RFC JO13-4G Dongen JO13-4 39977 0-8
C 07-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 DESK JO13-3 42411 5-4
C 30-11-2019 09:00 JEKA JO13-10 Sarto JO13-5 42111 4-1
C 30-11-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Baronie JO13-6 41534 0-3
C 30-11-2019 10:00 Gilze JO13-3 Dongen JO13-4 42280 6-2
C 30-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Unitas'30 JO13-9 41522 10-0
C 30-11-2019 11:00 SVG JO13-1 SC 't Zand JO13-6 39982 11-1
C 30-11-2019 12:00 RFC JO13-4G SV Reeshof JO13-3 40726 1-5
C 23-11-2019 09:00 Dongen JO13-4 Sarto JO13-5 42351 5-0
C 23-11-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 RFC JO13-4G 41814 3-2
C 23-11-2019 09:00 DESK JO13-3 SV Reeshof JO13-3 41195 7-2
C 23-11-2019 11:00 SVG JO13-1 JEKA JO13-10 41300 14-0
C 23-11-2019 10:00 SC 't Zand JO13-6 Baronie JO13-6 42690 0-4
C 23-11-2019 11:45 Gilze JO13-3 Olympia'60 JO13-2 41829 4-1
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 DESK JO13-3 42194 1-3
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-9 40106 11-0
C 16-11-2019 08:45 Sarto JO13-5 SC 't Zand JO13-6 41192 2-6
C 16-11-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 SVG JO13-1 40212 0-10
C 16-11-2019 12:00 RFC JO13-4G Gilze JO13-3 41380 0-19
C 16-11-2019 11:00 SV Reeshof JO13-3 Dongen JO13-4 41668 6-0
C 09-11-2019 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-9 42232 6-0
C 09-11-2019 10:45 SVG JO13-1 DESK JO13-3 40320 12-3
C 09-11-2019 10:30 Dongen JO13-4 SC 't Zand JO13-6 40472 0-5
C 09-11-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 SV Reeshof JO13-3 41495 1-2
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO13-5 Baronie JO13-6 41623 0-8
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 RFC JO13-4G 40931 12-0
C 02-11-2019 10:15 SV Reeshof JO13-3 JEKA JO13-10 40031 3-2
C 02-11-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Gilze JO13-3 41938 4-4
C 02-11-2019 10:15 Baronie JO13-6 SVG JO13-1 41871 1-5
C 02-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Sarto JO13-5 40613 15-2
C 02-11-2019 12:00 RFC JO13-4G Olympia'60 JO13-2 41806 2-2
C 02-11-2019 11:40 Unitas'30 JO13-9 Dongen JO13-4 40471 0-1
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO13-10 SC 't Zand JO13-6 41395 2-1
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO13-5 SV Reeshof JO13-3 42158 0-2
C 26-10-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Unitas'30 JO13-9 42667 6-1
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO13-6 RFC JO13-4G 40704 31-0
C 26-10-2019 10:30 Dongen JO13-4 DESK JO13-3 42593 4-6
C 26-10-2019 11:45 Gilze JO13-3 SVG JO13-1 40932 2-8
C 05-10-2019 08:45 SV Reeshof JO13-3 Baronie JO13-6 42144 2-4
C 05-10-2019 09:00 DESK JO13-3 Gilze JO13-3 42298 9-3
C 05-10-2019 12:00 RFC JO13-4G Sarto JO13-5 40409 4-4
C 05-10-2019 11:00 SVG JO13-1 Dongen JO13-4 40443 14-2
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO13-9 JEKA JO13-10 40262 1-5
C 05-10-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Olympia'60 JO13-2 40834 4-3
C 28-09-2019 10:15 Baronie JO13-6 DESK JO13-3 40546 6-0
C 28-09-2019 10:00 Sarto JO13-5 SVG JO13-1 42647 0-14
C 28-09-2019 08:45 SV Reeshof JO13-3 Unitas'30 JO13-9 41890 11-2
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO13-10 Gilze JO13-3 41237 3-4
C 28-09-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Dongen JO13-4 42134 5-2
C 28-09-2019 10:15 RFC JO13-4G SC 't Zand JO13-6 40944 5-4
C 21-09-2019 09:30 Gilze JO13-3 Baronie JO13-6 40829 0-7
C 21-09-2019 10:00 SC 't Zand JO13-6 SV Reeshof JO13-3 40616 0-9
C 21-09-2019 11:00 SVG JO13-1 RFC JO13-4G 41516 43-0
C 21-09-2019 10:30 Dongen JO13-4 JEKA JO13-10 40280 5-10
C 21-09-2019 10:15 DESK JO13-3 Olympia'60 JO13-2 41652 5-6
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 Sarto JO13-5 40929 0-21

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-4 3 3 0 0 9 10 1 9 0
2 DESK JO13-3 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Haarsteeg JO13-3 2 2 0 0 6 10 2 8 0
4 Dussense Boys JO13-1G 3 2 0 1 6 8 6 2 0
5 NEO'25 JO13-1 2 1 1 0 4 5 4 1 0
6 OJC ROSMALEN JO13-7 3 1 1 1 4 7 10 -3 0
7 HHC'09 JO13-1 2 1 0 1 3 8 3 5 0
8 SSC'55 JO13-1G 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
9 GDC JO13-1 3 1 0 2 3 7 12 -5 0
10 RKDVC JO13-3 3 0 1 2 1 1 8 -7 0
11 CHC JO13-1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0
12 Uno Animo JO13-2 3 0 0 3 0 8 14 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-3 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 DESK JO13-3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVG JO13-1 10 10 0 0 30 145 10 135 0
2 Baronie JO13-6 9 8 0 1 24 75 7 68 0
3 SV Reeshof JO13-3 10 8 0 2 24 45 19 26 0
4 Gilze JO13-3 11 6 1 4 19 53 39 14 0
5 DESK JO13-3 10 6 0 4 18 62 41 21 0
6 SC 't Zand JO13-6 11 5 1 5 16 44 44 0 0
7 JEKA JO13-10 9 5 0 4 15 39 32 7 0
8 Olympia'60 JO13-2 10 4 1 5 13 26 34 -8 0
9 Dongen JO13-4 10 3 0 7 9 29 52 -23 0
10 RFC JO13-4G 10 1 2 7 5 14 131 -117 0
11 Sarto JO13-5 11 1 1 9 4 33 63 -30 0
12 Unitas'30 JO13-9 11 1 0 10 3 8 101 -93 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO13-3 - Haarsteeg JO13-3 (4-3)
Foto's: Dieter Cleijn
31-08-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven