Onder 17 beker poule

Junioren - DESK JO17-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-12-2019 13:00 Jong Brabant JO17-2 TSV Gudok JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 DESK JO17-2 7734 5-2
B 14-09-2019 12:00 WSC JO17-2 ZIGO JO17-1 7878 1-2
B 07-09-2019 12:00 WSC JO17-2 Uno Animo JO17-1 7455 1-1
B 07-09-2019 14:00 ZIGO JO17-1 DESK JO17-2 7590 4-2
B 31-08-2019 12:30 Uno Animo JO17-1 ZIGO JO17-1 7171 2-4
B 31-08-2019 13:00 DESK JO17-2 WSC JO17-2 7325 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 14:45 FC Tilburg JO17-2 Riel JO17-1 33901 5-3
C 14-12-2019 14:30 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 Bavel JO17-2 32643 0-0
C 14-12-2019 14:00 OVC'26 JO17-1 Gloria UC JO17-1 32829 0-5
C 14-12-2019 13:45 SV Reeshof JO17-1 DESK JO17-2 33122 1-2
C 14-12-2019 13:30 WSC JO17-2 Gilze JO17-1 32904 1-2
C 07-12-2019 13:00 WSC JO17-2 FC Tilburg JO17-2 33171 2-3
C 07-12-2019 13:15 Gilze JO17-1 Jong Brabant JO17-2 33826 1-1
C 07-12-2019 14:30 Riel JO17-1 OVC'26 JO17-1 32874 7-2
C 07-12-2019 14:30 Gloria UC JO17-1 SV Reeshof JO17-1 32472 3-1
C 07-12-2019 15:00 Bavel JO17-2 DESK JO17-2 32729 1-1
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-2 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 31994 1-1
C 30-11-2019 12:00 SV Reeshof JO17-1 Bavel JO17-2 33497 2-0
C 30-11-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 Gilze JO17-1 31851 0-2
C 30-11-2019 13:00 DESK JO17-2 Gloria UC JO17-1 34043 1-9
C 30-11-2019 14:30 Riel JO17-1 TSV Gudok JO17-2 31679 3-0
C 30-11-2019 14:30 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 OVC'26 JO17-1 32171 4-0
C 30-11-2019 14:45 Jong Brabant JO17-2 WSC JO17-2 32421 3-0
C 26-11-2019 19:30 DESK JO17-2 Jong Brabant JO17-2 33906 1-4
C 23-11-2019 11:15 WSC JO17-2 Gloria UC JO17-1 33719 1-1
C 23-11-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 TSV Gudok JO17-2 33047 0-1
C 23-11-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO17-1 DESK JO17-2 33987 3-0
C 23-11-2019 13:00 OVC'26 JO17-1 Bavel JO17-2 32311 1-4
C 23-11-2019 14:45 Jong Brabant JO17-2 SV Reeshof JO17-1 33196 4-2
C 23-11-2019 15:15 Gilze JO17-1 Riel JO17-1 33158 3-2
C 16-11-2019 14:15 Bavel JO17-2 WSC JO17-2 31675 3-0
C 16-11-2019 12:30 SV Reeshof JO17-1 FC Tilburg JO17-2 33107 4-3
C 16-11-2019 14:30 Gloria UC JO17-1 Gilze JO17-1 31969 6-1
C 16-11-2019 14:30 Riel JO17-1 EDN '56 / RKDSV JO17-1 32587 1-5
C 16-11-2019 15:00 TSV Gudok JO17-2 OVC'26 JO17-1 32538 1-0
C 09-11-2019 14:45 Jong Brabant JO17-2 FC Tilburg JO17-2 33652 4-3
C 09-11-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO17-1 Gilze JO17-1 31642 3-1
C 09-11-2019 13:00 OVC'26 JO17-1 WSC JO17-2 31727 0-1
C 09-11-2019 13:45 SV Reeshof JO17-1 Riel JO17-1 31630 1-2
C 09-11-2019 13:00 DESK JO17-2 TSV Gudok JO17-2 34010 3-2
C 09-11-2019 14:15 Bavel JO17-2 Gloria UC JO17-1 32856 1-6
C 06-11-2019 19:30 Gloria UC JO17-1 Jong Brabant JO17-2 32499 5-2
C 02-11-2019 12:00 WSC JO17-2 EDN '56 / RKDSV JO17-1 33074 1-1
C 02-11-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 Bavel JO17-2 32558 6-0
C 02-11-2019 14:30 Riel JO17-1 DESK JO17-2 32719 2-0
C 02-11-2019 15:00 TSV Gudok JO17-2 SV Reeshof JO17-1 33233 0-1
C 02-11-2019 13:15 Gilze JO17-1 OVC'26 JO17-1 31891 7-2
C 26-10-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO17-1 Jong Brabant JO17-2 32514 4-2
C 26-10-2019 14:30 Gloria UC JO17-1 Riel JO17-1 31505 4-1
C 26-10-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 FC Tilburg JO17-2 33069 1-4
C 26-10-2019 14:15 Bavel JO17-2 TSV Gudok JO17-2 34076 2-2
C 26-10-2019 13:45 SV Reeshof JO17-1 WSC JO17-2 33862 1-1
C 26-10-2019 14:45 DESK JO17-2 Gilze JO17-1 32692 1-3
C 19-10-2019 14:45 Jong Brabant JO17-2 OVC'26 JO17-1 33443 7-2
C 12-10-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO17-1 Gloria UC JO17-1 32258 2-2
C 05-10-2019 15:00 TSV Gudok JO17-2 Gloria UC JO17-1 32773 0-2
C 05-10-2019 15:15 Gilze JO17-1 SV Reeshof JO17-1 33888 1-0
C 05-10-2019 14:30 Riel JO17-1 Bavel JO17-2 32043 1-0
C 05-10-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 EDN '56 / RKDSV JO17-1 33658 2-2
C 05-10-2019 12:00 WSC JO17-2 DESK JO17-2 33124 2-1
C 28-09-2019 14:30 Bavel JO17-2 Jong Brabant JO17-2 33894 1-0
C 28-09-2019 13:00 DESK JO17-2 OVC'26 JO17-1 33586 7-0
C 28-09-2019 13:45 SV Reeshof JO17-1 EDN '56 / RKDSV JO17-1 31963 0-0
C 28-09-2019 14:30 Riel JO17-1 WSC JO17-2 33831 3-2
C 28-09-2019 14:30 Gloria UC JO17-1 FC Tilburg JO17-2 32050 5-2
C 28-09-2019 15:00 TSV Gudok JO17-2 Gilze JO17-1 32511 0-0
C 21-09-2019 15:15 Gilze JO17-1 Bavel JO17-2 33633 2-1
C 21-09-2019 14:45 Jong Brabant JO17-2 Riel JO17-1 33032 10-0
C 21-09-2019 14:30 OVC'26 JO17-1 SV Reeshof JO17-1 33945 1-6
C 21-09-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 DESK JO17-2 32339 1-1
C 21-09-2019 12:00 WSC JO17-2 TSV Gudok JO17-2 31863 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO17-1 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 Uno Animo JO17-1 3 1 1 1 4 8 7 1 0
3 DESK JO17-2 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 WSC JO17-2 3 0 1 2 1 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO17-1 11 9 2 0 29 48 12 36 0
2 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 10 5 5 0 20 25 10 15 0
3 Gilze JO17-1 10 6 2 2 20 21 17 4 0
4 Jong Brabant JO17-2 10 6 1 3 19 37 19 18 0
5 Riel JO17-1 11 6 0 5 18 25 32 -7 0
6 FC Tilburg JO17-2 10 4 2 4 14 29 23 6 0
7 SV Reeshof JO17-1 11 4 2 5 14 19 17 2 0
8 TSV Gudok JO17-2 10 3 3 4 12 11 14 -3 0
9 Bavel JO17-2 10 3 2 5 11 13 21 -8 0
10 DESK JO17-2 11 3 2 6 11 18 28 -10 0
11 WSC JO17-2 11 2 3 6 9 13 22 -9 0
12 OVC'26 JO17-1 11 0 0 11 0 9 53 -44 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven