0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO13-2

Teamleden

Spelers
Cas Brekelmans        
Sem van Dijk        
Stijn van Efferen        
Rein Gouda        
Christan van Grinsven        
Stan van Hilst        
Jesse de Jong        
Hardjono Kaligis        
Eren Kral        
Damien van Mosselveld        
Patrick van Mosselveld        
Jeroen Schuurmans        
Luca Schuurmans        
Gijs Verschuren        
Tijs Vugts        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 09:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1 117044 Sportpark Eikendijk
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 DESK JO13-2 117667 Sportpark Bergenshuizen
C 18-05-2019 09:00 DESK JO13-2 Baardwijk JO13-1G 119211 Sportpark Eikendijk
C 25-05-2019 11:45 Maliskamp JO13-2 DESK JO13-2 118806 Sportpark Maliskamp
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-04-2019 11:30 GSBW JO13-2G BMC JO13-2
C 04-05-2019 11:30 Emplina JO13-3 BMC JO13-2
C 04-05-2019 11:30 SVSSS JO13-3 Baardwijk JO13-1G
C 04-05-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Zwaluw VFC JO13-4
C 04-05-2019 11:00 ZIGO JO13-4 GSBW JO13-2G
C 04-05-2019 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Maliskamp JO13-2
C 04-05-2019 09:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1
C 11-05-2019 12:00 SSC'55 JO13-1 SVSSS JO13-3
C 11-05-2019 11:45 GSBW JO13-2G Nieuwkuijk JO13-2
C 11-05-2019 11:45 Maliskamp JO13-2 Emplina JO13-3
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 DESK JO13-2
C 11-05-2019 11:30 BMC JO13-2 ZIGO JO13-4
C 11-05-2019 11:00 Baardwijk JO13-1G RKDVC JO13-3
C 18-05-2019 09:00 DESK JO13-2 Baardwijk JO13-1G
C 18-05-2019 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 BMC JO13-2
C 18-05-2019 11:00 ZIGO JO13-4 Emplina JO13-3
C 18-05-2019 11:15 RKDVC JO13-3 SSC'55 JO13-1
C 18-05-2019 11:30 SVSSS JO13-3 Maliskamp JO13-2
C 18-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 GSBW JO13-2G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 11:45 GSBW JO13-2G DESK JO13-2 K. (Karel) Hesselberth 150693 2 - 7
C 06-04-2019 09:00 DESK JO13-2 RKDVC JO13-3 S. (Sam) Haarbosch 117764 1 - 7
C 23-03-2019 10:15 DESK JO13-2 SVSSS JO13-3 S. (Sam) Haarbosch 118405 1 - 6
C 16-03-2019 11:00 BMC JO13-2 DESK JO13-2 V. (Vince) Smits 119151 7 - 0
C 09-03-2019 09:00 DESK JO13-2 Emplina JO13-3 Afgeschermd 118302 2 - 8
V 23-02-2019 09:00 DESK JO13-2 Gilze JO13-3
C 16-02-2019 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 DESK JO13-2 L.A.H. (Luc) van Drunen 117030 9 - 0
C 09-02-2019 09:00 DESK JO13-2 ZIGO JO13-4 S. (Sam) Haarbosch 117768 1 - 7
V 02-02-2019 11:30 BMC JO13-3 DESK JO13-2
V 26-01-2019 afgelast Gilze JO13-4 DESK JO13-2
V 19-01-2019 afgelast DESK JO13-2 GSBW JO13-2
C 08-12-2018 09:00 DESK JO13-2 SC \'t Zand JO13-7 Y. (Youri) Pols 100976 0 - 9
C 01-12-2018 11:00 ZIGO JO13-5 DESK JO13-2 B. (Bram) Snoeren 45479 3 - 4
C 24-11-2018 10:30 DESK JO13-2 Helvoirt JO13-2 S. (Sam) Haarbosch 46454 0 - 10
C 17-11-2018 09:00 DESK JO13-2 ZIGO JO13-4 Y. (Youri) Pols 103604 1 - 8
C 10-11-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G DESK JO13-2 B.U.J.P. (Bas) Jansen 44515 11 - 1
C 03-11-2018 09:00 DESK JO13-2 Nieuwkuijk JO13-2 T. (Tim) Damen 44086 1 - 6
C 27-10-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G DESK JO13-2 Afgeschermd 45805 5 - 2
C 20-10-2018 11:30 DESK JO13-2 JEKA JO13-8 S. (Sam) Haarbosch 103933 3 - 3
C 13-10-2018 10:15 DESK JO13-2 WSC JO13-4 S. (Sam) Haarbosch 46577 0 - 8
C 06-10-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G DESK JO13-2 Afgeschermd 44537 10 - 0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO13-3 DESK JO13-2 M.H.T.M (Menno) van denBerk 46460 4 - 3
C 22-09-2018 09:00 DESK JO13-2 Haarsteeg JO13-3 S. (Sam) Haarbosch 45558 6 - 1
B 15-09-2018 11:00 SCO JO13-3 DESK JO13-2 B.L.G.M. (Bryan) Ankersmit 7063 0 - 2
B 10-09-2018 19:00 DVVC JO13-1G DESK JO13-2 Afgeschermd 7414 7 - 0
B 01-09-2018 09:00 DESK JO13-2 Dongen JO13-5 T. (Tim) Damen 7737 0 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-04-2019 19:00 Emplina JO13-3 SSC'55 JO13-1 117221 3-3
C 13-04-2019 11:45 GSBW JO13-2G DESK JO13-2 150693 2-7
C 13-04-2019 11:45 Maliskamp JO13-2 BMC JO13-2 119414 0-3
C 13-04-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 SVSSS JO13-3 116715 1-6
C 13-04-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Nieuwkuijk JO13-2 117583 4-2
C 13-04-2019 11:00 Baardwijk JO13-1G Emplina JO13-3 118668 6-0
C 13-04-2019 10:00 SSC'55 JO13-1 ZIGO JO13-4 118707 6-2
C 10-04-2019 18:30 GSBW JO13-2G Baardwijk JO13-1G 150690 0-2
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO13-3 Zwaluw VFC JO13-4 116714 4-1
C 06-04-2019 11:30 SVSSS JO13-3 GSBW JO13-2G 150692 11-1
C 06-04-2019 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 SSC'55 JO13-1 117496 4-3
C 06-04-2019 09:00 DESK JO13-2 RKDVC JO13-3 117764 1-7
C 06-04-2019 11:15 BMC JO13-2 Baardwijk JO13-1G 118702 5-0
C 06-04-2019 11:00 ZIGO JO13-4 Maliskamp JO13-2 119046 1-5
C 30-03-2019 11:00 Emplina JO13-3 GSBW JO13-2G 150688 10-1
C 30-03-2019 11:45 Maliskamp JO13-2 Zwaluw VFC JO13-4 119032 8-1
C 30-03-2019 11:30 SVSSS JO13-3 RKDVC JO13-3 117145 0-0
C 23-03-2019 11:45 GSBW JO13-2G Maliskamp JO13-2 150691 0-13
C 23-03-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Emplina JO13-3 118517 1-7
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 JO13-1 BMC JO13-2 118608 1-0
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 ZIGO JO13-4 118184 3-1
C 23-03-2019 10:15 DESK JO13-2 SVSSS JO13-3 118405 1-6
C 16-03-2019 11:00 BMC JO13-2 DESK JO13-2 119151 7-0
C 16-03-2019 11:00 ZIGO JO13-4 Nieuwkuijk JO13-2 119037 2-0
C 09-03-2019 08:30 SSC'55 JO13-1 GSBW JO13-2G 150689 10-1
C 09-03-2019 09:00 DESK JO13-2 Emplina JO13-3 118302 2-8
C 09-03-2019 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 SVSSS JO13-3 117627 12-1
C 09-03-2019 11:00 Baardwijk JO13-1G Maliskamp JO13-2 116509 2-5
C 09-03-2019 11:15 RKDVC JO13-3 ZIGO JO13-4 118904 2-1
C 09-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 BMC JO13-2 117892 0-10
C 16-02-2019 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 DESK JO13-2 117030 9-0
C 16-02-2019 11:00 Baardwijk JO13-1G Zwaluw VFC JO13-4 117311 2-2
C 16-02-2019 11:00 ZIGO JO13-4 SVSSS JO13-3 117895 2-2
C 16-02-2019 11:30 BMC JO13-2 RKDVC JO13-3 118658 5-1
C 16-02-2019 11:45 Maliskamp JO13-2 SSC'55 JO13-1 116992 3-2
C 09-02-2019 09:00 DESK JO13-2 ZIGO JO13-4 117768 1-7
C 09-02-2019 11:30 SVSSS JO13-3 Emplina JO13-3 117640 1-1
C 09-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 Nieuwkuijk JO13-2 119462 3-4
C 09-02-2019 11:15 RKDVC JO13-3 Maliskamp JO13-2 119379 0-3
C 09-02-2019 10:00 SSC'55 JO13-1 Baardwijk JO13-1G 119234 3-0
C 02-02-2019 11:00 Baardwijk JO13-1G Nieuwkuijk JO13-2 117288 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:45 Blauw Wit'81 JO13-1G ZIGO JO13-4 103598 6-2
C 15-12-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G Baardwijk JO13-1G 45278 4-0
C 15-12-2018 10:30 JEKA JO13-8 ZIGO JO13-5 103936 4-4
C 15-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-7 Nieuwkuijk JO13-2 100970 3-1
C 08-12-2018 09:00 DESK JO13-2 SC 't Zand JO13-7 100976 0-9
C 08-12-2018 10:30 WSC JO13-4 Helvoirt JO13-2 43942 6-3
C 08-12-2018 11:00 ZIGO JO13-4 ZIGO JO13-5 103606 0-0
C 08-12-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Nieuwkuijk JO13-2 44671 0-0
C 08-12-2018 11:45 Blauw Wit'81 JO13-1G JEKA JO13-8 103943 0-0
C 01-12-2018 09:00 JEKA JO13-8 WSC JO13-4 103942 2-9
C 01-12-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Blauw Wit'81 JO13-1G 44375 3-6
C 01-12-2018 11:00 ZIGO JO13-5 DESK JO13-2 45479 3-4
C 01-12-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G ZIGO JO13-4 103605 2-1
C 01-12-2018 12:45 SC 't Zand JO13-7 RKDVC JO13-3 100975 3-2
C 01-12-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 Vlijmense Boys JO13-1G 44571 0-1
C 24-11-2018 10:30 DESK JO13-2 Helvoirt JO13-2 46454 0-10
C 24-11-2018 10:00 WSC JO13-4 SC 't Zand JO13-7 100974 2-1
C 24-11-2018 11:00 ZIGO JO13-4 JEKA JO13-8 103941 4-2
C 24-11-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G Nieuwkuijk JO13-2 46507 1-3
C 24-11-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G RKDVC JO13-3 44203 4-1
C 24-11-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G ZIGO JO13-5 43796 7-0
C 17-11-2018 09:00 JEKA JO13-8 Baardwijk JO13-1G 103940 3-2
C 17-11-2018 09:00 DESK JO13-2 ZIGO JO13-4 103604 1-8
C 17-11-2018 11:00 ZIGO JO13-5 WSC JO13-4 45410 4-7
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Vlijmense Boys JO13-1G 45403 0-1
C 17-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-7 Blauw Wit'81 JO13-1G 100973 2-3
C 17-11-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 Nieuwkuijk JO13-2 45033 4-0
C 10-11-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 ZIGO JO13-5 45862 3-5
C 10-11-2018 11:00 ZIGO JO13-4 SC 't Zand JO13-7 103603 0-6
C 10-11-2018 10:30 WSC JO13-4 RKDVC JO13-3 45915 0-0
C 10-11-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G Helvoirt JO13-2 46031 1-3
C 10-11-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G DESK JO13-2 44515 11-1
C 10-11-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G JEKA JO13-8 103939 7-1
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO13-3 JEKA JO13-8 103938 5-1
C 03-11-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G ZIGO JO13-5 44190 8-2
C 03-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-7 Helvoirt JO13-2 100972 4-0
C 03-11-2018 10:45 ZIGO JO13-4 Vlijmense Boys JO13-1G 103602 1-9
C 03-11-2018 10:00 WSC JO13-4 Baardwijk JO13-1G 44501 1-3
C 03-11-2018 09:00 DESK JO13-2 Nieuwkuijk JO13-2 44086 1-6
C 27-10-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 ZIGO JO13-4 103601 5-1
C 27-10-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G DESK JO13-2 45805 5-2
C 27-10-2018 11:00 ZIGO JO13-5 RKDVC JO13-3 43751 0-10
C 27-10-2018 10:30 JEKA JO13-8 SC 't Zand JO13-7 103937 0-9
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-3 SC 't Zand JO13-7 100971 0-0
C 27-10-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 Blauw Wit'81 JO13-1G 46667 1-0
C 27-10-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G WSC JO13-4 46836 7-0
C 20-10-2018 10:45 ZIGO JO13-4 RKDVC JO13-3 103597 1-2
C 20-10-2018 11:30 DESK JO13-2 JEKA JO13-8 103933 3-3
C 20-10-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G SC 't Zand JO13-7 100967 5-2
C 13-10-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Baardwijk JO13-1G 44569 2-4
C 13-10-2018 11:00 Emplina JO13-3 Nieuwkuijk JO13-2 44547 0-0
C 13-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-3 ZIGO JO13-5 46284 0-0
C 13-10-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G Vlijmense Boys JO13-1G 44363 1-2
C 13-10-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 Helvoirt JO13-2 45749 0-0
C 13-10-2018 10:15 DESK JO13-2 WSC JO13-4 46577 0-8
C 13-10-2018 11:00 ZIGO JO13-4 Helvoirt JO13-2 103600 1-5
C 06-10-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Haarsteeg JO13-3 43705 0-0
C 06-10-2018 11:00 ZIGO JO13-5 Emplina JO13-3 46485 0-0
C 06-10-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G Blauw Wit'81 JO13-1G 44137 1-8
C 06-10-2018 09:30 WSC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-5 44787 0-0
C 06-10-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 RKDVC JO13-3 46601 5-0
C 06-10-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G DESK JO13-2 44537 10-0
C 06-10-2018 08:30 WSC JO13-4 ZIGO JO13-4 103599 5-1
C 06-10-2018 11:00 ZIGO JO13-5 SC 't Zand JO13-7 100969 0-9
C 29-09-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 WSC JO13-4 44112 1-4
C 29-09-2018 11:00 ZIGO JO13-5 Baardwijk JO13-1G 45229 2-6
C 29-09-2018 11:00 Emplina JO13-3 Vlijmense Boys JO13-1G 45572 0-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO13-3 DESK JO13-2 46460 4-3
C 29-09-2018 11:30 Blauw Wit'81 JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-5 44923 0-0
C 29-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-3 Helvoirt JO13-2 44116 0-9
C 29-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-7 Vlijmense Boys JO13-1G 100968 2-4
C 22-09-2018 11:30 WSC JO13-4 Blauw Wit'81 JO13-1G 44798 2-7
C 22-09-2018 12:00 Vlijmense Boys JO13-1G Nieuwkuijk JO13-2 45492 7-1
C 22-09-2018 09:00 DESK JO13-2 Haarsteeg JO13-3 45558 6-1
C 22-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 RKDVC JO13-3 46060 8-0
C 22-09-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 ZIGO JO13-5 44163 5-1
C 22-09-2018 11:00 Baardwijk JO13-1G Emplina JO13-3 46457 7-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:00 SCO JO13-3 DESK JO13-2 7063 0-2
B 15-09-2018 12:30 Dongen JO13-5 DVVC JO13-1G 7645 0-3
B 10-09-2018 19:00 DVVC JO13-1G DESK JO13-2 7414 7-0
B 08-09-2018 10:30 Dongen JO13-5 SCO JO13-3 7740 8-0
B 01-09-2018 09:00 DESK JO13-2 Dongen JO13-5 7737 0-3
B 01-09-2018 11:00 SCO JO13-3 DVVC JO13-1G 7290 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO13-2 7 6 0 1 18 37 9 28 0
2 BMC JO13-2 6 5 0 1 15 30 2 28 0
3 Emplina JO13-3 7 4 2 1 14 33 15 18 0
4 SSC'55 JO13-1 7 4 1 2 13 28 13 15 0
5 Nieuwkuijk JO13-2 7 4 0 3 12 31 17 14 0
6 SVSSS JO13-3 7 3 3 1 12 27 18 9 0
7 Baardwijk JO13-1G 7 3 1 3 10 16 15 1 0
8 RKDVC JO13-3 7 3 1 3 10 15 19 -4 0
9 ZIGO JO13-4 7 2 1 4 7 16 19 -3 0
10 Zwaluw VFC JO13-4 7 1 1 5 4 11 35 -24 0
11 DESK JO13-2 7 1 0 6 3 12 46 -34 0
12 GSBW JO13-2G 6 0 0 6 0 5 53 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO13-1G 11 11 0 0 33 59 6 53 0
2 Blauw Wit'81 JO13-1G 10 8 0 2 24 54 17 37 0
3 WSC JO13-4 11 8 0 3 24 49 29 20 0
4 Helvoirt JO13-2 10 7 0 3 21 36 14 22 0
5 SC 't Zand JO13-7G 11 7 0 4 21 50 17 33 0
6 Baardwijk JO13-1G 11 6 0 5 18 30 31 -1 0
7 RKDVC JO13-3 10 4 0 6 12 26 27 -1 0
8 Nieuwkuijk JO13-2 9 3 0 6 9 23 32 -9 0
9 ZIGO JO13-4 10 2 0 8 6 20 43 -23 0
10 JEKA JO13-8 8 1 2 5 5 16 43 -27 0
11 ZIGO JO13-5 10 1 1 8 4 21 63 -42 0
12 DESK JO13-2 11 1 1 9 4 15 77 -62 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC JO13-1G 3 3 0 0 9 13 0 13 0
2 Dongen JO13-5 3 2 0 1 6 11 3 8 0
3 DESK JO13-2 3 1 0 2 3 2 10 -8 0
4 SCO JO13-3 3 0 0 3 0 0 13 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:00 B Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven