0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO19-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:30 Wilhelmina'26 JO19-2 DESK JO19-2 156450
C 16-05-2020 13:00 DESK JO19-2 SC Elshout JO19-1 156449
C 09-05-2020 vervallen DESK JO19-2 VOAB JO19-2 97239
C 09-05-2020 13:00 DESK JO19-2 Uno Animo JO19-2 156448
C 18-04-2020 14:30 RKDVC JO19-4 DESK JO19-2 156447
C 04-04-2020 13:00 DESK JO19-2 WSC JO19-3 156446
C 28-03-2020 vervallen Sarto JO19-4 DESK JO19-2 94723
C 28-03-2020 14:30 RWB JO19-3 DESK JO19-2 156445
C 21-03-2020 12:30 Baardwijk JO19-1 DESK JO19-2 156442
C 14-03-2020 13:00 DESK JO19-2 Wilhelmina JO19-3 156444
C 07-03-2020 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2 Afgeschermd 156443 6 - 5
C 08-02-2020 13:00 DESK JO19-2 Emplina JO19-5 M. (Marco) Klijsen 156441 6 - 0
C 01-02-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 DESK JO19-2 J.A. (Harold) Verhoofstad 156440 3 - 1
C 01-02-2020 vervallen Tuldania JO19-1 DESK JO19-2 96571
V 18-01-2020 12:30 VVR JO19-2 DESK JO19-2
C 14-12-2019 vervallen DESK JO19-2 SC 't Zand JO19-2 30596
C 07-12-2019 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2 Afgeschermd 29247 6 - 3
C 30-11-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 DESK JO19-2 G.J.A.M. (Gijs) van Wees 30169 9 - 1
C 23-11-2019 13:00 DESK JO19-2 FC Tilburg JO19-2 Afgeschermd 30129 3 - 1
C 16-11-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 DESK JO19-2 M. (Marco) Maas 30173 2 - 1
C 09-11-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO19-1 DESK JO19-2 R. (Rick) van Boxtel 29197 8 - 3
C 02-11-2019 13:00 DESK JO19-2 Baardwijk JO19-1 D. (Dick) Delsasso 30184 3 - 2
C 26-10-2019 12:30 Willem II JO19-1 DESK JO19-2 Afgeschermd 30391 1 - 4
C 07-10-2019 19:30 Emplina JO19-3 DESK JO19-2 J.J.C. (Jeroen) de Laat 30092
C 05-10-2019 13:00 DESK JO19-2 WSC JO19-2 E. (Ed) van Ham 29341 3 - 5
C 21-09-2019 13:00 DESK JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 M. (Marco) Klijsen 87928 4 - 3
B 16-09-2019 20:00 DESK JO19-2 RWB JO18-1 Afgeschermd 6946 24 - 0
B 07-09-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-2 P.G.W.H.M. (Gerard) Hultermans 6753 2 - 8
B 31-08-2019 13:00 DESK JO19-2 SV Capelle JO19-1 M. (Marco) Klijsen 6444 0 - 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 14:30 HHC'09 JO19-1 TSV Gudok JO19-4 154321 0-0
C 15-02-2020 14:45 Jong Brabant JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 96852 0-0
C 15-02-2020 13:00 FC Tilburg JO19-2 Blauw Wit'81 JO19-1 96323 0-0
C 15-02-2020 14:30 SC 't Zand JO19-3 Sarto JO19-4 96834 0-0
C 15-02-2020 14:30 Tuldania JO19-1 VOAB JO19-2 95033 0-0
C 15-02-2020 12:30 SV Capelle JO19-1 DESK JO19-2 96424 0-0
C 08-02-2020 14:45 VOAB JO19-2 HHC'09 JO19-1 154320 0-0
C 08-02-2020 15:00 TSV Gudok JO19-4 Jong Brabant JO19-2 95767 0-0
C 08-02-2020 14:45 Sarto JO19-4 Blauw Wit'81 JO19-1 96748 0-0
C 08-02-2020 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 SC 't Zand JO19-3 94801 0-0
C 08-02-2020 13:00 DESK JO19-2 FC Tilburg JO19-2 96059 0-0
C 08-02-2020 12:30 SV Capelle JO19-1 Tuldania JO19-1 96653 0-0
C 01-02-2020 14:45 Jong Brabant JO19-2 VOAB JO19-2 96629 0-0
C 01-02-2020 14:30 FC Tilburg JO19-2 Sarto JO19-4 95446 0-0
C 01-02-2020 14:30 Blauw Wit'81 JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 95801 0-0
C 01-02-2020 14:30 HHC'09 JO19-1 SV Capelle JO19-1 154319 0-0
C 01-02-2020 14:30 SC 't Zand JO19-3 TSV Gudok JO19-4 95260 0-0
C 01-02-2020 14:30 Tuldania JO19-1 DESK JO19-2 96571 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2019 20:00 DESK JO19-2 RWB JO18-1 6946 24-0
B 14-09-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G SV Capelle JO19-1 7126 2-9
B 07-09-2019 12:30 Berkdijk JO19-1G DESK JO19-2 6753 2-8
B 07-09-2019 12:30 SV Capelle JO19-1 RWB JO18-1 6796 15-2
B 31-08-2019 13:00 DESK JO19-2 SV Capelle JO19-1 6444 0-8
B 31-08-2019 14:30 RWB JO18-1 Berkdijk JO19-1G 6514 2-11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 87938 6-0
C 14-12-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO19-1 FC Tilburg JO19-2 28997 0-0
C 14-12-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 FC Drunen JO19-1 29844 1-2
C 14-12-2019 12:30 Willem II JO19-1 WSC JO19-2 30406 1-5
C 07-12-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 WSC JO19-2 29272 2-4
C 07-12-2019 14:45 FC Tilburg JO19-2 Willem II JO19-1 28849 4-2
C 07-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Baardwijk JO19-1 87937 2-6
C 07-12-2019 13:00 DESK JO19-2 RWB JO19-2 29247 6-3
C 30-11-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 DESK JO19-2 30169 9-1
C 30-11-2019 14:30 WSC JO19-2 FC Tilburg JO19-2 28880 2-0
C 30-11-2019 12:30 Willem II JO19-1 FC Drunen JO19-1 29214 2-4
C 30-11-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 Blauw Wit'81 JO19-1 29038 1-3
C 23-11-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 WSC JO19-2 29288 3-6
C 23-11-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Willem II JO19-1 29791 4-0
C 23-11-2019 13:00 DESK JO19-2 FC Tilburg JO19-2 30129 3-1
C 23-11-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO19-1 FC Drunen JO19-1 29712 3-3
C 23-11-2019 14:30 RWB JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 87935 1-4
C 16-11-2019 12:30 Willem II JO19-1 RWB JO19-2 30681 2-1
C 16-11-2019 13:00 WSC JO19-2 Jong Brabant JO19-2 30386 3-2
C 16-11-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 DESK JO19-2 30173 2-1
C 16-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Blauw Wit'81 JO19-1 87934 3-1
C 09-11-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 RWB JO19-2 30792 4-2
C 09-11-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO19-1 DESK JO19-2 29197 8-3
C 09-11-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 FC Tilburg JO19-2 29658 0-0
C 09-11-2019 14:15 WSC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 87933 4-1
C 05-11-2019 19:30 Blauw Wit'81 JO19-1 RWB JO19-2 29268 5-2
C 02-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Willem II JO19-1 87932 6-1
C 02-11-2019 14:45 FC Tilburg JO19-2 Jong Brabant JO19-2 29102 2-5
C 02-11-2019 14:30 Emplina JO19-3 WSC JO19-2 30284 0-0
C 02-11-2019 15:00 RWB JO19-2 FC Drunen JO19-1 29175 5-2
C 02-11-2019 13:00 DESK JO19-2 Baardwijk JO19-1 30184 3-2
C 26-10-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 Jong Brabant JO19-2 30303 3-3
C 26-10-2019 12:30 Willem II JO19-1 DESK JO19-2 30391 1-4
C 26-10-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-4 87931 2-1
C 26-10-2019 13:30 WSC JO19-2 SC 't Zand JO19-2 28947 0-0
C 26-10-2019 14:45 FC Tilburg JO19-2 Emplina JO19-3 30700 0-0
C 12-10-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Blauw Wit'81 JO19-1 29077 1-6
C 07-10-2019 19:30 Emplina JO19-3 DESK JO19-2 30092 0-0
C 05-10-2019 13:00 DESK JO19-2 WSC JO19-2 29341 3-5
C 05-10-2019 14:30 RWB JO19-2 Baardwijk JO19-1 29369 1-3
C 05-10-2019 14:30 SC 't Zand JO19-2 Willem II JO19-1 30358 0-0
C 05-10-2019 15:00 Emplina JO19-3 FC Drunen JO19-1 29966 1-7
C 05-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 FC Tilburg JO19-2 87930 5-0
C 28-09-2019 13:30 WSC JO19-2 Blauw Wit'81 JO19-1 29144 3-1
C 28-09-2019 14:00 FC Drunen JO19-1 Jong Brabant JO19-2 30657 3-1
C 28-09-2019 14:30 Willem II JO19-1 Baardwijk JO19-1 30676 2-2
C 28-09-2019 14:45 FC Tilburg JO19-2 RWB JO19-2 29321 4-3
C 28-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 SC 't Zand JO19-2 87929 10-2
C 21-09-2019 13:00 DESK JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 87928 4-3
C 21-09-2019 14:45 Jong Brabant JO19-2 Emplina JO19-3 29962 4-4
C 21-09-2019 14:30 Blauw Wit'81 JO19-1 Willem II JO19-1 29660 6-0
C 21-09-2019 14:30 SC 't Zand JO19-2 FC Drunen JO19-1 29800 3-15
C 21-09-2019 14:30 RWB JO19-2 WSC JO19-2 30357 3-7
C 21-09-2019 12:30 Baardwijk JO19-1 FC Tilburg JO19-2 29739 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina'26 JO19-2 3 3 0 0 9 18 9 9 0
2 Haarsteeg JO19-1 4 3 0 1 9 20 7 13 0
3 Emplina JO19-5 4 3 0 1 9 20 9 11 0
4 Baardwijk JO19-1 2 2 0 0 6 9 6 3 0
5 DESK JO19-2 3 2 0 1 6 13 8 5 0
6 RWB JO19-2 3 2 0 1 6 10 9 1 0
7 RKDVC JO19-4 4 2 0 2 6 28 7 21 0
8 SC Elshout JO19-1 4 1 1 2 4 11 13 -2 0
9 Uno Animo JO19-2 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
10 Wilhelmina JO19-3 4 1 0 3 3 13 14 -1 0
11 WSC JO19-3 4 0 1 3 1 4 16 -12 0
12 RWB JO19-3 4 0 0 4 0 2 49 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO19-1 3 3 0 0 9 32 4 28 0
2 DESK JO19-2 3 2 0 1 6 32 10 22 0
3 Berkdijk JO19-1G 3 1 0 2 3 15 19 -4 0
4 RWB JO18-1 3 0 0 3 0 4 50 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO19-2 9 9 0 0 27 39 16 23 0
2 Blauw Wit'81 JO19-1 8 5 1 2 16 33 16 17 0
3 FC Drunen JO19-1 8 5 1 2 16 20 18 2 0
4 Jong Brabant JO19-2 9 5 1 3 16 35 20 15 0
5 DESK JO19-2 9 5 0 4 14 28 34 -6 1
6 OJC ROSMALEN JO19-4 9 4 0 5 12 25 25 0 0
7 Baardwijk JO19-1 9 2 3 4 8 22 23 -1 1
8 FC Tilburg JO19-2 7 2 1 4 7 12 21 -9 0
9 Willem II JO19-1 9 1 1 7 4 11 36 -25 0
10 RWB JO19-2 9 1 0 8 3 21 37 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
woensdag 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:00 - 21:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven