0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - DESK JO15-3

Teamleden

Spelers
Iman Ali        
Omar Alnajjar        
Erik van den Dungen        
Mats van den Dungen        
Orhun Firat        
Teun van Hoof        
Sjors Jansen        
Rayven Kemmeren        
Bram Kooij        
Davy van der Laak        
Thomas O'Connor        
Joshua Raaijmakers        
Serge Raaijmakers        
Milan van Steen        
Matthijs Versluis        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 10:15 RFC JO15-4 DESK JO15-3 113823 Gemeentelijk Sportpark
C 11-05-2019 10:30 DESK JO15-3 JEKA JO15-9 113038 Sportpark Eikendijk
C 18-05-2019 11:00 WSC JO15-5 DESK JO15-3 113027 Sportpark Eikendonk
C 25-05-2019 10:30 DESK JO15-3 SSC'55 JO15-2 112855 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 SSC'55 JO15-2 RWB JO15-2
C 04-05-2019 10:15 RFC JO15-4 DESK JO15-3
C 04-05-2019 11:00 WSC JO15-5 GDC JO15-1
C 04-05-2019 11:15 Olympia'60 JO15-2 RKDVC JO15-3
C 04-05-2019 12:45 SC 't Zand JO15-7 Uno Animo JO15-3
C 11-05-2019 11:15 RKDVC JO15-3 SSC'55 JO15-2
C 11-05-2019 12:30 GDC JO15-1 RFC JO15-4
C 11-05-2019 11:00 Uno Animo JO15-3 Olympia'60 JO15-2
C 11-05-2019 11:00 RWB JO15-2 SC 't Zand JO15-7
C 11-05-2019 10:30 DESK JO15-3 JEKA JO15-9
C 18-05-2019 10:00 SSC'55 JO15-2 Olympia'60 JO15-2
C 18-05-2019 10:15 RFC JO15-4 Uno Animo JO15-3
C 18-05-2019 11:00 WSC JO15-5 DESK JO15-3
C 18-05-2019 12:45 SC 't Zand JO15-7 RKDVC JO15-3
C 18-05-2019 13:45 JEKA JO15-9 GDC JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 13:00 DESK JO15-3 Olympia'60 JO15-2 S. (Serge) Raaijmakers 113333 7 - 0
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO15-3 DESK JO15-3 W.C. (Wout) Otte 115199 7 - 3
C 30-03-2019 11:00 RWB JO15-2 DESK JO15-3 M. (Matthew) van der Hammen 113348 2 - 11
C 23-03-2019 11:45 DESK JO15-3 SC 't Zand JO15-7 Afgeschermd 113423 0 - 7
C 09-03-2019 11:30 DESK JO15-3 Uno Animo JO15-3 Afgeschermd 114797 7 - 0
V 16-02-2019 12:00 ST Almkerk/Altena JO15-2 DESK JO15-3
C 09-02-2019 11:00 GDC JO15-1 DESK JO15-3 Afgeschermd 143239 8 - 2
V 02-02-2019 afgelast DESK JO15-3 DSC JO15-3
V 26-01-2019 afgelast Gilze JO15-2 DESK JO15-3
V 19-01-2019 afgelast DESK JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-4
C 15-12-2018 11:30 DESK JO15-3 ST RKDSV / EDN\'56 JO15-2 Afgeschermd 104336 1 - 0
C 08-12-2018 11:30 DESK JO15-3 SSC\'55 JO15-2 Afgeschermd 40542 6 - 2
C 01-12-2018 10:00 WSC JO15-5 DESK JO15-3 F. (Frank) Reijns 41707 8 - 0
C 24-11-2018 10:15 Nemelaer JO15-3 DESK JO15-3 T. (Ted) Bressers 40863 4 - 5
C 17-11-2018 10:15 DESK JO15-3 SVSSS JO15-3 T. (Tim) Damen 40619 4 - 1
C 10-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 DESK JO15-3 S. (Saadallah) Khanfour 40745 3 - 3
C 03-11-2018 09:00 DESK JO15-3 ZIGO JO15-5 S. (Sam) Haarbosch 41865 7 - 1
C 27-10-2018 vervallen RWB JO15-3 DESK JO15-3 41861
B 20-10-2018 12:30 WSC JO15-4 DESK JO15-3 P.J. (Patrick) vanVugt 102732 3 - 1
C 13-10-2018 vervallen DESK JO15-3 RWB JO15-2 104610
C 06-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-7 DESK JO15-3 B. (Barry) Beckers 39750 1 - 7
C 22-09-2018 12:15 Were Di JO15-3 DESK JO15-3 B. (Bas) vanHoutert 39503 3 - 2
B 15-09-2018 13:00 Were Di JO15-4 DESK JO15-3 A.T.M. (Ruud) van derMeijden 6446 2 - 7
B 08-09-2018 11:45 DESK JO15-3 ZIGO JO15-5 P. (Paul) Hermans 6059 4 - 1
B 01-09-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 DESK JO15-3 Afgeschermd 6421 0 - 11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 13:30 JEKA JO15-9 SC 't Zand JO15-7 113705 1-7
C 13-04-2019 13:00 DESK JO15-3 Olympia'60 JO15-2 113333 7-0
C 13-04-2019 11:00 GDC JO15-1 SSC'55 JO15-2 143245 9-1
C 13-04-2019 11:00 Uno Animo JO15-3 RKDVC JO15-3 114841 0-10
C 13-04-2019 11:00 RWB JO15-2 WSC JO15-5 114531 0-5
C 06-04-2019 10:00 SSC'55 JO15-2 Uno Animo JO15-3 114639 4-1
C 06-04-2019 10:15 RFC JO15-4 RWB JO15-2 113639 9-1
C 06-04-2019 11:00 WSC JO15-5 JEKA JO15-9 113880 4-0
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO15-3 DESK JO15-3 115199 7-3
C 06-04-2019 12:45 SC 't Zand JO15-7 GDC JO15-1 143244 7-4
C 30-03-2019 12:00 Olympia'60 JO15-2 GDC JO15-1 143242 2-2
C 30-03-2019 11:00 RWB JO15-2 DESK JO15-3 113348 2-11
C 30-03-2019 12:00 RFC JO15-4 JEKA JO15-9 114807 5-1
C 30-03-2019 10:00 SSC'55 JO15-2 SC 't Zand JO15-7 114339 1-6
C 23-03-2019 11:45 DESK JO15-3 SC 't Zand JO15-7 113423 0-7
C 23-03-2019 13:15 JEKA JO15-9 Olympia'60 JO15-2 113772 3-1
C 23-03-2019 11:00 GDC JO15-1 RKDVC JO15-3 143243 0-6
C 23-03-2019 11:00 WSC JO15-5 RFC JO15-4 115181 3-1
C 23-03-2019 11:00 RWB JO15-2 Uno Animo JO15-3 115388 7-1
C 16-03-2019 11:15 RKDVC JO15-3 WSC JO15-5 115000 3-3
C 09-03-2019 12:45 SC 't Zand JO15-7 RFC JO15-4 113306 3-9
C 09-03-2019 11:00 WSC JO15-5 Olympia'60 JO15-2 114305 4-1
C 09-03-2019 11:00 GDC JO15-1 RWB JO15-2 143241 15-2
C 09-03-2019 11:30 DESK JO15-3 Uno Animo JO15-3 114797 7-0
C 09-03-2019 13:45 JEKA JO15-9 SSC'55 JO15-2 113923 1-1
C 23-02-2019 11:00 Uno Animo JO15-3 WSC JO15-5 114021 4-3
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 JO15-2 RFC JO15-4 113262 1-3
C 16-02-2019 11:00 Uno Animo JO15-3 GDC JO15-1 143240 1-9
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO15-3 JEKA JO15-9 114291 8-0
C 16-02-2019 11:15 Olympia'60 JO15-2 RWB JO15-2 114454 3-1
C 16-02-2019 12:45 SC 't Zand JO15-7 WSC JO15-5 113457 1-4
C 09-02-2019 11:00 GDC JO15-1 DESK JO15-3 143239 8-2
C 09-02-2019 11:00 WSC JO15-5 SSC'55 JO15-2 114655 4-0
C 09-02-2019 11:00 RWB JO15-2 RKDVC JO15-3 115153 0-7
C 09-02-2019 10:15 RFC JO15-4 Olympia'60 JO15-2 114906 6-1
C 09-02-2019 10:00 JEKA JO15-9 Uno Animo JO15-3 115322 7-0
C 02-02-2019 11:15 Olympia'60 JO15-2 SC 't Zand JO15-7 112866 3-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:30 DESK JO15-3 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 104336 1-0
C 15-12-2018 11:00 RWB JO15-2 WSC JO15-5 104608 0-11
C 15-12-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 Zwaluw VFC JO15-7 40145 5-0
C 08-12-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 WSC JO15-5 104343 4-1
C 08-12-2018 11:30 SVSSS JO15-3 RWB JO15-2 104617 2-0
C 08-12-2018 11:30 DESK JO15-3 SSC'55 JO15-2 40542 6-2
C 08-12-2018 10:15 Nemelaer JO15-3 ZIGO JO15-5 41827 3-1
C 01-12-2018 12:00 SSC'55 JO15-2 Nemelaer JO15-3 40837 2-0
C 01-12-2018 10:00 WSC JO15-5 DESK JO15-3 41707 8-0
C 01-12-2018 11:00 RWB JO15-2 Were Di JO15-3 104616 1-4
C 01-12-2018 12:30 ZIGO JO15-5 SC 't Zand JO15-7 40482 0-9
C 01-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 SVSSS JO15-3 40701 2-5
C 24-11-2018 10:15 Nemelaer JO15-3 DESK JO15-3 40863 4-5
C 24-11-2018 11:00 RWB JO15-2 SSC'55 JO15-2 104615 1-1
C 24-11-2018 12:00 Were Di JO15-3 ZIGO JO15-5 40490 4-1
C 24-11-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 Zwaluw VFC JO15-7 104342 2-0
C 24-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 WSC JO15-5 41592 0-2
C 17-11-2018 11:00 WSC JO15-5 Nemelaer JO15-3 41330 2-1
C 17-11-2018 10:15 DESK JO15-3 SVSSS JO15-3 40619 4-1
C 17-11-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 Were Di JO15-3 104341 1-1
C 17-11-2018 12:30 ZIGO JO15-5 RWB JO15-2 104614 1-3
C 17-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-7 SSC'55 JO15-2 40330 1-6
C 10-11-2018 13:15 Were Di JO15-3 WSC JO15-5 41831 4-0
C 10-11-2018 11:00 RWB JO15-2 Zwaluw VFC JO15-7 104613 4-2
C 10-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 DESK JO15-3 40745 3-3
C 10-11-2018 11:30 SVSSS JO15-3 ZIGO JO15-5 41990 5-2
C 10-11-2018 10:15 Nemelaer JO15-3 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 104340 2-2
C 03-11-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 RWB JO15-2 104612 4-0
C 03-11-2018 11:30 WSC JO15-5 Zwaluw VFC JO15-7 39538 10-0
C 03-11-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 SSC'55 JO15-2 104339 0-4
C 03-11-2018 13:30 Were Di JO15-3 SVSSS JO15-3 40250 3-2
C 03-11-2018 09:00 DESK JO15-3 ZIGO JO15-5 41865 7-1
C 27-10-2018 11:30 SVSSS JO15-3 SC 't Zand JO15-7 40485 1-5
C 27-10-2018 12:30 ZIGO JO15-5 WSC JO15-5 40998 1-7
C 27-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 Nemelaer JO15-3 39937 1-8
C 27-10-2018 11:00 RWB JO15-2 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 104611 4-1
C 27-10-2018 10:00 SSC'55 JO15-2 Were Di JO15-3 41044 4-2
C 20-10-2018 11:00 RWB JO15-2 Nemelaer JO15-3 104609 0-12
C 20-10-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 ZIGO JO15-5 104335 5-1
C 13-10-2018 12:00 ZIGO JO15-5 RWB JO15-3 40353 0-0
C 13-10-2018 11:00 WSC JO15-5 SSC'55 JO15-2 42033 2-1
C 13-10-2018 12:15 Were Di JO15-3 Zwaluw VFC JO15-7 41902 11-0
C 13-10-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 SC 't Zand JO15-7 104338 0-4
C 13-10-2018 10:15 Nemelaer JO15-3 SVSSS JO15-3 39901 5-4
C 13-10-2018 11:30 DESK JO15-3 RWB JO15-2 104610 0-0
C 06-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-7 DESK JO15-3 39750 1-7
C 06-10-2018 13:00 RWB JO15-3 WSC JO15-5 41832 0-0
C 06-10-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 Were Di JO15-3 41910 3-3
C 06-10-2018 10:00 SSC'55 JO15-2 ZIGO JO15-5 41773 6-2
C 29-09-2018 12:30 ZIGO JO15-5 Zwaluw VFC JO15-7 40923 3-2
C 29-09-2018 10:00 SSC'55 JO15-2 SC 't Zand JO15-7 41908 0-3
C 29-09-2018 10:15 Nemelaer JO15-3 Were Di JO15-3 40780 2-9
C 29-09-2018 12:00 WSC JO15-5 SVSSS JO15-3 40015 6-1
C 29-09-2018 13:00 RWB JO15-3 RKDVC JO15-6 41743 0-0
C 22-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 RWB JO15-3 41993 0-0
C 22-09-2018 13:00 RKDVC JO15-6 WSC JO15-5 39798 0-0
C 22-09-2018 12:15 Were Di JO15-3 DESK JO15-3 39503 3-2
C 22-09-2018 12:45 SC 't Zand JO15-7 Nemelaer JO15-3 40739 5-2
C 22-09-2018 11:30 SVSSS JO15-3 SSC'55 JO15-2 39557 8-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 12:30 WSC JO15-4 DESK JO15-3 102732 3-1
B 15-09-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 ZIGO JO15-5 5695 2-6
B 15-09-2018 13:00 Were Di JO15-4 DESK JO15-3 6446 2-7
B 08-09-2018 10:30 Were Di JO15-4 Jong Brabant JO15-3 6649 7-5
B 08-09-2018 11:45 DESK JO15-3 ZIGO JO15-5 6059 4-1
B 01-09-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 DESK JO15-3 6421 0-11
B 01-09-2018 09:15 ZIGO JO15-5 Were Di JO15-4 6211 10-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-5 8 6 1 1 19 30 10 20 0
2 RKDVC JO15-3 6 5 1 0 16 41 6 35 0
3 RFC JO15-4 6 5 0 1 15 33 10 23 0
4 SC 't Zand JO15-7 7 5 0 2 15 35 22 13 0
5 GDC JO15-1 7 4 1 2 13 47 21 26 0
6 DESK JO15-3 6 3 0 3 9 30 24 6 0
7 JEKA JO15-9 7 2 1 4 7 13 26 -13 0
8 SSC'55 JO15-2 6 1 1 4 4 8 24 -16 0
9 Olympia'60 JO15-2 7 1 1 5 4 11 27 -16 0
10 RWB JO15-2 7 1 0 6 3 13 51 -38 0
11 Uno Animo JO15-3 7 1 0 6 3 7 47 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-5 10 8 0 2 24 49 12 37 0
2 SC 't Zand JO15-7 10 7 2 1 23 41 11 30 0
3 Were Di JO15-3 10 7 2 1 23 44 16 28 0
4 DESK JO15-3 9 6 1 2 19 35 23 12 0
5 SSC'55 JO15-2 10 5 1 4 16 28 25 3 0
6 Nemelaer JO15-3 10 4 1 5 13 39 31 8 0
7 SVSSS JO15-3 9 4 0 5 12 29 29 0 0
8 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 9 3 2 4 11 15 18 -3 0
9 RWB JO15-2 9 3 1 5 10 13 38 -25 0
10 ZIGO JO15-5 10 1 0 9 3 13 51 -38 0
11 Zwaluw VFC JO15-7 10 0 0 10 0 9 61 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 DESK JO15-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven