0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO8-4

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 07-03-2020 09:00 DESK JO8-4 Sarto JO8-2 141245 Sportpark Eikendijk 08:30
C 14-03-2020 09:00 DESK JO8-2 DESK JO8-4 141679 Sportpark Eikendijk 08:30
C 28-03-2020 08:30 SC 't Zand JO8-4G DESK JO8-4 144295 Sportpark Bijstervelden 07:35
C 04-04-2020 09:00 DESK JO8-4 GSBW JO8-1 139638 Sportpark Eikendijk 08:30
C 18-04-2020 10:00 ZIGO JO8-3 DESK JO8-4 144020 Sportpark D'n Haaikant 09:15
C 09-05-2020 09:00 DESK JO8-4 Sarto JO8-3 138868 Sportpark Eikendijk 08:30
C 16-05-2020 09:00 DESK JO8-4 SV Reeshof JO8-2 138985 Sportpark Eikendijk 08:30
C 23-05-2020 10:15 Jong Brabant JO8-2G DESK JO8-4 142997 Sportpark Berkelseweg 09:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 SC 't Zand JO8-4G GSBW JO8-1
C 07-03-2020 09:00 DESK JO8-2 Olympia'60 JO8-1
C 07-03-2020 09:00 DESK JO8-4 Sarto JO8-2
C 07-03-2020 09:45 SV Reeshof JO8-2 Sarto JO8-3
C 07-03-2020 10:00 ZIGO JO8-3 ZIGO JO8-1
C 07-03-2020 10:15 Jong Brabant JO8-2G TSV Gudok JO8-2
C 14-03-2020 11:00 Sarto JO8-2 ZIGO JO8-3
C 14-03-2020 10:00 ZIGO JO8-1 Jong Brabant JO8-2G
C 14-03-2020 09:30 GSBW JO8-1 TSV Gudok JO8-2
C 14-03-2020 09:00 Olympia'60 JO8-1 SV Reeshof JO8-2
C 14-03-2020 09:00 DESK JO8-2 DESK JO8-4
C 14-03-2020 11:00 Sarto JO8-3 SC 't Zand JO8-4G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen Olympia'60 JO8-1 DESK JO8-4 142433
C 08-02-2020 09:00 DESK JO8-4 TSV Gudok JO8-2 143183
C 01-02-2020 10:00 ZIGO JO8-1 DESK JO8-4 138819
V 25-01-2020 09:15 ODC JO8-4 DESK JO8-4
V 18-01-2020 11:00 Sarto JO8-5 DESK JO8-4
C 14-12-2019 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 DESK JO8-4 93589
C 07-12-2019 vervallen Essche Boys JO8-1 DESK JO8-4 89445
C 30-11-2019 09:00 DESK JO8-4 Helvoirt JO8-2 89460
C 23-11-2019 09:00 SV BLC JO8-5 DESK JO8-4 89454
C 16-11-2019 vervallen DESK JO8-4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89459
C 09-11-2019 vervallen Willem II JO8-2 DESK JO8-4 89468
C 02-11-2019 09:00 DESK JO8-4 Essche Boys JO8-1 89458
C 26-10-2019 10:15 Helvoirt JO8-2 DESK JO8-4 89447
C 12-10-2019 vervallen DESK JO8-4 Willem II JO8-2 89456
C 05-10-2019 09:00 DESK JO8-4 SV BLC JO8-5 89457
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-02-2020 11:00 Sarto JO8-2 DESK JO8-2 140306 0-0
C 15-02-2020 12:00 Sarto JO8-3 ZIGO JO8-3 142650 0-0
C 15-02-2020 10:00 ZIGO JO8-1 SV Reeshof JO8-2 144690 0-0
C 15-02-2020 09:30 GSBW JO8-1 Jong Brabant JO8-2G 141283 0-0
C 15-02-2020 09:00 Olympia'60 JO8-1 DESK JO8-4 142433 0-0
C 15-02-2020 08:30 TSV Gudok JO8-2 SC 't Zand JO8-4G 142906 0-0
C 08-02-2020 10:00 Sarto JO8-2 Sarto JO8-3 144424 0-0
C 08-02-2020 10:00 ZIGO JO8-3 Olympia'60 JO8-1 140146 0-0
C 08-02-2020 09:00 DESK JO8-2 GSBW JO8-1 139257 0-0
C 08-02-2020 09:00 DESK JO8-4 TSV Gudok JO8-2 143183 0-0
C 08-02-2020 08:45 SV Reeshof JO8-2 Jong Brabant JO8-2G 140926 0-0
C 08-02-2020 08:30 SC 't Zand JO8-4G ZIGO JO8-1 141192 0-0
C 01-02-2020 11:00 Sarto JO8-3 DESK JO8-2 141345 0-0
C 01-02-2020 10:15 Jong Brabant JO8-2G SC 't Zand JO8-4G 144144 0-0
C 01-02-2020 10:00 ZIGO JO8-1 DESK JO8-4 138819 0-0
C 01-02-2020 09:30 GSBW JO8-1 SV Reeshof JO8-2 139854 0-0
C 01-02-2020 09:00 Olympia'60 JO8-1 Sarto JO8-2 144851 0-0
C 01-02-2020 08:30 TSV Gudok JO8-2 ZIGO JO8-3 143239 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 DESK JO8-4 93589 0-0
C 07-12-2019 10:15 Helvoirt JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89450 0-0
C 07-12-2019 09:30 Essche Boys JO8-1 DESK JO8-4 89445 0-0
C 07-12-2019 09:00 SV BLC JO8-5 Willem II JO8-2 89455 0-0
C 30-11-2019 09:00 DESK JO8-4 Helvoirt JO8-2 89460 0-0
C 30-11-2019 09:00 Willem II JO8-2 Essche Boys JO8-1 89470 0-0
C 30-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 SV BLC JO8-5 89465 0-0
C 23-11-2019 10:15 Helvoirt JO8-2 Essche Boys JO8-1 89449 0-0
C 23-11-2019 09:00 SV BLC JO8-5 DESK JO8-4 89454 0-0
C 23-11-2019 09:00 Willem II JO8-2 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89469 0-0
C 16-11-2019 10:15 Helvoirt JO8-2 Willem II JO8-2 89448 0-0
C 16-11-2019 09:30 Essche Boys JO8-1 SV BLC JO8-5 89444 0-0
C 16-11-2019 09:00 DESK JO8-4 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89459 0-0
C 09-11-2019 09:00 SV BLC JO8-5 Helvoirt JO8-2 89453 0-0
C 09-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 Essche Boys JO8-1 89464 0-0
C 09-11-2019 09:00 Willem II JO8-2 DESK JO8-4 89468 0-0
C 02-11-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 Helvoirt JO8-2 89463 0-0
C 02-11-2019 09:00 DESK JO8-4 Essche Boys JO8-1 89458 0-0
C 02-11-2019 09:00 Willem II JO8-2 SV BLC JO8-5 89467 0-0
C 26-10-2019 08:30 SV BLC JO8-5 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 89452 0-0
C 26-10-2019 09:30 Essche Boys JO8-1 Willem II JO8-2 89443 0-0
C 26-10-2019 10:15 Helvoirt JO8-2 DESK JO8-4 89447 0-0
C 12-10-2019 10:00 DESK JO8-4 Willem II JO8-2 89456 0-0
C 05-10-2019 09:30 Essche Boys JO8-1 Helvoirt JO8-2 89442 0-0
C 05-10-2019 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 Willem II JO8-2 89462 0-0
C 05-10-2019 09:00 DESK JO8-4 SV BLC JO8-5 89457 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ZIGO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DESK JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC 't Zand JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Reeshof JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jong Brabant JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 GSBW JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sarto JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Olympia'60 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Essche Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helvoirt JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV BLC JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Willem II JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

www.vvdesk.nl
Sarto JO8-5 - DESK JO8-4 (1-9)
Foto's: Dieter Cleijn
18-01-2020
www.vvdesk.nl
DESK JO8-4 - Willem II JO8-2 (7-1)
Foto's: Dieter Cleijn
12-10-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven