0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO13-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 09:00 DESK JO13-2 TSV Gudok JO13-3 113777 0-0
C 23-05-2020 11:00 OVC'26 JO13-2 Gilze JO13-3 114687 0-0
C 23-05-2020 10:30 Dongen JO13-5 GSBW JO13-1 114618 0-0
C 23-05-2020 11:15 SC 't Zand JO13-5 Unitas'30 JO13-8 113937 0-0
C 23-05-2020 10:00 Sarto JO13-5 Bavel JO13-3 111664 0-0
C 23-05-2020 08:30 JEKA JO13-10 SV Reeshof JO13-3 114531 0-0
C 16-05-2020 10:15 Unitas'30 JO13-8 Sarto JO13-5 112696 0-0
C 16-05-2020 11:15 TSV Gudok JO13-3 Dongen JO13-5 110917 0-0
C 16-05-2020 11:15 Bavel JO13-3 SC 't Zand JO13-5 111735 0-0
C 16-05-2020 09:30 GSBW JO13-1 DESK JO13-2 111775 0-0
C 16-05-2020 10:30 SV Reeshof JO13-3 OVC'26 JO13-2 113027 0-0
C 16-05-2020 10:00 Gilze JO13-3 JEKA JO13-10 115175 0-0
C 09-05-2020 10:15 SV Reeshof JO13-3 Bavel JO13-3 112249 0-0
C 09-05-2020 09:00 JEKA JO13-10 Dongen JO13-5 112762 0-0
C 09-05-2020 08:45 Sarto JO13-5 DESK JO13-2 113812 0-0
C 09-05-2020 11:00 OVC'26 JO13-2 GSBW JO13-1 114403 0-0
C 09-05-2020 11:15 SC 't Zand JO13-5 Gilze JO13-3 115307 0-0
C 09-05-2020 11:45 Unitas'30 JO13-8 TSV Gudok JO13-3 114661 0-0
C 21-04-2020 19:00 Bavel JO13-3 OVC'26 JO13-2 111808 0-0
C 18-04-2020 09:00 DESK JO13-2 JEKA JO13-10 112318 0-0
C 18-04-2020 08:45 Dongen JO13-5 Gilze JO13-3 112490 0-0
C 18-04-2020 09:30 GSBW JO13-1 TSV Gudok JO13-3 115102 0-0
C 18-04-2020 11:00 OVC'26 JO13-2 Sarto JO13-5 115525 0-0
C 18-04-2020 11:15 SC 't Zand JO13-5 SV Reeshof JO13-3 112512 0-0
C 18-04-2020 11:15 Bavel JO13-3 Unitas'30 JO13-8 115018 0-0
C 11-04-2020 10:00 GSBW JO13-1 Gilze JO13-3 111746 0-0
C 11-04-2020 10:30 Dongen JO13-5 Sarto JO13-5 111194 0-0
C 04-04-2020 09:30 GSBW JO13-1 SC 't Zand JO13-5 112637 0-0
C 04-04-2020 09:45 TSV Gudok JO13-3 JEKA JO13-10 110852 0-0
C 04-04-2020 10:10 Unitas'30 JO13-8 Dongen JO13-5 114549 0-0
C 04-04-2020 11:45 Gilze JO13-3 Sarto JO13-5 110839 0-0
C 04-04-2020 12:00 SV Reeshof JO13-3 DESK JO13-2 113942 0-0
C 28-03-2020 11:15 SC 't Zand JO13-5 TSV Gudok JO13-3 114191 0-0
C 28-03-2020 11:00 OVC'26 JO13-2 Unitas'30 JO13-8 110833 0-0
C 28-03-2020 10:00 Sarto JO13-5 SV Reeshof JO13-3 114321 0-0
C 28-03-2020 09:00 JEKA JO13-10 GSBW JO13-1 114270 0-0
C 28-03-2020 09:00 DESK JO13-2 Gilze JO13-3 114369 0-0
C 28-03-2020 08:30 Dongen JO13-5 Bavel JO13-3 113489 0-0
C 21-03-2020 11:15 SC 't Zand JO13-5 OVC'26 JO13-2 114823 0-0
C 21-03-2020 09:00 DESK JO13-2 Bavel JO13-3 111897 0-0
C 14-03-2020 11:00 Dongen JO13-5 DESK JO13-2 113007 0-0
C 14-03-2020 09:30 GSBW JO13-1 Sarto JO13-5 112379 0-0
C 14-03-2020 09:45 TSV Gudok JO13-3 OVC'26 JO13-2 111987 0-0
C 14-03-2020 08:30 JEKA JO13-10 SC 't Zand JO13-5 111191 0-0
C 14-03-2020 12:00 SV Reeshof JO13-3 Unitas'30 JO13-8 111555 0-0
C 14-03-2020 11:45 Gilze JO13-3 Bavel JO13-3 113035 0-0
C 07-03-2020 08:45 Sarto JO13-5 TSV Gudok JO13-3 114690 0-8
C 07-03-2020 08:45 SV Reeshof JO13-3 GSBW JO13-1 114948 0-1
C 07-03-2020 11:00 OVC'26 JO13-2 Dongen JO13-5 115180 5-4
C 07-03-2020 11:15 SC 't Zand JO13-5 DESK JO13-2 111366 1-6
C 07-03-2020 09:00 Bavel JO13-3 JEKA JO13-10 113114 5-3
C 07-03-2020 11:45 Unitas'30 JO13-8 Gilze JO13-3 113353 4-2
C 15-02-2020 10:00 Dongen JO13-5 SC 't Zand JO13-5 113283 2-1
C 15-02-2020 09:00 DESK JO13-2 OVC'26 JO13-2 114133 6-3
C 15-02-2020 08:30 JEKA JO13-10 Sarto JO13-5 112621 1-1
C 15-02-2020 09:30 GSBW JO13-1 Unitas'30 JO13-8 110876 2-1
C 15-02-2020 11:45 Gilze JO13-3 SV Reeshof JO13-3 113440 8-6
C 15-02-2020 09:45 TSV Gudok JO13-3 Bavel JO13-3 115024 4-4
C 08-02-2020 11:45 Unitas'30 JO13-8 DESK JO13-2 112242 1-2
C 08-02-2020 09:15 Bavel JO13-3 GSBW JO13-1 114345 3-4
C 08-02-2020 11:45 Gilze JO13-3 TSV Gudok JO13-3 111270 2-4
C 08-02-2020 08:45 Sarto JO13-5 SC 't Zand JO13-5 113354 1-4
C 08-02-2020 16:00 OVC'26 JO13-2 JEKA JO13-10 113238 3-3
C 08-02-2020 09:00 SV Reeshof JO13-3 Dongen JO13-5 111745 4-1
C 01-02-2020 09:45 TSV Gudok JO13-3 SV Reeshof JO13-3 111075 5-3
C 01-02-2020 08:30 JEKA JO13-10 Unitas'30 JO13-8 110804 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 DESK JO13-2 WSC JO13-3 10043 2-3
B 14-09-2019 09:30 RWB JO13-2G NEO'25 JO13-1 10231 9-0
B 07-09-2019 09:30 RWB JO13-2G DESK JO13-2 9794 1-4
B 07-09-2019 11:00 NEO'25 JO13-1 WSC JO13-3 9970 1-4
B 31-08-2019 09:00 DESK JO13-2 NEO'25 JO13-1 9454 4-1
B 31-08-2019 10:30 WSC JO13-3 RWB JO13-2G 9579 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-01-2020 09:00 DESK JO13-2 WSC JO13-4 41288 0-0
C 21-12-2019 09:00 GDC JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 40248 3-10
C 14-12-2019 11:00 ONI JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 40989 3-1
C 14-12-2019 09:30 RWB JO13-2G NEO'25 JO13-1 40059 0-0
C 14-12-2019 09:00 GDC JO13-1 JEKA JO13-5 39949 0-8
C 14-12-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 SC Elshout JO13-1 40608 2-2
C 14-12-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 Woudrichem JO13-1 40814 0-0
C 07-12-2019 09:00 DESK JO13-2 RWB JO13-2G 40327 1-1
C 07-12-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G JEKA JO13-5 42179 1-2
C 07-12-2019 09:15 Woudrichem JO13-1 GDC JO13-1 41063 0-0
C 07-12-2019 11:30 WSC JO13-4 ST Altena/ALmkerk JO13-2 41287 1-1
C 07-12-2019 10:45 NEO'25 JO13-1 NOAD'32 JO13-1 40061 0-5
C 07-12-2019 11:15 SC Elshout JO13-1 ONI JO13-1 39976 1-6
C 30-11-2019 09:30 RWB JO13-2G WSC JO13-4 40216 4-1
C 30-11-2019 10:15 ST Altena/ALmkerk JO13-2 DESK JO13-2 41688 3-1
C 30-11-2019 09:30 NEO'25 JO13-1 SC Elshout JO13-1 40617 3-5
C 30-11-2019 10:45 JEKA JO13-5 Woudrichem JO13-1 41935 2-1
C 30-11-2019 11:00 ONI JO13-1 NOAD'32 JO13-1 42210 6-1
C 23-11-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 40599 2-0
C 23-11-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 GDC JO13-1 40624 3-3
C 23-11-2019 10:15 DESK JO13-2 Woudrichem JO13-1 40794 1-1
C 23-11-2019 09:30 WSC JO13-4 NEO'25 JO13-1 40350 2-4
C 23-11-2019 09:30 RWB JO13-2G SC Elshout JO13-1 40054 0-0
C 23-11-2019 11:00 ONI JO13-1 JEKA JO13-5 41887 3-1
C 16-11-2019 09:00 GDC JO13-1 RWB JO13-2G 42169 3-5
C 16-11-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 WSC JO13-4 41296 2-1
C 16-11-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G DESK JO13-2 42677 3-0
C 16-11-2019 08:30 NEO'25 JO13-1 ONI JO13-1 40707 0-7
C 16-11-2019 12:45 JEKA JO13-5 ST Altena/ALmkerk JO13-2 41246 4-0
C 16-11-2019 11:00 SC Elshout JO13-1 NOAD'32 JO13-1 40296 1-2
C 09-11-2019 11:00 ONI JO13-1 WSC JO13-4 40130 6-0
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO13-5 SC Elshout JO13-1 40141 1-4
C 09-11-2019 08:30 Sparta'30 JO13-1G Woudrichem JO13-1 40960 3-1
C 09-11-2019 09:00 GDC JO13-1 NEO'25 JO13-1 42062 4-2
C 09-11-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 RWB JO13-2G 41537 2-2
C 09-11-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 DESK JO13-2 40024 8-1
C 02-11-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 GDC JO13-1 40369 5-5
C 02-11-2019 11:00 NEO'25 JO13-1 JEKA JO13-5 41854 1-5
C 02-11-2019 10:30 WSC JO13-4 NOAD'32 JO13-1 40731 1-10
C 02-11-2019 09:30 RWB JO13-2G Sparta'30 JO13-1G 40689 5-2
C 02-11-2019 09:00 DESK JO13-2 ONI JO13-1 40663 1-2
C 02-11-2019 08:30 Woudrichem JO13-1 ST Altena/ALmkerk JO13-2 40524 3-1
C 30-10-2019 19:00 ONI JO13-1 ST Altena/ALmkerk JO13-2 42686 11-0
C 26-10-2019 10:00 JEKA JO13-5 WSC JO13-4 40124 10-0
C 26-10-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 NEO'25 JO13-1 41870 4-0
C 26-10-2019 09:00 GDC JO13-1 DESK JO13-2 42261 2-6
C 26-10-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G SC Elshout JO13-1 41115 1-2
C 26-10-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 RWB JO13-2G 42359 4-3
C 05-10-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 NOAD'32 JO13-1 42556 1-7
C 05-10-2019 10:15 DESK JO13-2 JEKA JO13-5 41163 2-7
C 05-10-2019 09:30 RWB JO13-2G ONI JO13-1 40288 0-5
C 05-10-2019 10:30 WSC JO13-4 GDC JO13-1 41686 1-0
C 05-10-2019 11:45 NEO'25 JO13-1 Sparta'30 JO13-1G 42680 0-4
C 05-10-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 Woudrichem JO13-1 41705 4-3
C 28-09-2019 09:00 Sparta'30 JO13-1G ST Altena/ALmkerk JO13-2 42493 3-3
C 28-09-2019 09:00 GDC JO13-1 ONI JO13-1 40544 4-5
C 28-09-2019 09:00 Woudrichem JO13-1 RWB JO13-2G 42315 1-6
C 28-09-2019 12:00 NEO'25 JO13-1 DESK JO13-2 41798 0-1
C 28-09-2019 10:45 SC Elshout JO13-1 WSC JO13-4 42053 3-3
C 28-09-2019 10:15 JEKA JO13-5 NOAD'32 JO13-1 41113 4-0
C 21-09-2019 11:00 ONI JO13-1 Woudrichem JO13-1 41681 5-1
C 21-09-2019 10:30 WSC JO13-4 Sparta'30 JO13-1G 41628 2-10
C 21-09-2019 09:30 RWB JO13-2G JEKA JO13-5 40050 0-4
C 21-09-2019 09:00 DESK JO13-2 SC Elshout JO13-1 41400 2-4
C 21-09-2019 08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-2 NEO'25 JO13-1 40313 2-1
C 21-09-2019 08:30 NOAD'32 JO13-1 GDC JO13-1 40341 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO13-3 4 3 1 0 10 21 9 12 0
2 DESK JO13-2 3 3 0 0 9 14 5 9 0
3 GSBW JO13-1 3 3 0 0 9 7 4 3 0
4 Unitas'30 JO13-8 4 2 0 2 6 11 6 5 0
5 Bavel JO13-3 3 1 1 1 4 12 11 1 0
6 OVC'26 JO13-2 3 1 1 1 4 11 13 -2 0
7 Gilze JO13-3 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
8 Dongen JO13-5 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
9 SC 't Zand JO13-5 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
10 SV Reeshof JO13-3 4 1 0 3 3 13 15 -2 0
11 JEKA JO13-10 4 0 2 2 2 7 14 -7 0
12 Sarto JO13-5 3 0 1 2 1 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-3 3 3 0 0 9 9 4 5 0
2 DESK JO13-2 3 2 0 1 6 10 5 5 0
3 RWB JO13-2G 3 1 0 2 3 11 6 5 0
4 NEO'25 JO13-1 3 0 0 3 0 2 17 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ONI JO13-1 11 11 0 0 33 59 10 49 0
2 JEKA JO13-5 11 9 0 2 27 48 12 36 0
3 NOAD'32 JO13-1 10 8 0 2 24 43 17 26 0
4 SC Elshout JO13-1 11 5 4 2 19 31 28 3 0
5 Sparta'30 JO13-1G 11 5 1 5 16 38 23 15 0
6 RWB JO13-2G 10 4 3 3 15 26 23 3 0
7 ST Altena/ALmkerk JO13-2 11 2 5 4 11 18 38 -20 0
8 Woudrichem JO13-1 9 3 1 5 10 17 23 -6 0
9 DESK JO13-2 10 2 2 6 8 16 31 -15 0
10 GDC JO13-1 10 1 2 7 5 24 49 -25 0
11 WSC JO13-4 10 1 2 7 5 12 50 -38 0
12 NEO'25 JO13-1 10 1 0 9 3 11 39 -28 0

Training

Er is een fout opgetreden. (200708-050273)
Argument 1 passed to Team::getTrainingen() must be an instance of ClubLid or null, bool given, called in /home/clubassist/domains/clubassistent.nl/public_html/site-versions/20200629/clubsite/onderdelen/algemeen/teams/trainingen/classes/views/class.trainingenview.php on line 31