0250 Onder 13 competitie (A-cat)

Pupillen - DESK JO13-1

Teamleden

Spelers
Joris de Baar        
Aaron Barnhoorn        
Alec van Boxtel        
Kaien Frodyma        
Youri van Gog        
Derck van Hooren        
Jerzy Leemans        
Jasper Martens        
Rob Martens        
Ties van Riel        
Xam Siderius        
Noël Silvertand        
Julian Smit        
Koen Vermeer        
Wout Wagemakers        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 WSC JO13-1 43516 10-3
C 25-05-2019 12:00 Dongen JO13-1 Bavel JO13-1 43336 4-0
C 25-05-2019 10:00 ZIGO JO13-1 VOAB JO13-1 43482 2-6
C 25-05-2019 11:15 TEC JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43528 5-1
C 25-05-2019 10:15 DESK JO13-1 Jong Brabant JO13-1 104365 2-4
C 25-05-2019 10:00 Boeimeer JO13-1 Baronie JO13-2 43352 5-1
C 18-05-2019 10:00 WSC JO13-1 ZIGO JO13-1 43406 6-5
C 18-05-2019 09:15 Baronie JO13-2 TEC JO13-1 43180 2-8
C 18-05-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 Boeimeer JO13-1 43570 1-4
C 18-05-2019 11:30 Bavel JO13-1 DESK JO13-1 104364 6-1
C 18-05-2019 13:00 VOAB JO13-1 Madese Boys JO13-1 43358 3-0
C 11-05-2019 10:15 DESK JO13-1 TEC JO13-1 104363 0-3
C 11-05-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Bavel JO13-1 43318 2-4
C 11-05-2019 12:00 Dongen JO13-1 Baronie JO13-2 43590 4-0
C 11-05-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43499 4-4
C 11-05-2019 13:00 VOAB JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43619 4-1
C 11-05-2019 10:00 Boeimeer JO13-1 WSC JO13-1 43413 5-4
C 09-05-2019 19:00 TSV Gudok JO13-1 Dongen JO13-1 43192 2-0
C 07-05-2019 19:00 Bavel JO13-1 Boeimeer JO13-1 152553 2-2
C 04-05-2019 11:45 Bavel JO13-1 Boeimeer JO13-1 43629 0-0
C 04-05-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 ZIGO JO13-1 43555 4-2
C 04-05-2019 11:00 TEC JO13-1 Dongen JO13-1 43238 3-0
C 04-05-2019 10:15 Baronie JO13-2 Madese Boys JO13-1 43357 0-2
C 13-04-2019 10:00 WSC JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43182 2-2
C 13-04-2019 10:00 Boeimeer JO13-1 TEC JO13-1 43328 2-3
C 13-04-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Baronie JO13-2 43503 6-2
C 13-04-2019 11:30 VOAB JO13-1 Bavel JO13-1 43533 6-1
C 13-04-2019 11:45 DESK JO13-1 Dongen JO13-1 104361 0-6
C 13-04-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43197 5-1
C 11-04-2019 19:00 TSV Gudok JO13-1 DESK JO13-1 104362 0-3
C 06-04-2019 10:15 Baronie JO13-2 DESK JO13-1 104360 3-0
C 06-04-2019 11:00 TEC JO13-1 VOAB JO13-1 43578 2-2
C 06-04-2019 11:15 TSV Gudok JO13-1 ZIGO JO13-1 43261 3-3
C 06-04-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 WSC JO13-1 43420 3-6
C 06-04-2019 12:00 Dongen JO13-1 Boeimeer JO13-1 43378 2-1
C 06-04-2019 12:00 Bavel JO13-1 Madese Boys JO13-1 43439 2-2
C 30-03-2019 10:00 WSC JO13-1 VOAB JO13-1 43290 0-6
C 26-03-2019 18:45 Bavel JO13-1 ZIGO JO13-1 106364 2-4
C 23-03-2019 10:00 Boeimeer JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43541 1-0
C 23-03-2019 10:00 WSC JO13-1 TEC JO13-1 43344 1-11
C 23-03-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 Bavel JO13-1 43634 0-3
C 23-03-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 DESK JO13-1 104359 4-0
C 23-03-2019 13:00 VOAB JO13-1 Baronie JO13-2 43184 4-0
C 23-03-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Dongen JO13-1 43442 2-2
C 20-03-2019 18:45 Boeimeer JO13-1 DESK JO13-1 104357 3-1
C 16-03-2019 12:00 Dongen JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43567 0-3
C 16-03-2019 12:00 Bavel JO13-1 WSC JO13-1 43204 3-2
C 16-03-2019 10:00 DESK JO13-1 VOAB JO13-1 104358 0-3
C 16-03-2019 10:15 Baronie JO13-2 TSV Gudok JO13-1 43579 1-5
C 16-03-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 Boeimeer JO13-1 43223 3-2
C 16-03-2019 11:00 TEC JO13-1 ZIGO JO13-1 43374 0-0
C 09-03-2019 09:50 WSC JO13-1 Baronie JO13-2 43361 5-4
C 09-03-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Madese Boys JO13-1 43536 1-6
C 09-03-2019 11:30 Jong Brabant JO13-1 TEC JO13-1 43248 0-2
C 23-02-2019 11:15 TSV Gudok JO13-1 Bavel JO13-1 43396 4-2
C 23-02-2019 13:00 VOAB JO13-1 Dongen JO13-1 43622 4-1
C 23-02-2019 13:00 Jong Brabant JO13-1 Baronie JO13-2 43281 3-0
C 16-02-2019 10:15 Baronie JO13-2 Bavel JO13-1 43424 0-1
C 16-02-2019 10:00 Boeimeer JO13-1 VOAB JO13-1 43447 2-2
C 16-02-2019 10:30 DESK JO13-1 ZIGO JO13-1 104356 1-4
C 16-02-2019 11:00 TEC JO13-1 Madese Boys JO13-1 43391 3-1
C 16-02-2019 11:15 TSV Gudok JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43207 3-2
C 16-02-2019 12:00 Dongen JO13-1 WSC JO13-1 43267 3-3
C 10-02-2019 11:00 ZIGO JO13-1 Boeimeer JO13-1 43596 1-3
C 09-02-2019 10:00 WSC JO13-1 DESK JO13-1 104355 8-1
C 09-02-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 Dongen JO13-1 43242 2-3
C 09-02-2019 12:45 Bavel JO13-1 TEC JO13-1 43594 1-2
C 09-02-2019 13:00 VOAB JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43519 2-1
C 02-02-2019 11:00 ZIGO JO13-1 DESK JO13-1 104345 3-0
C 15-12-2018 13:00 DESK JO13-1 Bavel JO13-1 104346 1-0
C 08-12-2018 10:05 Baronie JO13-2 ZIGO JO13-1 43403 1-3
C 08-12-2018 10:30 Bavel JO13-1 VOAB JO13-1 43312 1-4
C 08-12-2018 11:00 TEC JO13-1 Boeimeer JO13-1 43529 5-2
C 08-12-2018 11:30 Jong Brabant JO13-1 Madese Boys JO13-1 43523 0-1
C 08-12-2018 11:50 TSV Gudok JO13-1 WSC JO13-1 43342 3-2
C 08-12-2018 12:00 Dongen JO13-1 DESK JO13-1 104354 6-0
C 01-12-2018 13:00 VOAB JO13-1 TEC JO13-1 43450 0-2
C 01-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-1 Bavel JO13-1 43259 3-0
C 01-12-2018 11:45 DESK JO13-1 Baronie JO13-2 104353 0-2
C 01-12-2018 11:00 ZIGO JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43185 2-3
C 01-12-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Dongen JO13-1 43245 1-3
C 01-12-2018 09:00 WSC JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43462 2-2
C 24-11-2018 14:45 Bavel JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43443 1-1
C 24-11-2018 12:00 Dongen JO13-1 ZIGO JO13-1 43214 3-2
C 24-11-2018 11:15 TSV Gudok JO13-1 Boeimeer JO13-1 43377 1-1
C 24-11-2018 11:00 TEC JO13-1 WSC JO13-1 43231 6-2
C 24-11-2018 11:30 DESK JO13-1 Madese Boys JO13-1 104352 0-6
C 24-11-2018 10:10 Baronie JO13-2 VOAB JO13-1 43215 1-3
C 17-11-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Madese Boys JO13-1 43298 1-2
C 17-11-2018 10:00 WSC JO13-1 Bavel JO13-1 43266 5-3
C 17-11-2018 11:00 ZIGO JO13-1 TEC JO13-1 43314 1-4
C 17-11-2018 11:15 TSV Gudok JO13-1 Baronie JO13-2 43440 1-4
C 17-11-2018 11:30 Jong Brabant JO13-1 Dongen JO13-1 43563 0-4
C 17-11-2018 13:00 VOAB JO13-1 DESK JO13-1 104351 5-0
C 10-11-2018 10:15 Baronie JO13-2 WSC JO13-1 43381 5-2
C 10-11-2018 10:15 DESK JO13-1 Boeimeer JO13-1 104350 2-6
C 10-11-2018 11:00 TEC JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43332 6-1
C 10-11-2018 12:00 Dongen JO13-1 VOAB JO13-1 43537 1-2
C 10-11-2018 12:30 Madese Boys JO13-1 ZIGO JO13-1 43219 2-3
C 10-11-2018 15:00 Bavel JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43278 1-2
C 05-11-2018 19:30 DESK JO13-1 WSC JO13-1 104344 1-4
C 03-11-2018 11:15 TSV Gudok JO13-1 Madese Boys JO13-1 43532 3-2
C 03-11-2018 11:00 TEC JO13-1 DESK JO13-1 104349 5-0
C 03-11-2018 10:15 Baronie JO13-2 Dongen JO13-1 43326 1-1
C 03-11-2018 10:00 WSC JO13-1 Boeimeer JO13-1 43463 3-5
C 03-11-2018 10:00 Sarto JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43501 0-0
C 03-11-2018 12:15 Unitas'30 JO13-1 MOC'17 JO13-1 43338 0-0
C 03-11-2018 12:30 JEKA JO13-1 RBC JO13-1 43285 0-0
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G DESK JO13-1 43610 0-0
C 03-11-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 JVOZ JO13-2 43430 0-0
C 03-11-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 TSC JO13-1 43545 0-0
C 03-11-2018 11:30 Jong Brabant JO13-1 VOAB JO13-1 43241 2-5
C 03-11-2018 11:30 Bavel JO13-1 ZIGO JO13-1 43356 2-3
C 27-10-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 Kloetinge JO13-1 43510 0-0
C 27-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43299 0-0
C 27-10-2018 10:30 TSC JO13-1 JEKA JO13-1 43633 0-0
C 27-10-2018 10:30 DESK JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43620 0-0
C 27-10-2018 09:45 JVOZ JO13-2 Sarto JO13-1 43546 0-0
C 27-10-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Bavel JO13-1 43613 3-2
C 27-10-2018 10:30 DESK JO13-1 TSV Gudok JO13-1 104348 1-4
C 27-10-2018 11:00 Dongen JO13-1 TEC JO13-1 43335 0-3
C 27-10-2018 11:00 ZIGO JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43407 0-4
C 27-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 SC 't Zand JO13-1G 43249 0-0
C 27-10-2018 13:00 VOAB JO13-1 WSC JO13-1 43183 2-0
C 27-10-2018 12:30 Madese Boys JO13-1 Baronie JO13-2 43500 6-1
C 13-10-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 DESK JO13-1 43253 0-0
C 13-10-2018 12:00 JEKA JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43324 0-0
C 13-10-2018 10:00 Sarto JO13-1 TSC JO13-1 43566 0-0
C 13-10-2018 13:15 Beek Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 43410 0-0
C 13-10-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 JVOZ JO13-2 43264 0-0
C 13-10-2018 12:45 Bavel JO13-1 Dongen JO13-1 43233 0-3
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 RBC JO13-1 43609 0-0
C 13-10-2018 11:00 WSC JO13-1 Madese Boys JO13-1 43605 1-2
C 13-10-2018 13:00 VOAB JO13-1 ZIGO JO13-1 43599 9-0
C 13-10-2018 11:55 TSV Gudok JO13-1 TEC JO13-1 43370 2-3
C 13-10-2018 11:30 Jong Brabant JO13-1 DESK JO13-1 104347 4-1
C 13-10-2018 10:15 Baronie JO13-2 Boeimeer JO13-1 43257 4-3
C 06-10-2018 10:45 RBC JO13-1 Kloetinge JO13-1 43275 0-0
C 06-10-2018 11:00 ZIGO JO13-1 WSC JO13-1 43451 5-5
C 06-10-2018 10:30 TSC JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43263 4-3
C 06-10-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 43552 2-2
C 06-10-2018 10:15 DESK JO13-1 JEKA JO13-1 43340 0-7
C 06-10-2018 09:45 JVOZ JO13-2 MOC'17 JO13-1 43484 3-7
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Sarto JO13-1 43309 2-1
C 06-10-2018 12:00 Dongen JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43300 2-0
C 06-10-2018 10:00 Boeimeer JO13-1 Jong Brabant JO13-1 43474 1-0
C 06-10-2018 11:00 TEC JO13-1 Baronie JO13-2 43589 7-3
C 06-10-2018 12:30 Madese Boys JO13-1 VOAB JO13-1 43221 0-3
C 29-09-2018 12:30 Madese Boys JO13-1 TEC JO13-1 43316 1-1
C 29-09-2018 10:30 JVOZ JO13-2 SC 't Zand JO13-1G 43408 0-7
C 29-09-2018 10:00 Kloetinge JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 43498 4-0
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 43224 2-0
C 29-09-2018 10:45 RBC JO13-1 DESK JO13-1 43460 10-1
C 29-09-2018 09:00 WSC JO13-1 Dongen JO13-1 43337 1-2
C 29-09-2018 12:00 JEKA JO13-1 Sarto JO13-1 43247 0-0
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 JO13-1 TSC JO13-1 43354 0-2
C 29-09-2018 11:30 Jong Brabant JO13-1 TSV Gudok JO13-1 43208 1-4
C 29-09-2018 12:45 Bavel JO13-1 Baronie JO13-2 43371 2-4
C 29-09-2018 13:00 VOAB JO13-1 Boeimeer JO13-1 43631 3-0
C 22-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO13-1 MOC'17 JO13-1 43544 1-0
C 22-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G JEKA JO13-1 43446 3-0
C 22-09-2018 11:45 DESK JO13-1 Kloetinge JO13-1 43292 0-2
C 22-09-2018 13:00 Sarto JO13-1 Unitas'30 JO13-1 43591 1-4
C 22-09-2018 10:30 Willem II Tilburg BV JO13-2 JVOZ JO13-2 43606 5-1
C 22-09-2018 10:00 TSC JO13-1 RBC JO13-1 43564 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Kozakken Boys JO13-1 RKDVC JO13-1 7446 2-0
B 15-09-2018 10:15 DESK JO13-1 WSC JO13-1 7344 3-1
B 08-09-2018 10:00 Kozakken Boys JO13-1 DESK JO13-1 7142 3-1
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO13-1 WSC JO13-1 7082 3-3
B 01-09-2018 09:45 WSC JO13-1 Kozakken Boys JO13-1 7208 4-4
B 01-09-2018 10:15 DESK JO13-1 RKDVC JO13-1 7076 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TEC JO13-1 22 19 3 0 60 90 23 67 0
2 VOAB JO13-1 22 19 2 1 59 83 17 66 0
3 Dongen JO13-1 22 13 3 6 42 52 31 21 0
4 Madese Boys JO13-1 22 12 3 7 39 65 37 28 0
5 TSV Gudok JO13-1 22 10 4 8 34 48 49 -1 0
6 Boeimeer JO13-1 22 11 3 8 33 60 45 15 3
7 WSC JO13-1 22 6 4 12 22 67 89 -22 0
8 ZIGO JO13-1 22 6 4 12 22 51 77 -26 0
9 Baronie JO13-2 22 7 1 14 22 43 72 -29 0
10 Jong Brabant JO13-1 22 6 2 14 20 38 60 -22 0
11 Bavel JO13-1 22 5 3 14 18 38 61 -23 0
12 DESK JO13-1 22 2 0 20 6 15 89 -74 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kozakken Boys JO13-1 3 2 1 0 7 9 5 4 0
2 RKDVC JO13-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
3 DESK JO13-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 WSC JO13-1 3 0 2 1 2 8 10 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:30 B Kleedkamer 11 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:30 E Kleedkamer 11 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven