0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO15-2

Teamleden

Spelers
Nikolay Broeks        
Marco Cesarini        
Thijmen Dingemans        
Joris van Drongelen        
Joël van Hasselt        
Hugo Hens        
Noah van der Horst        
Giel van Iersel        
Tim Kerssies        
Niels Ketelaars        
Yuri van der Linden        
Cas van Loon        
Tjerk van Riel        
Marijn de Rooij        
Keo Schagen        
Thom Veenstra        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:30 Real Lunet JO15-1 Sarto JO15-3 113731 6-3
C 25-05-2019 13:15 GSBW JO15-1 Baardwijk JO15-1 114733 1-0
C 25-05-2019 13:00 VCB JO15-1 Vlijmense Boys JO15-1 113177 1-0
C 25-05-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 FC Tilburg JO15-2 114190 3-2
C 25-05-2019 11:30 ODC JO15-2 DESK JO15-2 114050 2-1
C 25-05-2019 13:30 Were Di JO15-2 SVSSS JO15-2 113470 1-3
C 22-05-2019 19:00 SVSSS JO15-2 VCB JO15-1 113901 3-2
C 21-05-2019 18:30 Were Di JO15-2 DESK JO15-2 152617 2-1
C 18-05-2019 12:30 Baardwijk JO15-1 Jong Brabant JO15-2 115249 5-1
C 18-05-2019 13:00 Sarto JO15-3 ODC JO15-2 115246 5-4
C 18-05-2019 13:00 Vlijmense Boys JO15-1 Were Di JO15-2 113906 5-0
C 18-05-2019 10:15 DESK JO15-2 GSBW JO15-1 114513 5-1
C 11-05-2019 11:45 Were Di JO15-2 DESK JO15-2 113813 0-0
C 11-05-2019 10:30 Vlijmense Boys JO15-1 FC Tilburg JO15-2 113612 7-1
C 11-05-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 ODC JO15-2 115035 4-3
C 11-05-2019 13:00 Real Lunet JO15-1 SVSSS JO15-2 114693 5-5
C 11-05-2019 13:00 VCB JO15-1 Baardwijk JO15-1 113578 2-0
C 11-05-2019 14:45 GSBW JO15-1 Sarto JO15-3 114986 1-3
C 08-05-2019 19:00 SVSSS JO15-2 DESK JO15-2 113650 4-1
C 04-05-2019 13:00 Sarto JO15-3 Were Di JO15-2 114191 0-1
C 04-05-2019 13:15 ODC JO15-2 GSBW JO15-1 113433 1-1
C 04-05-2019 12:00 Baardwijk JO15-1 Real Lunet JO15-1 114814 4-2
C 04-05-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Vlijmense Boys JO15-1 115039 0-4
C 04-05-2019 11:30 DESK JO15-2 Jong Brabant JO15-2 114560 4-4
C 04-05-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2 VCB JO15-1 115093 1-9
C 17-04-2019 19:00 FC Tilburg JO15-2 Real Lunet JO15-1 114484 2-0
C 13-04-2019 13:00 Real Lunet JO15-1 ODC JO15-2 113947 0-5
C 13-04-2019 13:00 VCB JO15-1 Sarto JO15-3 112831 4-3
C 13-04-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 GSBW JO15-1 114436 3-4
C 13-04-2019 10:30 Vlijmense Boys JO15-1 Baardwijk JO15-1 114973 3-1
C 13-04-2019 10:30 Were Di JO15-2 FC Tilburg JO15-2 113892 2-1
C 06-04-2019 14:30 GSBW JO15-1 Real Lunet JO15-1 114808 2-1
C 06-04-2019 13:15 ODC JO15-2 Vlijmense Boys JO15-1 115392 0-5
C 06-04-2019 13:00 Sarto JO15-3 Jong Brabant JO15-2 115310 3-8
C 06-04-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2 SVSSS JO15-2 114402 3-1
C 06-04-2019 12:30 Baardwijk JO15-1 Were Di JO15-2 115113 1-0
C 06-04-2019 11:30 DESK JO15-2 VCB JO15-1 114075 2-4
C 30-03-2019 12:00 Real Lunet JO15-1 Jong Brabant JO15-2 113516 1-4
C 30-03-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2 Sarto JO15-3 149355 1-0
C 23-03-2019 13:00 VCB JO15-1 GSBW JO15-1 115352 5-4
C 23-03-2019 13:00 Real Lunet JO15-1 DESK JO15-2 112984 2-4
C 23-03-2019 14:00 Vlijmense Boys JO15-1 Sarto JO15-3 114976 11-2
C 23-03-2019 09:00 Were Di JO15-2 Jong Brabant JO15-2 115288 4-3
C 23-03-2019 11:30 SVSSS JO15-2 ODC JO15-2 114123 1-3
C 16-03-2019 11:30 Sarto JO15-3 DESK JO15-2 114714 2-3
C 16-03-2019 11:30 ODC JO15-2 VCB JO15-1 115207 0-0
C 16-03-2019 12:00 GSBW JO15-1 FC Tilburg JO15-2 113641 1-1
C 16-03-2019 12:00 Were Di JO15-2 Real Lunet JO15-1 114364 5-1
C 16-03-2019 12:30 Baardwijk JO15-1 SVSSS JO15-2 114063 5-1
C 16-03-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 Vlijmense Boys JO15-1 113369 2-3
C 09-03-2019 11:00 DESK JO15-2 Baardwijk JO15-1 113322 2-0
C 09-03-2019 13:00 VCB JO15-1 Were Di JO15-2 115083 0-1
C 09-03-2019 11:00 Vlijmense Boys JO15-1 GSBW JO15-1 114496 4-0
C 09-03-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Sarto JO15-3 113099 2-2
C 23-02-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2 ODC JO15-2 115133 1-3
C 16-02-2019 11:30 DESK JO15-2 FC Tilburg JO15-2 114889 1-3
C 16-02-2019 11:30 ODC JO15-2 Were Di JO15-2 113148 1-2
C 16-02-2019 13:00 Sarto JO15-3 Baardwijk JO15-1 114034 1-5
C 16-02-2019 13:00 Jong Brabant JO15-2 VCB JO15-1 115137 3-7
C 16-02-2019 12:00 Real Lunet JO15-1 Vlijmense Boys JO15-1 113809 0-6
C 16-02-2019 13:15 GSBW JO15-1 SVSSS JO15-2 113231 4-0
C 09-02-2019 13:00 VCB JO15-1 Real Lunet JO15-1 112832 1-2
C 09-02-2019 13:00 Vlijmense Boys JO15-1 DESK JO15-2 114653 6-0
C 09-02-2019 12:30 Baardwijk JO15-1 ODC JO15-2 114416 2-1
C 09-02-2019 12:15 FC Tilburg JO15-2 Sarto JO15-3 115339 0-0
C 09-02-2019 11:30 SVSSS JO15-2 Jong Brabant JO15-2 114820 0-6
C 09-02-2019 10:30 Were Di JO15-2 GSBW JO15-1 113180 1-5
C 02-02-2019 12:30 FC Tilburg JO15-2 Baardwijk JO15-1 113054 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Waspik JO15-1 Olympia'60 JO15-1 101658 0-0
C 15-12-2018 12:30 Dongen JO15-3 Oosterhout JO15-2 41744 5-2
C 15-12-2018 12:00 RFC JO15-2 GSBW JO15-1 102069 2-1
C 08-12-2018 12:00 ONI JO15-1 JEKA JO15-4 40183 7-1
C 08-12-2018 11:35 Baronie JO15-4 Dussense Boys JO15-1 39768 8-0
C 08-12-2018 12:15 RFC JO15-2 Olympia'60 JO15-1 101667 2-0
C 08-12-2018 12:30 Waspik JO15-1 DESK JO15-2 40705 1-2
C 08-12-2018 13:00 GSBW JO15-1 SV Reeshof JO15-2 102075 2-3
C 01-12-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 RFC JO15-2 41670 1-8
C 01-12-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 Baronie JO15-4 101666 5-1
C 01-12-2018 10:30 DESK JO15-2 Dongen JO15-3 41932 6-2
C 01-12-2018 12:15 SV Reeshof JO15-2 ONI JO15-1 41289 1-6
C 01-12-2018 13:00 Dussense Boys JO15-1 GSBW JO15-1 102074 4-2
C 01-12-2018 14:30 JEKA JO15-4 Waspik JO15-1 41756 6-0
C 24-11-2018 12:00 Baronie JO15-4 DESK JO15-2 40210 1-3
C 24-11-2018 10:30 ONI JO15-1 Olympia'60 JO15-1 101665 8-2
C 24-11-2018 12:15 SV Reeshof JO15-2 Oosterhout JO15-2 39623 17-0
C 24-11-2018 13:00 Waspik JO15-1 Dussense Boys JO15-1 41309 1-7
C 24-11-2018 10:15 RFC JO15-2 Dongen JO15-3 39771 7-0
C 24-11-2018 14:30 GSBW JO15-1 JEKA JO15-4 102073 0-0
C 17-11-2018 15:55 Dongen JO15-3 GSBW JO15-1 102072 1-4
C 17-11-2018 13:45 JEKA JO15-4 Baronie JO15-4 39824 6-0
C 17-11-2018 13:00 Waspik JO15-1 ONI JO15-1 39701 0-3
C 17-11-2018 11:45 DESK JO15-2 RFC JO15-2 41739 2-2
C 17-11-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 SV Reeshof JO15-2 101664 2-9
C 17-11-2018 13:00 Dussense Boys JO15-1 Oosterhout JO15-2 39667 7-1
C 10-11-2018 11:40 Baronie JO15-4 Dongen JO15-3 41875 1-2
C 10-11-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 JEKA JO15-4 41891 1-4
C 10-11-2018 10:30 ONI JO15-1 DESK JO15-2 41421 5-0
C 10-11-2018 10:15 RFC JO15-2 Waspik JO15-1 40238 9-0
C 10-11-2018 12:00 SV Reeshof JO15-2 Dussense Boys JO15-1 41813 8-5
C 10-11-2018 14:30 GSBW JO15-1 Olympia'60 JO15-1 102076 5-0
C 03-11-2018 13:00 Waspik JO15-1 Oosterhout JO15-2 41295 6-0
C 03-11-2018 13:00 Dongen JO15-3 Olympia'60 JO15-1 101663 1-3
C 03-11-2018 12:15 RFC JO15-2 JEKA JO15-4 40919 6-1
C 03-11-2018 10:30 DESK JO15-2 Dussense Boys JO15-1 40259 6-1
C 03-11-2018 10:30 ONI JO15-1 GSBW JO15-1 102071 5-0
C 03-11-2018 08:30 Baronie JO15-4 SV Reeshof JO15-2 40580 2-8
C 27-10-2018 09:30 Oosterhout JO15-2 ONI JO15-1 39997 1-11
C 27-10-2018 12:15 SV Reeshof JO15-2 Waspik JO15-1 41039 4-0
C 27-10-2018 13:30 JEKA JO15-4 Dongen JO15-3 40854 4-2
C 27-10-2018 13:00 Dussense Boys JO15-1 RFC JO15-2 40892 3-4
C 27-10-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 DESK JO15-2 101662 1-5
C 27-10-2018 14:30 GSBW JO15-1 Baronie JO15-4 102070 11-1
C 20-10-2018 13:15 JEKA JO15-4 SV Reeshof JO15-2 40921 1-1
C 20-10-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 Dussense Boys JO15-1 101659 7-5
C 20-10-2018 13:00 GSBW JO15-1 Oosterhout JO15-2 102066 8-0
C 13-10-2018 10:00 ONI JO15-1 Dussense Boys JO15-1 41351 4-3
C 13-10-2018 11:30 DESK JO15-2 Oosterhout JO15-2 39744 4-2
C 13-10-2018 12:15 RFC JO15-2 Bavel JO15-2 40759 0-0
C 13-10-2018 13:00 Waspik JO15-1 Baronie JO15-4 41821 1-2
C 13-10-2018 12:15 Dongen JO15-3 SV Reeshof JO15-2 39918 3-5
C 13-10-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 JEKA JO15-4 101661 1-2
C 06-10-2018 14:30 GSBW JO15-1 Waspik JO15-1 102068 2-1
C 06-10-2018 12:00 Baronie JO15-4 ONI JO15-1 41581 3-2
C 06-10-2018 11:00 Bavel JO15-2 Waspik JO15-1 40690 0-0
C 06-10-2018 12:00 SV Reeshof JO15-2 RFC JO15-2 41693 3-3
C 06-10-2018 13:00 Dussense Boys JO15-1 Dongen JO15-3 41234 6-3
C 06-10-2018 13:30 JEKA JO15-4 DESK JO15-2 40280 3-2
C 06-10-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 Olympia'60 JO15-1 101660 0-7
C 01-10-2018 19:00 RFC JO15-2 ONI JO15-1 40219 3-1
C 29-09-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 Baronie JO15-4 40441 1-3
C 29-09-2018 11:45 DESK JO15-2 Bavel JO15-2 41185 0-0
C 29-09-2018 11:45 Dongen JO15-3 Waspik JO15-1 42055 1-1
C 22-09-2018 13:00 Waspik JO15-1 SC 't Zand JO15-3 40153 0-0
C 22-09-2018 13:00 Dussense Boys JO15-1 JEKA JO15-4 39730 3-3
C 22-09-2018 12:00 SV Reeshof JO15-2 DESK JO15-2 39492 2-2
C 22-09-2018 11:00 ONI JO15-1 Dongen JO15-3 39573 5-2
C 22-09-2018 10:45 Bavel JO15-2 Oosterhout JO15-2 41274 0-0
C 22-09-2018 08:30 Baronie JO15-4 RFC JO15-2 42084 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:00 DESK JO15-2 SC 't Zand JO15-3 102760 2-5
B 15-09-2018 11:30 DESK JO15-2 WSC JO15-3 6575 3-1
B 15-09-2018 12:30 TSC JO15-4 RKDVC JO15-5 21620 0-0
B 08-09-2018 11:30 DESK JO15-2 TSC JO15-4 21619 0-0
B 08-09-2018 12:00 WSC JO15-3 RKDVC JO15-5 5977 0-0
B 01-09-2018 12:45 TSC JO15-4 WSC JO15-3 21618 0-0
B 01-09-2018 13:00 RKDVC JO15-5 DESK JO15-2 5798 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO15-1 11 10 0 1 30 54 7 47 0
2 VCB JO15-1 11 7 1 3 22 35 19 16 0
3 Were Di JO15-2 11 7 0 4 21 19 21 -2 0
4 Baardwijk JO15-1 11 6 1 4 19 24 15 9 0
5 GSBW JO15-1 11 5 2 4 17 24 24 0 0
6 Jong Brabant JO15-2 11 5 1 5 16 41 36 5 0
7 ODC JO15-2 11 4 2 5 14 23 22 1 0
8 FC Tilburg JO15-2G 11 4 2 5 14 17 28 -11 0
9 DESK JO15-2 11 4 1 6 13 24 30 -6 0
10 SVSSS JO15-2 11 3 2 6 11 20 36 -16 0
11 Real Lunet JO15-1 11 2 1 8 7 20 41 -21 0
12 Sarto JO15-3 11 2 1 8 7 24 46 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO15-2 11 9 2 0 29 52 12 40 0
2 ONI JO15-1 11 9 0 2 27 57 16 41 0
3 SV Reeshof JO15-2 11 7 3 1 24 61 26 35 0
4 DESK JO15-2 10 6 2 2 20 32 20 12 0
5 JEKA JO15-4 10 6 2 2 20 31 23 8 0
6 GSBW JO15-1 9 5 0 4 15 35 17 18 0
7 Dussense Boys JO15-1 11 4 1 6 13 44 47 -3 0
8 Olympia'60 JO15-1 10 4 0 6 12 28 38 -10 0
9 Baronie JO15-4 11 4 0 7 12 22 45 -23 0
10 Dongen JO15-3 11 2 1 8 7 22 44 -22 0
11 Waspik JO15-1 10 1 1 8 4 11 36 -25 0
12 Oosterhout JO15-2 11 0 0 11 0 9 80 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO15-3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 DESK JO15-2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven