0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO14-1

Teamleden

Spelers
Niels Bartels        
Wouter Buitelaar        
Milan de Haan        
Ian van den Herik        
Robin Kemmeren        
Romy van der Lee        
Rafael van Loon        
Stijn Marreel        
Tim Meijers        
Bas Mikkers        
Lars van Riel        
Mika Simmerok        
Sem van de Ven        
Cas Wellens        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-05-2019 18:00 TSV Gudok JO14-1 SV Reeshof JO14-4 116042 1-2
C 25-05-2019 13:00 VOAB JO14-1 Sliedrecht JO14-1 116365 7-0
C 25-05-2019 11:30 UVV'40 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115581 0-4
C 25-05-2019 08:30 BSC JO14-1 Drechtstreek JO14-1 115696 0-0
C 25-05-2019 09:00 DIA JO14-1 Groen Wit JO14-1 115450 3-0
C 22-05-2019 19:30 Groot-Ammers JO14-1 BSC JO14-1 115879 1-1
C 18-05-2019 09:00 Drechtstreek JO14-1 VOAB JO14-1 115947 1-1
C 18-05-2019 09:45 Groot-Ammers JO14-1 DESK JO14-1 116010 2-3
C 18-05-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 UVV'40 JO14-1 115777 0-6
C 18-05-2019 12:15 SV Reeshof JO14-4 DIA JO14-1 116401 1-7
C 18-05-2019 12:00 Groen Wit JO14-1 TSV Gudok JO14-1 116112 3-1
C 11-05-2019 12:30 DIA JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 116305 2-0
C 11-05-2019 13:00 VOAB JO14-1 Groen Wit JO14-1 116170 0-2
C 11-05-2019 13:15 DESK JO14-1 Sliedrecht JO14-1 115664 6-1
C 11-05-2019 14:00 SV Reeshof JO14-4 Drechtstreek JO14-1 115927 2-1
C 09-05-2019 19:15 BSC JO14-1 UVV'40 JO14-1 115456 4-0
C 04-05-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 DIA JO14-1 116271 0-5
C 04-05-2019 10:00 Drechtstreek JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115719 6-0
C 04-05-2019 14:15 Groen Wit JO14-1 SV Reeshof JO14-4 116150 1-1
C 04-05-2019 14:00 UVV'40 JO14-1 DESK JO14-1 116175 2-4
C 18-04-2019 18:45 UVV'40 JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115989 7-1
C 13-04-2019 12:15 DIA JO14-1 Drechtstreek JO14-1 116179 1-2
C 13-04-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 Sliedrecht JO14-1 116117 2-1
C 13-04-2019 12:30 Groen Wit JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115698 6-1
C 13-04-2019 14:00 BSC JO14-1 DESK JO14-1 116485 4-2
C 13-04-2019 14:45 VOAB JO14-1 UVV'40 JO14-1 115529 3-2
C 10-04-2019 19:00 DESK JO14-1 Drechtstreek JO14-1 115876 2-1
C 06-04-2019 14:30 UVV'40 JO14-1 SV Reeshof JO14-4 116181 2-2
C 06-04-2019 10:15 DESK JO14-1 VOAB JO14-1 115872 2-2
C 06-04-2019 10:00 Drechtstreek JO14-1 Groen Wit JO14-1 115684 2-3
C 06-04-2019 09:30 Sliedrecht JO14-1 BSC JO14-1 115865 0-6
C 06-04-2019 09:45 Groot-Ammers JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115571 7-0
C 30-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DIA JO14-1 151704 2-3
C 30-03-2019 12:15 SV Reeshof JO14-4 DESK JO14-1 115928 1-3
C 30-03-2019 09:30 Sliedrecht JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 116006 1-1
C 23-03-2019 11:00 DIA JO14-1 BSC JO14-1 116214 2-0
C 23-03-2019 13:00 VOAB JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 115694 2-0
C 23-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 115505 0-5
C 23-03-2019 13:45 SV Reeshof JO14-4 Sliedrecht JO14-1 116101 3-0
C 23-03-2019 14:45 Groen Wit JO14-1 UVV'40 JO14-1 115817 3-4
C 16-03-2019 12:30 BSC JO14-1 SV Reeshof JO14-4 115801 7-3
C 16-03-2019 12:00 DIA JO14-1 VOAB JO14-1 116292 4-0
C 09-03-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 DIA JO14-1 116276 0-0
C 09-03-2019 11:00 Groen Wit JO14-1 Sliedrecht JO14-1 116246 4-1
C 09-03-2019 13:00 VOAB JO14-1 BSC JO14-1 115458 1-1
C 09-03-2019 15:00 Drechtstreek JO14-1 UVV'40 JO14-1 116466 4-1
C 16-02-2019 13:00 VOAB JO14-1 SV Reeshof JO14-4 115883 7-0
C 16-02-2019 09:45 Groot-Ammers JO14-1 Drechtstreek JO14-1 115744 1-3
C 16-02-2019 11:30 DESK JO14-1 Groen Wit JO14-1 116479 6-1
C 16-02-2019 12:30 BSC JO14-1 TSV Gudok JO14-1 115733 5-1
C 16-02-2019 13:00 UVV'40 JO14-1 DIA JO14-1 116154 1-1
C 09-02-2019 10:30 DIA JO14-1 DESK JO14-1 116103 3-1
C 09-02-2019 12:00 Drechtstreek JO14-1 Sliedrecht JO14-1 115665 6-2
C 09-02-2019 11:45 Groen Wit JO14-1 BSC JO14-1 116065 2-2
C 09-02-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 VOAB JO14-1 116282 2-6
C 09-02-2019 12:00 SV Reeshof JO14-4 Groot-Ammers JO14-1 115892 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-01-2019 10:00 Nivo Sparta JO14-1 DESK JO14-1 43116 5-2
C 19-01-2019 14:00 Bavel JO14-1 TSC JO14-1 42432 1-3
C 19-01-2019 09:45 Sliedrecht JO14-1 Wieldrecht JO14-1 42237 0-5
C 19-01-2019 10:30 DFC JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42371 4-1
C 19-01-2019 11:30 FC Engelen JO14-1 ASWH JO14-1 42798 1-1
C 19-01-2019 12:30 RBC JO14-1 TSV Gudok JO14-1 42276 8-1
C 19-01-2019 12:45 Emplina JO14-1 SV Unitas'59 JO14-1 42440 2-1
C 15-12-2018 09:30 Nivo Sparta JO14-1 Bavel JO14-1 42622 0-0
C 15-12-2018 10:00 ASWH JO14-1 RBC JO14-1 43126 0-0
C 15-12-2018 11:30 DESK JO14-1 Sliedrecht JO14-1 42270 5-1
C 15-12-2018 11:15 TSV Gudok JO14-1 DFC JO14-1 42689 0-0
C 15-12-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 Emplina JO14-1 42771 1-1
C 15-12-2018 10:30 TSC JO14-1 FC Engelen JO14-1 42989 0-0
C 08-12-2018 12:00 Sliedrecht JO14-1 ASWH JO14-1 43153 2-2
C 08-12-2018 10:30 DFC JO14-1 TSC JO14-1 42216 2-0
C 08-12-2018 11:30 FC Engelen JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 42720 1-0
C 08-12-2018 12:30 RBC JO14-1 Wieldrecht JO14-1 43055 2-0
C 08-12-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42201 0-0
C 08-12-2018 13:15 Emplina JO14-1 TSV Gudok JO14-1 43013 1-0
C 08-12-2018 15:00 Bavel JO14-1 DESK JO14-1 42680 1-0
C 01-12-2018 10:00 ASWH JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42446 1-3
C 01-12-2018 10:15 Nivo Sparta JO14-1 DFC JO14-1 43048 4-2
C 01-12-2018 10:30 TSC JO14-1 Sliedrecht JO14-1 42544 11-0
C 01-12-2018 11:15 TSV Gudok JO14-1 Sportvereniging Unitas'59 JO14-1 42748 4-4
C 01-12-2018 10:15 DESK JO14-1 FC Engelen JO14-1 42232 2-1
C 01-12-2018 12:30 Wieldrecht JO14-1 Emplina JO14-1 42887 4-0
C 01-12-2018 14:15 Bavel JO14-1 RBC JO14-1 43131 3-3
C 24-11-2018 09:45 Sliedrecht JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 42629 0-14
C 24-11-2018 10:30 DFC JO14-1 Wieldrecht JO14-1 42458 2-2
C 24-11-2018 11:30 FC Engelen JO14-1 Bavel JO14-1 42333 3-1
C 24-11-2018 12:30 RBC JO14-1 DESK JO14-1 42783 2-0
C 24-11-2018 11:00 Unitas'59 JO14-1 TSC JO14-1 42357 3-3
C 24-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 TSV Gudok JO14-1 42492 7-0
C 24-11-2018 13:15 Emplina JO14-1 ASWH JO14-1 42741 1-2
C 17-11-2018 10:30 ASWH JO14-1 DFC JO14-1 42383 0-0
C 17-11-2018 10:45 TSC JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 42871 1-3
C 17-11-2018 12:00 Wieldrecht JO14-1 DESK JO14-1 42892 7-0
C 17-11-2018 11:55 TSV Gudok JO14-1 Bavel JO14-1 42618 0-5
C 17-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 Sliedrecht JO14-1 42503 10-0
C 17-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 FC Engelen JO14-1 42329 0-4
C 17-11-2018 13:00 Emplina JO14-1 RBC JO14-1 42589 1-6
C 10-11-2018 11:30 TSV Gudok JO14-1 ASWH JO14-1 42956 3-3
C 03-11-2018 14:15 Bavel JO14-1 ASWH JO14-1 42269 1-0
C 03-11-2018 12:30 RBC JO14-1 Unitas'59 JO14-1 42734 0-0
C 03-11-2018 11:30 FC Engelen JO14-1 TSV Gudok JO14-1 42933 1-3
C 03-11-2018 10:15 DESK JO14-1 TSC JO14-1 43012 1-4
C 03-11-2018 10:30 DFC JO14-1 Emplina JO14-1 43122 5-2
C 03-11-2018 10:15 Nivo Sparta JO14-1 Wieldrecht JO14-1 42488 3-3
C 03-11-2018 09:45 Sliedrecht JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42381 0-5
C 27-10-2018 10:00 DFC JO14-1 FC Engelen JO14-1 42540 7-5
C 27-10-2018 11:15 TSV Gudok JO14-1 TSC JO14-1 43020 1-8
C 27-10-2018 12:45 ASWH JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 42230 1-4
C 27-10-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 DESK JO14-1 42826 0-0
C 27-10-2018 12:30 Wieldrecht JO14-1 Bavel JO14-1 42842 1-1
C 27-10-2018 11:30 Emplina JO14-1 Sliedrecht JO14-1 42650 10-0
C 27-10-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1 RBC JO14-1 42215 1-4
C 20-10-2018 11:00 Emplina JO14-1 Bavel JO14-1 43099 0-3
C 20-10-2018 09:45 Sliedrecht JO14-1 TSV Gudok JO14-1 42625 0-0
C 20-10-2018 09:30 Nivo Sparta JO14-1 Emplina JO14-1 42947 0-0
C 20-10-2018 12:30 DESK JO14-1 ASWH JO14-1 43124 4-8
C 20-10-2018 10:30 TSC JO14-1 Wieldrecht JO14-1 42780 0-0
C 20-10-2018 11:30 FC Engelen JO14-1 Unitas'59 JO14-1 42291 0-0
C 20-10-2018 12:30 RBC JO14-1 DFC JO14-1 42969 0-0
C 20-10-2018 14:00 Bavel JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42904 0-0
C 13-10-2018 10:30 DFC JO14-1 DESK JO14-1 42647 3-2
C 13-10-2018 09:45 Sliedrecht JO14-1 Bavel JO14-1 42801 0-1
C 13-10-2018 12:30 RBC JO14-1 FC Engelen JO14-1 42439 7-0
C 13-10-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 Wieldrecht JO14-1 42169 0-3
C 13-10-2018 12:45 Emplina JO14-1 TSC JO14-1 43068 2-5
C 13-10-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 42261 2-6
C 06-10-2018 14:15 Bavel JO14-1 DFC JO14-1 42694 2-1
C 06-10-2018 10:15 Nivo Sparta JO14-1 RBC JO14-1 42914 2-4
C 06-10-2018 10:30 TSC JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42299 5-0
C 06-10-2018 13:30 Wieldrecht JO14-1 TSV Gudok JO14-1 42713 5-2
C 06-10-2018 13:00 DESK JO14-1 Emplina JO14-1 43156 5-4
C 06-10-2018 13:15 ASWH JO14-1 Unitas'59 JO14-1 42678 3-1
C 06-10-2018 11:30 FC Engelen JO14-1 Sliedrecht JO14-1 42859 5-1
C 29-09-2018 11:00 Wieldrecht JO14-1 FC Engelen JO14-1 42962 3-2
C 29-09-2018 09:45 Sliedrecht JO14-1 RBC JO14-1 42521 0-12
C 29-09-2018 10:15 TSC JO14-1 ASWH JO14-1 42490 4-3
C 29-09-2018 11:55 TSV Gudok JO14-1 DESK JO14-1 42674 1-0
C 29-09-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO14-1 Nivo Sparta JO14-1 42554 0-4
C 29-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 DFC JO14-1 43082 2-3
C 22-09-2018 10:15 DESK JO14-1 Wilhelmina Boys JO14-1 42309 2-2
C 22-09-2018 10:30 DFC JO14-1 Sliedrecht JO14-1 42363 7-0
C 22-09-2018 10:30 ASWH JO14-1 Wieldrecht JO14-1 43079 6-3
C 22-09-2018 11:30 FC Engelen JO14-1 Emplina JO14-1 42542 3-1
C 22-09-2018 13:00 Bavel JO14-1 Unitas'59 JO14-1 42391 3-3
C 22-09-2018 10:00 Nivo Sparta JO14-1 TSV Gudok JO14-1 42598 8-1
C 22-09-2018 12:30 RBC JO14-1 TSC JO14-1 43007 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:00 Uno Animo JO14-1 Jong Brabant JO14-1 6922 0-0
B 15-09-2018 13:00 DESK JO14-1 VCB JO14-1 6808 14-0
B 08-09-2018 10:30 DESK JO14-1 Uno Animo JO14-1 6715 0-0
B 08-09-2018 11:00 VCB JO14-1 Jong Brabant JO14-1 6726 1-19
B 01-09-2018 11:00 Uno Animo JO14-1 VCB JO14-1 6665 0-10
B 01-09-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 DESK JO14-1 6741 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO14-1 10 8 1 1 25 31 7 24 0
2 DESK JO14-1 10 7 1 2 22 34 17 17 0
3 BSC JO14-1 10 5 4 1 19 30 12 18 0
4 VOAB JO14-1 10 5 3 2 18 29 14 15 0
5 Drechtstreek JO14-1 10 5 2 3 17 26 13 13 0
6 Groen Wit JO14-1 10 5 2 3 17 25 21 4 0
7 SV Reeshof JO14-4 10 4 2 4 14 18 29 -11 0
8 UVV'40 JO14-1 10 3 2 5 11 25 26 -1 0
9 Groot-Ammers JO14-1 10 2 2 6 8 17 21 -4 0
10 TSV Gudok JO14-1 10 1 0 9 3 10 45 -35 0
11 Sliedrecht JO14-1 10 0 1 9 1 6 46 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO14-1 11 9 2 0 29 53 10 43 0
2 Nivo Sparta JO14-1 11 8 1 2 25 53 17 36 0
3 DFC JO14-1 12 7 3 2 24 36 20 16 0
4 TSC JO14-1 11 7 1 3 22 46 21 25 0
5 Wieldrecht JO14-1 11 6 3 2 21 36 18 18 0
6 Bavel JO14-1 11 6 3 2 21 22 14 8 0
7 FC Engelen JO14-1 11 5 1 5 16 26 26 0 0
8 ASWH JO14-1 12 4 4 4 16 30 27 3 0
9 Wilhelmina Boys JO14-1 11 3 2 6 11 20 28 -8 0
10 Emplina JO14-1 12 3 1 8 10 25 35 -10 0
11 DESK JO14-1 12 3 1 8 10 23 39 -16 0
12 TSV Gudok JO14-1 12 2 3 7 9 16 50 -34 0
13 SV Unitas'59 JO14-1 9 1 4 4 7 26 24 2 0
14 Sliedrecht JO14-1 12 0 1 11 1 4 87 -83 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO14-1 2 2 0 0 6 21 1 20 0
2 DESK JO14-1 2 1 0 1 3 14 2 12 0
3 VCB JO14-1 2 0 0 2 0 1 33 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 10 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 6 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
DESK JO14-1 - Sliedrecht JO14-1
Foto's: Lisette van den Herik
11-05-2019
www.vvdesk.nl
DESK JO14-1 - VOAB JO14-1
Foto's: Lisette van den Herik
06-04-2019
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1912863975506508
01-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1878978698895036
03-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1849971871795719
13-10-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven