0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO17-2

Teamleden

Spelers
Jorgen Lips        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 11-05-2019 14:45 DESK JO17-2 FC Tilburg JO17-3 109508 Sportpark Eikendijk
C 18-05-2019 14:30 RWB JO17-2 DESK JO17-2 144006 Sportpark De Gaard
C 25-05-2019 13:00 DESK JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 110805 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-04-2019 18:45 Vlijmense Boys JO17-1 NOAD'32 JO17-1
C 04-05-2019 12:45 SV BLC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5
C 04-05-2019 15:00 TSC JO17-3 Audacia JO17-1
C 04-05-2019 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 SVSSS JO17-2
C 04-05-2019 14:30 RWB JO17-2 NOAD'32 JO17-1
C 04-05-2019 14:45 FC Tilburg JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3
C 09-05-2019 19:00 Zwaluw VFC JO17-3 TSC JO17-3
C 11-05-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 RWB JO17-2
C 11-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 TSC JO17-3
C 11-05-2019 14:45 DESK JO17-2 FC Tilburg JO17-3
C 11-05-2019 14:30 Audacia JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1
C 11-05-2019 13:00 SVSSS JO17-2 SV BLC JO17-1
C 18-05-2019 08:30 TSC JO17-3 SVSSS JO17-2
C 18-05-2019 12:45 SV BLC JO17-1 Audacia JO17-1
C 18-05-2019 14:30 RWB JO17-2 DESK JO17-2
C 18-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Zwaluw VFC JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 09:45 NOAD'32 JO17-1 DESK JO17-2 S. (Siegfried) de Fijter 111359 3 - 1
C 10-04-2019 19:00 DESK JO17-2 SVSSS JO17-2 T. (Thom) Craane 110876 5 - 0
C 08-04-2019 19:30 OJC ROSMALEN JO17-5 DESK JO17-2 P. (Pascal) Wolters 151675 1 - 1
C 23-03-2019 14:30 Audacia JO17-1 DESK JO17-2 ST (Stephan) van den Heuvel 109598 4 - 4
C 16-03-2019 13:00 DESK JO17-2 TSC JO17-3 Afgeschermd 144990 4 - 3
C 09-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DESK JO17-2 P. (Pascal) Wolters 110070 1 - 1
C 16-02-2019 13:00 DESK JO17-2 SV BLC JO17-1 D. (Dick) Delsasso 109822 1 - 3
C 09-02-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 DESK JO17-2 R. (Rob) Verschut 110488 1 - 3
V 02-02-2019 13:00 DSC JO17-2 DESK JO17-2
V 26-01-2019 afgelast Blauw Wit'81 JO17-1 DESK JO17-2
C 15-12-2018 14:30 Audacia JO17-1 DESK JO17-2 ST (Stephan) van denHeuvel 36045 2 - 1
C 08-12-2018 13:00 DESK JO17-2 SV Capelle JO17-1 J.W.C. (Nick) Hupkes 37090 2 - 3
C 01-12-2018 12:15 Were Di JO17-1 DESK JO17-2 J. (Joost) Scherpenisse 35624 3 - 0
C 24-11-2018 13:00 DESK JO17-2 Jong Brabant JO17-2 Afgeschermd 37320 0 - 2
C 17-11-2018 15:00 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 DESK JO17-2 R.C.J. (Rob) Hesselmans 37025 8 - 0
C 10-11-2018 11:30 DESK JO17-2 Gloria UC JO17-1 Afgeschermd 38013 0 - 3
C 03-11-2018 14:45 VOAB JO17-2 DESK JO17-2 N. (Niels) Fouchier 36100 1 - 1
C 27-10-2018 14:45 DESK JO17-2 Beerse Boys JO17-1 Afgeschermd 36742 1 - 2
C 29-09-2018 14:30 Uno Animo JO17-1 DESK JO17-2 P. (Pascal) vanWanrooij 37950 5 - 1
B 15-09-2018 14:30 RWB JO17-2 DESK JO17-2 R. (Rob) Verschut 5217 1 - 2
B 13-09-2018 19:30 DESK JO17-2 Haarsteeg JO17-1 Afgeschermd 5110 10 - 0
B 01-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 DESK JO17-2 P. (Pascal) deKort 4963 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-04-2019 18:30 Zwaluw VFC JO17-3 SVSSS JO17-2 110181 3-4
C 13-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Vlijmense Boys JO17-1 111291 1-2
C 13-04-2019 14:30 Audacia JO17-1 FC Tilburg JO17-3 111035 1-1
C 13-04-2019 12:45 SV BLC JO17-1 RWB JO17-2 144003 8-0
C 13-04-2019 09:45 NOAD'32 JO17-1 DESK JO17-2 111359 3-1
C 11-04-2019 18:30 Vlijmense Boys JO17-1 SV BLC JO17-1 111851 0-6
C 10-04-2019 19:00 DESK JO17-2 SVSSS JO17-2 110876 5-0
C 08-04-2019 19:30 OJC ROSMALEN JO17-5 DESK JO17-2 151675 1-1
C 06-04-2019 14:45 FC Tilburg JO17-3 NOAD'32 JO17-1 111273 3-1
C 06-04-2019 14:30 RWB JO17-2 Audacia JO17-1 144002 4-2
C 30-03-2019 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 109454 11-3
C 30-03-2019 12:30 TSC JO17-3 SV BLC JO17-1 144992 0-3
C 23-03-2019 15:10 Zwaluw VFC JO17-3 NOAD'32 JO17-1 110086 2-0
C 23-03-2019 13:00 SVSSS JO17-2 RWB JO17-2 144001 5-2
C 23-03-2019 14:30 Audacia JO17-1 DESK JO17-2 109598 4-4
C 23-03-2019 10:15 TSC JO17-3 Vlijmense Boys JO17-1 144991 1-6
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 FC Tilburg JO17-3 110060 2-2
C 16-03-2019 13:00 DESK JO17-2 TSC JO17-3 144990 4-3
C 16-03-2019 14:45 FC Tilburg JO17-3 RWB JO17-2 144000 4-1
C 09-03-2019 14:30 RWB JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 143999 2-2
C 09-03-2019 14:30 Audacia JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 111619 3-1
C 09-03-2019 13:00 SVSSS JO17-2 NOAD'32 JO17-1 109596 2-1
C 09-03-2019 12:45 SV BLC JO17-1 FC Tilburg JO17-3 111888 2-1
C 09-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DESK JO17-2 110070 1-1
C 23-02-2019 14:30 TSC JO17-3 FC Tilburg JO17-3 144987 3-2
C 23-02-2019 10:00 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 110914 2-0
C 16-02-2019 13:00 DESK JO17-2 SV BLC JO17-1 109822 1-3
C 16-02-2019 13:00 SVSSS JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 111108 2-3
C 16-02-2019 14:45 FC Tilburg JO17-3 Vlijmense Boys JO17-1 110450 1-4
C 16-02-2019 09:45 NOAD'32 JO17-1 Audacia JO17-1 109430 3-2
C 16-02-2019 14:30 RWB JO17-2 TSC JO17-3 144988 0-1
C 09-02-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 DESK JO17-2 110488 1-3
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RWB JO17-2 143998 4-3
C 09-02-2019 14:30 Audacia JO17-1 SVSSS JO17-2 109876 2-0
C 09-02-2019 12:45 SV BLC JO17-1 NOAD'32 JO17-1 109457 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Gloria UC JO17-1 Jong Brabant JO17-2 36055 3-4
C 15-12-2018 14:30 Audacia JO17-1 DESK JO17-2 36045 2-1
C 08-12-2018 14:45 VOAB JO17-2 Jong Brabant JO17-2 37013 2-0
C 08-12-2018 13:00 DESK JO17-2 SV Capelle JO17-1 37090 2-3
C 08-12-2018 14:30 Audacia JO17-1 Gloria UC JO17-1 36481 0-0
C 08-12-2018 14:30 Beerse Boys JO17-1 Were Di JO17-1 37803 0-2
C 01-12-2018 11:30 Uno Animo JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 36009 2-1
C 01-12-2018 12:15 Were Di JO17-1 DESK JO17-2 35624 3-0
C 01-12-2018 12:15 SV Capelle JO17-1 VOAB JO17-2 37532 2-3
C 01-12-2018 13:00 Gloria UC JO17-1 Beerse Boys JO17-1 37934 1-1
C 24-11-2018 14:30 Audacia JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 36699 1-8
C 24-11-2018 13:00 DESK JO17-2 Jong Brabant JO17-2 37320 0-2
C 24-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-1 Uno Animo JO17-1 37298 1-0
C 24-11-2018 14:45 VOAB JO17-2 Gloria UC JO17-1 37549 1-3
C 17-11-2018 13:00 Gloria UC JO17-1 SV Capelle JO17-1 38145 6-0
C 17-11-2018 14:45 Jong Brabant JO17-2 Beerse Boys JO17-1 37234 3-4
C 17-11-2018 12:30 Uno Animo JO17-1 Audacia JO17-1 37192 4-0
C 17-11-2018 15:00 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 DESK JO17-2 37025 8-0
C 10-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-1 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 36815 1-5
C 10-11-2018 14:45 VOAB JO17-2 Uno Animo JO17-1 35838 1-3
C 10-11-2018 14:30 Audacia JO17-1 Jong Brabant JO17-2 35580 2-2
C 10-11-2018 12:15 SV Capelle JO17-1 Were Di JO17-1 35660 4-6
C 10-11-2018 11:30 DESK JO17-2 Gloria UC JO17-1 38013 0-3
C 03-11-2018 14:45 VOAB JO17-2 DESK JO17-2 36100 1-1
C 03-11-2018 14:30 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 Gloria UC JO17-1 36152 3-0
C 03-11-2018 12:30 Uno Animo JO17-1 Were Di JO17-1 38063 7-2
C 03-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-1 SV Capelle JO17-1 36008 1-4
C 27-10-2018 14:45 DESK JO17-2 Beerse Boys JO17-1 36742 1-2
C 27-10-2018 13:00 Jong Brabant JO17-2 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 36477 4-5
C 27-10-2018 12:30 Were Di JO17-1 Audacia JO17-1 36586 3-5
C 27-10-2018 13:00 Gloria UC JO17-1 Uno Animo JO17-1 37262 1-2
C 20-10-2018 14:30 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 SV Capelle JO17-1 37308 4-2
C 13-10-2018 14:45 VOAB JO17-2 Were Di JO17-1 35726 1-2
C 06-10-2018 12:15 SV Capelle JO17-1 Audacia JO17-1 37533 4-2
C 06-10-2018 13:00 Jong Brabant JO17-2 Uno Animo JO17-1 36438 0-1
C 06-10-2018 14:30 Beerse Boys JO17-1 VOAB JO17-2 37183 1-2
C 06-10-2018 13:30 Were Di JO17-1 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 37538 0-3
C 29-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-2 SV Capelle JO17-1 38006 4-3
C 29-09-2018 13:00 Gloria UC JO17-1 Were Di JO17-1 36292 3-5
C 29-09-2018 14:30 Audacia JO17-1 VOAB JO17-2 36436 1-4
C 29-09-2018 14:30 Uno Animo JO17-1 DESK JO17-2 37950 5-1
C 22-09-2018 14:45 VOAB JO17-2 ST EDN'56 / RKDSV JO17-1 37579 0-5
C 22-09-2018 14:30 Beerse Boys JO17-1 Audacia JO17-1 37209 5-2
C 22-09-2018 13:15 Were Di JO17-1 Jong Brabant JO17-2 35949 1-3
C 22-09-2018 12:15 SV Capelle JO17-1 Uno Animo JO17-1 36597 8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 14:30 RWB JO17-2 DESK JO17-2 5217 1-2
B 15-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 5505 15-1
B 13-09-2018 19:30 DESK JO17-2 Haarsteeg JO17-1 5110 10-0
B 08-09-2018 14:30 RWB JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 5502 2-4
B 01-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 DESK JO17-2 4963 4-2
B 01-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 RWB JO17-2 5488 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO17-1 6 5 1 0 16 22 2 20 0
2 Vlijmense Boys JO17-1 6 4 1 1 13 25 14 11 0
3 DESK JO17-2 7 3 2 2 11 19 15 4 0
4 NOAD'32 JO17-1 7 3 1 3 10 10 10 0 0
5 SVSSS JO17-2 6 3 0 3 9 13 16 -3 0
6 Audacia JO17-1 6 2 2 2 8 14 13 1 0
7 OJC ROSMALEN JO17-5 6 2 2 2 8 11 12 -1 0
8 FC Tilburg JO17-3 7 2 2 3 8 14 14 0 0
9 TSC JO17-3 5 2 0 3 6 8 15 -7 0
10 RWB JO17-2 7 1 1 5 4 12 26 -14 0
11 Zwaluw VFC JO17-3 5 1 0 4 3 10 21 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 9 8 0 1 24 42 10 32 0
2 Uno Animo JO17-1 9 7 0 2 21 25 15 10 0
3 Were Di JO17-1 9 5 0 4 15 24 26 -2 0
4 Jong Brabant JO17-2 9 4 1 4 13 22 21 1 0
5 VOAB JO17-2 9 4 1 4 13 15 18 -3 0
6 Beerse Boys JO17-1 9 4 1 4 13 16 20 -4 0
7 SV Capelle JO17-1 9 4 0 5 12 30 29 1 0
8 Gloria UC JO17-1 8 3 1 4 10 20 16 4 0
9 Audacia JO17-1 8 2 1 5 7 15 31 -16 0
10 DESK JO17-2 9 0 1 8 1 6 29 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO17-1 3 3 0 0 9 23 5 18 0
2 DESK JO17-2 3 2 0 1 6 14 5 9 0
3 RWB JO17-2 3 1 0 2 3 8 6 2 0
4 Haarsteeg JO17-1 3 0 0 3 0 1 30 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 3 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 F Kleedkamer 3 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven