0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO19-3

Teamleden

Spelers
Ruben Brekelmans        
Jochem Buitelaar        
Mika Damen        
Mathijs Dekkers        
Tim Dingemans        
Stijn van Dongen        
Wessel de Haas        
Yanick van Hasselt        
Kevin van Heesch        
Thijs de Jong        
Jens Leijtens        
Kyan van der Linden        
Hugo van Son        
Jelte Soyer        
Maurits Vos        
Thomas van Wanrooij        
Kevin Ye        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:30 Irene'58 JO19-2 Madese Boys JO19-2
C 29-02-2020 14:30 RFC JO19-3 Terheijden JO19-2
C 07-03-2020 15:30 JEKA JO19-7 DESK JO19-3
C 07-03-2020 14:30 Madese Boys JO19-2 Terheijden JO19-2
C 07-03-2020 14:30 DIA JO19-3 Boeimeer JO19-2
C 07-03-2020 13:00 Rijen JO19-2 TSC JO19-3
C 07-03-2020 12:45 SCO JO19-3 Irene'58 JO19-2
C 07-03-2020 12:30 Berkdijk JO19-1G RFC JO19-3
C 14-03-2020 15:00 Irene'58 JO19-2 DESK JO19-3
C 14-03-2020 15:00 Boeimeer JO19-2 JEKA JO19-7
C 14-03-2020 14:30 RFC JO19-3 DIA JO19-3
C 14-03-2020 14:30 Terheijden JO19-2 SCO JO19-3
C 14-03-2020 13:00 Rijen JO19-2 Berkdijk JO19-1G
C 14-03-2020 15:45 TSC JO19-3 Madese Boys JO19-2
C 21-03-2020 14:00 TSC JO19-3 RFC JO19-3
C 21-03-2020 14:45 DESK JO19-3 SCO JO19-3
C 21-03-2020 15:00 Boeimeer JO19-2 Madese Boys JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-02-2020 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-3 J. (Jan) Dobbelsteen 95987 3 - 2
C 01-02-2020 14:45 DESK JO19-3 DIA JO19-3 Afgeschermd 95713 1 - 2
V 25-01-2020 14:45 Sarto JO19-5 DESK JO19-3
V 18-01-2020 15:00 BMC JO19-3 DESK JO19-3
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-3 Sarto JO19-5 Afgeschermd 30611
V 11-12-2019 19:45 SV Capelle JO19-1 DESK JO19-3
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 DESK JO19-3 Afgeschermd 30179 2 - 0
C 30-11-2019 13:00 DESK JO19-3 Hilvaria JO19-2 E. (Ed) van Ham 30653 9 - 4
C 23-11-2019 14:45 DESK JO19-3 Were Di JO19-2 S. (Sam) Haarbosch 29210 5 - 2
C 16-11-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 DESK JO19-3 R.A.H. (Roel) van de Ven 30697 2 - 7
C 09-11-2019 14:30 Nemelaer JO19-2 DESK JO19-3 H.P.G. (Harko) Kremers 28958 4 - 1
C 02-11-2019 14:45 DESK JO19-3 SVSSS JO19-2 S. (Sam) Haarbosch 28774
V 30-10-2019 20:00 Wilhelmina'26 JO19-2 DESK JO19-3
C 26-10-2019 14:30 RKDSV JO19-2 DESK JO19-3 Afgeschermd 29062 6 - 6
B 19-10-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-3 J.J.F. (Jac) Burgel 92382 5 - 2
C 05-10-2019 vervallen DESK JO19-3 Audacia JO19-2 29427
C 28-09-2019 14:45 Jong Brabant JO19-4 DESK JO19-3 W. (Wessel) van den Hul 29938 3 - 1
C 21-09-2019 14:45 DESK JO19-3 ZIGO JO19-1 S. (Sjef) Smulders 29636 2 - 2
B 14-09-2019 14:30 WSC JO19-3 DESK JO19-3 J. (Jan) Dobbelsteen 6926 2 - 4
B 07-09-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 DESK JO19-3 J. (Jan) Dobbelsteen 6773 1 - 2
B 31-08-2019 14:45 DESK JO19-3 RWB JO19-2 Afgeschermd 6520 1 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 13:00 TSC JO19-3 Berkdijk JO19-1G 94718 5-6
C 15-02-2020 12:30 Irene'58 JO19-2 JEKA JO19-7 95459 5-2
C 15-02-2020 14:30 RFC JO19-3 Rijen JO19-2 95397 1-3
C 15-02-2020 14:30 Terheijden JO19-2 DIA JO19-3 95161 3-1
C 08-02-2020 14:30 Madese Boys JO19-2 JEKA JO19-7 97371 2-1
C 08-02-2020 14:30 DIA JO19-3 TSC JO19-3 94791 1-1
C 08-02-2020 13:00 Rijen JO19-2 Irene'58 JO19-2 97117 2-3
C 08-02-2020 12:45 SCO JO19-3 Boeimeer JO19-2 97785 0-5
C 08-02-2020 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-3 95987 3-2
C 01-02-2020 16:15 JEKA JO19-7 SCO JO19-3 97633 4-2
C 01-02-2020 15:00 Boeimeer JO19-2 Berkdijk JO19-1G 95407 1-1
C 01-02-2020 14:45 DESK JO19-3 DIA JO19-3 95713 1-2
C 01-02-2020 14:30 Terheijden JO19-2 Rijen JO19-2 97153 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-3 92382 5-2
B 14-09-2019 14:30 WSC JO19-3 DESK JO19-3 6926 2-4
B 10-09-2019 19:30 RWB JO19-2 Baardwijk JO19-2 7095 5-5
B 07-09-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 DESK JO19-3 6773 1-2
B 07-09-2019 14:30 RWB JO19-2 WSC JO19-3 6721 1-2
B 31-08-2019 12:30 WSC JO19-3 Baardwijk JO19-2 6424 1-3
B 31-08-2019 14:45 DESK JO19-3 RWB JO19-2 6520 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 14:45 Jong Brabant JO19-4 Hilvaria JO19-2 28994 1-5
C 14-12-2019 13:00 DESK JO19-3 Sarto JO19-5 30611 0-0
C 14-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 Hilvaria JO19-2 29083 2-1
C 14-12-2019 14:30 RKDSV JO19-2 Jong Brabant JO19-4 29304 0-0
C 14-12-2019 14:30 Nemelaer JO19-2 Were Di JO19-2 30057 0-0
C 14-12-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 ZIGO JO19-1 29104 0-0
C 07-12-2019 14:30 Sarto JO19-5 RKDSV JO19-2 29741 1-1
C 07-12-2019 13:30 Hilvaria JO19-2 Nemelaer JO19-2 30126 0-0
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 DESK JO19-3 30179 2-0
C 07-12-2019 14:45 Jong Brabant JO19-4 De Bocht'80 JO19-1 29645 9-1
C 07-12-2019 14:45 SVSSS JO19-2 ZIGO JO19-1 30131 4-2
C 30-11-2019 13:00 DESK JO19-3 Hilvaria JO19-2 30653 9-4
C 30-11-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 SVSSS JO19-2 29666 2-7
C 30-11-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Jong Brabant JO19-4 30416 6-3
C 30-11-2019 14:30 Sarto JO19-5 Were Di JO19-2 29605 1-0
C 30-11-2019 14:45 Nemelaer JO19-2 FC Tilburg JO19-3 29099 1-3
C 23-11-2019 14:45 DESK JO19-3 Were Di JO19-2 29210 5-2
C 23-11-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 Jong Brabant JO19-4 29749 3-1
C 23-11-2019 14:30 Nemelaer JO19-2 De Bocht'80 JO19-1 30005 4-2
C 23-11-2019 14:30 Hilvaria JO19-2 Sarto JO19-5 30686 6-1
C 16-11-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Nemelaer JO19-2 30808 2-1
C 16-11-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 DESK JO19-3 30697 2-7
C 16-11-2019 14:45 SVSSS JO19-2 FC Tilburg JO19-3 29391 2-2
C 16-11-2019 15:00 Were Di JO19-2 RKDSV JO19-2 29143 4-3
C 13-11-2019 20:00 RKDSV JO19-2 SVSSS JO19-2 30746 3-1
C 09-11-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Jong Brabant JO19-4 30158 1-0
C 09-11-2019 14:30 Nemelaer JO19-2 DESK JO19-3 28958 4-1
C 09-11-2019 14:30 RKDSV JO19-2 FC Tilburg JO19-3 29726 0-0
C 09-11-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Were Di JO19-2 29732 3-0
C 09-11-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 Sarto JO19-5 30369 3-1
C 02-11-2019 15:00 Were Di JO19-2 De Bocht'80 JO19-1 29694 2-2
C 02-11-2019 14:45 Jong Brabant JO19-4 Nemelaer JO19-2 28876 1-2
C 02-11-2019 14:45 DESK JO19-3 SVSSS JO19-2 28774 0-0
C 02-11-2019 14:45 Sarto JO19-5 ZIGO JO19-1 29491 1-1
C 02-11-2019 15:00 Hilvaria JO19-2 RKDSV JO19-2 29505 1-3
C 26-10-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 FC Tilburg JO19-3 30432 2-6
C 26-10-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Hilvaria JO19-2 29551 3-2
C 26-10-2019 14:30 RKDSV JO19-2 DESK JO19-3 29062 6-6
C 26-10-2019 14:45 Jong Brabant JO19-4 Sarto JO19-5 29368 0-1
C 26-10-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Were Di JO19-2 30405 4-1
C 09-10-2019 20:00 Nemelaer JO19-2 RKDSV JO19-2 29591 2-6
C 05-10-2019 15:15 Hilvaria JO19-2 De Bocht'80 JO19-1 28835 8-2
C 05-10-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 ZIGO JO19-1 29253 7-0
C 05-10-2019 14:45 Sarto JO19-5 SVSSS JO19-2 28830 0-5
C 05-10-2019 15:15 Were Di JO19-2 Jong Brabant JO19-4 29850 1-8
C 28-09-2019 14:00 De Bocht'80 JO19-1 Audacia JO19-2 29942 0-0
C 28-09-2019 14:00 ZIGO JO19-1 RKDSV JO19-2 29520 3-3
C 28-09-2019 14:45 Sarto JO19-5 FC Tilburg JO19-3 30594 0-3
C 28-09-2019 14:45 Jong Brabant JO19-4 DESK JO19-3 29938 3-1
C 28-09-2019 14:45 SVSSS JO19-2 Nemelaer JO19-2 29738 3-2
C 28-09-2019 15:00 Were Di JO19-2 Hilvaria JO19-2 29153 2-5
C 21-09-2019 14:45 DESK JO19-3 ZIGO JO19-1 29636 2-2
C 21-09-2019 14:45 FC Tilburg JO19-3 Were Di JO19-2 29765 6-0
C 21-09-2019 14:30 RKDSV JO19-2 De Bocht'80 JO19-1 30237 4-2
C 21-09-2019 16:00 Hilvaria JO19-2 SVSSS JO19-2 29654 5-0
C 21-09-2019 14:30 Nemelaer JO19-2 Sarto JO19-5 30515 4-0
C 21-09-2019 14:30 Audacia JO19-2 Jong Brabant JO19-4 29064 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Berkdijk JO19-1G 3 2 1 0 7 10 8 2 0
2 Irene'58 JO19-2 2 2 0 0 6 8 4 4 0
3 Boeimeer JO19-2 2 1 1 0 4 6 1 5 0
4 DIA JO19-3 2 1 1 0 4 3 2 1 0
5 Rijen JO19-2 3 1 1 1 4 8 7 1 0
6 Madese Boys JO19-2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 JEKA JO19-7 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
8 Terheijden JO19-2 1 0 1 0 1 3 3 0 0
9 TSC JO19-3 2 0 1 1 1 6 7 -1 0
10 RFC JO19-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 DESK JO19-3 2 0 0 2 0 3 5 -2 0
12 SCO JO19-3 2 0 0 2 0 2 9 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO19-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 DESK JO19-3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO19-3 9 7 2 0 23 32 7 25 0
2 SVSSS JO19-2 9 6 1 2 19 27 17 10 0
3 RKDSV JO19-2 9 4 4 1 16 29 20 9 0
4 Hilvaria JO19-2 9 5 0 4 15 37 23 14 0
5 ZIGO JO19-1 9 4 3 2 15 22 23 -1 0
6 DESK JO19-3 6 3 2 1 11 30 19 11 0
7 Nemelaer JO19-2 7 3 0 4 9 16 17 -1 0
8 Jong Brabant JO19-4 9 3 0 6 9 26 21 5 0
9 Sarto JO19-5 9 2 2 5 8 6 23 -17 0
10 Were Di JO19-2 9 1 1 7 4 12 37 -25 0
11 De Bocht'80 JO19-1 9 1 1 7 4 18 48 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 8 Team training gaat_door
woensdag 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven