0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - DESK JO17-3

Teamleden

Spelers
Rowan Brekelmans        
Ronald Buitelaar        
Mika Damen        
Thijs Grootswagers        
Luuk Hamers        
Yanick van Hasselt        
Simon van Helvert        
Jason de Jong        
Mylo van Laerhoven        
Jurn Laros        
Bram Medendorp        
Daan Musters        
Dylan Nijenhuis        
Jim Oomens        
Dony Roelen        
Tom Schelfhorst        
Marijn Schinkel        
Mattie Skonieczny        
Hugo van Son        
Bram van der Ven        
Ayuub Yanyuuroow        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 26-01-2019 14:30 Gilze JO17-2 DESK JO17-3
V 02-02-2019 14:45 DESK JO17-3 VOAB JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 12:00 Baronie JO17-7 OJC ROSMALEN JO17-7 36062 0-7
C 15-12-2018 13:30 Dongen JO17-3 DESK JO17-3 36078 1-2
C 15-12-2018 11:30 ONI JO17-1 Olympia'60 JO17-2 37843 0-0
C 08-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Sarto JO17-4 97470 4-6
C 08-12-2018 14:45 NEO'25 JO17-1 DESK JO17-3 37428 0-0
C 08-12-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 WSC JO17-4 36458 0-0
C 08-12-2018 13:20 TSV Gudok JO17-4 Dongen JO17-3 93398 4-0
C 08-12-2018 13:25 Baronie JO17-7 RFC JO17-3 37793 4-3
C 08-12-2018 12:15 JEKA JO17-6 ONI JO17-1 36169 0-0
C 01-12-2018 12:00 ONI JO17-1 TSV Gudok JO17-4 93397 3-3
C 01-12-2018 14:15 WSC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7 35824 3-1
C 01-12-2018 12:15 RFC JO17-3 Olympia'60 JO17-2 36981 7-3
C 01-12-2018 14:45 DESK JO17-3 Baronie JO17-7 37745 7-0
C 01-12-2018 15:00 Dongen JO17-3 NEO'25 JO17-1 36410 10-0
C 01-12-2018 16:15 Sarto JO17-4 JEKA JO17-6 97469 10-0
C 24-11-2018 10:00 Baronie JO17-7 NEO'25 JO17-1 37785 10-0
C 24-11-2018 12:45 Sarto JO17-4 DESK JO17-3 97468 3-1
C 24-11-2018 12:30 Olympia'60 JO17-2 Dongen JO17-3 35605 0-12
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ONI JO17-1 35920 1-6
C 24-11-2018 13:45 JEKA JO17-6 RFC JO17-3 36583 0-2
C 24-11-2018 13:15 TSV Gudok JO17-4 WSC JO17-4 93396 4-2
C 17-11-2018 13:20 TSV Gudok JO17-4 JEKA JO17-6 93395 3-3
C 17-11-2018 12:30 WSC JO17-4 DESK JO17-3 36269 0-2
C 17-11-2018 14:00 Dongen JO17-3 Baronie JO17-7 36248 9-1
C 17-11-2018 12:15 RFC JO17-3 Sarto JO17-4 97467 0-9
C 17-11-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 36420 2-2
C 10-11-2018 11:30 Baronie JO17-7 TSV Gudok JO17-4 93394 1-3
C 10-11-2018 12:45 Sarto JO17-4 WSC JO17-4 97466 6-0
C 10-11-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 NEO'25 JO17-1 36249 5-1
C 10-11-2018 13:00 DESK JO17-3 ONI JO17-1 35997 3-2
C 10-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 RFC JO17-3 36821 4-3
C 10-11-2018 13:15 JEKA JO17-6 Dongen JO17-3 38052 0-4
C 08-11-2018 19:00 Olympia'60 JO17-2 Baronie JO17-7 105988 10-6
C 03-11-2018 11:30 Baronie JO17-7 ONI JO17-1 36351 0-0
C 03-11-2018 12:00 Dongen JO17-3 WSC JO17-4 36202 1-3
C 03-11-2018 13:40 TSV Gudok JO17-4 DESK JO17-3 93393 2-4
C 03-11-2018 14:45 JEKA JO17-6 OJC ROSMALEN JO17-7 35690 1-3
C 03-11-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 Sarto JO17-4 97465 1-13
C 03-11-2018 10:00 NEO'25 JO17-1 RFC JO17-3 36833 1-4
C 27-10-2018 10:15 RFC JO17-3 Dongen JO17-3 37978 3-9
C 27-10-2018 12:30 WSC JO17-4 Baronie JO17-7 37702 8-1
C 27-10-2018 13:30 ONI JO17-1 NEO'25 JO17-1 37981 8-0
C 27-10-2018 13:00 DESK JO17-3 JEKA JO17-6 36847 8-1
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Olympia'60 JO17-2 36915 10-2
C 27-10-2018 12:45 Sarto JO17-4 TSV Gudok JO17-4 97464 3-2
C 20-10-2018 13:00 Dongen JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 102179 6-1
C 13-10-2018 12:15 RFC JO17-3 ONI JO17-1 38027 3-6
C 13-10-2018 12:40 TSV Gudok JO17-4 Olympia'60 JO17-2 93392 10-1
C 13-10-2018 10:45 JEKA JO17-6 WSC JO17-4 37634 3-3
C 13-10-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 Sarto JO17-4 97463 0-0
C 06-10-2018 13:30 ONI JO17-1 Dongen JO17-3 36860 4-1
C 06-10-2018 13:00 Olympia'60 JO17-2 JEKA JO17-6 36264 0-4
C 06-10-2018 12:30 WSC JO17-4 NEO'25 JO17-1 35548 6-2
C 06-10-2018 14:45 DESK JO17-3 RFC JO17-3 36581 11-0
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 TSV Gudok JO17-4 93391 1-4
C 06-10-2018 14:30 Sarto JO17-4 Baronie JO17-7 97462 4-3
C 29-09-2018 13:00 NEO'25 JO17-1 TSV Gudok JO17-4 93390 1-12
C 29-09-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 TSV Gudok JO17-5 36824 0-0
C 29-09-2018 11:30 ONI JO17-1 SCO JO17-3 35998 0-0
C 29-09-2018 12:15 RFC JO17-3 WSC JO17-4 35966 0-0
C 29-09-2018 13:15 Dongen JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 35646 0-0
C 29-09-2018 14:45 DESK JO17-3 Olympia'60 JO17-2 36510 6-1
C 29-09-2018 11:40 Baronie JO17-7 JEKA JO17-6 36414 5-1
C 29-09-2018 11:30 ONI JO17-1 Sarto JO17-4 97461 3-6
C 27-09-2018 19:30 Olympia'60 JO17-2 Baronie JO17-7 35764 0-0
C 22-09-2018 12:45 SCO JO17-3 Dongen JO17-3 38119 0-0
C 22-09-2018 13:00 TSV Gudok JO17-5 RFC JO17-3 37872 0-0
C 22-09-2018 15:45 JEKA JO17-6 NEO'25 JO17-1 36757 3-1
C 22-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 DESK JO17-3 37697 0-2
C 22-09-2018 12:55 WSC JO17-4 ONI JO17-1 36934 4-1
C 22-09-2018 14:30 Sarto JO17-4 Dongen JO17-3 97460 2-5
C 22-09-2018 13:00 TSV Gudok JO17-4 RFC JO17-3 93389 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 FC Tilburg JO17-3 4651 0-5
B 15-09-2018 14:45 DESK JO17-3 WSC JO17-3 4747 0-2
B 12-09-2018 20:00 FC Tilburg JO17-3 WSC JO17-3 5430 0-0
B 08-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 DESK JO17-3 5112 2-4
B 01-09-2018 14:30 WSC JO17-3 Jong Brabant JO17-3 5331 5-0
B 01-09-2018 11:30 DESK JO17-3 FC Tilburg JO17-3 4994 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO17-4 10 9 0 1 27 62 19 43 0
2 DESK JO17-3 10 9 0 1 27 46 10 36 0
3 TSV Gudok JO17-4 11 7 2 2 23 49 20 29 0
4 Dongen JO17-3 11 7 0 4 21 58 20 38 0
5 WSC JO17-4 10 5 2 3 17 29 21 8 0
6 ONI JO17-1 8 4 1 3 13 33 21 12 0
7 OJC ROSMALEN JO17-7 11 4 1 6 13 34 35 -1 0
8 RFC JO17-3 11 3 1 7 10 26 49 -23 0
9 Baronie JO17-7 10 3 0 7 9 31 52 -21 0
10 JEKA JO17-6 10 2 2 6 8 16 39 -23 0
11 Olympia'60 JO17-2 9 2 0 7 6 23 69 -46 0
12 NEO'25 JO17-1 9 0 1 8 1 8 60 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-3 3 2 1 0 7 7 0 7 0
2 DESK JO17-3 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 FC Tilburg JO17-3 3 1 1 1 4 5 1 4 0
4 Jong Brabant JO17-3 3 0 0 3 0 2 14 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 29-10-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 05-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 12-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 19-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 26-11-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 03-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 10-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 17-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 24-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 31-12-18 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 07-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 14-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 21-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 28-01-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 04-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 11-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 18-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 25-02-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 04-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 11-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 18-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 25-03-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 01-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 08-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 15-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 22-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 29-04-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 06-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 13-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 20-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 27-05-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 03-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 10-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 17-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
ma 24-06-19 20:00 - 21:30 F Kleedkamer 7 Team training gaat_door
woensdag 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:00 - 21:30 B Kleedkamer 7 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven