0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO12-2

Teamleden

Spelers
Luke Bleekendaal        
Maxime van Dongen        
Dylan Eikmans        
Karsten van Grinsven        
Muhammed Ibrahim        
Jasper Jansen        
Vince Sikkers        
Stan Sweep        
Denzel Tolenaars        
Jayden Tuinenburg        
Duncan Verhagen        
Bram van Wezel        
Luuk Zegelink        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 09:00 DESK JO12-2 SC 't Zand JO12-2 120859 Sportpark Eikendijk
C 11-05-2019 11:30 Hilvaria JO12-2 DESK JO12-2 121245 Sportpark de Roodloop
C 18-05-2019 09:00 DESK JO12-2 Sarto JO12-1 120833 Sportpark Eikendijk
C 25-05-2019 10:45 FC Tilburg JO12-2 DESK JO12-2 119877 Sportpark Spoordijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:00 DESK JO12-2 SC 't Zand JO12-2
C 04-05-2019 10:15 VOAB JO12-3 Hilvaria JO12-2
C 04-05-2019 10:15 Jong Brabant JO12-4 Sarto JO12-1
C 04-05-2019 10:15 Were Di JO12-2 NEO'25 JO12-1
C 04-05-2019 10:30 SV Reeshof JO12-3 Uno Animo JO12-2
C 11-05-2019 11:30 Hilvaria JO12-2 DESK JO12-2
C 11-05-2019 10:00 SC 't Zand JO12-2 Jong Brabant JO12-4
C 11-05-2019 11:00 NEO'25 JO12-1 SV Reeshof JO12-3
C 11-05-2019 09:30 FC Tilburg JO12-2 Were Di JO12-2
C 11-05-2019 09:00 Uno Animo JO12-2 SVSSS JO12-1
C 11-05-2019 08:45 Sarto JO12-1 VOAB JO12-3
C 18-05-2019 08:30 SVSSS JO12-1 SV Reeshof JO12-3
C 18-05-2019 09:00 DESK JO12-2 Sarto JO12-1
C 18-05-2019 09:45 VOAB JO12-3 NEO'25 JO12-1
C 18-05-2019 10:15 Jong Brabant JO12-4 Hilvaria JO12-2
C 18-05-2019 10:15 Were Di JO12-2 Uno Animo JO12-2
C 18-05-2019 10:00 SC 't Zand JO12-2 FC Tilburg JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 20-04-2019 10:00 DESK JO12-2 SVSSS JO12-1 121511 3 - 2
C 13-04-2019 09:00 DESK JO12-2 Were Di JO12-2 Afgeschermd 119761 1 - 7
C 06-04-2019 09:00 Jong Brabant JO12-4 DESK JO12-2 Afgeschermd 120167 4 - 11
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-3 DESK JO12-2 H. (Hugo) van Oosterwijck 120379 2 - 8
C 23-03-2019 09:00 DESK JO12-2 SV Reeshof JO12-3 121073 1 - 7
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO12-2 DESK JO12-2 Afgeschermd 121453 3 - 5
C 09-02-2019 09:00 DESK JO12-2 NEO'25 JO12-1 120857 2 - 1
V 02-02-2019 afgelast SARTO JO12-1 DESK JO12-2
V 26-01-2019 afgelast Riel JO12-2 DESK JO12-2
V 19-01-2019 afgelast DESK JO12-2 Den Dungen JO12-1
C 08-12-2018 11:00 Right\'Oh JO12-1 DESK JO12-2 A.W.P. (Remco) Kokx 47526 2 - 11
C 01-12-2018 09:00 DESK JO12-2 Be Ready Jo12-1G 47788 5 - 5
C 24-11-2018 09:00 DESK JO12-2 Irene'58 JO12-1 47992 2 - 5
C 17-11-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 DESK JO12-2 M. (Morris) Nuijten 48265 3 - 9
C 10-11-2018 09:00 DESK JO12-2 Bavel JO12-3 Afgeschermd 47266 9 - 8
C 03-11-2018 11:00 NEO'25 JO12-1 DESK JO12-2 M. (Mark) v.Caem 77363 2 - 2
C 27-10-2018 09:00 DESK JO12-2 PCP JO12-1 Afgeschermd 101940 4 - 3
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 DESK JO12-2 F.A.A (Femke) Hessels 47160 1 - 6
C 06-10-2018 09:00 DESK JO12-2 TSC JO12-2 Y. (Youri) Pols 48059 2 - 2
C 29-09-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 DESK JO12-2 J.C. (Jan) Verschuren 47961 4 - 4
C 22-09-2018 09:00 DESK JO12-2 Olympia'60 JO12-1 J. (Jessica) vanSchaik 48643 7 - 3
B 15-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G DESK JO12-2 R. (Ruben) Tausch 8943 4 - 11
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 DESK JO12-2 B. (Bram) Kroot 8773 12 - 0
B 01-09-2018 09:00 DESK JO12-2 RKDVC JO12-2 Afgeschermd 8070 2 - 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 10:00 DESK JO12-2 SVSSS JO12-1 121511 3-2
C 20-04-2019 09:30 Hilvaria JO12-2 NEO'25 JO12-1 120456 6-2
C 17-04-2019 19:00 SV Reeshof JO12-3 FC Tilburg JO12-2 120887 14-4
C 13-04-2019 10:00 SC 't Zand JO12-2 VOAB JO12-3 119771 5-2
C 13-04-2019 08:45 Sarto JO12-1 SVSSS JO12-1 120674 10-3
C 13-04-2019 09:00 FC Tilburg JO12-2 Jong Brabant JO12-4 121074 0-4
C 13-04-2019 09:00 DESK JO12-2 Were Di JO12-2 119761 1-7
C 13-04-2019 09:00 Hilvaria JO12-2 SV Reeshof JO12-3 121423 2-10
C 13-04-2019 11:45 NEO'25 JO12-1 Uno Animo JO12-2 120613 3-3
C 06-04-2019 08:30 SVSSS JO12-1 NEO'25 JO12-1 119846 2-1
C 06-04-2019 09:00 Uno Animo JO12-2 Hilvaria JO12-2 119848 3-2
C 06-04-2019 09:45 VOAB JO12-3 FC Tilburg JO12-2 119874 9-1
C 06-04-2019 09:00 Jong Brabant JO12-4 DESK JO12-2 120167 4-11
C 06-04-2019 10:30 SV Reeshof JO12-3 SC 't Zand JO12-2 120134 9-0
C 06-04-2019 12:00 Were Di JO12-2 Sarto JO12-1 120141 2-7
C 30-03-2019 10:30 NEO'25 JO12-1 SC 't Zand JO12-2 121115 0-4
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO12-3 DESK JO12-2 120379 2-8
C 30-03-2019 09:00 Uno Animo JO12-2 Jong Brabant JO12-4 120942 2-2
C 30-03-2019 08:30 SVSSS JO12-1 FC Tilburg JO12-2 120383 3-2
C 30-03-2019 10:00 Sarto JO12-1 Hilvaria JO12-2 119705 13-4
C 23-03-2019 11:15 SC 't Zand JO12-2 SVSSS JO12-1 121367 7-4
C 23-03-2019 09:00 Hilvaria JO12-2 Were Di JO12-2 120672 1-6
C 23-03-2019 10:15 Jong Brabant JO12-4 VOAB JO12-3 120409 1-5
C 23-03-2019 09:00 DESK JO12-2 SV Reeshof JO12-3 121073 1-7
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO12-1 Uno Animo JO12-2 120064 9-0
C 23-03-2019 09:30 FC Tilburg JO12-2 NEO'25 JO12-1 121485 1-4
C 16-03-2019 10:30 SV Reeshof JO12-3 Sarto JO12-1 121694 5-0
C 16-03-2019 10:15 FC Tilburg JO12-2 Hilvaria JO12-2 119735 5-14
C 16-03-2019 08:30 SVSSS JO12-1 Were Di JO12-2 119843 2-8
C 09-03-2019 13:00 Were Di JO12-2 VOAB JO12-3 121144 3-2
C 09-03-2019 10:00 SC 't Zand JO12-2 Uno Animo JO12-2 120242 3-8
C 23-02-2019 09:00 Uno Animo JO12-2 VOAB JO12-3 120022 11-1
C 23-02-2019 10:00 Sarto JO12-1 FC Tilburg JO12-2 120713 15-3
C 23-02-2019 10:15 Jong Brabant JO12-4 SV Reeshof JO12-3 120650 1-14
C 16-02-2019 08:30 SVSSS JO12-1 VOAB JO12-3 120547 7-0
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO12-2 DESK JO12-2 121453 3-5
C 16-02-2019 09:15 Hilvaria JO12-2 SC 't Zand JO12-2 120198 3-6
C 16-02-2019 08:45 NEO'25 JO12-1 Sarto JO12-1 119887 2-7
C 16-02-2019 13:00 Were Di JO12-2 Jong Brabant JO12-4 120024 16-1
C 09-02-2019 09:00 DESK JO12-2 NEO'25 JO12-1 120857 2-1
C 09-02-2019 10:15 Jong Brabant JO12-4 SVSSS JO12-1 119796 4-6
C 09-02-2019 10:00 SC 't Zand JO12-2 Were Di JO12-2 121294 5-5
C 09-02-2019 09:30 VOAB JO12-3 SV Reeshof JO12-3 120653 2-7
C 09-02-2019 09:30 FC Tilburg JO12-2 Uno Animo JO12-2 120488 9-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-12-2018 19:00 Olympia'60 JO12-1 TSC JO12-2 48750 1-1
C 15-12-2018 08:30 TSC JO12-2 Right'Oh JO12-1 47322 4-3
C 15-12-2018 10:00 NEO'25 JO12-1 Bavel JO12-3 77366 0-0
C 15-12-2018 10:00 Irene'58 JO12-1 SV Reeshof JO12-3 47196 10-3
C 08-12-2018 12:00 PCP JO12-1 Olympia'60 JO12-1 101946 2-2
C 08-12-2018 08:30 TSC JO12-2 SV Reeshof JO12-3 47308 0-0
C 08-12-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G Raamsdonk JO12-1 46888 6-5
C 08-12-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 Irene'58 JO12-1 48422 1-14
C 08-12-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 DESK JO12-2 47526 2-11
C 01-12-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 PCP JO12-1 101945 8-1
C 01-12-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 TSC JO12-2 47379 13-3
C 01-12-2018 08:45 Bavel JO12-3 Right'Oh JO12-1 48756 7-1
C 01-12-2018 09:00 Olympia'60 JO12-1 TSV Gudok JO12-6 47093 1-7
C 01-12-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 NEO'25 JO12-1 77360 2-3
C 01-12-2018 09:00 DESK JO12-2 Be Ready Jo12-1G 47788 5-5
C 24-11-2018 08:30 TSC JO12-2 TSV Gudok JO12-6 48286 1-6
C 24-11-2018 09:00 DESK JO12-2 Irene'58 JO12-1 47992 2-5
C 24-11-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Raamsdonk JO12-1 47407 0-7
C 24-11-2018 12:00 PCP JO12-1 Bavel JO12-3 101944 1-2
C 24-11-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G SV Reeshof JO12-3 48949 2-2
C 24-11-2018 11:15 NEO'25 JO12-1 Olympia'60 JO12-1 77365 0-1
C 17-11-2018 11:00 PCP JO12-1 Be Ready Jo12-1G 101943 4-1
C 17-11-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 NEO'25 JO12-1 77358 3-1
C 17-11-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 DESK JO12-2 48265 3-9
C 17-11-2018 12:45 Bavel JO12-3 Irene'58 JO12-1 46999 2-5
C 17-11-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 Right'Oh JO12-1 47692 6-3
C 10-11-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 Raamsdonk JO12-1 46942 8-2
C 10-11-2018 08:30 TSC JO12-2 PCP JO12-1 101942 4-4
C 10-11-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 SV Reeshof JO12-3 48315 2-9
C 10-11-2018 10:30 NEO'25 JO12-1 TSV Gudok JO12-6 77364 2-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO12-2 Bavel JO12-3 47266 9-8
C 10-11-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G Olympia'60 JO12-1 48930 8-2
C 03-11-2018 12:00 PCP JO12-1 Irene'58 JO12-1 101941 1-5
C 03-11-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G Right'Oh JO12-1 48782 9-2
C 03-11-2018 11:00 NEO'25 JO12-1 DESK JO12-2 77363 2-2
C 03-11-2018 09:00 Olympia'60 JO12-1 Bavel JO12-3 48770 2-4
C 03-11-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 SV Reeshof JO12-3 48421 1-6
C 03-11-2018 08:30 TSC JO12-2 Raamsdonk JO12-1 48682 2-8
C 27-10-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 Be Ready Jo12-1G 47879 12-2
C 27-10-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 Olympia'60 JO12-1 48829 5-4
C 27-10-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 TSV Gudok JO12-6 47932 12-2
C 27-10-2018 08:45 Bavel JO12-3 TSC JO12-2 47111 10-0
C 27-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 NEO'25 JO12-1 77356 2-6
C 27-10-2018 09:00 DESK JO12-2 PCP JO12-1 101940 4-3
C 24-10-2018 19:15 Be Ready Jo12-1G Bavel JO12-3 48724 9-4
C 22-10-2018 19:00 Olympia'60 JO12-1 Irene'58 JO12-1 47034 0-13
C 20-10-2018 09:45 TSV Gudok JO12-6 PCP JO12-1 101937 3-7
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 DESK JO12-2 47160 1-6
C 13-10-2018 10:30 SV Reeshof JO12-3 Raamsdonk JO12-1 47781 2-3
C 13-10-2018 10:30 Nivo Sparta JO12-4 NEO'25 JO12-1 96062 0-0
C 13-10-2018 12:00 PCP JO12-1 NEO'25 JO12-1 101939 6-1
C 06-10-2018 09:00 NEO'25 JO12-1 Be Ready Jo12-1G 77362 2-4
C 06-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Nivo Sparta JO12-4 96061 0-0
C 06-10-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 PCP JO12-1 101938 0-6
C 06-10-2018 09:30 Bavel JO12-3 TSV Gudok JO12-6 46911 11-0
C 06-10-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 Olympia'60 JO12-1 48324 8-3
C 06-10-2018 09:00 DESK JO12-2 TSC JO12-2 48059 2-2
C 29-09-2018 08:30 Irene'58 JO12-1 NEO'25 JO12-1 77357 13-0
C 29-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 SSC'55 JO12-1 48098 0-0
C 29-09-2018 08:55 TSC JO12-2 Be Ready Jo12-1G 47838 1-11
C 29-09-2018 08:45 SV Reeshof JO12-3 Bavel JO12-3 47870 6-2
C 29-09-2018 09:00 Olympia'60 JO12-1 Right'Oh JO12-1 47629 11-4
C 29-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-6 Nivo Sparta JO12-4 96060 0-0
C 29-09-2018 11:00 Raamsdonk JO12-1 DESK JO12-2 47961 4-4
C 22-09-2018 08:30 SSC'55 JO12-1 SV Reeshof JO12-3 48077 0-0
C 22-09-2018 10:30 Nivo Sparta JO12-4 SV Reeshof JO12-3 96059 0-0
C 22-09-2018 11:00 NEO'25 JO12-1 TSC JO12-2 77361 3-6
C 22-09-2018 11:00 Right'Oh JO12-1 Irene'58 JO12-1 48675 2-10
C 22-09-2018 09:00 DESK JO12-2 Olympia'60 JO12-1 48643 7-3
C 22-09-2018 08:45 Bavel JO12-3 Raamsdonk JO12-1 48942 0-5
C 22-09-2018 11:30 Be Ready Jo12-1G TSV Gudok JO12-6 47583 12-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G DESK JO12-2 8943 4-11
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO12-2 Uno Animo JO12-1 8505 1-8
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-1 DESK JO12-2 8773 12-0
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-2 FC Drunen JO12-1G 8624 18-0
B 01-09-2018 09:00 DESK JO12-2 RKDVC JO12-2 8070 2-8
B 01-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Uno Animo JO12-1 8285 0-35

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO12-3 7 7 0 0 21 66 10 56 0
2 Sarto JO12-1 7 6 0 1 18 61 19 42 0
3 Were Di JO12-2 7 5 1 1 16 47 19 28 0
4 DESK JO12-2 7 5 0 2 15 31 26 5 0
5 SC 't Zand JO12-2 7 4 1 2 13 30 31 -1 0
6 SVSSS JO12-1 8 4 0 4 12 29 35 -6 0
7 Uno Animo JO12-2 8 3 2 3 11 34 34 0 0
8 Hilvaria JO12-2 7 2 0 5 6 32 45 -13 0
9 VOAB JO12-3 8 2 0 6 6 23 43 -20 0
10 NEO'25 JO12-1 7 1 1 5 4 13 25 -12 0
11 Jong Brabant JO12-4 7 1 1 5 4 17 54 -37 0
12 FC Tilburg JO12-2 8 1 0 7 3 25 67 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO12-1 11 11 0 0 33 108 18 90 0
2 Raamsdonk JO12-1 11 8 1 2 25 65 29 36 0
3 Be Ready Jo12-1G 11 7 2 2 23 69 39 30 0
4 DESK JO12-2 11 6 4 1 22 61 38 23 0
5 Bavel JO12-3 10 5 0 5 15 50 38 12 0
6 PCP JO12-1 10 4 2 4 14 35 30 5 0
7 SV Reeshof JO12-3 9 4 1 4 13 38 36 2 0
8 NEO'25 JO12-1 10 3 1 6 10 20 39 -19 0
9 TSC JO12-2 10 2 3 5 9 24 61 -37 0
10 TSV Gudok JO12-6 11 3 0 8 9 27 75 -48 0
11 Olympia'60 JO12-1 11 2 2 7 8 30 59 -29 0
12 Right'Oh JO12-1 11 0 0 11 0 21 86 -65 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo JO12-1 3 3 0 0 9 55 1 54 0
2 RKDVC JO12-2 3 2 0 1 6 27 10 17 0
3 DESK JO12-2 3 1 0 2 3 13 24 -11 0
4 FC Drunen JO12-1G 3 0 0 3 0 4 64 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 4 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 8 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven