254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

Vrouwen/meisjes - DESK MO11-1

Teamleden

Spelers
Lieve Hartman        
Lise Lankhaar        
Sofie van Mook        
Lobke Mulders        
Meddo den Nieuwenboer        
Maudy Van Rijsbergen        
Mette de Swart        
Isa van de Ven        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 09:00 DESK MO11-1 VOAB MO11-1 152569
C 16-05-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 DESK MO11-1 152652
C 09-05-2020 09:00 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 152382
C 18-04-2020 08:30 WSC MO11-1 DESK MO11-1 152735
C 04-04-2020 08:45 SCG'18 MO11-2 DESK MO11-1 152483
C 28-03-2020 09:00 DESK MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 152367
C 21-03-2020 12:00 VCB MO11-2 DESK MO11-1 157500
C 14-03-2020 10:00 VCB MO11-1 DESK MO11-1 152865
C 07-03-2020 09:00 DESK MO11-1 Baardwijk MO11-1 152556 0 - 6
C 08-02-2020 10:15 DESK MO11-1 SCO MO11-1 152602 3 - 2
C 01-02-2020 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 DESK MO11-1 152467 0 - 4
V 25-01-2020 11:30 DESK MO11-1 Unitas'30 MO11-2
V 18-01-2020 08:30 OJC Rosmalen MO11-3 DESK MO11-1
C 21-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 DESK MO11-1 F.D.K. (Fasika) Ketelaers 65210 4 - 2
C 14-12-2019 09:00 DESK MO11-1 DSC MO11-2 65332 1 - 2
C 07-12-2019 10:15 Boxtel MO11-2 DESK MO11-1 Afgeschermd 65244 5 - 2
C 30-11-2019 09:00 DESK MO11-1 RWB MO11-1 75135 4 - 8
C 23-11-2019 08:30 SVSSS MO11-1 DESK MO11-1 A. (Adryo) Toorians 65227 22 - 0
C 16-11-2019 09:00 DESK MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65348 0 - 15
C 09-11-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 DESK MO11-1 Afgeschermd 65037 10 - 0
C 02-11-2019 09:00 DESK MO11-1 FC Tilburg MO11-2 65454 3 - 4
C 26-10-2019 10:15 VOAB MO11-1 DESK MO11-1 R.J.J. (Ruud) van Schijndel 65147 1 - 4
C 19-10-2019 09:45 DESK MO11-1 Gilze MO11-1 65168 1 - 7
C 05-10-2019 10:15 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 65427 0 - 1
C 28-09-2019 09:00 DESK MO11-1 Rijen MO11-1 65426 0 - 17
C 21-09-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 DESK MO11-1 Afgeschermd 65109 2 - 4
B 14-09-2019 09:00 DESK MO11-1 Baardwijk MO11-1 15828 1 - 5
B 07-09-2019 08:30 WSC MO11-1 DESK MO11-1 M. (Mandy) Bos 15785 10 - 0
B 31-08-2019 09:00 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 15738 2 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 12:00 VCB MO11-2 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 157508 0-0
C 23-05-2020 10:00 Zwaluw VFC MO11-2 VCB MO11-1 152781 0-0
C 23-05-2020 09:45 SCO MO11-1 FC Tilburg MO11-2 152894 0-0
C 23-05-2020 09:00 DESK MO11-1 VOAB MO11-1 152569 0-0
C 23-05-2020 08:45 RKDVC MO11-1 Baardwijk MO11-1 152639 0-0
C 23-05-2020 08:30 WSC MO11-1 SCG'18 MO11-2 152707 0-0
C 16-05-2020 08:45 SCG'18 MO11-2 VCB MO11-2 157507 0-0
C 16-05-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 WSC MO11-1 152832 0-0
C 16-05-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 DESK MO11-1 152652 0-0
C 16-05-2020 10:00 VCB MO11-1 RKDVC MO11-1 152511 0-0
C 16-05-2020 10:15 VOAB MO11-1 SCO MO11-1 152866 0-0
C 16-05-2020 11:15 Baardwijk MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 152476 0-0
C 09-05-2020 08:30 WSC MO11-1 VCB MO11-1 152404 0-0
C 09-05-2020 09:00 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 152382 0-0
C 09-05-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 VOAB MO11-1 152578 0-0
C 09-05-2020 09:30 FC Tilburg MO11-2 Baardwijk MO11-1 152902 0-0
C 09-05-2020 09:45 SCO MO11-1 SCG'18 MO11-2 152715 0-0
C 09-05-2020 12:00 VCB MO11-2 Zwaluw VFC MO11-2 157506 0-0
C 18-04-2020 08:30 WSC MO11-1 DESK MO11-1 152735 0-0
C 18-04-2020 08:45 RKDVC MO11-1 VCB MO11-2 157505 0-0
C 18-04-2020 09:15 SCO MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 152795 0-0
C 18-04-2020 10:00 VCB MO11-1 Baardwijk MO11-1 152653 0-0
C 18-04-2020 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 SCG'18 MO11-2 152752 0-0
C 04-04-2020 08:45 SCG'18 MO11-2 DESK MO11-1 152483 0-0
C 04-04-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 RKDVC MO11-1 152421 0-0
C 04-04-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 Zwaluw VFC MO11-2 152856 0-0
C 04-04-2020 10:00 VCB MO11-1 SCO MO11-1 152775 0-0
C 04-04-2020 11:15 Baardwijk MO11-1 VCB MO11-2 157504 0-0
C 04-04-2020 10:15 VOAB MO11-1 WSC MO11-1 152834 0-0
C 28-03-2020 12:00 VCB MO11-2 VCB MO11-1 157503 0-0
C 28-03-2020 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 VOAB MO11-1 152882 0-0
C 28-03-2020 09:15 SCO MO11-1 Baardwijk MO11-1 152739 0-0
C 28-03-2020 09:00 DESK MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 152367 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKDVC MO11-1 SCG'18 MO11-2 152697 0-0
C 28-03-2020 08:30 WSC MO11-1 FC Tilburg MO11-2 152466 0-0
C 21-03-2020 10:00 VCB MO11-1 SCG'18 MO11-2 152364 0-0
C 21-03-2020 11:15 Baardwijk MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 152828 0-0
C 21-03-2020 12:00 VCB MO11-2 DESK MO11-1 157500 0-0
C 21-03-2020 10:15 VOAB MO11-1 FC Tilburg MO11-2 152674 0-0
C 14-03-2020 12:00 VCB MO11-2 SCO MO11-1 157502 0-0
C 14-03-2020 08:45 SCG'18 MO11-2 VOAB MO11-1 152862 0-0
C 14-03-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 FC Tilburg MO11-2 152685 0-0
C 14-03-2020 10:00 VCB MO11-1 DESK MO11-1 152865 0-0
C 14-03-2020 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 RKDVC MO11-1 152535 0-0
C 14-03-2020 11:15 Baardwijk MO11-1 WSC MO11-1 152479 0-0
C 07-03-2020 09:00 DESK MO11-1 Baardwijk MO11-1 152556 0-6
C 07-03-2020 08:30 WSC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 152826 6-0
C 07-03-2020 10:15 VOAB MO11-1 VCB MO11-2 157501 1-1
C 07-03-2020 09:15 SCO MO11-1 RKDVC MO11-1 152907 1-1
C 07-03-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 SCG'18 MO11-2 152365 3-2
C 07-03-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 VCB MO11-1 152736 2-8
C 15-02-2020 10:00 VCB MO11-1 FC Tilburg MO11-2 152710 1-4
C 15-02-2020 08:45 SCG'18 MO11-2 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 152923 2-0
C 15-02-2020 08:45 RKDVC MO11-1 WSC MO11-1 152879 1-5
C 15-02-2020 11:15 Baardwijk MO11-1 VOAB MO11-1 152381 3-0
C 15-02-2020 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 SCO MO11-1 152729 1-1
C 08-02-2020 09:15 FC Tilburg MO11-2 RKDVC MO11-1 152372 0-1
C 08-02-2020 10:15 DESK MO11-1 SCO MO11-1 152602 3-2
C 08-02-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 152534 2-0
C 08-02-2020 10:15 VOAB MO11-1 VCB MO11-1 152386 5-0
C 08-02-2020 08:45 SCG'18 MO11-2 Baardwijk MO11-1 152691 5-4
C 01-02-2020 09:15 SCO MO11-1 WSC MO11-1 152643 0-7
C 01-02-2020 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 DESK MO11-1 152467 0-4
C 01-02-2020 08:45 RKDVC MO11-1 VOAB MO11-1 152454 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WSC MO11-1 RKDVC MO11-1 15850 8-1
B 14-09-2019 09:00 DESK MO11-1 Baardwijk MO11-1 15828 1-5
B 07-09-2019 08:30 WSC MO11-1 DESK MO11-1 15785 10-0
B 07-09-2019 09:00 RKDVC MO11-1 Baardwijk MO11-1 15806 0-2
B 31-08-2019 09:00 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 15738 2-2
B 31-08-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 WSC MO11-1 15770 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 09:00 RKDVC MO11-1 Boxtel MO11-2 65046 1-8
C 21-12-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 RWB MO11-1 75138 2-5
C 21-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 DESK MO11-1 65210 4-2
C 21-12-2019 09:30 Rijen MO11-1 SVSSS MO11-1 65308 2-6
C 21-12-2019 10:00 SC 't Zand MO11-1 Gilze MO11-1 65425 13-0
C 21-12-2019 10:30 FC Tilburg MO11-2 VOAB MO11-1 65233 1-0
C 21-12-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 DSC MO11-2 65053 3-1
C 14-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 Baardwijk MO11-1 65171 0-3
C 14-12-2019 09:00 DESK MO11-1 DSC MO11-2 65332 1-2
C 14-12-2019 09:00 Rijen MO11-1 RWB MO11-1 75137 0-0
C 14-12-2019 10:00 SC 't Zand MO11-1 Boxtel MO11-2 65442 9-0
C 14-12-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 VOAB MO11-1 65430 0-3
C 14-12-2019 09:30 FC Tilburg MO11-2 RKDVC MO11-1 65005 5-0
C 14-12-2019 10:00 Gilze MO11-1 SVSSS MO11-1 65393 1-8
C 07-12-2019 09:30 Rijen MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 65148 0-0
C 07-12-2019 08:30 SVSSS MO11-1 FC Tilburg MO11-2 65275 11-0
C 07-12-2019 08:30 RWB MO11-1 Gilze MO11-1 75136 5-4
C 07-12-2019 08:45 RKDVC MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 65395 1-0
C 07-12-2019 10:00 DSC MO11-2 VOAB MO11-1 65146 2-4
C 07-12-2019 10:15 Boxtel MO11-2 DESK MO11-1 65244 5-2
C 07-12-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65460 0-9
C 30-11-2019 09:00 FC Tilburg MO11-2 Baardwijk MO11-1 65186 1-5
C 30-11-2019 09:00 DESK MO11-1 RWB MO11-1 75135 4-8
C 30-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 DSC MO11-2 65499 3-0
C 30-11-2019 10:00 Gilze MO11-1 Boxtel MO11-2 65217 6-1
C 30-11-2019 10:00 SC 't Zand MO11-1 RKDVC MO11-1 65451 15-0
C 30-11-2019 10:00 Zwaluw VFC MO11-2 Rijen MO11-1 65361 0-10
C 30-11-2019 10:15 VOAB MO11-1 SVSSS MO11-1 65198 1-18
C 23-11-2019 08:30 SVSSS MO11-1 DESK MO11-1 65227 22-0
C 23-11-2019 08:45 RKDVC MO11-1 Gilze MO11-1 65076 3-0
C 23-11-2019 09:00 FC Tilburg MO11-2 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 65084 3-2
C 23-11-2019 10:00 DSC MO11-2 Zwaluw VFC MO11-2 65362 0-0
C 23-11-2019 10:15 Boxtel MO11-2 RWB MO11-1 75134 2-9
C 23-11-2019 10:15 VOAB MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65305 0-16
C 23-11-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 Rijen MO11-1 65313 2-2
C 16-11-2019 08:30 SVSSS MO11-1 Baardwijk MO11-1 65013 9-1
C 16-11-2019 08:30 RWB MO11-1 VOAB MO11-1 75133 4-1
C 16-11-2019 09:00 DESK MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65348 0-15
C 16-11-2019 09:00 Rijen MO11-1 RKDVC MO11-1 65438 6-0
C 16-11-2019 10:00 Gilze MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 65482 3-0
C 16-11-2019 10:15 Boxtel MO11-2 DSC MO11-2 65211 1-6
C 16-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 FC Tilburg MO11-2 65384 3-2
C 09-11-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 DESK MO11-1 65037 10-0
C 09-11-2019 10:15 VOAB MO11-1 Boxtel MO11-2 65175 0-1
C 09-11-2019 10:00 SC 't Zand MO11-1 Rijen MO11-1 65161 2-0
C 09-11-2019 10:00 DSC MO11-2 RWB MO11-1 75132 2-3
C 09-11-2019 09:30 FC Tilburg MO11-2 Gilze MO11-1 65049 2-7
C 09-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 65096 2-0
C 09-11-2019 08:45 RKDVC MO11-1 SVSSS MO11-1 65465 1-7
C 02-11-2019 08:30 SVSSS MO11-1 DSC MO11-2 65118 28-0
C 02-11-2019 08:30 RWB MO11-1 RKDVC MO11-1 75131 1-0
C 02-11-2019 09:00 DESK MO11-1 FC Tilburg MO11-2 65454 3-4
C 02-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65032 0-11
C 02-11-2019 09:30 Rijen MO11-1 Boxtel MO11-2 65418 15-0
C 02-11-2019 10:00 Gilze MO11-1 VOAB MO11-1 65278 4-0
C 02-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 Baardwijk MO11-1 65391 1-7
C 26-10-2019 08:45 RKDVC MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 65431 0-0
C 26-10-2019 09:00 FC Tilburg MO11-2 Rijen MO11-1 65228 0-7
C 26-10-2019 10:00 SC 't Zand MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 65072 17-0
C 26-10-2019 10:00 DSC MO11-2 Gilze MO11-1 65086 1-6
C 26-10-2019 10:15 VOAB MO11-1 DESK MO11-1 65147 1-4
C 26-10-2019 10:15 Boxtel MO11-2 SVSSS MO11-1 65336 0-14
C 26-10-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 RWB MO11-1 75130 3-2
C 19-10-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 RKDVC MO11-1 65033 0-0
C 19-10-2019 08:30 SVSSS MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 65149 9-0
C 19-10-2019 10:15 Boxtel MO11-2 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 65312 1-1
C 19-10-2019 09:45 DESK MO11-1 Gilze MO11-1 65168 1-7
C 12-10-2019 10:00 RWB MO11-1 SC 't Zand MO11-1 75139 0-7
C 12-10-2019 10:00 DSC MO11-2 FC Tilburg MO11-2 65252 2-0
C 12-10-2019 10:15 VOAB MO11-1 Rijen MO11-1 65253 0-10
C 05-10-2019 10:15 DESK MO11-1 RKDVC MO11-1 65427 0-1
C 05-10-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 VOAB MO11-1 65058 1-3
C 05-10-2019 09:30 Rijen MO11-1 DSC MO11-2 65464 12-0
C 05-10-2019 11:45 Gilze MO11-1 Baardwijk MO11-1 65290 3-1
C 05-10-2019 10:00 SC 't Zand MO11-1 FC Tilburg MO11-2 65297 21-0
C 05-10-2019 08:30 RWB MO11-1 SVSSS MO11-1 75129 0-11
C 05-10-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 Boxtel MO11-2 65441 0-5
C 28-09-2019 10:15 VOAB MO11-1 Baardwijk MO11-1 65420 1-6
C 28-09-2019 08:30 SVSSS MO11-1 SC 't Zand MO11-1 65157 5-7
C 28-09-2019 09:00 DESK MO11-1 Rijen MO11-1 65426 0-17
C 28-09-2019 10:00 DSC MO11-2 RKDVC MO11-1 65359 4-1
C 28-09-2019 11:45 Gilze MO11-1 Zwaluw VFC MO11-2 65317 5-0
C 28-09-2019 10:15 Boxtel MO11-2 FC Tilburg MO11-2 65265 2-8
C 28-09-2019 08:30 RWB MO11-1 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 75128 1-1
C 21-09-2019 09:30 Rijen MO11-1 Gilze MO11-1 65363 6-0
C 21-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 SVSSS MO11-1 65026 0-12
C 21-09-2019 08:30 SC 't Zand MO11-1 DSC MO11-2 65271 14-0
C 21-09-2019 11:15 Baardwijk MO11-1 Boxtel MO11-2 65403 9-2
C 21-09-2019 08:45 RKDVC MO11-1 VOAB MO11-1 65062 8-0
C 21-09-2019 09:00 FC Tilburg MO11-2 RWB MO11-1 75127 2-4
C 21-09-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-2 DESK MO11-1 65109 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC MO11-1 3 3 0 0 9 18 1 17 0
2 RKDVC MO11-1 4 2 1 1 7 5 6 -1 0
3 Baardwijk MO11-1 3 2 0 1 6 13 5 8 0
4 FC Tilburg MO11-2 3 2 0 1 6 7 4 3 0
5 SCG'18 MO11-2 3 2 0 1 6 9 7 2 0
6 DESK MO11-1 3 2 0 1 6 7 8 -1 0
7 VOAB MO11-1 4 1 1 2 4 6 6 0 0
8 VCB MO11-1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
9 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 3 1 0 2 3 4 10 -6 0
10 SCO MO11-1 4 0 2 2 2 4 12 -8 0
11 VCB MO11-2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
12 Zwaluw VFC MO11-2 4 0 1 3 1 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO11-1 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 WSC MO11-1 3 2 0 1 6 21 5 16 0
3 RKDVC MO11-1 3 0 1 2 1 3 12 -9 0
4 DESK MO11-1 3 0 1 2 1 3 17 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO11-1 13 13 0 0 39 156 5 151 0
2 SVSSS MO11-1 13 12 0 1 36 160 13 147 0
3 Rijen MO11-1 11 8 1 2 25 87 10 77 0
4 Baardwijk MO11-1 12 8 1 3 25 50 31 19 0
5 RWB MO11-1 12 8 1 3 25 42 39 3 0
6 Gilze MO11-1 13 8 0 5 24 46 41 5 0
7 FC Tilburg MO11-2 13 5 0 8 15 28 67 -39 0
8 RKDVC MO11-1 12 4 1 7 13 16 46 -30 0
9 Boxtel MO11-2 13 4 1 8 13 28 80 -52 0
10 DSC MO11-2 13 4 1 8 13 20 76 -56 0
11 VV Trinitas Oisterwijk MO11-1 12 3 3 6 12 14 39 -25 0
12 VOAB MO11-1 13 3 0 10 9 14 75 -61 0
13 DESK MO11-1 13 2 0 11 6 21 98 -77 0
14 Zwaluw VFC MO11-2 13 1 1 11 4 8 70 -62 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 9 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven