0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - DESK JO17-1

Teamleden

Spelers
Nikolay Broeks        
Sem Burgmans        
Stijn van den Corput        
Tim Damen        
Guido In 't Groen        
Jochem Hendrikx        
Giel van Iersel        
Bram de Jong        
Tim Kerssies        
Jeremi Kimenai        
Jules de Kock        
Jelle Lips        
Cas van Loon        
Aiden Merkelbach        
Ties van den Nieuwenhuijzen        
Wessel Nuijten        
Bram van de Pas        
Mees van der Pennen        
Tom Rommens        
Rens Saleming        
Xander van Schaik        
Tayron Snoeren        
Casper Standaert        
Luuk Timmermans        
Stijn Timmermans        
Thom Veenstra        
Joris Verschut        
Senna van Wanrooy        
Dave de Zeeuw        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 18-01-2020 14:45 DESK JO17-1 ODC JO17-1 14:15
V 25-01-2020 14:30 Emplina JO17-1 DESK JO17-1 13:40
C 01-02-2020 14:45 DESK JO17-1 Bavel JO17-1 98230 Sportpark Eikendijk 14:15
C 08-02-2020 12:00 Rijen JO17-1 DESK JO17-1 98311 Sportpark de Vijf Eiken 11:05
C 15-02-2020 14:45 DESK JO17-1 SVSSS JO17-1 98225 Sportpark Eikendijk 14:15
C 07-03-2020 13:00 TSV Gudok JO17-1 DESK JO17-1 98207 Sportpark Dalem Zuid 12:10
C 14-03-2020 13:15 Roosendaal JO17-1 DESK JO17-1 98302 Sportpark Hulsdonk 11:55
C 28-03-2020 14:45 DESK JO17-1 Sliedrecht JO17-1 98379 Sportpark Eikendijk 14:15
C 04-04-2020 10:30 Tricht JO17-1 DESK JO17-1 98305 Sportpark Crayenstein 09:20
C 18-04-2020 14:45 DESK JO17-1 Unitas JO17-1 98301 Sportpark Eikendijk 14:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 11:15 Unitas JO17-1 Rijen JO17-1
C 01-02-2020 11:30 GJS JO17-1 Tricht JO17-1
C 01-02-2020 12:00 LRC JO17-1 Sliedrecht JO17-1
C 01-02-2020 13:00 TSV Gudok JO17-1 SVSSS JO17-1
C 01-02-2020 13:15 Roosendaal JO17-1 RWB JO17-1
C 01-02-2020 14:45 DESK JO17-1 Bavel JO17-1
C 08-02-2020 14:30 RWB JO17-1 TSV Gudok JO17-1
C 08-02-2020 13:00 SVSSS JO17-1 Unitas JO17-1
C 08-02-2020 13:00 Bavel JO17-1 LRC JO17-1
C 08-02-2020 12:00 Rijen JO17-1 DESK JO17-1
C 08-02-2020 10:30 Tricht JO17-1 Roosendaal JO17-1
C 08-02-2020 10:30 Sliedrecht JO17-1 GJS JO17-1
C 15-02-2020 10:30 Sliedrecht JO17-1 Tricht JO17-1
C 15-02-2020 11:15 Unitas JO17-1 RWB JO17-1
C 15-02-2020 11:30 GJS JO17-1 Bavel JO17-1
C 15-02-2020 12:00 LRC JO17-1 Rijen JO17-1
C 15-02-2020 13:15 Roosendaal JO17-1 TSV Gudok JO17-1
C 15-02-2020 14:45 DESK JO17-1 SVSSS JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:55 Baronie JO17-1 JEKA JO17-1 7747 4-0
B 14-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Bavel JO17-1 7897 5-1
B 07-09-2019 13:45 Bavel JO17-1 JEKA JO17-1 7578 3-3
B 07-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Baronie JO17-1 7475 1-6
B 31-08-2019 12:30 Baronie JO17-1 Bavel JO17-1 7184 5-0
B 31-08-2019 14:30 JEKA JO17-1 DESK JO17-1 7382 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 14:00 Nivo Sparta JO17-1 Den Dungen JO17-1 31477 2-0
C 14-12-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 DESK JO17-1 31291 2-2
C 14-12-2019 14:15 RKDVC JO17-1 FC Engelen JO17-1 31359 3-3
C 14-12-2019 13:45 Hilvaria JO17-1 B.V.V. JO17-1 31475 3-0
C 14-12-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31213 1-1
C 14-12-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31499 4-2
C 07-12-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31441 1-2
C 07-12-2019 12:45 Hilvaria JO17-1 SVSSS JO17-1 31285 2-2
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-1 FC Engelen JO17-1 31407 2-1
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-1 31321 3-3
C 07-12-2019 12:00 B.V.V. JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31256 5-1
C 07-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31319 2-1
C 30-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31245 5-0
C 30-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Hilvaria JO17-1 31289 2-1
C 30-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 B.V.V. JO17-1 31317 0-0
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 31370 1-1
C 30-11-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 Den Dungen JO17-1 31469 4-2
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31428 0-2
C 23-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 FC Engelen JO17-1 31234 3-1
C 23-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31229 3-0
C 23-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 RKDVC JO17-1 31394 2-1
C 23-11-2019 11:45 Hilvaria JO17-1 Den Dungen JO17-1 31257 4-1
C 23-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31231 3-2
C 23-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 DESK JO17-1 31466 0-3
C 16-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31238 7-1
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 SVSSS JO17-1 31471 2-2
C 16-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Hilvaria JO17-1 31345 3-1
C 16-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 B.V.V. JO17-1 31366 1-7
C 16-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31397 2-1
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31269 4-6
C 13-11-2019 19:30 Jong Brabant JO17-1 SVSSS JO17-1 31464 2-4
C 09-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31400 1-6
C 09-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 Hilvaria JO17-1 31195 1-1
C 09-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Den Dungen JO17-1 31498 2-1
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31442 1-0
C 09-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 B.V.V. JO17-1 31436 5-0
C 02-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 DESK JO17-1 31481 3-3
C 02-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 RKDVC JO17-1 31492 2-0
C 02-11-2019 14:00 Hilvaria JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31226 2-1
C 02-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31389 1-2
C 02-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31456 1-3
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Engelen JO17-1 31274 3-1
C 26-10-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31253 5-2
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Hilvaria JO17-1 31233 1-3
C 26-10-2019 14:45 DESK JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31463 2-1
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31264 5-1
C 26-10-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 SVSSS JO17-1 31303 2-0
C 26-10-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 B.V.V. JO17-1 31362 2-1
C 05-10-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Den Dungen JO17-1 31385 5-1
C 05-10-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31483 4-3
C 05-10-2019 13:00 SVSSS JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31201 2-1
C 05-10-2019 14:45 Hilvaria JO17-1 FC Engelen JO17-1 31494 5-0
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 RKDVC JO17-1 31457 6-1
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 DESK JO17-1 31374 1-5
C 28-09-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31368 1-1
C 28-09-2019 14:30 RKDVC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31307 0-5
C 28-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 B.V.V. JO17-1 31207 2-1
C 28-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31414 2-1
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 SVSSS JO17-1 31208 0-0
C 28-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Hilvaria JO17-1 31426 2-4
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31287 3-1
C 21-09-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 RKDVC JO17-1 31423 3-2
C 21-09-2019 14:45 SVSSS JO17-1 FC Engelen JO17-1 31356 5-0
C 21-09-2019 14:30 Hilvaria JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31308 4-2
C 21-09-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Den Dungen JO17-1 31439 11-0
C 21-09-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 DESK JO17-1 31329 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GJS JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LRC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sliedrecht JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSSS JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tricht JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TSV Gudok JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unitas JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-1 3 3 0 0 9 15 1 14 0
2 JEKA JO17-1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
3 DESK JO17-1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0
4 Bavel JO17-1 3 0 1 2 1 4 13 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-1 11 8 3 0 27 30 12 18 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 11 8 1 2 25 46 14 32 0
3 Hilvaria JO17-1 11 7 2 2 23 30 15 15 0
4 SVSSS JO17-1 10 5 4 1 19 25 14 11 0
5 Zwaluw VFC JO17-1 11 6 1 4 19 29 16 13 0
6 Jong Brabant JO17-1 11 5 1 5 16 21 26 -5 0
7 Nivo Sparta JO17-1 11 4 2 5 14 17 26 -9 0
8 B.V.V. JO17-1 11 4 1 6 13 24 25 -1 0
9 FC Engelen JO17-1 11 3 2 6 11 16 32 -16 0
10 RKDVC JO17-1 11 1 4 6 7 15 30 -15 0
11 Oirschot Vooruit JO17-1 11 2 0 9 6 18 35 -17 0
12 Den Dungen JO17-1 10 1 1 8 1 15 41 -26 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
Trinitas JO17-1 - DESK JO17-1 (2-2)
Foto's: Dieter Cleijn
14-12-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO17-1 - Hilvaria JO17-1
Foto's: Marsha Anker
16-11-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven