0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO12-1

Teamleden

Spelers
Kevin Ariens        
Noah Barnhoorn        
Daan Bertens        
Wessel van Boxtel        
Sietse Hoefnagel        
Ravy van Laarhoven        
Sem Maamar        
Brent Moonen        
Teun Nieuwenhuizen        
Sem van de Ven        
Roel Wagemakers        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 08-05-2019 18:30 DESK JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 121161 Sportpark Eikendijk
C 11-05-2019 10:30 ONI JO12-1 DESK JO12-1 120147 Sportpark 't Wiel
C 18-05-2019 09:00 DESK JO12-1 SV Reeshof JO12-2 120203 Sportpark Eikendijk
C 25-05-2019 09:30 Riel JO12-1 DESK JO12-1 120191 Sportpark De Krim
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:45 TSV Gudok JO12-3 Riel JO12-1
C 04-05-2019 10:00 Rijen JO12-1 TSC JO12-1
C 04-05-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 SV Reeshof JO12-2
C 08-05-2019 18:30 Sarto JO12-2 TSV Gudok JO12-3
C 08-05-2019 18:30 DESK JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1
C 11-05-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Rijen JO12-1
C 11-05-2019 10:30 ONI JO12-1 DESK JO12-1
C 11-05-2019 10:15 DIA JO12-2 TVC Breda JO12-1
C 11-05-2019 09:30 Riel JO12-1 Beek Vooruit JO12-2
C 11-05-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 TSV Gudok JO12-3
C 11-05-2019 08:30 TSC JO12-1 Sarto JO12-2
C 15-05-2019 19:00 Sarto JO12-2 ONI JO12-1
C 18-05-2019 09:00 DESK JO12-1 SV Reeshof JO12-2
C 18-05-2019 10:00 Sarto JO12-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1
C 18-05-2019 10:00 Rijen JO12-1 ONI JO12-1
C 18-05-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 Riel JO12-1
C 18-05-2019 14:30 TSC JO12-1 DIA JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 08:30 TSC JO12-1 DESK JO12-1 A. (Angela) Smits 121321 2 - 3
C 06-04-2019 11:30 DESK JO12-1 DIA JO12-2 120677 6 - 3
C 30-03-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 DESK JO12-1 M.M.M. (Martijn) Fontijn 121635 4 - 9
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO12-2 DESK JO12-1 J.P. (Jens) van Kessel 119927 1 - 17
C 16-03-2019 11:30 DESK JO12-1 Rijen JO12-1 120891 2 - 1
C 23-02-2019 11:30 DESK JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120549 11 - 1
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 DESK JO12-1 J. (Jon) de Wit 146931 1 - 1
V 02-02-2019 afgelast SARTO JO12-2 DESK JO12-1
V 26-01-2019 afgelast DESK JO12-1 Riel JO12-1
V 19-01-2019 afgelast BMC JO12-1 DESK JO12-1
C 08-12-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 DESK JO12-1 R. (Remco) Pronk 46931 5 - 1
C 01-12-2018 10:15 DESK JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47302 3 - 6
C 24-11-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 47873 5 - 1
C 17-11-2018 10:15 DESK JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 D. (Dick) Delsasso 48562 2 - 2
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 DESK JO12-1 RM.J.L. (Robin) van derVen 48342 1 - 2
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 DESK JO12-1 M.H.T.M (Menno) van denBerk 48117 8 - 0
C 27-10-2018 10:15 DESK JO12-1 Pelikaan JO12-1 Y. (Youri) Pols 95511 4 - 11
C 20-10-2018 10:00 SVW JO12-1 DESK JO12-1 Afgeschermd 47883 7 - 2
C 06-10-2018 10:15 DESK JO12-1 SV BLC JO12-1 D. (Dick) Delsasso 48294 7 - 5
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-1 Haarsteeg JO12-1 J.A.M.M. (Jelle) Hakkert 47481 6 - 3
C 22-09-2018 11:15 Unitas JO12-1 DESK JO12-1 A. (Ad) vanBaalen 48721 8 - 3
B 15-09-2018 10:15 DESK JO12-1 Rijen JO12-1 T. (Tim) Damen 8784 7 - 4
B 08-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 M. (Merijn) Vrenken 8846 8 - 1
B 01-09-2018 10:15 DESK JO12-1 Bavel JO12-1 G. (Giel) vanIersel 8328 2 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO12-2 DIA JO12-2 146937 5-2
C 13-04-2019 08:30 TSC JO12-1 DESK JO12-1 121321 2-3
C 13-04-2019 10:00 Rijen JO12-1 TVC Breda JO12-1 119669 2-2
C 13-04-2019 10:30 DIA JO12-2 Sarto JO12-2 119964 4-2
C 13-04-2019 10:15 SV Reeshof JO12-2 Riel JO12-1 120007 12-1
C 13-04-2019 10:30 ONI JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146936 2-2
C 13-04-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120100 11-1
C 10-04-2019 18:30 DIA JO12-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 120030 0-9
C 10-04-2019 19:00 TSV Gudok JO12-3 ONI JO12-1 120440 2-6
C 10-04-2019 18:30 Riel JO12-1 Sarto JO12-2 120625 2-4
C 06-04-2019 09:30 Riel JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 119772 1-12
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 146935 4-4
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO12-3 TSC JO12-1 120917 2-7
C 06-04-2019 08:45 Sarto JO12-2 Rijen JO12-1 120843 3-1
C 06-04-2019 11:30 DESK JO12-1 DIA JO12-2 120677 6-3
C 06-04-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 ONI JO12-1 119852 3-1
C 30-03-2019 08:30 TSC JO12-1 Riel JO12-1 120805 9-1
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 146939 10-5
C 30-03-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 DESK JO12-1 121635 4-9
C 30-03-2019 10:00 ONI JO12-1 DIA JO12-2 120194 2-2
C 23-03-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 TVC Breda JO12-1 120428 3-1
C 23-03-2019 10:30 DIA JO12-2 SV Reeshof JO12-2 120971 3-2
C 23-03-2019 10:30 ONI JO12-1 Riel JO12-1 121118 3-3
C 23-03-2019 08:30 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146934 0-5
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO12-2 DESK JO12-1 119927 1-17
C 23-03-2019 11:00 Rijen JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120863 9-2
C 16-03-2019 11:30 DESK JO12-1 Rijen JO12-1 120891 2-1
C 16-03-2019 08:45 SV Reeshof JO12-2 TSC JO12-1 120452 2-2
C 16-03-2019 10:15 Beek Vooruit JO12-2 TVC Breda JO12-1 146933 2-3
C 09-03-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 SV Reeshof JO12-2 119879 8-2
C 09-03-2019 10:00 Rijen JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 146932 1-2
C 23-02-2019 10:00 Sarto JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 146930 1-8
C 23-02-2019 11:30 DESK JO12-1 TSV Gudok JO12-3 120549 11-1
C 16-02-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 Sarto JO12-2 120913 11-0
C 16-02-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 DESK JO12-1 146931 1-1
C 16-02-2019 09:30 Riel JO12-1 Rijen JO12-1 121121 1-2
C 16-02-2019 09:45 TSV Gudok JO12-3 DIA JO12-2 120032 2-1
C 16-02-2019 09:00 SV Reeshof JO12-2 ONI JO12-1 120028 5-4
C 16-02-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 TSC JO12-1 121559 1-8
C 13-02-2019 19:00 DIA JO12-2 Riel JO12-1 121534 2-3
C 09-02-2019 10:30 ONI JO12-1 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 120906 1-3
C 09-02-2019 10:00 Rijen JO12-1 SV Reeshof JO12-2 121602 2-4
C 09-02-2019 08:30 TSC JO12-1 TVC Breda JO12-1 120296 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 Haarsteeg JO12-1 95510 2-4
C 08-12-2018 11:15 RKDVC JO12-1 SVW JO12-1 48376 9-0
C 08-12-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47578 5-2
C 08-12-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 DESK JO12-1 46931 5-1
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 FC Engelen JO12-1 95517 6-2
C 08-12-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SV BLC JO12-1 48398 3-6
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Unitas JO12-1 47627 0-3
C 01-12-2018 08:30 SVW JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48637 1-4
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Woudrichem JO12-1 46956 6-4
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 RKDVC JO12-1 48888 0-10
C 01-12-2018 10:15 DESK JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47302 3-6
C 01-12-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95516 5-5
C 01-12-2018 11:15 Unitas JO12-1 Baardwijk JO12-1 47763 3-2
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 SV BLC JO12-1 48041 5-2
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-1 48267 3-2
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Unitas JO12-1 47887 0-7
C 24-11-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 SVW JO12-1 47344 1-1
C 24-11-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 47873 5-1
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95515 8-3
C 17-11-2018 08:30 SVW JO12-1 Haarsteeg JO12-1 48081 2-3
C 17-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Baardwijk JO12-1 95514 4-4
C 17-11-2018 10:15 DESK JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48562 2-2
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Woudrichem JO12-1 48495 3-7
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 47565 2-3
C 17-11-2018 11:15 Unitas JO12-1 FC Engelen JO12-1 47721 11-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Pelikaan JO12-1 95513 6-3
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Unitas JO12-1 47918 2-5
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 DESK JO12-1 48342 1-2
C 10-11-2018 11:00 Woudrichem JO12-1 SV BLC JO12-1 48720 4-3
C 10-11-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 SVW JO12-1 48758 2-3
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47852 2-2
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 DESK JO12-1 48117 8-0
C 03-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Unitas JO12-1 48118 1-4
C 03-11-2018 09:00 Woudrichem JO12-1 Baardwijk JO12-1 48628 3-4
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 FC Engelen JO12-1 47340 10-1
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 48676 2-0
C 03-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 SVW JO12-1 95512 3-2
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47278 2-2
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 Woudrichem JO12-1 48295 1-4
C 27-10-2018 08:30 SVW JO12-1 SV BLC JO12-1 48610 4-3
C 27-10-2018 10:15 DESK JO12-1 Pelikaan JO12-1 95511 4-11
C 27-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48011 4-0
C 27-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 RKDVC JO12-1 48537 6-2
C 23-10-2018 18:30 RKDVC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47508 4-0
C 20-10-2018 10:00 SVW JO12-1 DESK JO12-1 47883 7-2
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48383 3-2
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO12-1 FC Engelen JO12-1 47727 11-1
C 13-10-2018 10:00 Woudrichem JO12-1 Unitas JO12-1 47757 4-3
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Woudrichem JO12-1 47274 2-5
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-1 47497 2-5
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 SVW JO12-1 47569 3-4
C 06-10-2018 10:15 DESK JO12-1 SV BLC JO12-1 48294 7-5
C 06-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 Wilhelmina JO12-1 48849 6-0
C 06-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 Pelikaan JO12-1 95509 4-6
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48858 1-11
C 29-09-2018 10:00 SVW JO12-1 Unitas JO12-1 47811 0-4
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47481 6-3
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47917 3-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Woudrichem JO12-1 48760 0-0
C 29-09-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Wilhelmina JO12-1 95508 7-2
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 48692 0-4
C 22-09-2018 11:15 Unitas JO12-1 DESK JO12-1 48721 8-3
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-1 47894 6-2
C 22-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 FC Engelen JO12-1 47746 7-0
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SVW JO12-1 48874 1-9
C 22-09-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 Pelikaan JO12-1 95507 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:15 DESK JO12-1 Rijen JO12-1 8784 7-4
B 15-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 Bavel JO12-1 8960 3-7
B 08-09-2018 11:00 Bavel JO12-1 Rijen JO12-1 8359 13-1
B 08-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 8846 8-1
B 01-09-2018 08:30 Rijen JO12-1 Baardwijk JO12-1 8682 1-9
B 01-09-2018 10:15 DESK JO12-1 Bavel JO12-1 8328 2-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO12-1 7 6 1 0 19 49 13 36 0
2 ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 7 6 0 1 18 47 14 33 0
3 Beek Vooruit JO12-2 8 4 3 1 15 34 17 17 0
4 TVC Breda JO12-1 7 4 1 2 13 26 18 8 0
5 SV Reeshof JO12-2 7 3 2 2 11 31 24 7 0
6 TSC JO12-1 7 3 1 3 10 29 16 13 0
7 Rijen JO12-1 7 2 1 4 7 18 16 2 0
8 DIA JO12-2 7 2 1 4 7 15 26 -11 0
9 Sarto JO12-2 6 2 0 4 6 11 43 -32 0
10 ONI JO12-1 7 1 3 3 6 19 20 -1 0
11 Riel JO12-1 7 1 1 5 4 12 44 -32 0
12 TSV Gudok JO12-3 7 1 0 6 3 15 55 -40 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 58 21 37 0
2 RKDVC JO12-1 11 8 2 1 26 55 15 40 0
3 Woudrichem JO12-1 11 7 2 2 23 42 26 16 0
4 Baardwijk JO12-1 11 6 1 4 19 39 23 16 0
5 Pelikaan JO12-1 11 5 2 4 17 52 46 6 0
6 OJC ROSMALEN JO12-2 11 5 1 5 16 34 28 6 0
7 SVW JO12-1 11 5 1 5 16 33 35 -2 0
8 Haarsteeg JO12-1 11 5 1 5 16 33 37 -4 0
9 Wilhelmina JO12-1 11 3 2 6 11 32 52 -20 0
10 SV BLC JO12-1 11 3 1 7 10 43 42 1 0
11 DESK JO12-1 11 3 1 7 10 31 61 -30 0
12 FC Engelen JO12-1 11 0 0 11 0 13 79 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 3 3 0 0 9 27 6 21 0
2 Baardwijk JO12-1 3 2 0 1 6 20 9 11 0
3 DESK JO12-1 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
4 Rijen JO12-1 3 0 0 3 0 6 29 -23 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:30 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven