0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO15-1

Teamleden

Spelers
Aaron Barnhoorn        
Niels Bartels        
Wouter Bod        
Joeri van Boxtel        
Wouter Buitelaar        
Ronan Damen        
Youri van Gog        
Milan de Haan        
Ian van den Herik        
Derck van Hooren        
Robin Kemmeren        
Siep de Kock        
Romy van der Lee        
Rafael van Loon        
Stijn Marreel        
Jasper Martens        
Tim Meijers        
Bas Mikkers        
Jules Mikkers        
Milan Pols        
Lucas Reijnen        
Lars van Riel        
Ties van Riel        
Martijn Schijvens        
Job Schouten        
Mika Simmerok        
Julian Smit        
Sem van de Ven        
Koen Vermeer        
Cas van Wanrooy        
Cas Wellens        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 10:15 RFC JO15-1 Jong Brabant JO15-1
C 07-03-2020 11:30 SVSSS JO15-1 DESK JO15-1
C 07-03-2020 12:15 SV Reeshof JO15-1 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1
C 07-03-2020 13:00 Sarto JO15-2 Helvoirt JO15-1
C 07-03-2020 13:15 Were Di JO15-1 WSC JO15-1
C 07-03-2020 15:00 Rijen JO15-1 Audacia JO15-1
C 14-03-2020 13:00 DESK JO15-1 Rijen JO15-1
C 14-03-2020 12:45 Audacia JO15-1 SV Reeshof JO15-1
C 14-03-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1 Jong Brabant JO15-1
C 14-03-2020 11:30 SVSSS JO15-1 Sarto JO15-2
C 14-03-2020 10:30 WSC JO15-1 RFC JO15-1
C 14-03-2020 13:00 Helvoirt JO15-1 Were Di JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 13:00 DESK JO15-1 Sarto JO15-2 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 105114 6 - 1
C 08-02-2020 13:15 Were Di JO15-1 DESK JO15-1 R. (Richard) van Erp 105645 1 - 1
C 01-02-2020 13:00 DESK JO15-1 Helvoirt JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 105346 4 - 0
B 25-01-2020 12:45 SV Unitas'59 JO15-1 DESK JO15-1 J. (Jelle) van den Corput 93947 2 - 2 (4 - 5)
V 21-01-2020 19:00 DESK JO15-1 VOAB JO15-1
V 18-01-2020 11:30 DESK JO15-1 WSC JO15-1
V 18-01-2020 vervallen DESK JO15-1 LRC JO15-1
V 15-01-2020 19:00 Madese Boys JO15-1 DESK JO15-1
V 11-01-2020 12:30 Bladella JO15-1 DESK JO15-1
C 14-12-2019 11:30 DESK JO15-1 Were Di JO15-1 B.J. (Bert) Schotanus 35160 3 - 2
C 07-12-2019 12:45 The White Boys JO15-1 DESK JO15-1 S. (Stephan) Koek 35418
C 30-11-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 J.A. (John) Swaans 35425 2 - 2
C 23-11-2019 13:00 DESK JO15-1 FC Tilburg JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 35269 0 - 2
C 16-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 DESK JO15-1 M.M.J. (Michel) de Munnik 35289 1 - 2
C 09-11-2019 12:30 DESK JO15-1 Gilze JO15-1 K. (Kevin) Thijssen 35243 1 - 2
C 02-11-2019 14:00 TSC JO15-1 DESK JO15-1 G. (Gerben) Berm 35341 8 - 4
C 26-10-2019 13:00 DESK JO15-1 RWB JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 35173 2 - 2
V 22-10-2019 19:30 DESK JO15-1 Dongen JO15-1
B 19-10-2019 13:00 DESK JO15-1 Unitas'30 JO15-1 M.F. (Faissal) el Karimi 92489 2 - 2 (4 - 3)
V 12-10-2019 11:00 DESK JO15-1 TSV Gudok JO15-1
C 05-10-2019 12:30 ZIGO JO15-1 DESK JO15-1 A. (Anton) Atsma 35294 1 - 0
C 28-09-2019 10:30 WSC JO15-1 DESK JO15-1 M. (Murat) Baysan 35150 0 - 0
C 21-09-2019 13:00 DESK JO15-1 VOAB JO15-1 Afgeschermd 35167 0 - 0
B 14-09-2019 10:30 WSC JO15-1 DESK JO15-1 K.J. (Keith) Dyne 8901 1 - 1
B 07-09-2019 13:00 DESK JO15-1 RKDVC JO15-1 R.C.Q. (Ronald) Buitelaar 8639 1 - 1
B 31-08-2019 13:00 RWB JO15-1 DESK JO15-1 J.M.J. (Jul) Vandebroek 8249 2 - 7
V 28-08-2019 19:00 DESK JO15-1 Dongen JO15-1
V 24-08-2019 13:00 DESK JO15-1 SC 't Zand JO15-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 13:00 Jong Brabant JO15-1 SV Reeshof JO15-1 105617 3-2
C 15-02-2020 13:00 Helvoirt JO15-1 SVSSS JO15-1 106861 1-1
C 15-02-2020 13:00 DESK JO15-1 Sarto JO15-2 105114 6-1
C 15-02-2020 12:45 Audacia JO15-1 Were Di JO15-1 107051 4-0
C 15-02-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1 RFC JO15-1 108614 0-4
C 15-02-2020 10:30 WSC JO15-1 Rijen JO15-1 107934 3-0
C 08-02-2020 15:00 Rijen JO15-1 RFC JO15-1 106455 0-3
C 08-02-2020 13:15 Were Di JO15-1 DESK JO15-1 105645 1-1
C 08-02-2020 13:00 Helvoirt JO15-1 Audacia JO15-1 106980 0-2
C 08-02-2020 13:00 Sarto JO15-2 Jong Brabant JO15-1 105140 1-6
C 08-02-2020 12:00 SV Reeshof JO15-1 WSC JO15-1 103854 0-6
C 08-02-2020 11:30 SVSSS JO15-1 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1 104177 3-1
C 01-02-2020 13:00 Jong Brabant JO15-1 Were Di JO15-1 104379 2-0
C 01-02-2020 13:00 DESK JO15-1 Helvoirt JO15-1 105346 4-0
C 01-02-2020 12:45 Audacia JO15-1 SVSSS JO15-1 107790 5-1
C 01-02-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1 Rijen JO15-1 105355 0-0
C 01-02-2020 10:30 WSC JO15-1 Sarto JO15-2 106390 10-0
C 01-02-2020 10:15 RFC JO15-1 SV Reeshof JO15-1 106018 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 25-01-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 Theole JO15-1 93950 2-3
B 25-01-2020 13:00 FC Eindhoven JO15-1 Sarto JO15-1 93951 2-0
B 25-01-2020 12:45 SV Unitas'59 JO15-1 DESK JO15-1 93947 2-2
B 18-01-2020 12:45 UNA JO15-1G Beloften PSV 93948 0-0
B 18-01-2020 11:15 JVOZ JO15-1 Baronie JO15-1 93949 6-1
B 19-10-2019 13:00 DESK JO15-1 Unitas'30 JO15-1 92489 2-2
B 14-09-2019 13:00 RWB JO15-1 RKDVC JO15-1 8820 3-2
B 14-09-2019 10:30 WSC JO15-1 DESK JO15-1 8901 1-1
B 07-09-2019 13:00 DESK JO15-1 RKDVC JO15-1 8639 1-1
B 07-09-2019 10:30 WSC JO15-1 RWB JO15-1 8473 7-4
B 31-08-2019 13:00 RWB JO15-1 DESK JO15-1 8249 2-7
B 31-08-2019 12:45 RKDVC JO15-1 WSC JO15-1 8400 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 13:00 VOAB JO15-1 WSC JO15-1 35188 1-0
C 14-12-2019 13:15 Gilze JO15-1 TSC JO15-1 35403 0-0
C 14-12-2019 13:00 RWB JO15-1 The White Boys JO15-1 35217 5-2
C 14-12-2019 12:30 ZIGO JO15-1 Jong Brabant JO15-1 35153 2-0
C 14-12-2019 11:30 DESK JO15-1 Were Di JO15-1 35160 3-2
C 14-12-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 FC Tilburg JO15-1 35253 1-2
C 07-12-2019 12:30 FC Tilburg JO15-1 WSC JO15-1 35154 1-0
C 07-12-2019 12:45 The White Boys JO15-1 DESK JO15-1 35418 0-0
C 07-12-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 SV Reeshof JO15-1 35412 1-1
C 07-12-2019 10:30 TSC JO15-1 ZIGO JO15-1 35406 0-2
C 07-12-2019 13:15 Gilze JO15-1 RWB JO15-1 35192 3-4
C 07-12-2019 13:45 Were Di JO15-1 VOAB JO15-1 35438 0-2
C 30-11-2019 10:30 WSC JO15-1 Were Di JO15-1 35387 2-2
C 30-11-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 DESK JO15-1 35425 2-2
C 30-11-2019 12:30 ZIGO JO15-1 Gilze JO15-1 35270 10-1
C 30-11-2019 13:00 RWB JO15-1 TSC JO15-1 35161 0-7
C 30-11-2019 14:30 The White Boys JO15-1 Jong Brabant JO15-1 35299 4-0
C 30-11-2019 14:45 VOAB JO15-1 FC Tilburg JO15-1 35355 1-2
C 27-11-2019 19:30 The White Boys JO15-1 SV Reeshof JO15-1 35343 5-0
C 23-11-2019 13:15 Gilze JO15-1 Were Di JO15-1 35178 2-0
C 23-11-2019 11:30 RWB JO15-1 Jong Brabant JO15-1 35306 4-1
C 23-11-2019 13:30 TSC JO15-1 The White Boys JO15-1 35198 1-1
C 23-11-2019 12:30 ZIGO JO15-1 VOAB JO15-1 35271 1-1
C 23-11-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 WSC JO15-1 35222 4-1
C 23-11-2019 13:00 DESK JO15-1 FC Tilburg JO15-1 35269 0-2
C 16-11-2019 11:30 WSC JO15-1 ZIGO JO15-1 35348 1-1
C 16-11-2019 12:30 FC Tilburg JO15-1 Gilze JO15-1 35148 4-1
C 16-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 DESK JO15-1 35289 1-2
C 16-11-2019 14:45 VOAB JO15-1 RWB JO15-1 35199 5-0
C 16-11-2019 13:30 Were Di JO15-1 TSC JO15-1 35147 1-2
C 09-11-2019 14:45 VOAB JO15-1 The White Boys JO15-1 35427 7-1
C 09-11-2019 12:30 DESK JO15-1 Gilze JO15-1 35243 1-2
C 09-11-2019 12:30 ZIGO JO15-1 RWB JO15-1 35279 8-1
C 09-11-2019 12:30 FC Tilburg JO15-1 Were Di JO15-1 35325 1-1
C 09-11-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 TSC JO15-1 35166 0-10
C 09-11-2019 10:30 WSC JO15-1 Jong Brabant JO15-1 35223 2-2
C 02-11-2019 11:30 RWB JO15-1 FC Tilburg JO15-1 35216 3-5
C 02-11-2019 12:45 The White Boys JO15-1 WSC JO15-1 35338 2-3
C 02-11-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 VOAB JO15-1 35395 0-5
C 02-11-2019 13:15 Gilze JO15-1 SV Reeshof JO15-1 35159 2-0
C 02-11-2019 13:30 Were Di JO15-1 ZIGO JO15-1 35185 0-6
C 02-11-2019 14:00 TSC JO15-1 DESK JO15-1 35341 8-4
C 26-10-2019 10:30 WSC JO15-1 TSC JO15-1 35262 3-2
C 26-10-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 ZIGO JO15-1 35293 1-4
C 26-10-2019 12:30 FC Tilburg JO15-1 Jong Brabant JO15-1 35307 8-0
C 26-10-2019 13:00 DESK JO15-1 RWB JO15-1 35173 2-2
C 26-10-2019 13:30 Were Di JO15-1 The White Boys JO15-1 35332 0-2
C 26-10-2019 14:45 VOAB JO15-1 Gilze JO15-1 35209 1-0
C 05-10-2019 12:30 ZIGO JO15-1 DESK JO15-1 35294 1-0
C 05-10-2019 12:45 The White Boys JO15-1 FC Tilburg JO15-1 35273 3-2
C 05-10-2019 13:00 RWB JO15-1 SV Reeshof JO15-1 35424 3-5
C 05-10-2019 12:45 TSC JO15-1 VOAB JO15-1 35357 2-1
C 05-10-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 Were Di JO15-1 35439 2-2
C 05-10-2019 13:15 Gilze JO15-1 WSC JO15-1 35356 3-2
C 28-09-2019 10:30 WSC JO15-1 DESK JO15-1 35150 0-0
C 28-09-2019 12:30 FC Tilburg JO15-1 ZIGO JO15-1 35399 4-3
C 28-09-2019 12:45 The White Boys JO15-1 Gilze JO15-1 35443 3-2
C 28-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 TSC JO15-1 35411 1-6
C 28-09-2019 13:30 Were Di JO15-1 RWB JO15-1 35272 1-2
C 28-09-2019 14:45 VOAB JO15-1 SV Reeshof JO15-1 35291 2-0
C 21-09-2019 13:15 Gilze JO15-1 Jong Brabant JO15-1 35204 3-2
C 21-09-2019 13:00 TSC JO15-1 FC Tilburg JO15-1 35302 4-4
C 21-09-2019 13:00 DESK JO15-1 VOAB JO15-1 35167 0-0
C 21-09-2019 13:00 RWB JO15-1 WSC JO15-1 35213 4-3
C 21-09-2019 12:30 ZIGO JO15-1 The White Boys JO15-1 35318 4-2
C 21-09-2019 12:00 SV Reeshof JO15-1 Were Di JO15-1 35323 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-1 3 3 0 0 9 19 0 19 0
2 Audacia JO15-1 3 3 0 0 9 11 1 10 0
3 Jong Brabant JO15-1 3 3 0 0 9 11 3 8 0
4 RFC JO15-1 3 3 0 0 9 9 1 8 0
5 DESK JO15-1 3 2 1 0 7 11 2 9 0
6 SVSSS JO15-1 3 1 1 1 4 5 7 -2 0
7 Helvoirt JO15-1 3 0 1 2 1 1 7 -6 0
8 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1 3 0 1 2 1 1 7 -6 0
9 Were Di JO15-1 3 0 1 2 1 1 7 -6 0
10 Rijen JO15-1 3 0 1 2 1 0 6 -6 0
11 SV Reeshof JO15-1 3 0 0 3 0 3 11 -8 0
12 Sarto JO15-2 3 0 0 3 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JVOZ JO15-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 FC Eindhoven JO15-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
3 Theole JO15-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
4 DESK JO15-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
5 UNA JO15-1G 1 1 0 0 3 0 0 0 0
6 TSC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Unitas'59 JO15-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
8 Beloften PSV 1 0 0 1 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN JO15-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 Sarto JO15-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
11 Baronie JO15-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO15-1 11 8 2 1 26 42 11 31 0
2 FC Tilburg JO15-1 11 8 2 1 26 35 17 18 0
3 VOAB JO15-1 11 7 2 2 23 26 6 20 0
4 TSC JO15-1 11 6 3 2 21 42 17 25 0
5 The White Boys JO15-1 10 5 1 4 16 25 24 1 0
6 Gilze JO15-1 11 5 1 5 16 19 27 -8 0
7 RWB JO15-1 11 5 1 5 16 28 42 -14 0
8 DESK JO15-1 10 2 4 4 10 14 20 -6 0
9 WSC JO15-1 11 2 4 5 10 17 22 -5 0
10 SV Reeshof JO15-1 11 2 2 7 8 15 35 -20 0
11 Were Di JO15-1 11 1 3 7 6 12 25 -13 0
12 Jong Brabant JO15-1 11 0 3 8 3 10 39 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
Reeshof JO15-1 - DESK JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
30-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO15-1 - FC Tilburg JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
23-11-2019
www.vvdesk.nl
Jong Brabant JO15-1 - DESK JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
16-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO15-1 - Gilze JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
09-11-2019
www.vvdesk.nl
TSC JO15-1 - DESK JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
02-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO15-1 - Unitas'30 JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
19-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO15-1 - Gudok JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
12-10-2019
www.vvdesk.nl
WSC JO15-1 - DESK JO15-1 (0-0)
Foto's: Lisette van den Herik
28-09-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO15-1 - VOAB JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
21-09-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO15-1 - WSC JO15-1
Foto's: Lisette van den Herik
14-09-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven