Mannen beker reserve zondag poulefase
Senioren - DESK ZO2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jasper Beerens | |||||||
Roel Beerens | |||||||
Jorn Brekelmans | |||||||
Giel Coomans | |||||||
Simon van Huijkelom | |||||||
Mark Kieboom | |||||||
Jeffrey Kleinendorst | |||||||
Rob Klerx | |||||||
Jeroen Klijn | |||||||
Mark Klijn | |||||||
Koen Koot | |||||||
Guido de Kramer | |||||||
Daan Lange | |||||||
Tom van der Linden | |||||||
Tim van Mook | |||||||
Michiel Smulders | |||||||
Sam Verschut | |||||||
Vincent Versluis | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michel Welten | Leider | ||||||
Nick Damen | Trainer | ||||||
Ricardo Kruijf | Trainer | ||||||
Roel Steenbergen | Medisch |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 13-09-2020 11:30 | FC Engelen 2 | Baardwijk 2 | 1057 | 0-1 | ||
B | 13-09-2020 12:00 | Were Di 3 | DESK 2 | 1116 | 1-4 | ||
B | 06-09-2020 11:30 | FC Engelen 2 | Were Di 3 | 1056 | 4-2 | ||
B | 06-09-2020 12:00 | Baardwijk 2 | DESK 2 | 932 | 3-0 | ||
B | 30-08-2020 12:00 | DESK 2 | FC Engelen 2 | 987 | 2-2 | ||
B | 30-08-2020 12:00 | Were Di 3 | Baardwijk 2 | 1115 | 2-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-11-2020 12:00 | Bavel 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 98396 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | DESK 2 | Waspik 2 | 98735 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:00 | SVSSS 2 | RWB 2 | 98711 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 11:00 | TSV Gudok 2 | GSBW 2 | 98030 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:30 | RKDVC 3 | Uno Animo 2 | 99146 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:30 | Waspik 2 | RKDVC 3 | 99115 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:45 | RWB 2 | Bavel 2 | 99546 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | FC Tilburg 2 | SVSSS 2 | 99289 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | DESK 2 | 99562 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 12:00 | Uno Animo 2 | TSV Gudok 2 | 99080 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:30 | RKDVC 3 | DESK 2 | 98706 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Bavel 2 | GSBW 2 | 98929 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:00 | TSV Gudok 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 98162 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 11:00 | SVSSS 2 | Waspik 2 | 98428 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | FC Tilburg 2 | RWB 2 | 98374 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | RKDVC 3 | 98573 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | GSBW 2 | SVSSS 2 | 98000 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | Uno Animo 2 | FC Tilburg 2 | 98412 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 12:00 | DESK 2 | TSV Gudok 2 | 99182 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:30 | Waspik 2 | Bavel 2 | 99086 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | Bavel 2 | FC Tilburg 2 | 98861 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | DESK 2 | GSBW 2 | 97936 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:00 | SVSSS 2 | Uno Animo 2 | 99076 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 11:00 | TSV Gudok 2 | Waspik 2 | 98842 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:30 | RKDVC 3 | RWB 2 | 99577 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | Uno Animo 2 | DESK 2 | 99369 | 3-2 | ||
C | 11-10-2020 12:00 | FC Tilburg 2 | TSV Gudok 2 | 99616 | 1-2 | ||
C | 11-10-2020 11:45 | RWB 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 98122 | 4-3 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | Waspik 2 | GSBW 2 | 99258 | 4-5 | ||
C | 11-10-2020 11:00 | SVSSS 2 | RKDVC 3 | 98417 | 3-0 | ||
C | 04-10-2020 10:30 | RKDVC 3 | FC Tilburg 2 | 99360 | 2-1 | ||
C | 04-10-2020 11:00 | TSV Gudok 2 | Bavel 2 | 98111 | 2-2 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | DESK 2 | RWB 2 | 98529 | 2-2 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | GSBW 2 | Uno Animo 2 | 98778 | 1-4 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | Waspik 2 | 98864 | 6-1 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | SVSSS 2 | TSV Gudok 2 | 98641 | 0-1 | ||
C | 27-09-2020 11:45 | RWB 2 | Waspik 2 | 99183 | 3-2 | ||
C | 27-09-2020 11:30 | FC Tilburg 2 | GSBW 2 | 98824 | 2-1 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | Uno Animo 2 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 98785 | 2-2 | ||
C | 27-09-2020 12:00 | Bavel 2 | DESK 2 | 98469 | 2-3 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | FC Tilburg 2 | 98595 | 7-0 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | GSBW 2 | RWB 2 | 99101 | 1-0 | ||
C | 20-09-2020 12:00 | DESK 2 | SVSSS 2 | 99346 | 0-1 | ||
C | 20-09-2020 11:00 | Waspik 2 | Uno Animo 2 | 99626 | 0-4 | ||
C | 20-09-2020 10:30 | RKDVC 3 | Bavel 2 | 98327 | 3-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 2 | 6 | 0 |
2 | FC Engelen 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 |
3 | DESK 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 6 | 0 | 0 |
4 | Were Di 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 12 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uno Animo 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 13 | 5 | 8 | 0 |
2 | TSV Gudok 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5 | 3 | 2 | 0 |
3 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 18 | 7 | 11 | 0 |
4 | RWB 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9 | 8 | 1 | 0 |
5 | SVSSS 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 1 | 3 | 0 |
6 | GSBW 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | 10 | -2 | 0 |
7 | Bavel 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 8 | 2 | 0 |
8 | DESK 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | 8 | -1 | 0 |
9 | RKDVC 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 0 |
10 | FC Tilburg 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 12 | -8 | 0 |
11 | Waspik 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 18 | -11 | 0 |