0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Junioren - DESK JO17-1

Teamleden

Spelers
Tony van Ark        
Bjorn Damen        
Tim Damen        
Jesper Dekkers        
Tyrikson Dometilia        
Mitchell Faro        
Weshley Gommeren        
Guido In 't Groen        
Jetze Kemmere        
Jeremi Kimenai        
Kevin Klijn        
Tiësto Klijn        
Jules de Kock        
Tim Leijtens        
Jelle Lips        
Nick Meijers        
Bram van de Pas        
Mees van der Pennen        
Thijn van Riel        
Imad Salim        
Jasper Schinkel        
Jesse Schoenmaker        
Hassan Sheikh Shariff        
Yusuf Shukri Ahmed        
Mattie Skonieczny        
Tayron Snoeren        
Casper Standaert        
Martijn Stap        
Djurre Verschut        
Joris Verschut        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 14:45 DESK JO17-1 LRC JO17-1 34817 Sportpark Eikendijk
C 11-05-2019 13:00 Theole JO17-1 DESK JO17-1 34753 Sportpark Drumpt
C 18-05-2019 14:45 DESK JO17-1 Sliedrecht JO17-1 35094 Sportpark Eikendijk
C 25-05-2019 12:00 Kozakken Boys JO17-1 DESK JO17-1 34740 Sportpark De Zwaaier
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 11:30 GJS JO17-1 Wieldrecht JO17-1
C 04-05-2019 10:00 Kozakken Boys JO17-1 Sliedrecht JO17-1
C 04-05-2019 12:30 ASWH JO17-1 VV Papendrecht JO17-1
C 04-05-2019 14:30 Madese Boys JO17-1 Hardinxveld JO17-1
C 04-05-2019 14:45 DESK JO17-1 LRC JO17-1
C 04-05-2019 14:45 Nivo Sparta JO17-1 Theole JO17-1
C 11-05-2019 13:00 Theole JO17-1 DESK JO17-1
C 11-05-2019 12:30 Wieldrecht JO17-1 Madese Boys JO17-1
C 11-05-2019 12:00 LRC JO17-1 Kozakken Boys JO17-1
C 11-05-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 ASWH JO17-1
C 11-05-2019 10:30 Sliedrecht JO17-1 Nivo Sparta JO17-1
C 11-05-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 GJS JO17-1
C 18-05-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Theole JO17-1
C 18-05-2019 11:15 GJS JO17-1 Hardinxveld JO17-1
C 18-05-2019 12:30 ASWH JO17-1 Wieldrecht JO17-1
C 18-05-2019 14:30 Madese Boys JO17-1 LRC JO17-1
C 18-05-2019 14:45 DESK JO17-1 Sliedrecht JO17-1
C 18-05-2019 14:45 Nivo Sparta JO17-1 Kozakken Boys JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 12:45 ASWH JO17-1 DESK JO17-1 Afgeschermd 34935 3 - 2
C 06-04-2019 14:45 DESK JO17-1 Wieldrecht JO17-1 W.C. (Wout) Otte 35101 0 - 0
C 30-03-2019 13:00 DESK JO17-1 Madese Boys JO17-1 B.J. (Bert) Schotanus 35007 1 - 1
C 23-03-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 DESK JO17-1 W.J. (Johan) Deurwaarder 34733 0 - 2
C 16-03-2019 14:45 Nivo Sparta JO17-1 DESK JO17-1 JJ (Johan) Konings 34967 2 - 2
C 16-02-2019 14:45 DESK JO17-1 GJS JO17-1 J.M.E. (Jan) van Dorst 34894 0 - 2
C 09-02-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 DESK JO17-1 G. (Ed) Barelds 34803 0 - 2
V 02-02-2019 13:00 DESK JO17-1 VOAB JO17-1
V 26-01-2019 13:00 WSC JO17-1 DESK JO17-1
V 19-01-2019 afgelast Hilvaria JO17-1 DESK JO17-1
V 12-01-2019 12:00 Dongen JO17-1 DESK JO17-1
C 08-12-2018 14:45 DESK JO17-1 ASWH JO17-1 Afgeschermd 35087 2 - 4
C 01-12-2018 11:30 Wieldrecht JO17-1 DESK JO17-1 C. (Cees) deVormer 35040 0 - 6
C 24-11-2018 14:45 DESK JO17-1 Hardinxveld JO17-1 B.J. (Bert) Schotanus 34769 5 - 0
C 17-11-2018 14:45 DESK JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 Afgeschermd 34908 1 - 2
C 10-11-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 DESK JO17-1 A.M.C.M. (Janus) vanLoon 34859 1 - 1
C 03-11-2018 11:45 DESK JO17-1 Theole JO17-1 J.M.J. (Jul) Vandebroek 34804 1 - 1
C 27-10-2018 12:00 LRC JO17-1 DESK JO17-1 L. (Lodewijk) Versteeg 34813 3 - 2
C 13-10-2018 14:45 DESK JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 C. (Chris) vanArk 35099 3 - 1
C 06-10-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 DESK JO17-1 J.D. (Jan) Pluijmert 34949 1 - 1
C 29-09-2018 11:15 GJS JO17-1 DESK JO17-1 W.J. (Johan) Deurwaarder 34958 0 - 3
C 22-09-2018 14:45 DESK JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 P.C. (Karel) Spitsbaard 34718 5 - 1
B 15-09-2018 13:00 DESK JO17-1 Wilhelmina JO17-1 J.A.M.A. (Jos) van denHanenberg 5507 7 - 0
B 08-09-2018 14:30 RWB JO17-1 DESK JO17-1 C. (Cor) Pulles 4599 2 - 0
B 01-09-2018 15:00 DESK JO17-1 WSC JO17-2 M. (Minir) Belja 5010 9 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 13:00 Theole JO17-1 GJS JO17-1 34737 3-1
C 13-04-2019 12:45 ASWH JO17-1 DESK JO17-1 34935 3-2
C 13-04-2019 12:00 LRC JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34953 3-0
C 13-04-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34979 3-3
C 13-04-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Madese Boys JO17-1 34933 5-4
C 13-04-2019 10:15 Wieldrecht JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34742 0-1
C 06-04-2019 14:45 Nivo Sparta JO17-1 LRC JO17-1 34822 1-0
C 06-04-2019 10:30 Sliedrecht JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34984 4-0
C 06-04-2019 11:30 GJS JO17-1 ASWH JO17-1 35022 4-3
C 06-04-2019 12:00 Kozakken Boys JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 34959 7-2
C 06-04-2019 14:30 Madese Boys JO17-1 Theole JO17-1 34895 2-6
C 06-04-2019 14:45 DESK JO17-1 Wieldrecht JO17-1 35101 0-0
C 30-03-2019 13:00 DESK JO17-1 Madese Boys JO17-1 35007 1-1
C 23-03-2019 12:30 ASWH JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34905 4-5
C 23-03-2019 12:00 Wieldrecht JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34990 0-0
C 23-03-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34788 1-2
C 23-03-2019 11:15 GJS JO17-1 Madese Boys JO17-1 34760 1-2
C 23-03-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 DESK JO17-1 34733 0-2
C 23-03-2019 13:00 Theole JO17-1 LRC JO17-1 35049 1-2
C 16-03-2019 10:30 Sliedrecht JO17-1 GJS JO17-1 34823 2-2
C 16-03-2019 12:00 LRC JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 35073 2-2
C 16-03-2019 12:00 Kozakken Boys JO17-1 Wieldrecht JO17-1 35000 2-0
C 16-03-2019 13:00 Theole JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34851 9-0
C 16-03-2019 14:30 Madese Boys JO17-1 ASWH JO17-1 34825 0-4
C 16-03-2019 14:45 Nivo Sparta JO17-1 DESK JO17-1 34967 2-2
C 09-03-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34754 1-1
C 09-03-2019 11:30 GJS JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34981 1-4
C 09-03-2019 11:45 Hardinxveld JO17-1 LRC JO17-1 34791 0-2
C 09-03-2019 12:45 ASWH JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 35006 4-1
C 09-03-2019 12:00 Wieldrecht JO17-1 Theole JO17-1 35016 2-2
C 16-02-2019 10:30 Sliedrecht JO17-1 ASWH JO17-1 34874 1-2
C 16-02-2019 09:45 Hardinxveld JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 34974 1-7
C 16-02-2019 12:00 LRC JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34819 5-0
C 16-02-2019 10:00 Kozakken Boys JO17-1 Theole JO17-1 34847 4-2
C 16-02-2019 14:45 DESK JO17-1 GJS JO17-1 34894 0-2
C 16-02-2019 14:45 Nivo Sparta JO17-1 Madese Boys JO17-1 35027 4-2
C 09-02-2019 11:15 GJS JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 35014 2-1
C 09-02-2019 10:30 VV Papendrecht JO17-1 DESK JO17-1 34803 0-2
C 09-02-2019 12:00 Wieldrecht JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34864 4-1
C 09-02-2019 12:30 ASWH JO17-1 LRC JO17-1 34866 4-2
C 09-02-2019 13:00 Theole JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34950 2-0
C 09-02-2019 14:30 Madese Boys JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34828 2-1
C 08-12-2018 09:30 Sliedrecht JO17-1 LRC JO17-1 34942 4-1
C 08-12-2018 11:15 GJS JO17-1 Theole JO17-1 34852 2-4
C 08-12-2018 10:00 Kozakken Boys JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34972 3-1
C 08-12-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 34890 2-2
C 08-12-2018 14:30 Nivo Sparta JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34807 2-0
C 08-12-2018 14:45 DESK JO17-1 ASWH JO17-1 35087 2-4
C 01-12-2018 12:45 Theole JO17-1 Madese Boys JO17-1 34806 5-1
C 01-12-2018 12:30 ASWH JO17-1 GJS JO17-1 35020 5-1
C 01-12-2018 12:00 LRC JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34750 2-5
C 01-12-2018 11:45 Hardinxveld JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34844 0-0
C 01-12-2018 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34762 1-6
C 01-12-2018 11:30 Wieldrecht JO17-1 DESK JO17-1 35040 0-6
C 24-11-2018 14:45 Nivo Sparta JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 35092 1-0
C 24-11-2018 14:45 DESK JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34769 5-0
C 24-11-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 GJS JO17-1 34973 6-2
C 24-11-2018 12:00 LRC JO17-1 Theole JO17-1 34850 1-2
C 24-11-2018 12:00 Kozakken Boys JO17-1 ASWH JO17-1 35010 2-3
C 24-11-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34997 2-0
C 17-11-2018 10:00 Wieldrecht JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34772 1-3
C 17-11-2018 10:30 VV Papendrecht JO17-1 LRC JO17-1 34913 1-1
C 17-11-2018 11:15 GJS JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34976 9-3
C 17-11-2018 11:45 Hardinxveld JO17-1 Theole JO17-1 34747 1-5
C 17-11-2018 12:30 ASWH JO17-1 Madese Boys JO17-1 34977 8-1
C 17-11-2018 14:45 DESK JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34908 1-2
C 12-11-2018 20:00 Hardinxveld JO17-1 Madese Boys JO17-1 34989 2-0
C 10-11-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 34814 3-0
C 10-11-2018 12:00 Kozakken Boys JO17-1 GJS JO17-1 35058 3-0
C 10-11-2018 12:00 LRC JO17-1 Hardinxveld JO17-1 35093 2-1
C 10-11-2018 13:00 Theole JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34757 4-3
C 10-11-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 DESK JO17-1 34859 1-1
C 10-11-2018 14:45 Nivo Sparta JO17-1 ASWH JO17-1 34707 4-1
C 03-11-2018 15:00 Nivo Sparta JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34711 1-0
C 03-11-2018 11:45 DESK JO17-1 Theole JO17-1 34804 1-1
C 03-11-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34991 5-1
C 03-11-2018 10:00 Kozakken Boys JO17-1 LRC JO17-1 35055 3-0
C 03-11-2018 11:15 GJS JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 34790 5-3
C 03-11-2018 12:30 ASWH JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34727 2-2
C 27-10-2018 10:15 Wieldrecht JO17-1 GJS JO17-1 34738 2-3
C 27-10-2018 10:30 VV Papendrecht JO17-1 ASWH JO17-1 35100 1-5
C 27-10-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34965 4-1
C 27-10-2018 12:00 LRC JO17-1 DESK JO17-1 34813 3-2
C 27-10-2018 13:00 Theole JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34931 3-1
C 13-10-2018 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34821 2-1
C 13-10-2018 11:15 GJS JO17-1 LRC JO17-1 34964 1-2
C 13-10-2018 14:30 Madese Boys JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34969 2-0
C 13-10-2018 14:45 DESK JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 35099 3-1
C 13-10-2018 15:00 Nivo Sparta JO17-1 Hardinxveld JO17-1 34756 4-0
C 13-10-2018 12:30 ASWH JO17-1 Theole JO17-1 34889 4-6
C 06-10-2018 11:45 Hardinxveld JO17-1 GJS JO17-1 35081 1-3
C 06-10-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 DESK JO17-1 34949 1-1
C 06-10-2018 12:00 LRC JO17-1 Madese Boys JO17-1 35053 2-1
C 06-10-2018 12:00 Kozakken Boys JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34748 2-2
C 06-10-2018 13:00 Theole JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 35088 3-3
C 06-10-2018 10:00 Wieldrecht JO17-1 ASWH JO17-1 34778 1-1
C 29-09-2018 10:30 VV Papendrecht JO17-1 Hardinxveld JO17-1 35084 3-1
C 29-09-2018 11:45 Wieldrecht JO17-1 LRC JO17-1 34843 0-1
C 29-09-2018 11:15 GJS JO17-1 DESK JO17-1 34958 0-3
C 29-09-2018 12:30 ASWH JO17-1 Sliedrecht JO17-1 34885 2-2
C 29-09-2018 13:00 Theole JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 34911 1-3
C 29-09-2018 16:30 Madese Boys JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 34882 6-2
C 22-09-2018 14:45 Nivo Sparta JO17-1 GJS JO17-1 34777 1-1
C 22-09-2018 14:45 DESK JO17-1 VV Papendrecht JO17-1 34718 5-1
C 22-09-2018 12:00 Kozakken Boys JO17-1 Madese Boys JO17-1 34853 1-3
C 22-09-2018 12:00 LRC JO17-1 ASWH JO17-1 35029 1-4
C 22-09-2018 11:45 Hardinxveld JO17-1 Wieldrecht JO17-1 34789 3-3
C 22-09-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 Theole JO17-1 35012 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 RWB JO17-1 WSC JO17-2 5554 6-0
B 15-09-2018 13:00 DESK JO17-1 Wilhelmina JO17-1 5507 7-0
B 08-09-2018 13:45 WSC JO17-2 Wilhelmina JO17-1 4976 2-6
B 08-09-2018 14:30 RWB JO17-1 DESK JO17-1 4599 2-0
B 01-09-2018 13:00 Wilhelmina JO17-1 RWB JO17-1 5143 1-5
B 01-09-2018 15:00 DESK JO17-1 WSC JO17-2 5010 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole JO17-1 18 12 3 3 39 60 31 29 0
2 ASWH JO17-1 18 11 3 4 36 63 38 25 0
3 Nivo Sparta JO17-1 18 11 3 4 36 37 27 10 0
4 Kozakken Boys JO17-1 18 11 2 5 35 54 33 21 0
5 LRC JO17-1 18 9 2 7 29 32 32 0 0
6 DESK JO17-1 18 7 6 5 27 39 22 17 0
7 Madese Boys JO17-1 18 7 3 8 24 41 48 -7 0
8 GJS JO17-1 18 7 2 9 23 40 48 -8 0
9 Sliedrecht JO17-1 18 5 6 7 21 27 28 -1 0
10 VV Papendrecht JO17-1 18 4 5 9 17 35 52 -17 0
11 Wieldrecht JO17-1 18 1 5 12 8 18 43 -25 0
12 Hardinxveld JO17-1 18 1 4 13 7 17 61 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO17-1 3 3 0 0 9 13 1 12 0
2 DESK JO17-1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
3 Wilhelmina JO17-1 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 WSC JO17-2 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 4 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 Kleedkamer 4 Team training gaat_door
DESK JO17-1 – Dongen JO17-1 (0-2)
25-08-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven