Afdrukken
0241 Onder 15 competitie (A-cat)

Junioren - DESK JO15-1

Teamleden

Spelers
Sem Burgmans        
Stijn van den Corput        
Ronan Damen        
Jochem Hendrikx        
Tijn van Hilst        
Bram de Jong        
Siep de Kock        
Ties van den Nieuwenhuijzen        
Wessel Nuijten        
William Saleming        
Xander van Schaik        
Martijn Schijvens        
Luuk Timmermans        
Stijn Timmermans        
Senna van Wanrooy        
Dave de Zeeuw        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:15 Pelikaan JO15-1 DESK JO15-1 38988 8-3
C 25-05-2019 10:00 ASWH JO15-1 Unitas JO15-1 38722 5-0
C 25-05-2019 10:00 LRC JO15-1 Oranje Wit JO15-1 39022 3-5
C 25-05-2019 10:00 VVGZ JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38792 2-3
C 25-05-2019 10:00 Sliedrecht JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38739 1-0
C 25-05-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38922 3-0
C 18-05-2019 10:15 Wieldrecht JO15-1 LRC JO15-1 38801 8-0
C 18-05-2019 09:30 Nivo Sparta JO15-1 Pelikaan JO15-1 38834 5-3
C 18-05-2019 09:45 Unitas JO15-1 VVGZ JO15-1 38774 0-1
C 18-05-2019 10:00 Oranje Wit JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38723 7-0
C 18-05-2019 10:30 Dubbeldam JO15-1 ASWH JO15-1 38826 1-2
C 18-05-2019 12:30 DESK JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38877 5-2
C 13-05-2019 19:15 Pelikaan JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38839 2-5
C 11-05-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 Unitas JO15-1 38804 0-2
C 11-05-2019 10:00 VVGZ JO15-1 Wieldrecht JO15-1 39024 1-3
C 11-05-2019 10:30 ASWH JO15-1 DESK JO15-1 38752 3-1
C 11-05-2019 12:00 LRC JO15-1 Pelikaan JO15-1 38862 1-1
C 11-05-2019 12:30 Dubbeldam JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38731 4-1
C 11-05-2019 09:30 Sliedrecht JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38938 2-1
C 04-05-2019 09:30 Nivo Sparta JO15-1 ASWH JO15-1 38933 1-2
C 04-05-2019 09:45 Unitas JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38771 0-4
C 04-05-2019 10:15 Wieldrecht JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38711 6-1
C 04-05-2019 10:30 Oranje Wit JO15-1 VVGZ JO15-1 38768 3-0
C 04-05-2019 13:00 DESK JO15-1 LRC JO15-1 38740 5-0
C 13-04-2019 09:45 Unitas JO15-1 DESK JO15-1 38861 1-1
C 13-04-2019 09:45 ASWH JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38785 3-1
C 13-04-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 Pelikaan JO15-1 38761 0-1
C 13-04-2019 10:00 LRC JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38825 4-3
C 13-04-2019 12:00 VVGZ JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38850 4-2
C 13-04-2019 12:30 Dubbeldam JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38996 1-1
C 06-04-2019 10:00 Sliedrecht JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38780 4-0
C 06-04-2019 10:15 Wieldrecht JO15-1 ASWH JO15-1 38763 0-3
C 06-04-2019 09:30 Nivo Sparta JO15-1 LRC JO15-1 38821 2-3
C 06-04-2019 10:30 Oranje Wit JO15-1 Unitas JO15-1 38923 6-0
C 06-04-2019 13:00 DESK JO15-1 VVGZ JO15-1 39055 3-1
C 06-04-2019 10:15 Pelikaan JO15-1 Dubbeldam JO15-1 39007 1-2
C 30-03-2019 08:30 Pelikaan JO15-1 VVGZ JO15-1 38975 0-2
C 23-03-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 DESK JO15-1 38881 0-6
C 23-03-2019 09:45 Unitas JO15-1 Pelikaan JO15-1 38979 3-3
C 23-03-2019 10:15 ASWH JO15-1 LRC JO15-1 38760 3-1
C 23-03-2019 10:30 Oranje Wit JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38704 1-2
C 23-03-2019 12:00 VVGZ JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38860 1-4
C 23-03-2019 12:30 Dubbeldam JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38913 4-0
C 16-03-2019 10:00 Sliedrecht JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38829 0-1
C 16-03-2019 10:00 LRC JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38973 1-3
C 16-03-2019 10:15 Nivo Sparta JO15-1 DESK JO15-1 38749 1-2
C 16-03-2019 10:15 Wieldrecht JO15-1 Unitas JO15-1 39009 2-0
C 16-03-2019 10:30 ASWH JO15-1 Hardinxveld JO15-1 39018 6-2
C 09-03-2019 09:45 Hardinxveld JO15-1 LRC JO15-1 38747 1-4
C 09-03-2019 09:45 Oranje Wit JO15-1 Pelikaan JO15-1 38699 4-0
C 09-03-2019 09:45 Unitas JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38945 1-3
C 09-03-2019 12:30 Dubbeldam JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38744 0-3
C 09-03-2019 09:30 VVGZ JO15-1 ASWH JO15-1 38954 2-2
C 09-03-2019 12:30 DESK JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38689 1-1
C 16-02-2019 09:45 Nivo Sparta JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38810 2-2
C 16-02-2019 08:45 Hardinxveld JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38868 1-6
C 16-02-2019 10:00 Sliedrecht JO15-1 Unitas JO15-1 39053 1-0
C 16-02-2019 10:15 Pelikaan JO15-1 ASWH JO15-1 38875 2-4
C 16-02-2019 10:00 LRC JO15-1 VVGZ JO15-1 38896 4-3
C 16-02-2019 13:00 DESK JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38947 1-1
C 09-02-2019 12:30 Dubbeldam JO15-1 DESK JO15-1 38800 4-2
C 09-02-2019 12:15 VVGZ JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38779 2-2
C 09-02-2019 10:30 Oranje Wit JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38935 4-1
C 09-02-2019 10:30 ASWH JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38912 1-0
C 09-02-2019 10:15 Wieldrecht JO15-1 Pelikaan JO15-1 38725 2-0
C 09-02-2019 09:45 Unitas JO15-1 LRC JO15-1 38960 0-1
C 08-12-2018 13:00 DESK JO15-1 Unitas JO15-1 38830 4-1
C 08-12-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 ASWH JO15-1 38696 4-0
C 08-12-2018 10:00 Nivo Sparta JO15-1 VVGZ JO15-1 38972 4-0
C 08-12-2018 10:00 Sliedrecht JO15-1 LRC JO15-1 38712 0-1
C 08-12-2018 10:15 Wieldrecht JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38891 2-3
C 08-12-2018 08:30 Pelikaan JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38668 1-2
C 01-12-2018 09:45 Unitas JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38807 0-3
C 01-12-2018 09:45 Hardinxveld JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38678 1-1
C 01-12-2018 10:40 ASWH JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38673 7-0
C 01-12-2018 12:00 LRC JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38851 0-0
C 01-12-2018 12:15 VVGZ JO15-1 DESK JO15-1 38759 2-3
C 01-12-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Pelikaan JO15-1 38888 7-0
C 24-11-2018 08:30 Pelikaan JO15-1 Unitas JO15-1 38799 1-3
C 24-11-2018 10:00 Sliedrecht JO15-1 VVGZ JO15-1 38717 3-2
C 24-11-2018 10:30 Wieldrecht JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38772 1-3
C 24-11-2018 10:00 LRC JO15-1 ASWH JO15-1 38980 0-4
C 24-11-2018 10:15 Nivo Sparta JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38906 2-5
C 24-11-2018 13:00 DESK JO15-1 Hardinxveld JO15-1 39003 3-2
C 17-11-2018 09:45 Hardinxveld JO15-1 ASWH JO15-1 38680 2-3
C 17-11-2018 09:45 Unitas JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38790 3-0
C 17-11-2018 10:00 VVGZ JO15-1 Pelikaan JO15-1 38754 5-0
C 17-11-2018 11:30 Oranje Wit JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38895 3-0
C 17-11-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 LRC JO15-1 38908 3-0
C 17-11-2018 13:00 DESK JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38970 2-2
C 10-11-2018 10:15 Wieldrecht JO15-1 DESK JO15-1 38971 1-0
C 10-11-2018 10:15 Nivo Sparta JO15-1 Unitas JO15-1 38806 2-0
C 10-11-2018 10:00 Sliedrecht JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38990 2-4
C 10-11-2018 10:00 LRC JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38948 2-1
C 10-11-2018 10:15 Pelikaan JO15-1 Oranje Wit JO15-1 39056 1-5
C 10-11-2018 10:30 ASWH JO15-1 VVGZ JO15-1 38929 2-1
C 03-11-2018 10:15 Pelikaan JO15-1 LRC JO15-1 38753 3-1
C 03-11-2018 09:45 Unitas JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38918 2-1
C 03-11-2018 09:45 Nivo Sparta JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38813 2-1
C 03-11-2018 10:00 Wieldrecht JO15-1 VVGZ JO15-1 38762 2-2
C 03-11-2018 10:15 Oranje Wit JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38942 2-4
C 03-11-2018 13:30 DESK JO15-1 ASWH JO15-1 38822 2-2
C 27-10-2018 09:30 Sliedrecht JO15-1 Pelikaan JO15-1 38737 1-2
C 27-10-2018 10:30 ASWH JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38695 3-1
C 27-10-2018 12:00 LRC JO15-1 DESK JO15-1 38833 1-2
C 27-10-2018 12:15 VVGZ JO15-1 Oranje Wit JO15-1 39046 1-3
C 27-10-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Unitas JO15-1 38777 7-0
C 27-10-2018 09:45 Hardinxveld JO15-1 Wieldrecht JO15-1 39035 3-1
C 13-10-2018 09:45 Unitas JO15-1 ASWH JO15-1 38984 0-10
C 13-10-2018 10:15 Wieldrecht JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38889 3-1
C 13-10-2018 09:30 Nivo Sparta JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38994 1-1
C 13-10-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 LRC JO15-1 39014 5-1
C 13-10-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 VVGZ JO15-1 38798 2-0
C 13-10-2018 13:00 DESK JO15-1 Pelikaan JO15-1 38915 3-0
C 06-10-2018 09:45 Hardinxveld JO15-1 Oranje Wit JO15-1 39012 1-7
C 06-10-2018 12:00 LRC JO15-1 Wieldrecht JO15-1 38670 7-3
C 06-10-2018 10:00 ASWH JO15-1 Dubbeldam JO15-1 39001 2-4
C 06-10-2018 09:30 Sliedrecht JO15-1 DESK JO15-1 38932 1-2
C 06-10-2018 10:15 Pelikaan JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 38928 3-0
C 06-10-2018 12:00 VVGZ JO15-1 Unitas JO15-1 38809 5-0
C 29-09-2018 09:45 Unitas JO15-1 Sliedrecht JO15-1 38852 1-4
C 29-09-2018 10:00 Wieldrecht JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 39015 1-3
C 29-09-2018 10:30 ASWH JO15-1 Pelikaan JO15-1 38683 4-1
C 29-09-2018 10:15 Oranje Wit JO15-1 DESK JO15-1 38823 4-1
C 29-09-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Hardinxveld JO15-1 38900 6-1
C 29-09-2018 10:15 VVGZ JO15-1 LRC JO15-1 38926 3-0
C 22-09-2018 09:45 Hardinxveld JO15-1 VVGZ JO15-1 38968 1-5
C 22-09-2018 13:00 DESK JO15-1 Dubbeldam JO15-1 38669 3-2
C 22-09-2018 10:00 LRC JO15-1 Unitas JO15-1 38727 2-1
C 22-09-2018 10:15 Pelikaan JO15-1 Wieldrecht JO15-1 39006 7-3
C 22-09-2018 10:00 Sliedrecht JO15-1 ASWH JO15-1 39017 1-3
C 22-09-2018 10:15 Nivo Sparta JO15-1 Oranje Wit JO15-1 38718 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:30 WSC JO15-1 DESK JO15-1 5746 4-1
B 15-09-2018 13:00 RWB JO15-1 FC Engelen JO15-1 6206 1-9
B 08-09-2018 10:15 WSC JO15-1 RWB JO15-1 5891 4-0
B 08-09-2018 12:30 DESK JO15-1 FC Engelen JO15-1 6634 1-4
B 01-09-2018 13:00 RWB JO15-1 DESK JO15-1 5800 0-3
B 01-09-2018 09:45 FC Engelen JO15-1 WSC JO15-1 6478 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ASWH JO15-1 22 18 2 2 56 74 27 47 0
2 Dubbeldam JO15-1 22 18 1 3 55 79 28 51 0
3 Oranje Wit JO15-1 22 16 2 4 50 73 24 49 0
4 DESK JO15-1 22 12 5 5 41 55 40 15 0
5 LRC JO15-1 22 9 2 11 29 37 59 -22 0
6 Sliedrecht JO15-1 22 9 1 12 28 40 39 1 0
7 Wieldrecht JO15-1 22 8 4 10 28 44 50 -6 0
8 VVGZ JO15-1 22 7 3 12 24 45 46 -1 0
9 Nivo Sparta JO15-1 22 6 5 11 23 35 46 -11 0
10 Pelikaan JO15-1 22 6 2 14 20 40 65 -25 0
11 Unitas JO15-1 22 4 2 16 14 18 66 -48 0
12 Hardinxveld JO15-1 22 3 3 16 12 26 76 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO15-1 3 3 0 0 9 17 5 12 0
2 WSC JO15-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 DESK JO15-1 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 RWB JO15-1 3 0 0 3 0 1 16 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:30 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 18-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:30 - 20:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Powered by