Onder 13 beker poule

Pupillen - DESK JO13-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-12-2019 09:00 GDC JO13-1 Sparta'30 JO13-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 DESK JO13-2 WSC JO13-3 10043 2-3
B 14-09-2019 09:30 RWB JO13-2G NEO'25 JO13-1 10231 9-0
B 07-09-2019 09:30 RWB JO13-2G DESK JO13-2 9794 1-4
B 07-09-2019 11:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-3 9970 1-4
B 31-08-2019 09:00 DESK JO13-2 NEO'25 JO13-1 9454 4-1
B 31-08-2019 10:30 WSC JO13-3 RWB JO13-2G 9579 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:00 ONI JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 40989 3-1
C 14-12-2019 10:15 DESK JO13-2 WSC JO13-4 41288 0-0
C 14-12-2019 09:30 RWB JO13-2G NEO'25 JO13-1 40059 0-0
C 14-12-2019 09:00 GDC JO13-1 JEKA JO13-5 39949 0-8
C 14-12-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 SC Elshout JO13-1 40608 2-2
C 14-12-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 Woudrichem JO13-1 40814 0-0
C 07-12-2019 09:00 DESK JO13-2 RWB JO13-2G 40327 1-1
C 07-12-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G JEKA JO13-5 42179 1-2
C 07-12-2019 09:15 Woudrichem JO13-1 GDC JO13-1 41063 0-0
C 07-12-2019 11:30 WSC JO13-4 ST Altena/ALmkerk JO13-2 41287 1-1
C 07-12-2019 10:45 NEO'25 JO13-1 NOAD'32 JO13-1 40061 0-5
C 07-12-2019 11:15 SC Elshout JO13-1 ONI JO13-1 39976 1-6
C 30-11-2019 09:30 RWB JO13-2G WSC JO13-4 40216 4-1
C 30-11-2019 10:15 ST Altena/ALmkerk JO13-2 DESK JO13-2 41688 3-1
C 30-11-2019 09:30 NEO'25 JO13-1 SC Elshout JO13-1 40617 3-5
C 30-11-2019 10:45 JEKA JO13-5 Woudrichem JO13-1 41935 2-1
C 30-11-2019 11:00 ONI JO13-1 NOAD'32 JO13-1 42210 6-1
C 23-11-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 40599 2-0
C 23-11-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 GDC JO13-1 40624 3-3
C 23-11-2019 10:15 DESK JO13-2 Woudrichem JO13-1 40794 1-1
C 23-11-2019 09:30 WSC JO13-4 NEO'25 JO13-1 40350 2-4
C 23-11-2019 09:30 RWB JO13-2G SC Elshout JO13-1 40054 0-0
C 23-11-2019 11:00 ONI JO13-1 JEKA JO13-5 41887 3-1
C 16-11-2019 09:00 GDC JO13-1 RWB JO13-2G 42169 3-5
C 16-11-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 WSC JO13-4 41296 2-1
C 16-11-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G DESK JO13-2 42677 3-0
C 16-11-2019 08:30 NEO'25 JO13-1 ONI JO13-1 40707 0-7
C 16-11-2019 11:00 SC Elshout JO13-1 NOAD'32 JO13-1 40296 1-2
C 16-11-2019 12:45 JEKA JO13-5 ST Altena/ALmkerk JO13-2 41246 4-0
C 09-11-2019 11:00 ONI JO13-1 WSC JO13-4 40130 6-0
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO13-5 SC Elshout JO13-1 40141 1-4
C 09-11-2019 08:30 Sparta'30 JO13-1G Woudrichem JO13-1 40960 3-1
C 09-11-2019 09:00 GDC JO13-1 NEO'25 JO13-1 42062 4-2
C 09-11-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 RWB JO13-2G 41537 2-2
C 09-11-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 DESK JO13-2 40024 8-1
C 02-11-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 GDC JO13-1 40369 5-5
C 02-11-2019 11:00 NEO'25 JO13-1 JEKA JO13-5 41854 1-5
C 02-11-2019 10:30 WSC JO13-4 NOAD'32 JO13-1 40731 1-10
C 02-11-2019 09:30 RWB JO13-2G Sparta'30 JO13-1G 40689 5-2
C 02-11-2019 08:30 Woudrichem JO13-1 ST Altena/ALmkerk JO13-2 40524 3-1
C 02-11-2019 09:00 DESK JO13-2 ONI JO13-1 40663 1-2
C 30-10-2019 19:00 ONI JO13-1 ST Altena/ALmkerk JO13-2 42686 11-0
C 26-10-2019 10:00 JEKA JO13-5 WSC JO13-4 40124 10-0
C 26-10-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 NEO'25 JO13-1 41870 4-0
C 26-10-2019 09:00 GDC JO13-1 DESK JO13-2 42261 2-6
C 26-10-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G SC Elshout JO13-1 41115 1-2
C 26-10-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 RWB JO13-2G 42359 4-3
C 05-10-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 NOAD'32 JO13-1 42556 1-7
C 05-10-2019 10:15 DESK JO13-2 JEKA JO13-5 41163 2-7
C 05-10-2019 09:30 RWB JO13-2G ONI JO13-1 40288 0-5
C 05-10-2019 10:30 WSC JO13-4 GDC JO13-1 41686 1-0
C 05-10-2019 11:45 NEO'25 JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 42680 0-4
C 05-10-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 Woudrichem JO13-1 41705 4-3
C 28-09-2019 10:15 JEKA JO13-5 NOAD'32 JO13-1 41113 4-0
C 28-09-2019 09:00 GDC JO13-1 ONI JO13-1 40544 4-5
C 28-09-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G ST Altena/ALmkerk JO13-2 42493 3-3
C 28-09-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 RWB JO13-2G 42315 1-6
C 28-09-2019 12:00 NEO'25 JO13-1 DESK JO13-2 41798 0-1
C 28-09-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 WSC JO13-4 42053 3-3
C 21-09-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 GDC JO13-1 40341 4-0
C 21-09-2019 10:30 WSC JO13-4 Sparta'30 JO13-1G 41628 2-10
C 21-09-2019 09:30 RWB JO13-2G JEKA JO13-5 40050 0-4
C 21-09-2019 09:00 DESK JO13-2 SC Elshout JO13-1 41400 2-4
C 21-09-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 NEO'25 JO13-1 40313 2-1
C 21-09-2019 11:00 ONI JO13-1 Woudrichem JO13-1 41681 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-3 3 3 0 0 9 9 4 5 0
2 DESK JO13-2 3 2 0 1 6 10 5 5 0
3 RWB JO13-2G 3 1 0 2 3 11 6 5 0
4 NEO'25 JO13-1 3 0 0 3 0 2 17 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI JO13-1 11 11 0 0 33 59 10 49 0
2 JEKA JO13-5 11 9 0 2 27 48 12 36 0
3 NOAD'32 JO13-1 10 8 0 2 24 43 17 26 0
4 SC Elshout JO13-1 11 5 4 2 19 31 28 3 0
5 RWB JO13-2G 10 4 3 3 15 26 23 3 0
6 Sparta'30 JO13-1G 10 4 1 5 13 28 20 8 0
7 ST Altena/ALmkerk JO13-2 11 2 5 4 11 18 38 -20 0
8 Woudrichem JO13-1 9 3 1 5 10 17 23 -6 0
9 DESK JO13-2 10 2 2 6 8 16 31 -15 0
10 GDC JO13-1 9 1 2 6 5 21 39 -18 0
11 WSC JO13-4 10 1 2 7 5 12 50 -38 0
12 NEO'25 JO13-1 10 1 0 9 3 11 39 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO13-2 - Woudrichem JO13-1 (1-1)
Foto's: Dieter Cleijn
23-11-2019
www.vvdesk.nl
Sparta'30 JO13-1G - DESK JO13-2 (3-0)
Foto's: Dieter Cleijn
16-11-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO13-2 - RKDVC JO13-3 (5-1)
Foto's: Dieter Cleijn
19-10-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO13-2 - GSBW JO13-1 (0-8)
Foto's: Dieter Cleijn
12-10-2019
www.vvdesk.nl
NEO'25 JO13-1 - DESK JO13-2 (0-1)
Foto's: Dieter Cleijn
28-09-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO13-2 - NEO'25 JO13-1
Foto's: Dieter Cleijn
31-08-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven