Onder 19 beker poule

Junioren - DESK JO19-1

Vormt selectie met:

Teamleden

Spelers
Tony van Ark        
Jarno Bosch        
Bjorn Damen        
David Espirito        
Mitchell Faro        
Weshley Gommeren        
Sam Haarbosch        
Simon van Helvert        
Kevin Klijn        
Tiësto Klijn        
Mylo van Laerhoven        
Fabio van der Lee        
Daan Musters        
Jim Oomens        
Thijn van Riel        
Imad Salim        
Jurre van de Sanden        
Tom Schelfhorst        
Jasper Schinkel        
Marijn Schinkel        
Alexander Schipper        
Mattie Skonieczny        
Thijmen Standaert        
Martijn Stap        
Ivo Timmermans        
Justin van Veldhoven        
Bram van der Ven        
Job van der Ven        
Djurre Verschut        
Noah Verstijnen        
Mike van Wezel        
 
Overige teamleden
Gerben Burgmans Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 21-12-2019 14:15 DESK JO19-1 Madese Boys JO19-1 Afgeschermd 28666 Sportpark Eikendijk 13:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-12-2019 13:00 RWB JO19-1 The White Boys JO19-1
C 21-12-2019 14:30 DIA JO19-1 SV Reeshof JO19-1
C 21-12-2019 14:30 Waspik JO19-1 Rijen JO19-1
C 21-12-2019 14:15 DESK JO19-1 Madese Boys JO19-1
C 21-12-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 FC Tilburg JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 14:45 DESK JO19-1 RKDVC JO19-1 7066 2-1
B 14-09-2019 15:05 WSC JO19-1 RWB JO19-1 6927 3-1
B 07-09-2019 14:30 RKDVC JO19-1 RWB JO19-1 6855 1-1
B 07-09-2019 14:45 DESK JO19-1 WSC JO19-1 6689 2-2
B 31-08-2019 14:30 RWB JO19-1 DESK JO19-1 6594 3-2
B 31-08-2019 15:15 WSC JO19-1 RKDVC JO19-1 6425 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28762 3-0
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-1 DIA JO19-1 28760 3-2
C 14-12-2019 14:30 Waspik JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28704 0-0
C 14-12-2019 14:30 RWB JO19-1 Rijen JO19-1 28695 1-3
C 14-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28436 6-2
C 07-12-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 Rijen JO19-1 28582 3-4
C 07-12-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 Waspik JO19-1 28410 1-3
C 07-12-2019 14:30 DIA JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28521 4-6
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Madese Boys JO19-1 28431 1-2
C 07-12-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 RWB JO19-1 28520 3-2
C 30-11-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28705 3-4
C 30-11-2019 15:00 Rijen JO19-1 Oosterhout JO19-1 28655 2-3
C 30-11-2019 14:45 DESK JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28749 3-3
C 30-11-2019 14:30 Waspik JO19-1 DIA JO19-1 28724 0-0
C 30-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 The White Boys JO19-1 28474 7-2
C 23-11-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 RWB JO19-1 28459 4-5
C 23-11-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 Madese Boys JO19-1 28708 0-3
C 23-11-2019 14:30 Waspik JO19-1 DESK JO19-1 28403 5-4
C 23-11-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 The White Boys JO19-1 28763 0-0
C 23-11-2019 15:00 Rijen JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28506 1-8
C 16-11-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28585 4-1
C 16-11-2019 14:30 RWB JO19-1 Waspik JO19-1 28675 4-0
C 16-11-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Rijen JO19-1 28558 1-1
C 16-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28687 0-2
C 16-11-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 DIA JO19-1 28527 0-2
C 12-11-2019 20:00 RWB JO19-1 DIA JO19-1 28683 5-2
C 09-11-2019 15:00 Rijen JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28416 1-3
C 09-11-2019 14:45 DESK JO19-1 RWB JO19-1 28703 1-1
C 09-11-2019 14:30 DIA JO19-1 Madese Boys JO19-1 28606 3-5
C 09-11-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 The White Boys JO19-1 28512 4-4
C 09-11-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 Oosterhout JO19-1 28454 6-1
C 02-11-2019 14:45 DESK JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28685 1-4
C 02-11-2019 14:30 The White Boys JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28651 0-0
C 02-11-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28478 3-5
C 02-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 Waspik JO19-1 28657 4-1
C 26-10-2019 14:30 DIA JO19-1 The White Boys JO19-1 28551 3-2
C 26-10-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Oosterhout JO19-1 28448 9-1
C 26-10-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 DESK JO19-1 28485 2-0
C 26-10-2019 15:00 Rijen JO19-1 Madese Boys JO19-1 28726 5-2
C 26-10-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-1 RWB JO19-1 28734 0-0
C 19-10-2019 12:30 SV Reeshof JO19-1 Waspik JO19-1 28622 1-5
C 19-10-2019 14:30 Oosterhout JO19-1 RWB JO19-1 28663 0-8
C 19-10-2019 10:00 DIA JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28414 0-2
C 19-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28618 0-5
C 19-10-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 DESK JO19-1 28548 2-2
C 19-10-2019 15:00 Rijen JO19-1 Boeimeer JO19-1 28676 0-0
C 05-10-2019 14:30 RWB JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28654 3-1
C 05-10-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28610 0-3
C 05-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Oosterhout JO19-1 28737 5-1
C 05-10-2019 14:45 DESK JO19-1 Rijen JO19-1 28524 1-2
C 05-10-2019 15:00 Boeimeer JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28744 0-0
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Waspik JO19-1 28399 5-0
C 28-09-2019 15:00 Rijen JO19-1 DIA JO19-1 28452 2-1
C 28-09-2019 12:30 Oosterhout JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 28466 1-10
C 28-09-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 TSV Gudok JO19-1 28549 1-5
C 28-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-1 Boeimeer JO19-1 28501 0-0
C 28-09-2019 14:30 The White Boys JO19-1 DESK JO19-1 28561 7-2
C 28-09-2019 14:45 FC Tilburg JO19-1 Waspik JO19-1 28673 1-4
C 21-09-2019 14:30 RWB JO19-1 Madese Boys JO19-1 28567 3-1
C 21-09-2019 15:00 Waspik JO19-1 The White Boys JO19-1 28653 2-1
C 21-09-2019 15:00 TSV Gudok JO19-1 Rijen JO19-1 28488 5-0
C 21-09-2019 14:45 DESK JO19-1 Oosterhout JO19-1 28603 1-0
C 21-09-2019 14:30 DIA JO19-1 FC Tilburg JO19-1 28404 2-2
C 21-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 SV Reeshof JO19-1 28390 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO19-1 3 2 1 0 7 9 4 5 0
2 DESK JO19-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
3 RWB JO19-1 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
4 RKDVC JO19-1 3 0 1 2 1 3 7 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO19-1 10 9 0 1 27 50 12 38 0
2 TSV Gudok JO19-1 8 8 0 0 24 30 7 23 0
3 RWB JO19-1 9 6 1 2 19 32 15 17 0
4 Madese Boys JO19-1 10 6 0 4 18 30 22 8 0
5 Rijen JO19-1 10 5 1 4 16 21 28 -7 0
6 Waspik JO19-1 8 5 0 3 15 20 21 -1 0
7 FC Tilburg JO19-1 9 3 2 4 11 23 19 4 0
8 DESK JO19-1 10 2 3 5 9 18 28 -10 0
9 The White Boys JO19-1 8 2 2 4 5 22 25 -3 3
10 SV Reeshof JO19-1 10 1 2 7 5 25 43 -18 0
11 DIA JO19-1 9 2 1 6 4 19 27 -8 3
12 Oosterhout JO19-1 11 1 0 10 3 11 54 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 5 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven