Afdrukken
0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - DESK JO19-1

Vormt selectie met: DESK JO19-2

Teamleden

Spelers
Tygo van Boxtel        
Gerben Burgmans        
Lars Damen        
David Espirito        
Sam Haarbosch        
Jack Kemmeren        
Kay Kemmeren        
Max Klijsen        
Fabio van der Lee        
Jens Leijtens        
Tom van der Linden        
Tim van Mook        
Josua Ntemo        
Jurre van de Sanden        
Marc Schelfhorst        
Alexander Schipper        
Thijmen Standaert        
Ivo Timmermans        
Justin van Veldhoven        
Sam Verschut        
Vincent Versluis        
Noah Verstijnen        
Maurits Vos        
Mike van Wezel        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 13:15 GSBW JO19-1 Waspik JO19-1 106830 5-1
C 25-05-2019 14:45 Were Di JO19-1 TSC JO19-2 107069 2-1
C 25-05-2019 14:45 DESK JO19-1 Sarto JO19-2 106916 4-4
C 25-05-2019 15:15 Bavel JO19-1 ZIGO JO19-1 106842 8-5
C 25-05-2019 14:30 Riel JO19-1 SV Reeshof JO19-1 106829 3-3
C 23-05-2019 19:30 Uno Animo JO19-1 RWB JO19-1 106769 2-5
C 20-05-2019 19:45 RWB JO19-1 GSBW JO19-1 106773 8-1
C 18-05-2019 15:00 Waspik JO19-1 Bavel JO19-1 107065 6-0
C 18-05-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Riel JO19-1 107045 4-3
C 18-05-2019 14:00 SV Reeshof JO19-1 Uno Animo JO19-1 106855 7-3
C 18-05-2019 12:30 TSC JO19-2 DESK JO19-1 106878 3-3
C 11-05-2019 11:30 DESK JO19-1 Waspik JO19-1 107133 2-3
C 11-05-2019 12:30 TSC JO19-2 SV Reeshof JO19-1 106907 7-0
C 11-05-2019 14:30 Riel JO19-1 GSBW JO19-1 106996 0-8
C 11-05-2019 11:00 Uno Animo JO19-1 Sarto JO19-2 106990 4-1
C 11-05-2019 15:00 Bavel JO19-1 RWB JO19-1 106768 2-3
C 11-05-2019 15:00 Were Di JO19-1 ZIGO JO19-1 107015 2-2
C 04-05-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Uno Animo JO19-1 106869 2-4
C 04-05-2019 14:15 SV Reeshof JO19-1 Were Di JO19-1 106962 2-2
C 04-05-2019 14:45 Sarto JO19-2 TSC JO19-2 106999 5-0
C 04-05-2019 14:45 RWB JO19-1 DESK JO19-1 106811 1-3
C 04-05-2019 15:00 GSBW JO19-1 Bavel JO19-1 106891 1-3
C 04-05-2019 15:00 Waspik JO19-1 Riel JO19-1 106939 4-0
C 13-04-2019 12:15 TSC JO19-2 ZIGO JO19-1 106991 1-3
C 13-04-2019 14:30 Riel JO19-1 Bavel JO19-1 106821 5-4
C 13-04-2019 11:00 Uno Animo JO19-1 GSBW JO19-1 107023 6-0
C 13-04-2019 14:45 DESK JO19-1 SV Reeshof JO19-1 106911 4-6
C 13-04-2019 14:45 Sarto JO19-2 Waspik JO19-1 106885 2-5
C 13-04-2019 14:45 Were Di JO19-1 RWB JO19-1 107004 7-1
C 06-04-2019 15:00 Waspik JO19-1 Were Di JO19-1 107139 0-4
C 06-04-2019 14:45 RWB JO19-1 Riel JO19-1 107074 3-0
C 06-04-2019 14:30 SV Reeshof JO19-1 Sarto JO19-2 106947 2-3
C 06-04-2019 14:00 ZIGO JO19-1 DESK JO19-1 107117 0-0
C 06-04-2019 12:00 GSBW JO19-1 TSC JO19-2 106948 2-1
C 30-03-2019 14:30 Riel JO19-1 TSC JO19-2 107097 2-1
C 30-03-2019 14:45 Sarto JO19-2 Were Di JO19-1 106825 2-2
C 30-03-2019 14:45 DESK JO19-1 Uno Animo JO19-1 106815 1-5
C 30-03-2019 14:30 RWB JO19-1 ZIGO JO19-1 150474 0-0
C 23-03-2019 12:00 Uno Animo JO19-1 Waspik JO19-1 106765 3-0
C 23-03-2019 14:15 Were Di JO19-1 Bavel JO19-1 106898 3-2
C 23-03-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 ZIGO JO19-1 106981 2-2
C 23-03-2019 12:15 TSC JO19-2 RWB JO19-1 107144 5-2
C 23-03-2019 14:45 Sarto JO19-2 GSBW JO19-1 106868 1-2
C 23-03-2019 14:45 DESK JO19-1 Riel JO19-1 107123 3-1
C 16-03-2019 14:00 ZIGO JO19-1 Sarto JO19-2 106860 2-2
C 16-03-2019 14:45 RWB JO19-1 Waspik JO19-1 106863 2-3
C 16-03-2019 14:30 Bavel JO19-1 SV Reeshof JO19-1 107027 1-3
C 16-03-2019 15:00 GSBW JO19-1 Were Di JO19-1 107115 0-5
C 09-03-2019 12:30 TSC JO19-2 Bavel JO19-1 106929 3-2
C 09-03-2019 14:30 Uno Animo JO19-1 Riel JO19-1 106864 5-0
C 09-03-2019 14:30 Waspik JO19-1 ZIGO JO19-1 107131 2-0
C 09-03-2019 14:30 Were Di JO19-1 DESK JO19-1 106845 2-3
C 09-03-2019 14:45 Sarto JO19-2 RWB JO19-1 106809 2-2
C 23-02-2019 14:45 Bavel JO19-1 Uno Animo JO19-1 106796 2-4
C 23-02-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 GSBW JO19-1 106794 1-1
C 23-02-2019 14:30 Riel JO19-1 Were Di JO19-1 107066 3-4
C 16-02-2019 15:00 RWB JO19-1 ZIGO JO19-1 106961 2-1
C 16-02-2019 12:30 Uno Animo JO19-1 TSC JO19-2 106764 1-1
C 16-02-2019 14:30 Waspik JO19-1 SV Reeshof JO19-1 107031 3-3
C 16-02-2019 14:35 Bavel JO19-1 Sarto JO19-2 107122 0-1
C 16-02-2019 15:00 GSBW JO19-1 DESK JO19-1 106757 2-4
C 09-02-2019 15:00 Were Di JO19-1 Uno Animo JO19-1 107108 2-3
C 09-02-2019 14:45 DESK JO19-1 Bavel JO19-1 107008 2-3
C 09-02-2019 14:45 Sarto JO19-2 Riel JO19-1 107059 7-2
C 09-02-2019 13:45 SV Reeshof JO19-1 RWB JO19-1 106886 2-6
C 09-02-2019 12:15 TSC JO19-2 Waspik JO19-1 107127 3-1
C 09-02-2019 11:00 ZIGO JO19-1 GSBW JO19-1 106926 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Were Di JO19-1 Braakhuizen JO19-1 92555 3-5
C 15-12-2018 14:15 DESK JO19-1 GSBW JO19-1 92572 5-2
C 15-12-2018 14:30 Taxandria JO19-1 SV Reeshof JO19-1 106300 8-0
C 08-12-2018 13:45 Were Di JO19-1 DESK JO19-1 92573 0-5
C 08-12-2018 14:30 Riel JO19-1 ZIGO JO19-1 32301 1-1
C 08-12-2018 14:30 RWB JO19-1 SV Reeshof JO19-1 92676 2-2
C 08-12-2018 14:30 Braakhuizen JO19-1 Taxandria JO19-1 32558 2-3
C 08-12-2018 14:45 SVSSS JO19-1 Nemelaer JO19-1 32413 2-1
C 08-12-2018 14:45 GSBW JO19-1 Uno Animo JO19-1 92584 0-0
C 04-12-2018 19:30 Uno Animo JO19-1 RWB JO19-1 92583 4-4
C 01-12-2018 14:00 ZIGO JO19-1 SVSSS JO19-1 32502 2-2
C 01-12-2018 14:30 Taxandria JO19-1 Riel JO19-1 32599 7-0
C 01-12-2018 14:30 Nemelaer JO19-1 Were Di JO19-1 92557 0-0
C 01-12-2018 14:00 SV Reeshof JO19-1 Braakhuizen JO19-1 92675 5-0
C 26-11-2018 19:45 RWB JO19-1 Nemelaer JO19-1 92564 3-1
C 24-11-2018 14:30 Riel JO19-1 Uno Animo JO19-1 92582 3-4
C 24-11-2018 14:30 Taxandria JO19-1 DESK JO19-1 92571 5-3
C 24-11-2018 14:45 SVSSS JO19-1 SV Reeshof JO19-1 92674 4-2
C 24-11-2018 14:45 GSBW JO19-1 Were Di JO19-1 92556 1-2
C 24-11-2018 14:30 Braakhuizen JO19-1 ZIGO JO19-1 32551 2-3
C 17-11-2018 14:00 ZIGO JO19-1 RWB JO19-1 92563 6-3
C 17-11-2018 15:00 Nemelaer JO19-1 GSBW JO19-1 32485 1-2
C 17-11-2018 14:45 SVSSS JO19-1 Riel JO19-1 32488 6-0
C 17-11-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Taxandria JO19-1 92581 2-3
C 17-11-2018 13:45 SV Reeshof JO19-1 DESK JO19-1 92673 6-3
C 10-11-2018 12:30 GSBW JO19-1 SVSSS JO19-1 32475 1-9
C 10-11-2018 14:30 Riel JO19-1 Nemelaer JO19-1 32557 0-3
C 10-11-2018 12:45 DESK JO19-1 ZIGO JO19-1 92570 4-5
C 10-11-2018 14:30 RWB JO19-1 Were Di JO19-1 92565 3-5
C 10-11-2018 14:30 Braakhuizen JO19-1 Uno Animo JO19-1 92580 1-4
C 06-11-2018 20:00 Taxandria JO19-1 SV Reeshof JO19-1 92672 0-0
C 03-11-2018 12:30 GSBW JO19-1 ZIGO JO19-1 32524 1-4
C 03-11-2018 14:30 Riel JO19-1 Braakhuizen JO19-1 32684 3-5
C 03-11-2018 14:45 SVSSS JO19-1 DESK JO19-1 92569 5-0
C 03-11-2018 14:30 RWB JO19-1 Taxandria JO19-1 92562 1-3
C 03-11-2018 14:30 Nemelaer JO19-1 SV Reeshof JO19-1 92671 4-1
C 03-11-2018 14:45 Were Di JO19-1 Uno Animo JO19-1 92579 2-4
C 27-10-2018 14:00 SV Reeshof JO19-1 GSBW JO19-1 92670 3-1
C 27-10-2018 14:45 DESK JO19-1 Riel JO19-1 92568 5-3
C 27-10-2018 15:00 Uno Animo JO19-1 Nemelaer JO19-1 92578 0-6
C 27-10-2018 15:30 Braakhuizen JO19-1 RWB JO19-1 92561 2-4
C 27-10-2018 14:30 Taxandria JO19-1 SVSSS JO19-1 32537 4-2
C 27-10-2018 14:00 ZIGO JO19-1 Were Di JO19-1 92554 4-7
C 20-10-2018 14:30 Nemelaer JO19-1 DESK JO19-1 92567 3-2
C 20-10-2018 14:30 Riel JO19-1 SV Reeshof JO19-1 92669 2-2
C 13-10-2018 14:45 GSBW JO19-1 Braakhuizen JO19-1 32432 2-1
C 13-10-2018 14:30 Were Di JO19-1 Taxandria JO19-1 92553 1-3
C 13-10-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 ZIGO JO19-1 92577 7-2
C 13-10-2018 14:30 SVSSS JO19-1 RWB JO19-1 92560 3-2
C 06-10-2018 14:30 Braakhuizen JO19-1 SVSSS JO19-1 32549 5-2
C 06-10-2018 16:00 Taxandria JO19-1 GSBW JO19-1 32697 4-0
C 06-10-2018 14:30 RWB JO19-1 Riel JO19-1 92559 1-3
C 06-10-2018 14:45 DESK JO19-1 Uno Animo JO19-1 92576 5-5
C 06-10-2018 14:00 ZIGO JO19-1 Nemelaer JO19-1 32412 5-4
C 06-10-2018 14:00 SV Reeshof JO19-1 Were Di JO19-1 92668 3-2
C 29-09-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 RFC JO19-1 32581 0-0
C 29-09-2018 14:45 DESK JO19-1 RWB JO19-1 32373 0-0
C 29-09-2018 15:00 SCO JO19-1 Uno Animo JO19-1 32570 0-0
C 29-09-2018 15:00 Were Di JO19-1 Waspik JO19-1 32410 0-0
C 29-09-2018 14:30 Nemelaer JO19-1 Braakhuizen JO19-1 32376 4-0
C 29-09-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 SV Reeshof JO19-1 92667 5-3
C 29-09-2018 14:00 ZIGO JO19-1 Taxandria JO19-1 32699 0-8
C 29-09-2018 14:55 Were Di JO19-1 SVSSS JO19-1 92552 1-2
C 29-09-2018 14:45 DESK JO19-1 RWB JO19-1 92574 6-5
C 29-09-2018 14:45 GSBW JO19-1 Riel JO19-1 32629 2-0
C 22-09-2018 14:30 Riel JO19-1 Were Di JO19-1 92551 4-1
C 22-09-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 DESK JO19-1 32543 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-1 Were Di JO19-1 32628 0-0
C 22-09-2018 15:00 Waspik JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 32331 0-0
C 22-09-2018 13:45 SV Reeshof JO19-1 SCO JO19-1 32552 0-0
C 22-09-2018 16:00 SV Reeshof JO19-1 ZIGO JO19-1 92666 5-0
C 22-09-2018 14:30 SVSSS JO19-1 Uno Animo JO19-1 92575 7-1
C 22-09-2018 13:00 RWB JO19-1 GSBW JO19-1 92558 1-2
C 22-09-2018 14:30 Braakhuizen JO19-1 DESK JO19-1 92566 4-2
C 22-09-2018 14:30 Taxandria JO19-1 Nemelaer JO19-1 32575 1-2
C 22-09-2018 14:30 RWB JO19-1 RKDVC JO19-2 32306 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-1 DESK JO19-1 4190 9-4
B 15-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 FC Tilburg JO19-1 4547 5-1
B 08-09-2018 14:45 FC Tilburg JO19-1 DESK JO19-1 4072 4-4
B 08-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 SC 't Zand JO19-1 3853 4-0
B 04-09-2018 19:30 SC 't Zand JO19-1 FC Tilburg JO19-1 3928 2-2
B 01-09-2018 13:00 DESK JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 4196 1-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo JO19-1 11 8 1 2 25 40 21 19 0
2 Were Di JO19-1 11 6 3 2 21 35 19 16 0
3 Waspik JO19-1 11 6 1 4 19 28 24 4 0
4 DESK JO19-1 11 5 2 4 17 32 30 2 0
5 RWB JO19-1 10 5 1 4 16 33 27 6 0
6 Sarto JO19-2 11 4 4 3 16 30 25 5 0
7 TSC JO19-2 11 4 2 5 14 26 23 3 0
8 SV Reeshof JO19-1 11 3 5 3 14 31 35 -4 0
9 GSBW JO19-1 11 4 1 6 13 24 33 -9 0
10 ZIGO JO19-1 10 3 3 4 12 23 29 -6 0
11 Bavel JO19-1 11 3 0 8 9 27 36 -9 0
12 Riel JO19-1 11 2 1 8 7 19 46 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO19-1 11 10 0 1 30 49 13 36 0
2 SVSSS JO19-1 11 8 1 2 25 44 19 25 0
3 Uno Animo JO19-1 11 5 3 3 18 36 36 0 0
4 SV Reeshof JO19-1 11 5 2 4 17 32 31 1 0
5 ZIGO JO19-1 11 5 2 4 17 32 44 -12 0
6 Nemelaer JO19-1 10 6 0 4 15 29 16 13 3
7 DESK JO19-1 11 4 1 6 13 40 43 -3 0
8 GSBW JO19-1 11 4 1 6 13 14 30 -16 0
9 Braakhuizen JO19-1 11 4 0 7 12 27 35 -8 0
10 Were Di JO19-1 10 3 0 7 9 24 34 -10 0
11 RWB JO19-1 11 2 2 7 8 29 37 -8 0
12 Riel JO19-1 11 2 2 7 8 19 37 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO19-1 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 SC 't Zand JO19-1 3 1 1 1 4 11 10 1 0
3 FC Tilburg JO19-1 3 0 2 1 2 7 11 -4 0
4 DESK JO19-1 3 0 1 2 1 9 19 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 6 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 6 Team training gaat_door

Berichten



Powered by