Meiden Onder 17 beker poule

Vrouwen/meisjes - DESK MO17-1

Teamleden

Spelers
Isa van Bijnen        
Meike van Doremalen        
Amber van Gastel        
Guusje Grootswagers        
Inge Jansen        
Marijn van Mook        
Kyo den Nieuwenboer        
Myrthe Roodnat        
Alissa Sänftl        
Renske Scheerders        
Mandy Snels        
Joey Verhoeven        
Betül van Waart        
Anne-Jet Wagemakers        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 25-01-2020 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 DESK MO17-1 62579 Sportpark Den Hoek 10:20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-12-2019 14:00 Marvilde MO17-2 SVSSS MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:00 DESK MO17-1 Haarsteeg MO17-1 15207 0-3
B 14-09-2019 13:00 RKDVC MO17-1 GDC MO17-1 15258 0-2
B 07-09-2019 10:30 GDC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 15189 3-0
B 07-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 15160 6-2
B 31-08-2019 13:00 DESK MO17-1 GDC MO17-1 15072 1-7
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 15119 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 13:00 SVSSS MO17-1 VOAB MO17-1 63175 0-0
C 14-12-2019 14:00 Marvilde MO17-2 FC Tilburg MO17-1 87192 0-0
C 14-12-2019 14:00 ZIGO MO17-1 DESK MO17-1 62745 0-0
C 14-12-2019 13:15 Gilze MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 63152 0-5
C 14-12-2019 14:45 Hilvaria MO17-1 Sarto MO17-1 62779 0-0
C 14-12-2019 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 Gloria UC MO17-2 63189 0-0
C 07-12-2019 13:00 VOAB MO17-1 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 62922 0-3
C 07-12-2019 13:00 DESK MO17-1 FC Tilburg MO17-1 63095 1-7
C 07-12-2019 14:45 Hilvaria MO17-1 SVSSS MO17-1 62768 0-0
C 07-12-2019 12:00 Gloria UC MO17-2 Marvilde MO17-2 87191 2-2
C 07-12-2019 13:15 Sarto MO17-1 Gilze MO17-1 63146 6-2
C 07-12-2019 13:00 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 ZIGO MO17-1 62959 0-0
C 30-11-2019 13:00 VOAB MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 63206 0-8
C 30-11-2019 13:15 Gilze MO17-1 Hilvaria MO17-1 62784 3-1
C 30-11-2019 14:00 ZIGO MO17-1 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 62998 1-4
C 30-11-2019 14:00 Marvilde MO17-2 DESK MO17-1 87190 6-0
C 30-11-2019 14:45 FC Tilburg MO17-1 Gloria UC MO17-2 63090 5-0
C 30-11-2019 14:45 SVSSS MO17-1 Sarto MO17-1 62566 0-8
C 23-11-2019 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 DESK MO17-1 62579 0-0
C 23-11-2019 12:15 Hilvaria MO17-1 Gloria UC MO17-2 63003 0-1
C 23-11-2019 13:15 Gilze MO17-1 Marvilde MO17-2 87189 1-6
C 23-11-2019 14:00 ZIGO MO17-1 FC Tilburg MO17-1 62984 4-2
C 23-11-2019 14:30 Sarto MO17-1 VOAB MO17-1 62845 5-0
C 23-11-2019 14:45 SVSSS MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 62613 0-8
C 16-11-2019 15:00 Gloria UC MO17-2 Sarto MO17-1 62806 2-0
C 16-11-2019 13:00 VOAB MO17-1 ZIGO MO17-1 62721 1-4
C 16-11-2019 13:00 DESK MO17-1 Hilvaria MO17-1 62772 2-4
C 16-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 62653 6-0
C 16-11-2019 14:45 FC Tilburg MO17-1 Gilze MO17-1 63185 0-0
C 09-11-2019 14:45 FC Tilburg MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 63025 3-2
C 09-11-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Sarto MO17-1 63118 1-5
C 09-11-2019 14:00 Marvilde MO17-2 VOAB MO17-1 87187 5-0
C 09-11-2019 13:15 Gilze MO17-1 SVSSS MO17-1 63234 0-0
C 09-11-2019 11:30 DESK MO17-1 Gloria UC MO17-2 62800 1-9
C 09-11-2019 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 Hilvaria MO17-1 63073 4-2
C 02-11-2019 13:00 Hilvaria MO17-1 ZIGO MO17-1 62886 6-2
C 02-11-2019 13:00 VOAB MO17-1 FC Tilburg MO17-1 63000 0-12
C 02-11-2019 13:00 Gloria UC MO17-2 Gilze MO17-1 62817 8-3
C 02-11-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Marvilde MO17-2 87186 2-1
C 02-11-2019 14:45 Sarto MO17-1 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 63133 1-1
C 02-11-2019 14:45 SVSSS MO17-1 DESK MO17-1 62835 1-0
C 26-10-2019 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 SVSSS MO17-1 63266 0-0
C 26-10-2019 13:00 DESK MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 62765 0-10
C 26-10-2019 13:00 Gloria UC MO17-2 VOAB MO17-1 63144 4-3
C 26-10-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Gilze MO17-1 63237 3-3
C 26-10-2019 14:00 Marvilde MO17-2 Hilvaria MO17-1 87185 4-0
C 26-10-2019 14:45 FC Tilburg MO17-1 Sarto MO17-1 62603 2-2
C 05-10-2019 14:45 Sarto MO17-1 Marvilde MO17-2 87184 0-4
C 05-10-2019 13:30 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Gloria UC MO17-2 62703 4-0
C 05-10-2019 13:00 VOAB MO17-1 DESK MO17-1 63187 2-2
C 05-10-2019 14:15 Hilvaria MO17-1 FC Tilburg MO17-1 63201 4-7
C 05-10-2019 13:15 Gilze MO17-1 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 62590 2-9
C 05-10-2019 14:45 SVSSS MO17-1 ZIGO MO17-1 62568 2-1
C 28-09-2019 14:00 Marvilde MO17-2 ZIGO MO17-1 87183 7-0
C 28-09-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 Sarto MO17-1 63208 3-1
C 28-09-2019 13:00 DESK MO17-1 Gilze MO17-1 63055 1-3
C 28-09-2019 13:00 VOAB MO17-1 Hilvaria MO17-1 63145 1-4
C 28-09-2019 14:45 FC Tilburg MO17-1 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 62600 5-2
C 28-09-2019 13:00 Gloria UC MO17-2 SVSSS MO17-1 63078 5-0
C 21-09-2019 14:30 Hilvaria MO17-1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 62676 0-6
C 21-09-2019 11:30 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 Marvilde MO17-2 87182 0-6
C 21-09-2019 14:45 SVSSS MO17-1 FC Tilburg MO17-1 63203 4-8
C 21-09-2019 13:00 Sarto MO17-1 DESK MO17-1 63193 5-0
C 21-09-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Gloria UC MO17-2 63141 2-4
C 21-09-2019 11:30 Gilze MO17-1 VOAB MO17-1 63039 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO17-1 3 3 0 0 9 12 1 11 0
2 Haarsteeg MO17-1 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 RKDVC MO17-1 3 1 0 2 3 7 6 1 0
4 DESK MO17-1 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 10 9 0 1 27 54 5 49 0
2 Marvilde MO17-2 9 7 1 1 22 41 5 36 0
3 FC Tilburg MO17-1 9 7 1 1 22 51 19 32 0
4 Gloria UC MO17-2 10 7 1 2 22 35 20 15 0
5 Sarto MO17-1 10 5 2 3 17 33 15 18 0
6 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 8 4 1 3 13 23 23 0 0
7 Gilze MO17-1 9 3 1 5 10 22 39 -17 0
8 Hilvaria MO17-1 9 3 0 6 9 21 30 -9 0
9 ZIGO MO17-1 9 2 1 6 7 18 34 -16 0
10 SVSSS MO17-1 6 2 0 4 6 7 30 -23 0
11 DESK MO17-1 9 0 1 8 1 7 47 -40 0
12 VOAB MO17-1 10 0 1 9 1 7 52 -45 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 08-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 9 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 10 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven