Onder 19 beker poule

Junioren - DESK JO19-4

Teamleden

Spelers
Lucca Appels        
Rory Bulham        
Marley Davidson        
Anes Dedic        
Moha Didi        
Tyrikson Dometilia        
Maulicho Felisie        
Mert Kral        
Anas Mohamed Osman        
Glorifi√© Mpudi        
Samir Oufkir        
Hassan Sheikh Shariff        
Yusuf Shukri Ahmed        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-04-2020 vervallen DESK JO19-4 WSC JO19-3 94916 Sportpark Eikendijk 00:30
C 18-04-2020 vervallen RKDVC JO19-4 DESK JO19-4 95936 Sportpark aan de Duinweg 00:15
C 09-05-2020 vervallen DESK JO19-4 Uno Animo JO19-2 95240 Sportpark Eikendijk 00:30
C 16-05-2020 vervallen DESK JO19-4 SC Elshout JO19-1 97311 Sportpark Eikendijk 00:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 RWB JO19-3
C 04-04-2020 12:45 RWB JO19-2 RKDVC JO19-4
C 04-04-2020 13:00 DESK JO19-2 WSC JO19-3
C 04-04-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 SC Elshout JO19-1
C 04-04-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina'26 JO19-2
C 04-04-2020 14:45 Wilhelmina JO19-3 Emplina JO19-5
C 18-04-2020 14:30 RKDVC JO19-4 DESK JO19-2
C 18-04-2020 14:30 SC Elshout JO19-1 RWB JO19-3
C 18-04-2020 14:30 WSC JO19-3 Wilhelmina'26 JO19-2
C 18-04-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 Wilhelmina JO19-3
C 18-04-2020 14:30 RWB JO19-2 Haarsteeg JO19-1
C 18-04-2020 15:00 Emplina JO19-5 Baardwijk JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 vervallen FC Engelen JO19-2 DESK JO19-4 96418
C 28-03-2020 vervallen RWB JO19-3 DESK JO19-4 156199
C 14-03-2020 vervallen DESK JO19-4 Wilhelmina JO19-3 94647
C 07-03-2020 vervallen DESK JO19-4 RWB JO19-2 96074
C 15-02-2020 vervallen Baardwijk JO19-1 DESK JO19-4 95867
C 08-02-2020 vervallen DESK JO19-4 Emplina JO19-5 97547
C 01-02-2020 vervallen Haarsteeg JO19-1 DESK JO19-4 95578
V 25-01-2020 14:45 DESK JO19-4 VOAB JO19-3
C 14-12-2019 14:45 VOAB JO19-3 DESK JO19-4 H.J.G. (Bart) Brekelmans 30147
C 07-12-2019 15:15 Gilze JO19-3 DESK JO19-4 W.M.A. (William) van den Broek 154943 0 - 1
C 30-11-2019 13:00 DESK JO19-4 Uno Animo JO19-2 Afgeschermd 29782 1 - 1
C 23-11-2019 vervallen ONI JO19-1 DESK JO19-4 30636
C 16-11-2019 14:45 DESK JO19-4 SC 't Zand JO19-2 E. (Etienne) van Gorp 92006 5 - 1
C 09-11-2019 13:00 DESK JO19-4 SC 't Zand JO19-4 J. (Jan) den Hartog 30297 17 - 0
C 02-11-2019 15:00 TSV Gudok JO19-4 DESK JO19-4 R.A.L (Richard) Schellekens 29263 3 - 2
C 26-10-2019 vervallen DESK JO19-4 SV Capelle JO19-2 29225
C 05-10-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-4 J. (Jonathan) Reichhart 28996 4 - 3
C 28-09-2019 14:45 DESK JO19-4 Sarto JO19-6 Afgeschermd 30740 11 - 1
C 21-09-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 DESK JO19-4 C (Kees) Klerx 30332 1 - 4
B 14-09-2019 14:30 RKDVC JO19-3 DESK JO19-4 W.C. (Wout) Otte 7108 1 - 4
B 07-09-2019 13:00 DESK JO19-4 WSC JO19-2 Afgeschermd 6769
B 31-08-2019 12:15 GDC JO19-1 DESK JO19-4 Afgeschermd 6467 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:15 GDC JO19-1 WSC JO19-2 6970 2-0
B 14-09-2019 14:30 RKDVC JO19-3 DESK JO19-4 7108 1-4
B 07-09-2019 13:00 DESK JO19-4 WSC JO19-2 6769 0-0
B 07-09-2019 14:30 RKDVC JO19-3 GDC JO19-1 6734 0-11
B 31-08-2019 12:15 GDC JO19-1 DESK JO19-4 6467 3-2
B 31-08-2019 13:30 WSC JO19-2 RKDVC JO19-3 6546 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 12:45 SC 't Zand JO19-2 Berkdijk JO19-1G 92008 4-4
C 21-12-2019 13:00 TSV Gudok JO19-4 SC 't Zand JO19-4 29533 3-2
C 14-12-2019 14:30 SC 't Zand JO19-2 SC 't Zand JO19-4 92009 5-0
C 14-12-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 TSV Gudok JO19-4 30578 0-0
C 14-12-2019 14:30 Sarto JO19-6 Uno Animo JO19-2 29351 3-4
C 14-12-2019 14:45 VOAB JO19-3 DESK JO19-4 30147 0-0
C 07-12-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G Baardwijk JO19-2 30220 2-3
C 07-12-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 VOAB JO19-3 29570 3-2
C 07-12-2019 15:00 TSV Gudok JO19-4 Sarto JO19-6 29709 7-1
C 07-12-2019 15:15 Gilze JO19-3 DESK JO19-4 29434 0-1
C 30-11-2019 14:45 VOAB JO19-3 Gilze JO19-3 28858 2-4
C 30-11-2019 13:00 DESK JO19-4 Uno Animo JO19-2 29782 1-1
C 23-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-2 VOAB JO19-3 92007 3-2
C 23-11-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G Uno Animo JO19-2 29488 4-1
C 23-11-2019 14:30 Sarto JO19-6 Gilze JO19-3 29571 1-11
C 23-11-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 SC 't Zand JO19-4 30279 2-0
C 16-11-2019 14:45 DESK JO19-4 SC 't Zand JO19-2 92006 5-1
C 16-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-4 Sarto JO19-6 30137 2-2
C 16-11-2019 14:45 VOAB JO19-3 Baardwijk JO19-2 29670 2-5
C 16-11-2019 15:15 Gilze JO19-3 Berkdijk JO19-1G 30538 2-2
C 09-11-2019 15:15 Gilze JO19-3 Uno Animo JO19-2 30113 5-1
C 09-11-2019 16:45 VOAB JO19-3 TSV Gudok JO19-4 30643 1-3
C 09-11-2019 14:45 Sarto JO19-6 Berkdijk JO19-1G 28961 3-4
C 09-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-2 Baardwijk JO19-2 92005 2-6
C 09-11-2019 13:00 DESK JO19-4 SC 't Zand JO19-4 30297 17-0
C 02-11-2019 15:00 TSV Gudok JO19-4 DESK JO19-4 29263 3-2
C 02-11-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 SC 't Zand JO19-2 92004 1-1
C 02-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-4 VOAB JO19-3 30629 1-11
C 02-11-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 Gilze JO19-3 30805 6-1
C 26-10-2019 13:15 Gilze JO19-3 SC 't Zand JO19-4 30802 14-1
C 26-10-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 TSV Gudok JO19-4 28895 1-3
C 26-10-2019 14:45 VOAB JO19-3 Berkdijk JO19-1G 30282 4-7
C 26-10-2019 14:45 Sarto JO19-6 Baardwijk JO19-2 30087 3-5
C 12-10-2019 13:00 Gilze JO19-3 SC 't Zand JO19-2 92002 3-2
C 05-10-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-4 28996 4-3
C 05-10-2019 14:30 SV Capelle JO19-2 VOAB JO19-3 30491 0-0
C 05-10-2019 14:30 WSC JO19-4 Sarto JO19-6 29556 0-0
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand JO19-4 Uno Animo JO19-2 30696 0-7
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO19-4 Gilze JO19-3 29809 5-3
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand JO19-2 Sarto JO19-6 92003 11-1
C 28-09-2019 14:45 DESK JO19-4 Sarto JO19-6 30740 11-1
C 28-09-2019 14:30 Uno Animo JO19-2 Baardwijk JO19-2 30322 3-0
C 28-09-2019 14:30 SC 't Zand JO19-4 SV Capelle JO19-2 30501 0-0
C 28-09-2019 14:45 VOAB JO19-3 ONI JO19-1 28847 0-0
C 28-09-2019 15:00 TSV Gudok JO19-4 Berkdijk JO19-1G 29300 4-1
C 28-09-2019 15:15 Gilze JO19-3 WSC JO19-4 29507 0-0
C 21-09-2019 14:30 WSC JO19-4 TSV Gudok JO19-4 30014 0-0
C 21-09-2019 14:30 SV Capelle JO19-2 Gilze JO19-3 29022 0-0
C 21-09-2019 14:30 Baardwijk JO19-2 DESK JO19-4 30332 1-4
C 21-09-2019 12:45 ONI JO19-1 Uno Animo JO19-2 29688 0-0
C 21-09-2019 14:45 Sarto JO19-6 VOAB JO19-3 29541 1-4
C 21-09-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G SC 't Zand JO19-4 29051 13-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 15:00 Emplina JO19-5 Uno Animo JO19-2 96488 0-0
C 28-03-2020 14:30 RWB JO19-3 DESK JO19-2 156445 0-0
C 28-03-2020 14:30 SC Elshout JO19-1 Wilhelmina JO19-3 97977 0-0
C 28-03-2020 14:30 WSC JO19-3 Baardwijk JO19-1 98082 0-0
C 28-03-2020 12:45 RKDVC JO19-4 Haarsteeg JO19-1 97587 0-0
C 28-03-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 RWB JO19-2 97943 0-0
C 21-03-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-2 156442 0-0
C 14-03-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 RKDVC JO19-4 97552 0-0
C 14-03-2020 14:30 Baardwijk JO19-1 Uno Animo JO19-2 97262 0-0
C 14-03-2020 13:00 DESK JO19-2 Wilhelmina JO19-3 156444 0-0
C 14-03-2020 14:30 RWB JO19-2 RWB JO19-3 156198 0-0
C 14-03-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 SC Elshout JO19-1 96413 0-0
C 14-03-2020 15:00 Emplina JO19-5 WSC JO19-3 95823 0-0
C 07-03-2020 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2 156443 6-5
C 07-03-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-2 94747 0-0
C 07-03-2020 14:30 RKDVC JO19-4 WSC JO19-3 96982 8-1
C 07-03-2020 14:30 SC Elshout JO19-1 Emplina JO19-5 96051 2-3
C 07-03-2020 14:30 RWB JO19-3 Haarsteeg JO19-1 156197 0-10
C 07-03-2020 14:45 Wilhelmina JO19-3 Baardwijk JO19-1 95585 5-6
C 04-03-2020 19:45 Wilhelmina'26 JO19-2 RWB JO19-3 156196 8-2
C 15-02-2020 11:00 Emplina JO19-5 RKDVC JO19-4 97605 2-1
C 15-02-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 FC Engelen JO19-2 96733 0-0
C 15-02-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-4 95867 0-0
C 15-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 Uno Animo JO19-2 96646 6-3
C 15-02-2020 14:30 WSC JO19-3 SC Elshout JO19-1 96658 3-3
C 15-02-2020 14:30 RWB JO19-2 Wilhelmina JO19-3 97218 2-1
C 08-02-2020 14:30 RWB JO19-3 RKDVC JO19-4 156195 0-16
C 08-02-2020 14:30 Uno Animo JO19-2 RWB JO19-2 95606 2-3
C 08-02-2020 13:00 DESK JO19-4 Emplina JO19-5 97547 0-0
C 08-02-2020 14:30 Baardwijk JO19-1 Haarsteeg JO19-1 97410 3-1
C 08-02-2020 14:30 SC Elshout JO19-1 Wilhelmina'26 JO19-2 95593 2-4
C 08-02-2020 14:45 Wilhelmina JO19-3 WSC JO19-3 96165 2-0
C 08-02-2020 15:30 FC Engelen JO19-2 RKDVC JO19-4 94783 0-0
C 08-02-2020 13:00 DESK JO19-2 Emplina JO19-5 156441 6-0
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO19-4 SC Elshout JO19-1 95288 3-4
C 01-02-2020 14:30 RWB JO19-2 Baardwijk JO19-1 96193 0-0
C 01-02-2020 14:30 WSC JO19-3 Uno Animo JO19-2 95382 0-3
C 01-02-2020 15:00 Emplina JO19-5 FC Engelen JO19-2 96650 0-0
C 01-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 DESK JO19-4 95578 0-0
C 01-02-2020 14:30 Emplina JO19-5 RWB JO19-3 156194 15-0
C 01-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 DESK JO19-2 156440 3-1
C 01-02-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 Wilhelmina JO19-3 95364 6-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC JO19-1 2 2 0 0 6 14 2 12 0
2 DESK JO19-4 2 1 0 1 3 6 4 2 0
3 RKDVC JO19-3 2 0 0 2 0 1 15 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO19-4 8 7 1 0 22 28 11 17 0
2 Baardwijk JO19-2 9 6 1 2 19 28 17 11 0
3 Berkdijk JO19-1G 9 5 2 2 17 41 27 14 0
4 DESK JO19-4 8 5 1 2 16 44 11 33 0
5 Gilze JO19-3 9 5 1 3 16 43 21 22 0
6 Uno Animo JO19-2 9 4 2 3 14 22 19 3 0
7 SC 't Zand JO19-2 8 3 2 3 11 29 22 7 0
8 VOAB JO19-3 8 2 0 6 6 28 27 1 0
9 Sarto JO19-6 9 0 1 8 1 16 59 -43 0
10 SC 't Zand JO19-4 9 0 1 8 1 9 74 -65 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Elshout JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RWB JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Uno Animo JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina'26 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:45 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven