0243 Onder 14 competitie (najaar)

Pupillen - DESK JO14-3

Teamleden

Spelers
Lucas Delsasso        
Puck Emmers        
Danny van Gerwen        
Levi van Groeninge        
Sam van Helvert        
Gijs Israel        
Jelte Janssen        
Bart Kerssies        
Olivier Klijn        
Philippe van Krieken        
Stijn Laros        
Jip Pepping        
Sylven van Wanrooij        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 02-02-2019 10:15 DESK JO14-3 Hilvaria JO14-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:45 FC Engelen JO14-3 DESK JO14-3 43085 1-2
C 08-12-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 Best Vooruit JO14-1 94031 2-1
C 08-12-2018 13:00 Essche Boys JO14-1 RPC JO14-2 42547 7-4
C 08-12-2018 11:30 ODC JO14-4 VCB JO14-1 42507 3-12
C 08-12-2018 09:45 FC Engelen JO14-3 SV BLC JO14-2 42605 6-2
C 08-12-2018 10:15 DESK JO14-3 Real Lunet JO14-1G 42400 6-1
C 01-12-2018 09:45 SV BLC JO14-2 DBS JO14-5 43056 0-13
C 01-12-2018 11:00 VCB JO14-1 SC Elshout JO14-1 42855 5-1
C 01-12-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G ODC JO14-4 43111 1-5
C 01-12-2018 11:30 Best Vooruit JO14-1 Essche Boys JO14-1 94036 5-1
C 01-12-2018 13:00 RPC JO14-2 FC Engelen JO14-3 42581 2-3
C 24-11-2018 09:00 DESK JO14-3 VCB JO14-1 42727 0-15
C 24-11-2018 09:45 FC Engelen JO14-3 Essche Boys JO14-1 42392 0-4
C 24-11-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G RPC JO14-2 42456 7-4
C 24-11-2018 11:30 ODC JO14-4 SV BLC JO14-2 42375 5-2
C 24-11-2018 12:15 DBS JO14-5 Best Vooruit JO14-1 94030 8-3
C 17-11-2018 08:30 SV BLC JO14-2 Real Lunet JO14-1G 42390 2-1
C 17-11-2018 11:00 VCB JO14-1 DBS JO14-5 42538 6-0
C 17-11-2018 11:30 Best Vooruit JO14-1 FC Engelen JO14-3 94035 2-0
C 17-11-2018 13:00 Essche Boys JO14-1 DESK JO14-3 43097 7-1
C 17-11-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 ODC JO14-4 42218 2-2
C 10-11-2018 09:00 DESK JO14-3 SV BLC JO14-2 42770 3-0
C 10-11-2018 11:30 ODC JO14-4 Best Vooruit JO14-1 94029 1-4
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO14-3 SC Elshout JO14-1 42195 2-2
C 10-11-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G SBC JO14-4 42730 0-0
C 10-11-2018 12:15 DBS JO14-5 Essche Boys JO14-1 42683 1-9
C 10-11-2018 13:00 RPC JO14-2 VCB JO14-1 42376 5-3
C 03-11-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 RPC JO14-2 42516 5-1
C 03-11-2018 13:00 Essche Boys JO14-1 SV BLC JO14-2 42166 8-0
C 03-11-2018 12:15 DBS JO14-5 Real Lunet JO14-1G 42773 9-0
C 03-11-2018 11:30 Best Vooruit JO14-1 SBC JO14-4 94034 0-0
C 03-11-2018 11:30 ODC JO14-4 DESK JO14-3 42976 11-2
C 03-11-2018 09:45 FC Engelen JO14-3 VCB JO14-1 42675 0-3
C 27-10-2018 13:15 SBC JO14-4 FC Engelen JO14-3 43158 0-0
C 27-10-2018 13:00 RPC JO14-2 ODC JO14-4 43027 7-3
C 27-10-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G SC Elshout JO14-1 42266 0-4
C 27-10-2018 11:00 VCB JO14-1 Essche Boys JO14-1 42948 6-2
C 27-10-2018 09:35 SV BLC JO14-2 Best Vooruit JO14-1 94028 1-0
C 27-10-2018 09:00 DESK JO14-3 DBS JO14-5 42949 4-5
C 20-10-2018 11:30 ODC JO14-4 Essche Boys JO14-1 42469 2-12
C 20-10-2018 11:00 VCB JO14-1 Real Lunet JO14-1G 43017 15-1
C 13-10-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 DBS JO14-5 42768 1-10
C 13-10-2018 11:30 ODC JO14-4 SBC JO14-4 43077 0-0
C 13-10-2018 09:30 SV BLC JO14-2 VCB JO14-1 42787 2-12
C 13-10-2018 13:00 Essche Boys JO14-1 Real Lunet JO14-1G 42642 18-0
C 13-10-2018 11:30 Best Vooruit JO14-1 RPC JO14-2 94033 3-4
C 06-10-2018 13:00 RPC JO14-2 SV BLC JO14-2 42966 7-3
C 06-10-2018 12:15 DBS JO14-5 ODC JO14-4 42917 6-2
C 06-10-2018 09:00 DESK JO14-3 SC Elshout JO14-1 43129 1-6
C 06-10-2018 11:00 VCB JO14-1 BVV/Timmermans Infra JO14-1 43148 0-0
C 06-10-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G FC Engelen JO14-3 42472 0-4
C 06-10-2018 13:15 SBC JO14-4 Essche Boys JO14-1 42374 0-17
C 06-10-2018 11:00 VCB JO14-1 Best Vooruit JO14-1 94027 5-2
C 29-09-2018 13:00 RPC JO14-2 DBS JO14-5 42920 1-5
C 29-09-2018 09:30 SV BLC JO14-2 SBC JO14-4 42788 5-4
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO14-3 ODC JO14-4 42620 2-4
C 29-09-2018 11:30 Best Vooruit JO14-1 DESK JO14-3 94032 9-1
C 29-09-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO14-1 DESK JO14-3 42834 0-0
C 29-09-2018 13:00 Essche Boys JO14-1 SC Elshout JO14-1 42852 9-1
C 22-09-2018 13:15 SBC JO14-4 VCB JO14-1 42615 0-6
C 22-09-2018 13:00 SC Elshout JO14-1 SV BLC JO14-2 43149 6-1
C 22-09-2018 12:15 DBS JO14-5 FC Engelen JO14-3 42874 7-1
C 22-09-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G BVV/Timmermans Infra JO14-1 42229 0-0
C 22-09-2018 11:30 Real Lunet JO14-1G Best Vooruit JO14-1 94026 0-7
C 22-09-2018 09:00 DESK JO14-3 RPC JO14-2 43130 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-09-2018 19:00 DESK JO14-3 Willem II JO14-1 6931 3-7
B 15-09-2018 11:15 RWB JO14-1 Jong Brabant JO14-2 6815 4-2
B 08-09-2018 09:00 DESK JO14-3 RWB JO14-1 6859 1-11
B 08-09-2018 10:00 Willem II JO14-1 Jong Brabant JO14-2 6733 5-2
B 01-09-2018 11:15 RWB JO14-1 Willem II JO14-1 6898 8-1
B 01-09-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 DESK JO14-3 6842 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCB JO14-1 10 9 0 1 27 82 16 66 0
2 Essche Boys JO14-1 10 8 0 2 24 77 20 57 0
3 DBS JO14-5 10 8 0 2 24 64 27 37 0
4 SC Elshout JO14-1 10 5 2 3 17 30 32 -2 0
5 Best Vooruit Jo14-1 10 5 0 5 15 36 23 13 0
6 ODC JO14-4 10 4 1 5 13 38 50 -12 0
7 RPC JO14-2 10 4 0 6 12 35 41 -6 0
8 DESK JO14-3 10 4 0 6 12 22 55 -33 0
9 FC Engelen JO14-3 10 3 1 6 10 19 28 -9 0
10 SV BLC JO14-2 10 2 0 8 6 13 61 -48 0
11 Real Lunet JO14-1G 10 1 0 9 3 11 74 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO14-1 3 3 0 0 9 23 4 19 0
2 Willem II JO14-1 3 2 0 1 6 13 13 0 0
3 Jong Brabant JO14-2 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
4 DESK JO14-3 3 0 0 3 0 6 24 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:30 - 20:00 G Kleedkamer 3 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven