Afdrukken
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO17-3

Teamleden

Spelers
Jasper Ariens        
Rowan Brekelmans        
Joep van Gils        
Lex Grijsbach        
Thijs Grootswagers        
Tijn van Hilst        
Dennis Kemmeren        
Niels Ketelaars        
Lars Klis        
Jurn Laros        
Yuri van der Linden        
Finn Marijnissen        
Jelmer Pieters        
Luuk Pullens        
Kevin de Rooij        
Sander Verhoeven        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 25-01-2020 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-3 11:50
C 01-02-2020 14:30 SC 't Zand JO17-8 DESK JO17-3 101242 Sportpark Bijstervelden 13:35
C 15-02-2020 12:45 SCO JO17-2 DESK JO17-3 101069 Sportpark de Elskens 11:55
C 07-03-2020 14:45 DESK JO17-3 Sarto JO17-6 100611 Sportpark Eikendijk 14:15
C 14-03-2020 14:45 DESK JO17-3 RKDVC JO17-3 99344 Sportpark Eikendijk 14:15
C 28-03-2020 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-3 101668 Sportpark Eikendonk 11:50
C 04-04-2020 14:45 DESK JO17-3 NEO'25 JO17-1 98648 Sportpark Eikendijk 14:15
C 18-04-2020 14:30 RFC JO17-3 DESK JO17-3 100455 Gemeentelijk Sportpark 13:40
C 09-05-2020 14:45 DESK JO17-3 Haarsteeg JO17-3 102091 Sportpark Eikendijk 14:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 10:45 NEO'25 JO17-1 Haarsteeg JO17-3
C 01-02-2020 14:30 Uno Animo JO17-2 RKDVC JO17-3
C 01-02-2020 14:30 RFC JO17-3 SVSSS JO17-3
C 01-02-2020 14:30 SC 't Zand JO17-8 DESK JO17-3
C 01-02-2020 14:45 Sarto JO17-6 SCO JO17-2
C 08-02-2020 14:45 Haarsteeg JO17-3 Sarto JO17-6
C 08-02-2020 14:30 RKDVC JO17-3 NEO'25 JO17-1
C 08-02-2020 13:00 SVSSS JO17-3 Uno Animo JO17-2
C 08-02-2020 12:45 SCO JO17-2 SC 't Zand JO17-8
C 08-02-2020 12:30 WSC JO17-4 RFC JO17-3
C 15-02-2020 10:45 NEO'25 JO17-1 SVSSS JO17-3
C 15-02-2020 12:45 SCO JO17-2 DESK JO17-3
C 15-02-2020 14:45 Sarto JO17-6 RKDVC JO17-3
C 15-02-2020 14:30 Uno Animo JO17-2 WSC JO17-4
C 15-02-2020 14:30 SC 't Zand JO17-8 Haarsteeg JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:00 Waspik JO17-2 Dongen JO17-3 7847 0-14
B 14-09-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 DESK JO17-3 7716 3-3
B 07-09-2019 12:00 Dongen JO17-3 DESK JO17-3 7683 11-3
B 07-09-2019 13:00 Waspik JO17-2 Olympia'60 JO17-1 7423 2-6
B 31-08-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Dongen JO17-3 7154 2-7
B 31-08-2019 14:45 DESK JO17-3 Waspik JO17-2 7324 12-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-4 32088 3-3
C 18-01-2020 12:30 HHC'09 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 33956 5-0
C 18-01-2020 11:15 NEO'25 JO17-1 NOAD'32 JO17-1 33698 0-2
C 21-12-2019 14:00 DESK JO17-3 HHC'09 JO17-1 34024 1-4
C 21-12-2019 12:00 Sparta'30 JO17-1 RKDVC JO17-3 32058 3-2
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 GDC JO17-1 32584 3-3
C 14-12-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 SC 't Zand JO17-7 33733 0-0
C 14-12-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 DESK JO17-3 32594 3-3
C 07-12-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 NEO'25 JO17-1 33743 1-3
C 07-12-2019 10:30 GDC JO17-1 SC Elshout JO17-1 33807 6-2
C 07-12-2019 12:30 WSC JO17-4 HHC'09 JO17-1 32971 1-5
C 07-12-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 NOAD'32 JO17-1 33818 2-4
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 31539 1-9
C 30-11-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 32865 2-0
C 30-11-2019 14:00 NEO'25 JO17-1 SC 't Zand JO17-7 31707 7-1
C 30-11-2019 12:30 WSC JO17-4 GDC JO17-1 32251 1-5
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 DESK JO17-3 33621 5-1
C 30-11-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 HHC'09 JO17-1 32460 0-2
C 30-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Sparta'30 JO17-1 32788 5-0
C 23-11-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 33520 4-1
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 NEO'25 JO17-1 32886 3-0
C 23-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 GDC JO17-1 34070 0-3
C 23-11-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 NOAD'32 JO17-1 33427 0-4
C 23-11-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 SC 't Zand JO17-7 33209 4-1
C 23-11-2019 14:00 DESK JO17-3 WSC JO17-4 32303 1-2
C 16-11-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 33130 3-0
C 16-11-2019 09:00 GDC JO17-1 HHC'09 JO17-1 32321 2-0
C 16-11-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 DESK JO17-3 33674 5-3
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-7 Sparta'30 JO17-1 32745 1-4
C 16-11-2019 12:30 WSC JO17-4 SC Elshout JO17-1 32007 4-4
C 09-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 RKDVC JO17-3 33090 7-0
C 09-11-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 DESK JO17-3 31956 3-3
C 09-11-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 Sparta'30 JO17-1 32372 4-2
C 09-11-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 Wilhelmina'26 JO17-1 33475 6-5
C 09-11-2019 12:30 NEO'25 JO17-1 WSC JO17-4 32716 1-1
C 09-11-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 GDC JO17-1 31685 1-1
C 02-11-2019 10:30 GDC JO17-1 NEO'25 JO17-1 33523 3-1
C 02-11-2019 10:00 Sparta'30 JO17-1 SC Elshout JO17-1 31899 4-2
C 02-11-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 33861 0-4
C 02-11-2019 12:30 WSC JO17-4 NOAD'32 JO17-1 33975 0-5
C 02-11-2019 14:30 RKDVC JO17-3 SC 't Zand JO17-7 31935 0-0
C 26-10-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 DESK JO17-3 33465 3-1
C 26-10-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 WSC JO17-4 32491 2-4
C 26-10-2019 12:00 NEO'25 JO17-1 Sparta'30 JO17-1 32757 8-2
C 26-10-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 GDC JO17-1 33313 0-4
C 26-10-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 RKDVC JO17-3 32063 4-1
C 26-10-2019 14:00 SC Elshout JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 31847 1-3
C 12-10-2019 10:45 NEO'25 JO17-1 RKDVC JO17-3 32526 3-2
C 12-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 HHC'09 JO17-1 33757 9-0
C 12-10-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 NOAD'32 JO17-1 33406 4-4
C 05-10-2019 10:30 GDC JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 33767 6-2
C 05-10-2019 12:30 WSC JO17-4 SC 't Zand JO17-7 32365 2-9
C 05-10-2019 13:00 DESK JO17-3 NEO'25 JO17-1 32545 2-9
C 05-10-2019 14:30 RKDVC JO17-3 SC Elshout JO17-1 32187 4-3
C 28-09-2019 12:45 SC 't Zand JO17-7 OJC ROSMALEN JO17-6 32766 1-4
C 28-09-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 HHC'09 JO17-1 32409 2-0
C 28-09-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 33200 2-4
C 28-09-2019 10:30 GDC JO17-1 DESK JO17-3 32156 4-0
C 28-09-2019 12:00 NEO'25 JO17-1 SC Elshout JO17-1 33449 4-2
C 28-09-2019 12:30 WSC JO17-4 Sparta'30 JO17-1 33392 1-2
C 21-09-2019 10:30 Sparta'30 JO17-1 GDC JO17-1 33413 3-4
C 21-09-2019 13:00 DESK JO17-3 SC 't Zand JO17-7 33758 2-2
C 21-09-2019 14:30 SC Elshout JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 32922 2-7
C 21-09-2019 14:30 HHC'09 JO17-1 NEO'25 JO17-1 31530 0-0
C 21-09-2019 14:30 RKDVC JO17-3 NOAD'32 JO17-1 32691 3-4
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 WSC JO17-4 31922 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarsteeg JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NEO'25 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RFC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCO JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Uno Animo JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO17-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO17-3 3 3 0 0 9 32 5 27 0
2 DESK JO17-3 3 1 1 1 4 18 14 4 0
3 Olympia'60 JO17-1 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
4 Waspik JO17-2 3 0 0 3 0 2 32 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC JO17-1 11 9 2 0 29 41 13 28 0
2 NOAD'32 JO17-1 11 9 2 0 29 34 11 23 0
3 OJC ROSMALEN JO17-6 11 9 1 1 28 54 9 45 0
4 HHC'09 JO17-1 11 7 1 3 22 28 19 9 0
5 NEO'25 JO17-1 11 6 2 3 20 36 19 17 0
6 Sparta'30 JO17-1 11 5 2 4 17 31 35 -4 0
7 RKDVC JO17-3 10 3 1 6 10 24 33 -9 0
8 WSC JO17-4 11 2 3 6 9 19 44 -25 0
9 SC 't Zand JO17-7 9 2 1 6 7 23 36 -13 0
10 Wilhelmina'26 JO17-1 11 2 0 9 6 25 43 -18 0
11 DESK JO17-3 11 0 3 8 3 18 49 -31 0
12 SC Elshout JO17-1 10 0 2 8 2 19 41 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
woensdag 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door

Berichten



Powered by