0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - DESK JO19-2

Vormt selectie met: DESK JO19-1

Teamleden

Spelers
Wilbert Haarbosch        
Walter van Wezenbeek        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 26-01-2019 13:15 Gilze JO19-2 DESK JO19-2
V 02-02-2019 13:00 DESK JO19-2 WSC JO19-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:30 JEKA JO19-5 Wilhelmina'26 JO19-1 95957 2-2
C 15-12-2018 13:00 DESK JO19-2 TSV Gudok JO19-4 33309 1-5
C 12-12-2018 19:30 TSV Gudok JO19-4 Right'Oh JO19-1 33413 0-0
C 08-12-2018 14:30 Right'Oh JO19-1 SV Capelle JO19-1 34490 1-1
C 08-12-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 GDC JO19-1 95972 0-3
C 08-12-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 Sarto JO19-4 95962 6-3
C 08-12-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 TSV Gudok JO19-4 34186 4-2
C 08-12-2018 14:30 Be Ready JO19-1 DESK JO19-2 33444 4-2
C 01-12-2018 14:30 Sarto JO19-4 Achilles Veen JO19-1 95971 0-4
C 01-12-2018 13:00 DESK JO19-2 Wilhelmina'26 JO19-1 95961 9-5
C 01-12-2018 13:00 JEKA JO19-5 Be Ready JO19-1 32843 4-3
C 01-12-2018 12:15 GDC JO19-1 SC 't Zand JO19-4 34091 1-3
C 24-11-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 Wilhelmina'26 JO19-1 95973 5-1
C 24-11-2018 12:30 SV Capelle JO19-1 Sarto JO19-4 33808 0-0
C 24-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 DESK JO19-2 34523 5-0
C 24-11-2018 14:30 Be Ready JO19-1 TSV Gudok JO19-4 34044 2-1
C 24-11-2018 13:00 Right'Oh JO19-1 JEKA JO19-5 33565 2-1
C 17-11-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 Right'Oh JO19-1 95960 4-5
C 17-11-2018 12:15 GDC JO19-1 SV Capelle JO19-1 34488 6-2
C 17-11-2018 13:00 DESK JO19-2 Achilles Veen JO19-1 95970 1-4
C 17-11-2018 15:00 TSV Gudok JO19-4 Sarto JO19-4 34023 3-2
C 17-11-2018 14:30 JEKA JO19-5 SC 't Zand JO19-4 33955 2-4
C 10-11-2018 14:30 Sarto JO19-4 JEKA JO19-5 33281 0-7
C 10-11-2018 13:00 Right'Oh JO19-1 GDC JO19-1 33105 2-0
C 10-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 Wilhelmina'26 JO19-1 95959 6-2
C 10-11-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 Be Ready JO19-1 95969 1-3
C 10-11-2018 12:30 SV Capelle JO19-1 TSV Gudok JO19-4 33106 2-2
C 03-11-2018 14:30 Be Ready JO19-1 Sarto JO19-4 34335 6-2
C 03-11-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 GDC JO19-1 95958 3-10
C 03-11-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 JEKA JO19-5 95968 3-3
C 03-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 SV Capelle JO19-1 32828 10-1
C 27-10-2018 15:00 TSV Gudok JO19-4 Achilles Veen JO19-1 95967 2-1
C 27-10-2018 15:00 Right'Oh JO19-1 SC 't Zand JO19-4 32766 3-4
C 27-10-2018 12:30 SV Capelle JO19-1 Be Ready JO19-1 34149 0-4
C 27-10-2018 12:15 GDC JO19-1 DESK JO19-2 33570 8-3
C 13-10-2018 14:30 Be Ready JO19-1 SC 't Zand JO19-4 33758 3-3
C 13-10-2018 15:20 WSC JO19-3 TSV Gudok JO19-4 32974 0-0
C 13-10-2018 12:15 GDC JO19-1 JEKA JO19-5 33717 3-0
C 13-10-2018 13:00 DESK JO19-2 Sarto JO19-4 33308 2-6
C 13-10-2018 14:30 Achilles Veen JO19-1 Right'Oh JO19-1 95966 2-2
C 13-10-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 SV Capelle JO19-1 95956 6-5
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO19-4 GDC JO19-1 34065 2-4
C 06-10-2018 15:00 Right'Oh JO19-1 Be Ready JO19-1 33081 3-2
C 06-10-2018 16:45 TSV Gudok JO19-4 SV Reeshof JO19-2 33417 0-0
C 06-10-2018 12:30 SV Capelle JO19-1 TSC JO19-3 33399 0-0
C 06-10-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 WSC JO19-3 33968 0-0
C 06-10-2018 12:30 JEKA JO19-5 DESK JO19-2 32885 3-1
C 06-10-2018 12:30 SV Capelle JO19-1 Achilles Veen JO19-1 95965 1-2
C 06-10-2018 13:00 TSV Gudok JO19-4 Wilhelmina'26 JO19-1 95955 6-2
C 29-09-2018 12:15 GDC JO19-1 TSV Gudok JO19-4 34161 6-0
C 29-09-2018 13:00 DESK JO19-2 Right'Oh JO19-1 34170 2-6
C 29-09-2018 14:30 TSC JO19-3 WSC JO19-3 33471 0-0
C 29-09-2018 15:30 SV Reeshof JO19-2 Be Ready JO19-1 34486 0-0
C 29-09-2018 14:15 JEKA JO19-5 SV Capelle JO19-1 33544 8-0
C 29-09-2018 16:15 Sarto JO19-4 SC 't Zand JO19-4 33366 0-3
C 29-09-2018 12:00 Wilhelmina'26 JO19-1 Be Ready JO19-1 95954 2-3
C 29-09-2018 11:30 Achilles Veen JO19-1 WSC JO19-3 95964 0-0
C 22-09-2018 14:30 Be Ready JO19-1 GDC JO19-1 33675 3-2
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 TSC JO19-3 34461 0-0
C 22-09-2018 15:00 Right'Oh JO19-1 Sarto JO19-4 33800 3-1
C 22-09-2018 12:30 WSC JO19-3 SV Reeshof JO19-2 33321 0-0
C 22-09-2018 15:00 TSV Gudok JO19-4 JEKA JO19-5 33320 1-4
C 22-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-4 Achilles Veen JO19-1 95963 4-2
C 22-09-2018 12:30 SV Capelle JO19-1 DESK JO19-2 34235 2-5
C 22-09-2018 14:30 WSC JO19-3 Wilhelmina'26 JO19-1 95953 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:45 DESK JO19-2 WSC JO19-4 4027 3-0
B 15-09-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 SVSSS JO19-2 4240 1-3
B 12-09-2018 20:00 SVSSS JO19-2 DESK JO19-2 4476 7-2
B 08-09-2018 14:45 DESK JO19-2 FC Drunen JO19-1 3924 3-3
B 08-09-2018 14:30 WSC JO19-4 SVSSS JO19-2 4268 0-18
B 01-09-2018 14:00 FC Drunen JO19-1 WSC JO19-4 3826 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO19-4 10 9 1 0 28 46 16 30 0
2 Be Ready JO19-1 10 7 1 2 22 33 20 13 0
3 GDC JO19-1 10 7 0 3 21 43 18 25 0
4 Right'Oh JO19-1 9 6 2 1 20 27 17 10 0
5 JEKA JO19-5 10 5 2 3 17 34 19 15 0
6 Achilles Veen JO19-1 10 4 2 4 14 24 20 4 0
7 TSV Gudok JO19-4 9 4 1 4 13 22 24 -2 0
8 Wilhelmina'26 JO19-1 10 2 1 7 7 33 54 -21 0
9 DESK JO19-2 10 2 0 8 6 26 48 -22 0
10 Sarto JO19-4 10 1 1 8 4 16 38 -22 0
11 SV Capelle JO19-1 10 0 3 7 3 14 44 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO19-2 3 3 0 0 9 28 3 25 0
2 FC Drunen JO19-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
3 DESK JO19-2 3 1 1 1 4 8 10 -2 0
4 WSC JO19-4 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven