0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - DESK 2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 15-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 24017 Sportpark De Heikant 10:30
C 26-01-2020 11:30 DESK 2 Were Di 2 24029 Sportpark Eikendijk 11:00
C 02-02-2020 11:30 TSC 2 DESK 2 24059 Sportpark De Warande 10:35
C 09-02-2020 11:30 DESK 2 Dubbeldam 2 24071 Sportpark Eikendijk 11:00
C 16-02-2020 11:30 Rijen 2 DESK 2 24093 Sportpark de Vijf Eiken 10:35
C 08-03-2020 11:30 DESK 2 VOAB 2 24110 Sportpark Eikendijk 11:00
C 15-03-2020 12:00 Groen Wit 2 DESK 2 24135 Sportpark Haags 11:00
C 22-03-2020 11:30 DESK 2 MOC'17 2 24155 Sportpark Eikendijk 11:00
C 29-03-2020 10:00 Were Di 2 DESK 2 24179 Sportpark Moerenburg 09:05
C 05-04-2020 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 24197 Sportpark Eikendijk 11:00
C 19-04-2020 11:30 DESK 2 JEKA 2 24215 Sportpark Eikendijk 11:00
C 26-04-2020 11:00 WSC 2 DESK 2 24242 Sportpark Eikendonk 10:20
C 10-05-2020 11:45 Moerse Boys 2 DESK 2 24260 Sportpark Akkermolen 10:35
C 17-05-2020 11:30 DESK 2 Hoeven 2 24281 Sportpark Eikendijk 11:00
C 24-05-2020 11:00 RCD 2 DESK 2 24309 Sportpark Krommedijk (RKsv RCD) 09:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dubbeldam 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 24017
C 08-12-2019 11:30 DESK 2 RCD 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 23987 2 - 2
C 01-12-2019 11:45 Hoeven 2 DESK 2 NJM (Nico) Overbeeke 23966 3 - 2
C 24-11-2019 11:30 DESK 2 Groen Wit 2 M.J.G. (Maarten) van Teeffelen 23945 5 - 3
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 90948 0 - 0 (1 - 4)
C 10-11-2019 11:00 Dubbeldam 2 DESK 2 C. (Chris) Dorsman 23941 5 - 2
C 03-11-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 Afgeschermd 23240 3 - 3
C 27-10-2019 11:45 VOAB 2 DESK 2 B. (Bekir) Ozel 23220 9 - 1
C 20-10-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 B. (Bert) Aartsen 23201 3 - 1
C 13-10-2019 11:30 JEKA 2 DESK 2 H.A.A.TH. (Herman) van der Pluijm 23182 2 - 0
C 06-10-2019 11:30 DESK 2 Rijen 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 23159 2 - 2
C 29-09-2019 12:00 MOC'17 2 DESK 2 W. (Wil) Zuykerbuyk 23151 5 - 4
C 22-09-2019 11:30 DESK 2 TSC 2 G.F. (Bert) van Rooden 23117 1 - 2
B 15-09-2019 11:30 DESK 2 Waspik 3 M. (Michael) van Seeters 17348 9 - 2
B 14-09-2019 12:00 TSVV Merlijn 2 DESK 2 J.W. (Jan) van Mersbergen 6091
V 10-09-2019 20:00 DESK 2 Uno Animo 2
B 01-09-2019 11:45 RWB 2 DESK 2 M.T.A.J. (Marco) van Mierlo 16312 2 - 4
V 27-08-2019 20:00 DESK 2 Rijen 2
V 22-08-2019 20:00 DESK 2 DESK 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2019 11:00 Dubbeldam 2 WSC 2 24025 0-0
C 15-12-2019 11:15 Moerse Boys 2 Hoeven 2 24005 0-0
C 15-12-2019 11:30 Rijen 2 VOAB 2 24009 0-0
C 15-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 24017 0-0
C 15-12-2019 11:30 TSC 2 MOC'17 2 24020 0-0
C 15-12-2019 12:00 Were Di 2 JEKA 2 24014 0-0
C 15-12-2019 11:00 RCD 2 Groen Wit 2 24012 0-0
C 08-12-2019 11:30 DESK 2 RCD 2 23987 2-2
C 08-12-2019 11:00 WSC 2 Hoeven 2 23993 1-0
C 08-12-2019 11:45 VOAB 2 Moerse Boys 2 23985 3-4
C 08-12-2019 11:30 JEKA 2 Rijen 2 23998 1-0
C 08-12-2019 11:30 TSC 2 Dubbeldam 2 23999 6-4
C 08-12-2019 11:30 Groen Wit 2 Were Di 2 23991 3-2
C 08-12-2019 11:30 MOC'17 2 Beek Vooruit 2 24003 2-1
C 01-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2 23978 6-1
C 01-12-2019 11:00 Dubbeldam 2 RCD 2 23983 2-1
C 01-12-2019 11:15 Moerse Boys 2 JEKA 2 23969 0-2
C 01-12-2019 12:00 Rijen 2 TSC 2 23973 4-0
C 01-12-2019 11:45 Hoeven 2 DESK 2 23966 3-2
C 01-12-2019 12:00 Groen Wit 2 VOAB 2 23964 3-3
C 01-12-2019 12:00 Were Di 2 MOC'17 2 23975 1-3
C 24-11-2019 11:00 WSC 2 Moerse Boys 2 23948 2-0
C 24-11-2019 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2 23955 4-1
C 24-11-2019 11:30 DESK 2 Groen Wit 2 23945 5-3
C 24-11-2019 11:30 JEKA 2 Hoeven 2 23953 0-1
C 24-11-2019 11:30 TSC 2 Were Di 2 23957 6-4
C 24-11-2019 11:45 VOAB 2 Dubbeldam 2 23943 5-0
C 24-11-2019 12:00 MOC'17 2 Rijen 2 23961 3-3
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 2 TSC 2 23936 1-0
C 10-11-2019 11:45 Hoeven 2 MOC'17 2 23924 2-6
C 10-11-2019 11:45 Moerse Boys 2 Groen Wit 2 23927 3-0
C 10-11-2019 11:30 Rijen 2 Were Di 2 23931 3-1
C 10-11-2019 11:00 Dubbeldam 2 DESK 2 23941 5-2
C 10-11-2019 11:00 RCD 2 JEKA 2 23934 2-4
C 10-11-2019 11:00 WSC 2 VOAB 2 23921 4-1
C 03-11-2019 12:00 Were Di 2 RCD 2 23249 4-3
C 03-11-2019 12:00 MOC'17 2 VOAB 2 23259 4-9
C 03-11-2019 12:00 Groen Wit 2 Hoeven 2 23244 3-1
C 03-11-2019 11:30 TSC 2 JEKA 2 23255 1-2
C 03-11-2019 11:30 Rijen 2 Dubbeldam 2 23247 6-1
C 03-11-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 23240 3-3
C 03-11-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 23252 0-3
C 27-10-2019 11:45 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 23228 0-2
C 27-10-2019 11:45 VOAB 2 DESK 2 23220 9-1
C 27-10-2019 11:30 JEKA 2 Groen Wit 2 23227 0-0
C 27-10-2019 11:00 RCD 2 Rijen 2 23235 1-7
C 27-10-2019 11:00 Dubbeldam 2 Were Di 2 23239 2-2
C 27-10-2019 11:00 WSC 2 MOC'17 2 23222 1-1
C 27-10-2019 11:45 Moerse Boys 2 TSC 2 23231 3-1
C 20-10-2019 12:00 Were Di 2 Hoeven 2 23207 0-3
C 20-10-2019 12:00 MOC'17 2 RCD 2 23217 3-0
C 20-10-2019 12:00 Groen Wit 2 Rijen 2 23205 1-4
C 20-10-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 23201 3-1
C 20-10-2019 11:45 VOAB 2 JEKA 2 23199 4-2
C 20-10-2019 11:30 TSC 2 WSC 2 23213 3-2
C 13-10-2019 11:00 Dubbeldam 2 MOC'17 2 23197 1-5
C 13-10-2019 11:30 Rijen 2 Beek Vooruit 2 23190 0-0
C 13-10-2019 11:00 WSC 2 Groen Wit 2 23177 5-1
C 13-10-2019 11:00 RCD 2 TSC 2 23193 2-3
C 13-10-2019 11:30 JEKA 2 DESK 2 23182 2-0
C 13-10-2019 11:45 Hoeven 2 VOAB 2 23183 1-1
C 13-10-2019 11:45 Moerse Boys 2 Were Di 2 23186 6-0
C 06-10-2019 11:30 TSC 2 Hoeven 2 23171 0-3
C 06-10-2019 11:30 DESK 2 Rijen 2 23159 2-2
C 06-10-2019 12:00 MOC'17 2 Moerse Boys 2 23175 1-4
C 06-10-2019 11:30 JEKA 2 WSC 2 23167 4-0
C 06-10-2019 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 23168 3-2
C 06-10-2019 11:45 VOAB 2 RCD 2 23157 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 90948 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 2 11 7 2 2 23 38 27 11 0
2 Moerse Boys 2 11 7 1 3 22 30 17 13 0
3 JEKA 2 11 7 1 3 22 20 10 10 0
4 Rijen 2 11 6 3 2 21 36 15 21 0
5 VOAB 2 11 5 4 2 19 44 23 21 0
6 TSC 2 11 6 0 5 18 25 27 -2 0
7 Hoeven 2 11 5 2 4 17 20 20 0 0
8 WSC 2 11 5 2 4 17 21 23 -2 0
9 Beek Vooruit 2 10 4 2 4 14 16 15 1 0
10 DESK 2 11 2 3 6 9 25 37 -12 0
11 Dubbeldam 2 9 2 2 5 8 19 33 -14 0
12 Groen Wit 2 10 2 2 6 8 16 31 -15 0
13 Were Di 2 11 2 2 7 8 18 33 -15 0
14 RCD 2 11 1 2 8 5 20 37 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 2 1 1 0 0 3 0 0 0 0
2 DESK 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 7 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK 2 - Rijen 2 (2-2)
Foto's: Dieter Cleijn
06-10-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven