0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO7-1

Teamleden

Spelers
Loek Agterberg        
Jaxon Bocander        
Cass van den Broek        
Jorn van Gestel        
Ties van Heeswijk        
Dani Landzaat        
Jens Lankhaar        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Waspik JO7-2 DESK JO7-1 145522
C 16-05-2020 afgelast DESK JO7-1 Dongen JO7-1 145209
C 09-05-2020 afgelast DESK JO7-1 Waspik JO7-1 145863
C 18-04-2020 afgelast RWB JO7-1 DESK JO7-1 146099
C 04-04-2020 afgelast DESK JO7-1 Viola JO7-2 145999
C 28-03-2020 afgelast SV Capelle JO7-1 DESK JO7-1 147431
C 21-03-2020 afgelast NEO'25 JO7-1 DESK JO7-1 146348
C 14-03-2020 afgelast DESK JO7-1 RWB JO7-2 146968
C 07-03-2020 09:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-4 146845
C 15-02-2020 vervallen Willem II JO7-1 DESK JO7-1 146844
C 08-02-2020 vervallen DESK JO7-1 SSC'55 JO7-1 146473
C 25-01-2020 09:00 DESK JO7-1 Willem II JO7-1 61681
C 21-09-2019 09:30 MP Toernooi SVSSS DESK JO7-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-05-2020 12:00 Waspik JO7-2 DESK JO7-1 145522 0-0
C 23-05-2020 11:30 Viola JO7-2 NEO'25 JO7-1 147553 0-0
C 23-05-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Dongen JO7-4 148008 0-0
C 23-05-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 Waspik JO7-1 148047 0-0
C 23-05-2020 10:00 RWB JO7-1 RWB JO7-2 145801 0-0
C 23-05-2020 09:00 Dongen JO7-1 Willem II JO7-1 146391 0-0
C 16-05-2020 08:45 RWB JO7-2 SV Capelle JO7-1 147538 0-0
C 16-05-2020 09:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-1 145209 0-0
C 16-05-2020 09:00 Dongen JO7-4 Viola JO7-2 146956 0-0
C 16-05-2020 09:45 NEO'25 JO7-1 SSC'55 JO7-1 145623 0-0
C 16-05-2020 10:15 Willem II JO7-1 Waspik JO7-2 147428 0-0
C 16-05-2020 12:00 Waspik JO7-1 RWB JO7-1 147468 0-0
C 09-05-2020 08:45 RWB JO7-2 NEO'25 JO7-1 145633 0-0
C 09-05-2020 09:00 DESK JO7-1 Waspik JO7-1 145863 0-0
C 09-05-2020 10:00 RWB JO7-1 Willem II JO7-1 146784 0-0
C 09-05-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 Viola JO7-2 146647 0-0
C 09-05-2020 10:00 Dongen JO7-1 Dongen JO7-4 146011 0-0
C 09-05-2020 12:00 Waspik JO7-2 SSC'55 JO7-1 147072 0-0
C 18-04-2020 09:00 Dongen JO7-4 NEO'25 JO7-1 145001 0-0
C 18-04-2020 10:00 RWB JO7-1 DESK JO7-1 146099 0-0
C 18-04-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Willem II JO7-1 145235 0-0
C 18-04-2020 10:00 Dongen JO7-1 SV Capelle JO7-1 147721 0-0
C 18-04-2020 11:30 Viola JO7-2 Waspik JO7-2 146577 0-0
C 18-04-2020 12:00 Waspik JO7-1 RWB JO7-2 148414 0-0
C 04-04-2020 08:45 RWB JO7-2 SSC'55 JO7-1 148412 0-0
C 04-04-2020 09:00 DESK JO7-1 Viola JO7-2 145999 0-0
C 04-04-2020 09:00 Dongen JO7-4 RWB JO7-1 147109 0-0
C 04-04-2020 09:45 NEO'25 JO7-1 Waspik JO7-2 147929 0-0
C 04-04-2020 12:00 Waspik JO7-1 Dongen JO7-1 146849 0-0
C 04-04-2020 10:15 Willem II JO7-1 SV Capelle JO7-1 145535 0-0
C 28-03-2020 12:00 Waspik JO7-2 Dongen JO7-4 147427 0-0
C 28-03-2020 11:30 Viola JO7-2 Willem II JO7-1 146122 0-0
C 28-03-2020 10:00 Dongen JO7-1 RWB JO7-2 145652 0-0
C 28-03-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Waspik JO7-1 148338 0-0
C 28-03-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 DESK JO7-1 147431 0-0
C 28-03-2020 10:00 RWB JO7-1 NEO'25 JO7-1 148013 0-0
C 21-03-2020 09:15 NEO'25 JO7-1 DESK JO7-1 146348 0-0
C 14-03-2020 09:00 Dongen JO7-4 SV Capelle JO7-1 145599 0-0
C 14-03-2020 09:00 DESK JO7-1 RWB JO7-2 146968 0-0
C 14-03-2020 11:30 NEO'25 JO7-1 Dongen JO7-1 146930 0-0
C 14-03-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 Viola JO7-2 146306 0-0
C 14-03-2020 10:15 Willem II JO7-1 Waspik JO7-1 146356 0-0
C 14-03-2020 12:00 Waspik JO7-2 RWB JO7-1 147118 0-0
C 07-03-2020 08:45 RWB JO7-2 Willem II JO7-1 146405 0-0
C 07-03-2020 09:00 DESK JO7-1 Dongen JO7-4 146845 0-0
C 07-03-2020 10:00 Dongen JO7-1 SSC'55 JO7-1 145690 0-0
C 07-03-2020 10:00 RWB JO7-1 Viola JO7-2 145610 0-0
C 07-03-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 NEO'25 JO7-1 146811 0-0
C 07-03-2020 12:00 Waspik JO7-1 Waspik JO7-2 146309 0-0
C 29-02-2020 12:00 Waspik JO7-2 RWB JO7-2 146127 0-0
C 15-02-2020 09:00 Dongen JO7-4 RWB JO7-2 146089 0-0
C 15-02-2020 10:00 NEO'25 JO7-1 Waspik JO7-1 146294 0-0
C 15-02-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 RWB JO7-1 147043 0-0
C 15-02-2020 10:15 Willem II JO7-1 DESK JO7-1 146844 0-0
C 15-02-2020 12:00 Waspik JO7-2 SV Capelle JO7-1 146426 0-0
C 15-02-2020 11:30 Viola JO7-2 Dongen JO7-1 145693 0-0
C 08-02-2020 08:45 RWB JO7-2 Viola JO7-2 145718 0-0
C 08-02-2020 09:00 DESK JO7-1 SSC'55 JO7-1 146473 0-0
C 08-02-2020 10:00 Dongen JO7-1 Waspik JO7-2 146552 0-0
C 08-02-2020 10:00 SV Capelle JO7-1 RWB JO7-1 145731 0-0
C 08-02-2020 10:15 Willem II JO7-1 NEO'25 JO7-1 145550 0-0
C 08-02-2020 12:00 Waspik JO7-1 Dongen JO7-4 145935 0-0
C 01-02-2020 11:30 Viola JO7-2 Waspik JO7-1 147576 0-0
C 01-02-2020 10:00 SSC'55 JO7-1 SV Capelle JO7-1 145855 0-0
C 01-02-2020 10:00 RWB JO7-1 Dongen JO7-1 145605 0-0
C 01-02-2020 09:00 Dongen JO7-4 Willem II JO7-1 146271 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 09:00 DESK JO7-1 Willem II JO7-1 61681 0-0
C 21-12-2019 12:15 GSBW JO7-1 Willem II JO7-1 90732 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Willem II JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Waspik JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RWB JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dongen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Capelle JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Viola JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SSC'55 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NEO'25 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dongen JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waspik JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Olympia'60 JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dongen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SSC'55 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Capelle JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NEO'25 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GSBW JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Willem II JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RWB JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ONI JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

www.vvdesk.nl
DESK JO7-1 - SSC JO7-1 (4-6)
Foto's: Dieter Cleijn
30-11-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven