Meiden Onder 13 beker 2e ronde

Vrouwen/meisjes - DESK MO13-1

Teamleden

Spelers
Flo Cleijn        
Merel van Gerwen        
Flo Hakkert        
Floortje de Jong        
Maartje de Jong        
Lynn Klijs        
Nova Kuysten        
Bente van Loon        
Kenza Netten        
Suus van der Pennen        
Pleun Pepping        
Lisa Sins        
Lauren Verbaas        
 
Overige teamleden
Marco van der Linden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-12-2019 vervallen DESK MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64391
C 07-12-2019 11:30 DESK MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 K. (Kim) van der Linden 90810 6 - 1
C 07-12-2019 vervallen NEO'25 MO13-1 DESK MO13-1 64269
C 30-11-2019 11:30 DSC MO13-1 DESK MO13-1 J. (Johan) Teulings 90809 0 - 4
C 30-11-2019 vervallen Terheijden MO13-1 DESK MO13-1 64410
C 23-11-2019 11:30 DESK MO13-1 WSC MO13-1 S. (Sam) Haarbosch 90808 0 - 1
C 16-11-2019 11:30 DESK MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 Afgeschermd 90807 8 - 1
C 16-11-2019 vervallen GDC MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 64171
C 09-11-2019 vervallen DESK MO13-1 Rijen MO13-1 64247
C 09-11-2019 10:00 FC Tilburg MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 90806 1 - 10
C 02-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 DESK MO13-1 R. (Robert) Bron 90805 1 - 3
C 02-11-2019 vervallen Sleeuwijk MO13-1 DESK MO13-1 64193
C 26-10-2019 10:15 DESK MO13-1 DSC MO13-1 Afgeschermd 90804 8 - 0
B 19-10-2019 11:30 DESK MO13-1 Madese Boys MO13-1 D. (Dick) Delsasso 93115 1 - 3
C 12-10-2019 11:30 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-1 D. (Dick) Delsasso 90801 10 - 0
V 12-10-2019 vervallen DESK MO15-1 DESK MO13-1
C 05-10-2019 09:15 WSC MO13-1 DESK MO13-1 Afgeschermd 90803 3 - 1
C 05-10-2019 vervallen Woudrichem MO13-1 DESK MO13-1 64339
C 28-09-2019 vervallen Madese Boys MO13-1 DESK MO13-1 64225
C 28-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 DESK MO13-1 M. (Tino) Vermeulen 90802 2 - 3
C 21-09-2019 10:15 DESK MO13-1 SC 't Zand MO13-1 M. (Maarten) de Jong 64218 3 - 1
B 14-09-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 DESK MO13-1 D. (Dennis) Aarts 15578 0 - 13
B 07-09-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 DESK MO13-1 T.R.A (Thomas) de Kock 15570 0 - 4
B 31-08-2019 11:30 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-1 Afgeschermd 15516 13 - 0
T 24-08-2019 vervallen VVT DESK MO13-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 11:30 DESK MO13-1 Madese Boys MO13-1 93115 1-3
B 14-09-2019 10:00 FC Tilburg MO13-1 SC 't Zand MO13-1 15599 0-4
B 14-09-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 DESK MO13-1 15578 0-13
B 07-09-2019 10:00 FC Tilburg MO13-1 Uno Animo MO13-2 15538 5-0
B 07-09-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 DESK MO13-1 15570 0-4
B 31-08-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 SC 't Zand MO13-1 15497 0-4
B 31-08-2019 11:30 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-1 15516 13-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg MO13-1 DSC MO13-1 64265 0-0
C 07-12-2019 11:30 DESK MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 90810 6-1
C 07-12-2019 10:30 FC Tilburg MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 64148 3-3
C 07-12-2019 09:30 WSC MO13-1 DSC MO13-1 64382 5-0
C 30-11-2019 11:30 DSC MO13-1 DESK MO13-1 90809 0-4
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 FC Tilburg MO13-1 64105 5-1
C 30-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 WSC MO13-1 64508 1-7
C 23-11-2019 11:30 DESK MO13-1 WSC MO13-1 90808 0-1
C 23-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 64427 3-0
C 16-11-2019 09:15 WSC MO13-1 FC Tilburg MO13-1 64226 17-0
C 16-11-2019 11:30 DESK MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 90807 8-1
C 16-11-2019 11:30 DSC MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 64232 0-4
C 09-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 DSC MO13-1 64394 4-0
C 09-11-2019 10:00 FC Tilburg MO13-1 DESK MO13-1 90806 1-10
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 WSC MO13-1 64123 2-11
C 02-11-2019 11:30 DSC MO13-1 WSC MO13-1 64437 0-6
C 02-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 FC Tilburg MO13-1 64461 2-1
C 02-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 DESK MO13-1 90805 1-3
C 26-10-2019 10:00 FC Tilburg MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 64224 3-3
C 26-10-2019 10:15 DESK MO13-1 DSC MO13-1 90804 8-0
C 26-10-2019 09:15 WSC MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 64222 10-1
C 12-10-2019 11:30 DSC MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 64516 0-2
C 12-10-2019 11:30 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-1 90801 10-0
C 05-10-2019 13:00 Zwaluw VFC MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 64107 2-0
C 05-10-2019 11:30 DSC MO13-1 FC Tilburg MO13-1 64374 3-3
C 05-10-2019 09:15 WSC MO13-1 DESK MO13-1 90803 3-1
C 05-10-2019 11:00 Uno Animo MO13-2 Terheijden MO13-1 64383 0-0
C 05-10-2019 10:00 Rijen MO13-1 Madese Boys MO13-1 64511 0-0
C 05-10-2019 09:00 Woudrichem MO13-1 DESK MO13-1 64339 0-0
C 05-10-2019 09:00 GDC MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64202 0-0
C 05-10-2019 09:00 NEO'25 MO13-1 Waspik MO13-1 64231 0-0
C 05-10-2019 08:30 Sleeuwijk MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64310 0-0
C 28-09-2019 08:45 ST Altena/Almkerk MO13-1 Uno Animo MO13-2 64467 0-0
C 28-09-2019 10:45 Madese Boys MO13-1 DESK MO13-1 64225 0-0
C 28-09-2019 08:45 NEO'25 MO13-1 Rijen MO13-1 64254 0-0
C 28-09-2019 09:00 GDC MO13-1 Sleeuwijk MO13-1 64205 0-0
C 28-09-2019 11:00 Waspik MO13-1 Woudrichem MO13-1 64188 0-0
C 28-09-2019 11:15 SC 't Zand MO13-1 Terheijden MO13-1 64271 0-0
C 28-09-2019 10:00 FC Tilburg MO13-1 WSC MO13-1 64201 0-12
C 28-09-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 DSC MO13-1 64433 3-2
C 28-09-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 DESK MO13-1 90802 2-3
C 21-09-2019 10:00 Rijen MO13-1 GDC MO13-1 64506 3-7
C 21-09-2019 10:00 Terheijden MO13-1 ST Altena/Almkerk MO13-1 64421 1-5
C 21-09-2019 11:15 Uno Animo MO13-2 Madese Boys MO13-1 64095 0-8
C 21-09-2019 10:15 DESK MO13-1 SC 't Zand MO13-1 64218 3-1
C 21-09-2019 09:30 WSC MO13-1 Zwaluw VFC MO13-1 64363 13-0
C 21-09-2019 10:00 Sleeuwijk MO13-1 Waspik MO13-1 64198 0-8
C 21-09-2019 08:30 Woudrichem MO13-1 NEO'25 MO13-1 64160 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys MO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 DESK MO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC MO13-1 10 10 0 0 30 85 5 80 0
2 DESK MO13-1 10 8 0 2 24 53 10 43 0
3 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 10 4 1 5 13 19 34 -15 0
4 Zwaluw VFC MO13-1 10 4 1 5 13 21 42 -21 0
5 FC Tilburg MO13-1 9 0 3 6 3 12 65 -53 0
6 DSC MO13-1 9 0 1 8 1 5 39 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-08-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 10 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:30 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK MO13-1 - WSC MO13-1 (0-1)
Foto's: Dieter Cleijn
23-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK MO13-1 - Trinitas MO13-1 (8-1)
Foto's: Dieter Cleijn
16-11-2019
www.vvdesk.nl
FC Tilburg MO13-1 - DESK MO13-1 (1-10)
Foto's: Dieter Cleijn
09-11-2019
www.vvdesk.nl
Zwaluw VFC MO13-1 - DESK MO13-1 (1-3)
Foto's: Dieter Cleijn
02-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK MO13-1 - DSC MO13-1 (8-0)
Foto's: Dieter Cleijn
26-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK MO13-1 - Madese Boys/Meiden MO13-1 (1-3)
Foto's: Dieter Cleijn
19-10-2019
www.vvdesk.nl
Trinitas Oisterwijk MO13-1 - DESK MO13-1 (2-3)
Foto's: Dieter Cleijn
28-09-2019
www.vvdesk.nl
Uno Animo MO13-2 - DESK MO13-1 (0-13)
Foto's: Dieter Cleijn
14-09-2019
www.vvdesk.nl
't Zand MO13-1 - DESK MO13-1 (0-4)
Foto's: Dieter Cleijn
07-09-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven