0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO17-4

Teamleden

Spelers
Edris Ahadi        
Mats van den Dungen        
Joël van Hasselt        
Bram Kooij        
Joshua Raaijmakers        
Leroy de Rooij        
Marijn de Rooij        
Ayuub Yanyuuroow        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 14:45 VOAB JO17-4 DESK JO17-4 102594
C 16-05-2020 11:15 DESK JO17-4 Hilvaria JO17-3 99258
C 09-05-2020 11:30 DESK JO17-4 Sarto JO17-5 99575
C 18-04-2020 13:00 Waspik JO17-2 DESK JO17-4 P. (Peter) Bakx 100959
C 04-04-2020 11:15 DESK JO17-4 FC Tilburg JO17-3 101177
C 28-03-2020 11:05 Olympia'60 JO17-2 DESK JO17-4 102643
C 14-03-2020 11:15 DESK JO17-4 SC 't Zand JO17-7 102163
C 07-03-2020 11:15 DESK JO17-4 Rijen JO17-4 Afgeschermd 99488 0 - 2
C 15-02-2020 14:30 Riel JO17-2 DESK JO17-4 S.J.P. (Bas) Wouters 101356 2 - 2
C 08-02-2020 11:30 DESK JO17-4 ZIGO JO17-4 J. (John) de Rooij 100920 0 - 4
C 01-02-2020 13:15 Were Di JO17-3 DESK JO17-4 S. (Serge) Raaijmakers 102629 4 - 4
V 25-01-2020 14:45 Beerse Boys JO17-3 DESK JO17-4
V 18-01-2020 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 DESK JO17-4
C 14-12-2019 13:00 DESK JO17-4 SC 't Zand JO17-4 J. (John) de Rooij 32138
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-4 DESK JO17-4 J.L.O. (Jimmy) Spijkers 32276 3 - 2
C 30-11-2019 11:15 DESK JO17-4 WSC JO17-3 J. (John) de Rooij 32780 1 - 8
C 23-11-2019 11:15 DESK JO17-4 Waspik JO17-1 D. (Dick) Delsasso 31704 1 - 13
C 16-11-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 DESK JO17-4 Afgeschermd 33942 10 - 0
C 09-11-2019 13:00 RFC JO17-3 DESK JO17-4 Afgeschermd 32632 7 - 0
C 02-11-2019 11:15 DESK JO17-4 Blauw Wit'81 JO17-1 J. (John) de Rooij 33744
C 26-10-2019 14:45 Sarto JO17-4 DESK JO17-4 Y.W.M.C. (Yannick) van Gorp 33591 8 - 2
C 05-10-2019 11:30 DESK JO17-4 Olympia'60 JO17-2 J. (Jan) den Hartog 32390 4 - 2
C 28-09-2019 11:45 JEKA JO17-5 DESK JO17-4 C. (Cees) Schipper 32699 7 - 0
C 21-09-2019 11:30 DESK JO17-4 Jong Brabant JO17-3 S. (Serge) Raaijmakers 90104 0 - 10
B 14-09-2019 11:45 DESK JO17-4 SVSSS JO17-2 G.J.A.M. (Gert-Jan) Schapendonk 7864 0 - 6
B 07-09-2019 11:15 DESK JO17-4 NEO'25 JO17-1 S. (Serge) Raaijmakers 7440 1 - 14
B 31-08-2019 14:30 Uno Animo JO17-2 DESK JO17-4 J. (Jörgen) Kroot 7311 3 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 14:45 VOAB JO17-4 DESK JO17-4 102594 0-0
C 23-05-2020 14:35 Hilvaria JO17-3 Riel JO17-2 100260 0-0
C 23-05-2020 14:00 ZIGO JO17-4 Rijen JO17-4 102651 0-0
C 23-05-2020 13:00 Waspik JO17-2 SC 't Zand JO17-7 98773 0-0
C 23-05-2020 13:00 FC Tilburg JO17-3 Were Di JO17-3 99847 0-0
C 23-05-2020 11:05 Olympia'60 JO17-2 Sarto JO17-5 102536 0-0
C 16-05-2020 11:15 DESK JO17-4 Hilvaria JO17-3 99258 0-0
C 16-05-2020 13:30 Riel JO17-2 VOAB JO17-4 99993 0-0
C 16-05-2020 14:00 Were Di JO17-3 ZIGO JO17-4 102885 0-0
C 16-05-2020 14:30 SC 't Zand JO17-7 Olympia'60 JO17-2 100424 0-0
C 16-05-2020 14:45 Sarto JO17-5 Waspik JO17-2 102707 0-0
C 16-05-2020 14:45 Rijen JO17-4 FC Tilburg JO17-3 98993 0-0
C 09-05-2020 11:00 Olympia'60 JO17-2 FC Tilburg JO17-3 100892 0-0
C 09-05-2020 11:30 DESK JO17-4 Sarto JO17-5 99575 0-0
C 09-05-2020 13:00 Waspik JO17-2 Riel JO17-2 98848 0-0
C 09-05-2020 14:30 SC 't Zand JO17-7 Were Di JO17-3 98750 0-0
C 09-05-2020 14:30 Hilvaria JO17-3 Rijen JO17-4 99688 0-0
C 09-05-2020 14:45 VOAB JO17-4 ZIGO JO17-4 99108 0-0
C 18-04-2020 13:00 Waspik JO17-2 DESK JO17-4 100959 0-0
C 18-04-2020 14:00 ZIGO JO17-4 Riel JO17-2 101073 0-0
C 18-04-2020 14:45 Sarto JO17-5 SC 't Zand JO17-7 99543 0-0
C 18-04-2020 14:45 Hilvaria JO17-3 Olympia'60 JO17-2 102581 0-0
C 18-04-2020 14:45 Rijen JO17-4 Were Di JO17-3 101587 0-0
C 04-04-2020 11:15 DESK JO17-4 FC Tilburg JO17-3 101177 0-0
C 04-04-2020 13:30 Riel JO17-2 Olympia'60 JO17-2 102381 0-0
C 04-04-2020 13:45 Were Di JO17-3 VOAB JO17-4 98421 0-0
C 04-04-2020 14:45 Sarto JO17-5 Hilvaria JO17-3 100972 0-0
C 04-04-2020 14:30 SC 't Zand JO17-7 ZIGO JO17-4 99161 0-0
C 04-04-2020 14:45 Rijen JO17-4 Waspik JO17-2 99589 0-0
C 28-03-2020 14:45 VOAB JO17-4 Rijen JO17-4 99526 0-0
C 28-03-2020 14:30 Hilvaria JO17-3 SC 't Zand JO17-7 100138 0-0
C 28-03-2020 14:00 ZIGO JO17-4 Sarto JO17-5 102229 0-0
C 28-03-2020 13:00 Waspik JO17-2 Were Di JO17-3 100792 0-0
C 28-03-2020 12:30 FC Tilburg JO17-3 Riel JO17-2 101365 0-0
C 28-03-2020 11:05 Olympia'60 JO17-2 DESK JO17-4 102643 0-0
C 21-03-2020 12:30 FC Tilburg JO17-3 VOAB JO17-4 101523 0-0
C 21-03-2020 14:30 Waspik JO17-2 Hilvaria JO17-3 98428 0-0
C 14-03-2020 14:30 Riel JO17-2 Sarto JO17-5 101540 0-0
C 14-03-2020 11:15 DESK JO17-4 SC 't Zand JO17-7 102163 0-0
C 14-03-2020 14:00 ZIGO JO17-4 FC Tilburg JO17-3 100849 0-0
C 14-03-2020 14:45 VOAB JO17-4 Waspik JO17-2 102472 0-0
C 14-03-2020 14:45 Rijen JO17-4 Olympia'60 JO17-2 98809 0-0
C 14-03-2020 15:00 Were Di JO17-3 Hilvaria JO17-3 99005 0-0
C 07-03-2020 11:05 Olympia'60 JO17-2 Were Di JO17-3 102004 3-3
C 07-03-2020 11:15 DESK JO17-4 Rijen JO17-4 99488 0-2
C 07-03-2020 12:45 Waspik JO17-2 FC Tilburg JO17-3 102104 1-3
C 07-03-2020 13:00 Sarto JO17-5 VOAB JO17-4 102976 1-2
C 07-03-2020 14:30 SC 't Zand JO17-7 Riel JO17-2 101967 2-2
C 07-03-2020 15:00 Hilvaria JO17-3 ZIGO JO17-4 101068 1-5
C 29-02-2020 14:45 VOAB JO17-4 SC 't Zand JO17-7 102616 0-0
C 29-02-2020 12:00 Rijen JO17-4 Riel JO17-2 99383 1-2
C 15-02-2020 14:30 FC Tilburg JO17-3 Hilvaria JO17-3 101363 5-1
C 15-02-2020 13:15 Were Di JO17-3 Sarto JO17-5 99401 0-5
C 15-02-2020 14:30 Riel JO17-2 DESK JO17-4 101356 2-2
C 15-02-2020 14:45 Rijen JO17-4 SC 't Zand JO17-7 99567 2-1
C 15-02-2020 14:45 VOAB JO17-4 Olympia'60 JO17-2 99475 4-2
C 15-02-2020 14:00 ZIGO JO17-4 Waspik JO17-2 101279 4-1
C 08-02-2020 14:30 Hilvaria JO17-3 VOAB JO17-4 102843 3-2
C 08-02-2020 11:00 Olympia'60 JO17-2 Waspik JO17-2 100341 1-4
C 08-02-2020 11:30 DESK JO17-4 ZIGO JO17-4 100920 0-4
C 08-02-2020 14:30 Riel JO17-2 Were Di JO17-3 102024 3-0
C 08-02-2020 14:30 SC 't Zand JO17-7 FC Tilburg JO17-3 99725 2-3
C 08-02-2020 14:45 Sarto JO17-5 Rijen JO17-4 101124 8-0
C 01-02-2020 14:00 ZIGO JO17-4 Olympia'60 JO17-2 100431 5-0
C 01-02-2020 13:15 Were Di JO17-3 DESK JO17-4 102629 4-4
C 01-02-2020 12:30 FC Tilburg JO17-3 Sarto JO17-5 98746 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 11:00 NEO'25 JO17-1 Uno Animo JO17-2 7821 5-1
B 14-09-2019 11:45 DESK JO17-4 SVSSS JO17-2 7864 0-6
B 07-09-2019 11:15 DESK JO17-4 NEO'25 JO17-1 7440 1-14
B 07-09-2019 13:00 SVSSS JO17-2 Uno Animo JO17-2 7592 6-0
B 31-08-2019 11:00 NEO'25 JO17-1 SVSSS JO17-2 7255 0-2
B 31-08-2019 14:30 Uno Animo JO17-2 DESK JO17-4 7311 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 14:45 Jong Brabant JO17-3 Waspik JO17-1 90109 2-5
C 19-12-2019 20:00 RFC JO17-3 Waspik JO17-1 33252 2-2
C 16-12-2019 19:45 Waspik JO17-1 Olympia'60 JO17-2 33424 5-3
C 14-12-2019 15:00 TSV Gudok JO17-4 WSC JO17-3 32060 1-0
C 14-12-2019 11:00 Olympia'60 JO17-2 Blauw Wit'81 JO17-1 33493 1-3
C 14-12-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 Jong Brabant JO17-3 90114 0-0
C 14-12-2019 13:00 DESK JO17-4 SC 't Zand JO17-4 32138 0-0
C 14-12-2019 12:45 Sarto JO17-4 JEKA JO17-5 33799 1-2
C 10-12-2019 19:30 Blauw Wit'81 JO17-1 JEKA JO17-5 33932 0-0
C 07-12-2019 11:30 JEKA JO17-5 SSC'55 JO17-1 32377 2-4
C 07-12-2019 12:30 WSC JO17-3 RFC JO17-3 32585 0-0
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-4 DESK JO17-4 32276 3-2
C 07-12-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Sarto JO17-4 32768 5-2
C 07-12-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 Jong Brabant JO17-3 90113 5-1
C 30-11-2019 10:00 SSC'55 JO17-1 Blauw Wit'81 JO17-1 32095 5-0
C 30-11-2019 11:15 DESK JO17-4 WSC JO17-3 32780 1-8
C 30-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Waspik JO17-1 32519 2-1
C 30-11-2019 14:30 RFC JO17-3 TSV Gudok JO17-4 33020 5-0
C 30-11-2019 14:45 Jong Brabant JO17-3 JEKA JO17-5 90112 7-1
C 30-11-2019 15:00 Olympia'60 JO17-2 Sarto JO17-4 31929 0-12
C 23-11-2019 11:00 Olympia'60 JO17-2 Jong Brabant JO17-3 90111 1-7
C 23-11-2019 11:15 DESK JO17-4 Waspik JO17-1 31704 1-13
C 23-11-2019 12:30 WSC JO17-3 SC 't Zand JO17-4 33885 1-1
C 23-11-2019 12:45 Sarto JO17-4 Blauw Wit'81 JO17-1 33476 1-3
C 23-11-2019 13:00 RFC JO17-3 SSC'55 JO17-1 33661 2-1
C 23-11-2019 15:00 TSV Gudok JO17-4 JEKA JO17-5 33179 0-3
C 16-11-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 DESK JO17-4 33942 10-0
C 16-11-2019 13:30 JEKA JO17-5 WSC JO17-3 32744 4-0
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Olympia'60 JO17-2 33578 14-0
C 16-11-2019 14:45 Jong Brabant JO17-3 RFC JO17-3 90110 3-2
C 16-11-2019 11:00 Waspik JO17-1 Sarto JO17-4 33922 4-1
C 12-11-2019 19:30 Blauw Wit'81 JO17-1 TSV Gudok JO17-4 32861 3-3
C 09-11-2019 14:45 Sarto JO17-4 TSV Gudok JO17-4 33076 0-0
C 09-11-2019 13:00 RFC JO17-3 DESK JO17-4 32632 7-0
C 09-11-2019 11:00 Olympia'60 JO17-2 WSC JO17-3 33764 2-11
C 09-11-2019 10:00 SSC'55 JO17-1 SC 't Zand JO17-4 32896 5-1
C 02-11-2019 10:15 JEKA JO17-5 RFC JO17-3 32486 4-1
C 02-11-2019 11:15 DESK JO17-4 Blauw Wit'81 JO17-1 33744 0-0
C 02-11-2019 12:00 WSC JO17-3 Sarto JO17-4 32495 4-1
C 02-11-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Jong Brabant JO17-3 90108 4-3
C 02-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-4 Olympia'60 JO17-2 33878 5-4
C 02-11-2019 14:30 Waspik JO17-1 SSC'55 JO17-1 33609 4-2
C 26-10-2019 11:00 Olympia'60 JO17-2 RFC JO17-3 32238 0-5
C 26-10-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 TSV Gudok JO17-4 31725 8-1
C 26-10-2019 14:45 Sarto JO17-4 DESK JO17-4 33591 8-2
C 26-10-2019 15:30 JEKA JO17-5 SC 't Zand JO17-4 33479 3-2
C 26-10-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 Waspik JO17-1 33741 2-2
C 26-10-2019 14:45 Jong Brabant JO17-3 WSC JO17-3 90107 2-1
C 05-10-2019 11:30 DESK JO17-4 Olympia'60 JO17-2 32390 4-2
C 05-10-2019 14:30 RFC JO17-3 Sarto JO17-4 31788 3-3
C 05-10-2019 14:30 WSC JO17-3 SSC'55 JO17-1 32283 2-5
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand JO17-4 Blauw Wit'81 JO17-1 33602 8-5
C 05-10-2019 15:00 TSV Gudok JO17-4 Dongen JO17-3 32266 0-0
C 05-10-2019 15:00 Waspik JO17-1 JEKA JO17-5 32990 5-0
C 05-10-2019 15:00 TSV Gudok JO17-4 Jong Brabant JO17-3 90106 0-0
C 28-09-2019 12:00 SSC'55 JO17-1 Olympia'60 JO17-2 33778 12-0
C 28-09-2019 12:00 Dongen JO17-3 Sarto JO17-4 33026 0-0
C 28-09-2019 12:45 SC 't Zand JO17-4 TSV Gudok JO17-4 32042 5-1
C 28-09-2019 11:45 JEKA JO17-5 DESK JO17-4 32699 7-0
C 28-09-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO17-1 RFC JO17-3 32694 2-2
C 28-09-2019 15:00 Waspik JO17-1 WSC JO17-3 33385 5-1
C 28-09-2019 14:45 Jong Brabant JO17-3 Sarto JO17-4 90105 6-2
C 21-09-2019 11:30 DESK JO17-4 Dongen JO17-3 31870 0-0
C 21-09-2019 14:30 RFC JO17-3 SC 't Zand JO17-4 33545 3-4
C 21-09-2019 14:30 WSC JO17-3 Blauw Wit'81 JO17-1 32111 2-1
C 21-09-2019 14:45 Sarto JO17-4 SSC'55 JO17-1 33477 4-3
C 21-09-2019 15:00 TSV Gudok JO17-4 Waspik JO17-1 33429 2-3
C 21-09-2019 11:30 DESK JO17-4 Jong Brabant JO17-3 90104 0-10
C 21-09-2019 11:00 Olympia'60 JO17-2 JEKA JO17-5 33358 0-19

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO17-4 4 4 0 0 12 18 2 16 0
2 Sarto JO17-5 4 3 0 1 9 16 3 13 0
3 FC Tilburg JO17-3 4 3 0 1 9 12 6 6 0
4 Riel JO17-2 4 2 2 0 8 9 5 4 0
5 VOAB JO17-4 3 2 0 1 6 8 6 2 0
6 Rijen JO17-4 4 2 0 2 6 5 11 -6 0
7 Waspik JO17-2 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
8 Hilvaria JO17-3 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
9 DESK JO17-4 4 0 2 2 2 6 12 -6 0
10 Were Di JO17-3 4 0 2 2 2 7 15 -8 0
11 SC 't Zand JO17-7 3 0 1 2 1 5 7 -2 0
12 Olympia'60 JO17-2 4 0 1 3 1 6 16 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO17-2 3 3 0 0 9 14 0 14 0
2 NEO'25 JO17-1 3 2 0 1 6 19 4 15 0
3 Uno Animo JO17-2 3 0 1 2 1 4 14 -10 0
4 DESK JO17-4 3 0 1 2 1 4 23 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik JO17-1 11 8 2 1 26 49 18 31 0
2 JEKA JO17-5 11 8 0 3 24 48 20 28 0
3 SC 't Zand JO17-4 10 7 1 2 22 46 24 22 0
4 SSC'55 JO17-1 10 7 0 3 21 55 16 39 0
5 Jong Brabant JO17-3 10 6 1 3 19 41 21 20 0
6 RFC JO17-3 11 4 4 3 16 32 19 13 0
7 WSC JO17-3 11 4 2 5 14 30 23 7 0
8 Blauw Wit'81 JO17-1 10 3 3 4 12 24 28 -4 0
9 TSV Gudok JO17-4 11 3 3 5 12 16 33 -17 0
10 Sarto JO17-4 11 3 2 6 11 35 32 3 0
11 DESK JO17-4 9 1 0 8 3 10 68 -58 0
12 Olympia'60 JO17-2 11 0 0 11 0 13 97 -84 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
woensdag 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 20:30 - 22:00 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:30 - 22:00 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:30 - 21:45 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO17-4 - Rijen JO17-4 (0-2)
Foto's: Dieter Cleijn
07-03-2020

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven