Afdrukken
0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO14-2

Teamleden

Spelers
Wouter Bod        
Joeri van Boxtel        
Milan de Haan        
Stef de Jong        
Tiemen Klijsen        
Jules Mikkers        
Kas van Mook        
Milan Pols        
Job Schouten        
Tjez Siderius        
Bart Vernooij        
Cas van Wanrooy        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:45 Hilvaria JO14-2 Uno Animo JO14-1 42960 3-4
C 15-12-2018 09:00 Willem II JO14-1 SVG JO14-1 42804 5-5
C 15-12-2018 11:30 TSV Gudok JO14-4 VOAB JO14-2 42950 1-7
C 08-12-2018 13:00 Sarto JO14-3 TSV Gudok JO14-4 42323 0-0
C 08-12-2018 12:00 Viola JO14-1 DESK JO14-2 42498 1-3
C 08-12-2018 12:00 Tuldania JO14-1 VOAB JO14-2 43050 2-1
C 08-12-2018 10:30 FC Tilburg JO14-1 SV Reeshof JO14-2 42668 10-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO14-2 Sarto JO14-3 42832 8-1
C 01-12-2018 11:00 SVG JO14-1 FC Tilburg JO14-1 43119 3-6
C 01-12-2018 10:40 Uno Animo JO14-1 Viola JO14-1 43004 0-4
C 01-12-2018 11:30 TSV Gudok JO14-4 Willem II JO14-1 42234 1-5
C 01-12-2018 11:30 VOAB JO14-2 Hilvaria JO14-2 42578 3-1
C 01-12-2018 10:15 SV Reeshof JO14-2 Tuldania JO14-1 43037 2-4
C 24-11-2018 09:30 Willem II JO14-1 Uno Animo JO14-1 42584 4-2
C 24-11-2018 11:15 Sarto JO14-3 Viola JO14-1 42497 0-2
C 24-11-2018 11:45 Hilvaria JO14-2 SVG JO14-1 42745 4-2
C 24-11-2018 12:00 Tuldania JO14-1 TSV Gudok JO14-4 42420 5-0
C 24-11-2018 12:15 SV Reeshof JO14-2 DESK JO14-2 42221 1-2
C 24-11-2018 12:30 FC Tilburg JO14-1 VOAB JO14-2 42364 7-0
C 17-11-2018 11:00 SVG JO14-1 DESK JO14-2 42779 4-2
C 17-11-2018 10:00 Uno Animo JO14-1 Sarto JO14-3 42189 3-1
C 17-11-2018 11:30 VOAB JO14-2 Willem II JO14-1 42170 2-6
C 17-11-2018 12:30 Hilvaria JO14-2 Tuldania JO14-1 42387 1-2
C 17-11-2018 12:00 Viola JO14-1 FC Tilburg JO14-1 42451 2-10
C 17-11-2018 12:30 TSV Gudok JO14-4 SV Reeshof JO14-2 42835 0-4
C 10-11-2018 09:30 Willem II JO14-1 Viola JO14-1 42190 6-1
C 10-11-2018 10:30 DESK JO14-2 VOAB JO14-2 42284 5-2
C 10-11-2018 12:00 SV Reeshof JO14-2 SVG JO14-1 42275 3-5
C 10-11-2018 12:00 Tuldania JO14-1 Uno Animo JO14-1 42844 10-2
C 10-11-2018 12:30 FC Tilburg JO14-1 TSV Gudok JO14-4 42278 11-0
C 10-11-2018 12:45 Sarto JO14-3 Hilvaria JO14-2 42670 0-3
C 03-11-2018 13:00 Sarto JO14-3 VOAB JO14-2 42365 1-2
C 03-11-2018 12:00 Viola JO14-1 TSV Gudok JO14-4 42725 2-0
C 03-11-2018 12:00 Tuldania JO14-1 FC Tilburg JO14-1 42452 1-6
C 03-11-2018 13:00 Hilvaria JO14-2 DESK JO14-2 42207 0-8
C 03-11-2018 11:00 Uno Animo JO14-1 SVG JO14-1 42942 1-8
C 03-11-2018 10:00 Willem II JO14-1 SV Reeshof JO14-2 42974 8-1
C 27-10-2018 11:30 DESK JO14-2 Tuldania JO14-1 42873 3-4
C 27-10-2018 11:00 SVG JO14-1 Sarto JO14-3 42696 9-1
C 27-10-2018 11:30 TSV Gudok JO14-4 Uno Animo JO14-1 42167 7-1
C 27-10-2018 11:30 VOAB JO14-2 Viola JO14-1 42479 4-0
C 27-10-2018 12:30 FC Tilburg JO14-1 Willem II JO14-1 42710 7-0
C 27-10-2018 14:00 SV Reeshof JO14-2 Hilvaria JO14-2 42702 4-3
C 24-10-2018 19:00 DESK JO14-2 TSV Gudok JO14-4 42191 15-2
C 20-10-2018 10:00 Hilvaria JO14-2 Willem II JO14-1 42790 2-8
C 13-10-2018 12:00 Tuldania JO14-1 SVG JO14-1 42864 2-6
C 13-10-2018 13:00 Sarto JO14-3 FC Tilburg JO14-1 42640 1-16
C 13-10-2018 11:00 Uno Animo JO14-1 DESK JO14-2 42968 0-7
C 13-10-2018 12:00 Viola JO14-1 SV Reeshof JO14-2 42829 2-1
C 06-10-2018 10:00 Willem II JO14-1 Tuldania JO14-1 43140 4-3
C 06-10-2018 10:15 SV Reeshof JO14-2 Sarto JO14-3 42262 6-1
C 06-10-2018 11:00 SVG JO14-1 Viola JO14-1 43058 6-3
C 06-10-2018 11:30 VOAB JO14-2 Uno Animo JO14-1 42665 9-0
C 06-10-2018 12:30 FC Tilburg JO14-1 Hilvaria JO14-2 42289 10-0
C 29-09-2018 12:25 TSV Gudok JO14-4 SVG JO14-1 42807 2-10
C 29-09-2018 10:30 Uno Animo JO14-1 FC Tilburg JO14-1 43033 1-14
C 29-09-2018 10:15 DESK JO14-2 Willem II JO14-1 42319 2-4
C 29-09-2018 11:15 Sarto JO14-3 Tuldania JO14-1 42545 1-13
C 29-09-2018 11:30 VOAB JO14-2 SV Reeshof JO14-2 42445 0-0
C 29-09-2018 12:00 Viola JO14-1 Hilvaria JO14-2 42484 2-0
C 22-09-2018 10:00 Willem II JO14-1 Sarto JO14-3 43101 12-2
C 22-09-2018 12:00 SV Reeshof JO14-2 Uno Animo JO14-1 42173 4-1
C 22-09-2018 12:00 Tuldania JO14-1 Viola JO14-1 43040 7-1
C 22-09-2018 12:30 Hilvaria JO14-2 TSV Gudok JO14-4 42212 6-3
C 22-09-2018 11:00 SVG JO14-1 VOAB JO14-2 42454 8-9
C 22-09-2018 12:30 FC Tilburg JO14-1 DESK JO14-2 43021 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:00 HHC'09 JO14-1 DESK JO14-2 6753 4-2
B 15-09-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 Haarsteeg JO14-2 6895 0-7
B 12-09-2018 19:30 Haarsteeg JO14-2 HHC'09 JO14-1 6672 2-1
B 08-09-2018 10:15 DESK JO14-2 Haarsteeg JO14-2 6737 1-2
B 08-09-2018 12:00 HHC'09 JO14-1 SC Elshout JO14-1 6787 4-3
B 01-09-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 DESK JO14-2 6846 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO14-2 11 9 1 1 28 52 9 43 0
2 Jong Brabant JO14-2 11 8 1 2 25 36 19 17 0
3 Raamsdonk JO14-1 11 7 2 2 23 45 19 26 0
4 FC Eindhoven AV JO14-4 10 6 3 1 21 30 12 18 0
5 RKDVC Jo14-1 11 5 1 5 16 20 17 3 0
6 SV Reeshof JO14-3 11 4 1 6 13 28 35 -7 0
7 DESK JO14-3 10 3 2 5 11 22 36 -14 0
8 Be Ready JO14-1G 11 3 2 6 11 15 21 -6 0
9 FC Engelen JO14-3 11 3 1 7 10 19 29 -10 0
10 ODC JO14-3 11 3 1 7 10 20 40 -20 0
11 SC Elshout JO14-1 11 3 1 7 10 22 45 -23 0
12 TSV Gudok JO14-3 11 3 0 8 9 21 48 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO14-1 11 11 0 0 33 103 9 94 0
2 Willem II JO14-1 11 9 1 1 28 62 28 34 0
3 Tuldania JO14-1 11 8 0 3 24 53 27 26 0
4 SVG JO14-1 11 7 1 3 22 66 38 28 0
5 DESK JO14-2 11 7 0 4 21 56 25 31 0
6 VOAB JO14-2 11 6 1 4 19 39 31 8 0
7 Viola JO14-1 11 5 0 6 15 20 37 -17 0
8 SV Reeshof JO14-2 11 4 1 6 13 26 36 -10 0
9 Hilvaria JO14-2 11 3 0 8 9 23 46 -23 0
10 Uno Animo JO14-1 11 2 0 9 6 15 71 -56 0
11 TSV Gudok JO14-4 10 1 0 9 3 16 66 -50 0
12 Sarto JO14-3 10 0 0 10 0 9 74 -65 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO14-2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 HHC'09 JO14-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 DESK JO14-2 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 SC Elshout JO14-1 3 0 0 3 0 4 13 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 3 Team training gaat_door

Berichten



Powered by