0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO11-1

Teamleden

Spelers
Ché Cleijn        
Thyn Delsasso        
Tygo van Gorp        
Timm de Jong        
Noud de Kock        
Ties van Laarhoven        
Stijn van de Pas        
Siem Rombouts        
Ruben Smit        
Kian van der Velden        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 ODC JO11-3 Audacia JO11-1
C 04-05-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 ZIGO JO11-3
C 04-05-2019 09:00 Willem II JO11-1 Taxandria JO11-2
C 04-05-2019 10:00 FC Tilburg JO11-2 DESK JO11-1
C 04-05-2019 10:00 VCB JO11-1 VOAB JO11-4
C 08-05-2019 18:30 Zwaluw VFC JO11-3 HHC'09 JO11-1
C 11-05-2019 11:15 Taxandria JO11-2 Zwaluw VFC JO11-3
C 11-05-2019 10:15 VOAB JO11-4 ODC JO11-3
C 11-05-2019 10:00 HHC'09 JO11-1 FC Tilburg JO11-2
C 11-05-2019 09:00 DESK JO11-1 Willem II JO11-1
C 11-05-2019 09:00 Audacia JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1
C 11-05-2019 08:30 ZIGO JO11-3 VCB JO11-1
C 18-05-2019 08:30 ODC JO11-3 ZIGO JO11-3
C 18-05-2019 09:00 Willem II JO11-1 Audacia JO11-1
C 18-05-2019 10:00 HHC'09 JO11-1 VOAB JO11-4
C 18-05-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-3 DESK JO11-1
C 18-05-2019 10:00 VCB JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1
C 18-05-2019 10:45 FC Tilburg JO11-2 Taxandria JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:15 DESK JO11-1 VCB JO11-1 D. (Dick) Delsasso 121993 4 - 2
C 06-04-2019 08:30 ODC JO11-3 DESK JO11-1 Afgeschermd 122083 2 - 6
C 30-03-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 DESK JO11-1 122737 2 - 3
C 23-03-2019 10:15 DESK JO11-1 ZIGO JO11-3 124898 2 - 0
C 23-02-2019 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-4 124277 8 - 3
C 16-02-2019 09:00 Audacia JO11-1 DESK JO11-1 Afgeschermd 125044 1 - 5
C 09-02-2019 10:15 DESK JO11-1 Taxandria JO11-2 G. (Giel) van Iersel 125669 7 - 1
V 02-02-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO11-1G DESK JO11-1
V 26-01-2019 afgelast GSBW JO11-1 DESK JO11-1
V 19-01-2019 afgelast DESK JO11-1 SARTO JO11-3
C 08-12-2018 10:00 Viola JO11-1 DESK JO11-1 Afgeschermd 52952 4 - 6
C 01-12-2018 10:15 DESK JO11-1 SC \'t Zand JO11-3G 96480 5 - 6
C 24-11-2018 08:45 Sarto JO11-2 DESK JO11-1 Afgeschermd 50028 12 - 0
C 17-11-2018 09:45 DESK JO11-1 GSBW JO11-1 S. (Sam) Haarbosch 52944 4 - 4
C 10-11-2018 09:00 Olympia'60 JO11-1 DESK JO11-1 M.M.J. (Marcel) vanGogh 52537 6 - 3
C 03-11-2018 08:30 TSV Gudok JO11-2 DESK JO11-1 F.A.A (Femke) Hessels 50185 2 - 10
C 27-10-2018 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-3 D. (Dick) Delsasso 50077 3 - 4
C 13-10-2018 10:15 DESK JO11-1 ZIGO JO11-2 D. (Dick) Delsasso 51111 2 - 4
C 06-10-2018 10:30 Were Di JO11-2 DESK JO11-1 52132 3 - 3
C 29-09-2018 10:15 DESK JO11-1 Uno Animo JO11-1 D. (Dick) Delsasso 52789 3 - 7
C 22-09-2018 08:30 Dongen JO11-2 DESK JO11-1 J. (Jens) vanDongen 51811 3 - 4
B 15-09-2018 08:30 WSC JO11-3G DESK JO11-1 Afgeschermd 10845 1 - 24
B 08-09-2018 09:00 Dongen JO11-2 DESK JO11-1 K. (Koen) Proosten 9738 6 - 3
B 01-09-2018 10:00 DESK JO11-1 Baronie JO11-1 Afgeschermd 9704 5 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-04-2019 18:30 Zwaluw VFC JO11-3 VCB JO11-1 123692 12-3
C 13-04-2019 11:15 Taxandria JO11-2 Nieuwkuijk JO11-1 124760 3-2
C 13-04-2019 09:00 Audacia JO11-1 ZIGO JO11-3 124413 3-2
C 13-04-2019 10:00 HHC'09 JO11-1 Willem II JO11-1 125899 2-9
C 13-04-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-3 ODC JO11-3 125423 12-3
C 13-04-2019 10:15 DESK JO11-1 VCB JO11-1 121993 4-2
C 13-04-2019 10:15 VOAB JO11-4 FC Tilburg JO11-2 121999 5-4
C 10-04-2019 18:30 Audacia JO11-1 HHC'09 JO11-1 125297 10-0
C 06-04-2019 08:30 ZIGO JO11-3 Taxandria JO11-2 124147 10-2
C 06-04-2019 08:30 ODC JO11-3 DESK JO11-1 122083 2-6
C 06-04-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 HHC'09 JO11-1 122155 4-0
C 06-04-2019 09:00 Willem II JO11-1 VOAB JO11-4 123592 7-2
C 06-04-2019 10:00 VCB JO11-1 Audacia JO11-1 122082 1-2
C 06-04-2019 10:45 FC Tilburg JO11-2 Zwaluw VFC JO11-3 125124 1-7
C 30-03-2019 10:15 VOAB JO11-4 Taxandria JO11-2 125866 2-3
C 30-03-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 DESK JO11-1 122737 2-3
C 30-03-2019 09:30 ZIGO JO11-3 FC Tilburg JO11-2 123508 7-3
C 30-03-2019 09:00 Willem II JO11-1 Zwaluw VFC JO11-3 125966 3-6
C 30-03-2019 09:30 VCB JO11-1 ODC JO11-3 121984 4-3
C 23-03-2019 10:00 HHC'09 JO11-1 VCB JO11-1 123318 1-9
C 23-03-2019 10:15 VOAB JO11-4 Audacia JO11-1 124698 2-3
C 23-03-2019 10:45 FC Tilburg JO11-2 Willem II JO11-1 122411 5-4
C 23-03-2019 10:15 DESK JO11-1 ZIGO JO11-3 124898 2-0
C 23-03-2019 11:15 Taxandria JO11-2 ODC JO11-3 125920 1-3
C 23-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 124319 8-4
C 09-03-2019 11:15 Taxandria JO11-2 Audacia JO11-1 123239 1-5
C 09-03-2019 10:00 HHC'09 JO11-1 ZIGO JO11-3 123793 1-4
C 09-03-2019 08:30 ODC JO11-3 Willem II JO11-1 124439 3-3
C 23-02-2019 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-4 124277 8-3
C 23-02-2019 10:45 FC Tilburg JO11-2 Nieuwkuijk JO11-1 125963 5-5
C 16-02-2019 08:30 ZIGO JO11-3 Zwaluw VFC JO11-3 122568 5-9
C 16-02-2019 08:30 ODC JO11-3 FC Tilburg JO11-2 122324 2-2
C 16-02-2019 09:00 Audacia JO11-1 DESK JO11-1 125044 1-5
C 16-02-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 VOAB JO11-4 124097 3-1
C 16-02-2019 11:15 Taxandria JO11-2 HHC'09 JO11-1 124248 8-0
C 16-02-2019 10:00 VCB JO11-1 Willem II JO11-1 122847 0-2
C 09-02-2019 09:00 Willem II JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 122669 8-3
C 09-02-2019 11:00 FC Tilburg JO11-2 VCB JO11-1 123453 2-3
C 09-02-2019 10:15 VOAB JO11-4 ZIGO JO11-3 124674 4-2
C 09-02-2019 10:15 DESK JO11-1 Taxandria JO11-2 125669 7-1
C 09-02-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-3 Audacia JO11-1 124965 3-4
C 09-02-2019 10:00 HHC'09 JO11-1 ODC JO11-3 123900 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:45 TSV Gudok JO11-2 GSBW JO11-1 52589 3-1
C 08-12-2018 08:45 Sarto JO11-2 ZIGO JO11-2 50208 2-2
C 08-12-2018 10:30 Dongen JO11-2 VOAB JO11-3 52499 7-2
C 08-12-2018 08:45 SC 't Zand JO11-3G Uno Animo JO11-1 96481 2-3
C 08-12-2018 10:00 Viola JO11-1 DESK JO11-1 52952 4-6
C 08-12-2018 09:00 Olympia'60 JO11-1 GSBW JO11-1 51086 0-0
C 08-12-2018 08:30 TSV Gudok JO11-2 Were Di JO11-2 49013 2-11
C 03-12-2018 18:45 GSBW JO11-1 Sarto JO11-2 50565 4-4
C 01-12-2018 08:30 ZIGO JO11-2 Dongen JO11-2 49752 3-2
C 01-12-2018 09:00 Uno Animo JO11-1 Olympia'60 JO11-1 49498 4-3
C 01-12-2018 10:15 DESK JO11-1 SC 't Zand JO11-3G 96480 5-6
C 01-12-2018 10:15 VOAB JO11-3 TSV Gudok JO11-2 50478 4-0
C 01-12-2018 10:15 Were Di JO11-2 Viola JO11-1 49217 8-3
C 24-11-2018 08:45 Sarto JO11-2 DESK JO11-1 50028 12-0
C 24-11-2018 10:30 Dongen JO11-2 Uno Animo JO11-1 49312 5-1
C 24-11-2018 09:00 Olympia'60 JO11-1 ZIGO JO11-2 51042 5-6
C 24-11-2018 09:30 GSBW JO11-1 Were Di JO11-2 52435 0-3
C 24-11-2018 10:00 Viola JO11-1 TSV Gudok JO11-2 49959 5-4
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-3G VOAB JO11-3 96479 5-2
C 17-11-2018 08:30 ZIGO JO11-2 SC 't Zand JO11-3G 96478 3-3
C 17-11-2018 09:00 Dongen JO11-2 Sarto JO11-2 49064 1-6
C 17-11-2018 09:00 Uno Animo JO11-1 Were Di JO11-2 51145 5-5
C 17-11-2018 08:30 TSV Gudok JO11-2 Olympia'60 JO11-1 49443 1-13
C 17-11-2018 09:45 DESK JO11-1 GSBW JO11-1 52944 4-4
C 17-11-2018 10:15 VOAB JO11-3 Viola JO11-1 49741 5-3
C 10-11-2018 09:00 Olympia'60 JO11-1 DESK JO11-1 52537 6-3
C 10-11-2018 09:30 GSBW JO11-1 Uno Animo JO11-1 50678 2-8
C 10-11-2018 10:00 Sarto JO11-2 VOAB JO11-3 49861 6-1
C 10-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-3G TSV Gudok JO11-2 96477 9-1
C 10-11-2018 10:00 Viola JO11-1 Dongen JO11-2 49709 2-7
C 10-11-2018 11:45 Were Di JO11-2 ZIGO JO11-2 49184 2-6
C 03-11-2018 10:00 Viola JO11-1 ZIGO JO11-2 51326 1-10
C 03-11-2018 10:15 VOAB JO11-3 Uno Animo JO11-1 50078 2-3
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-3G GSBW JO11-1 96476 2-5
C 03-11-2018 09:00 Dongen JO11-2 Were Di JO11-2 52607 4-2
C 03-11-2018 08:30 TSV Gudok JO11-2 DESK JO11-1 50185 2-10
C 03-11-2018 08:45 Sarto JO11-2 Olympia'60 JO11-1 51878 9-1
C 27-10-2018 08:30 ZIGO JO11-2 TSV Gudok JO11-2 49901 11-2
C 27-10-2018 09:00 Uno Animo JO11-1 Viola JO11-1 51095 14-3
C 27-10-2018 09:00 Olympia'60 JO11-1 SC 't Zand JO11-3G 96475 9-0
C 27-10-2018 09:30 GSBW JO11-1 Dongen JO11-2 50163 2-4
C 27-10-2018 10:15 DESK JO11-1 VOAB JO11-3 50077 3-4
C 27-10-2018 10:15 Were Di JO11-2 Sarto JO11-2 50436 6-4
C 13-10-2018 08:45 Sarto JO11-2 Uno Animo JO11-1 51784 9-4
C 13-10-2018 10:00 Dongen JO11-2 WSC JO11-3G 50277 0-0
C 13-10-2018 10:15 DESK JO11-1 ZIGO JO11-2 51111 2-4
C 13-10-2018 10:15 VOAB JO11-3 Were Di JO11-2 49352 2-11
C 13-10-2018 10:30 Viola JO11-1 Olympia'60 JO11-1 51100 3-6
C 06-10-2018 09:30 GSBW JO11-1 Viola JO11-1 49412 6-4
C 06-10-2018 10:30 Olympia'60 JO11-1 Dongen JO11-2 51005 5-1
C 06-10-2018 09:00 Uno Animo JO11-1 TSV Gudok JO11-2 49307 7-1
C 06-10-2018 08:30 ZIGO JO11-2 VOAB JO11-3 49525 2-2
C 06-10-2018 09:30 WSC JO11-3G Sarto JO11-2 49065 0-0
C 06-10-2018 10:30 Were Di JO11-2 DESK JO11-1 52132 3-3
C 06-10-2018 10:00 SC 't Zand JO11-3G Sarto JO11-2 96473 1-7
C 04-10-2018 18:00 Dongen JO11-2 SC 't Zand JO11-3G 96474 3-4
C 29-09-2018 08:30 ZIGO JO11-2 GSBW JO11-1 51845 6-3
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO11-2 Dongen JO11-2 49336 4-11
C 29-09-2018 10:15 DESK JO11-1 Uno Animo JO11-1 52789 3-7
C 29-09-2018 10:15 VOAB JO11-3 Olympia'60 JO11-1 51420 3-10
C 29-09-2018 10:30 Viola JO11-1 Sarto JO11-2 50719 3-15
C 29-09-2018 11:15 Were Di JO11-2 WSC JO11-3G 52147 0-0
C 29-09-2018 11:00 Were Di JO11-2 SC 't Zand JO11-3G 96472 10-1
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO11-1 ZIGO JO11-2 51971 4-11
C 22-09-2018 09:00 Olympia'60 JO11-1 Were Di JO11-2 51660 4-3
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO11-1 VOAB JO11-3 49346 2-1
C 22-09-2018 08:30 WSC JO11-3G Viola JO11-1 52838 0-0
C 22-09-2018 08:30 Dongen JO11-2 DESK JO11-1 51811 3-4
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-3G Viola JO11-1 96471 4-4
C 22-09-2018 08:45 Sarto JO11-2 TSV Gudok JO11-2 49394 9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 WSC JO11-3G DESK JO11-1 10845 1-24
B 15-09-2018 11:30 Baronie JO11-1 Dongen JO11-2 10951 6-4
B 08-09-2018 10:30 Baronie JO11-1 WSC JO11-3G 9853 22-3
B 08-09-2018 09:00 Dongen JO11-2 DESK JO11-1 9738 6-3
B 01-09-2018 08:35 WSC JO11-3G Dongen JO11-2 10321 0-26
B 01-09-2018 10:00 DESK JO11-1 Baronie JO11-1 9704 5-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO11-1 7 7 0 0 21 35 11 24 0
2 Zwaluw VFC JO11-3 7 6 0 1 18 57 23 34 0
3 Audacia JO11-1 7 6 0 1 18 28 14 14 0
4 Willem II JO11-1 7 4 1 2 13 36 21 15 0
5 ZIGO JO11-3 7 3 0 4 9 30 24 6 0
6 VCB JO11-1 7 3 0 4 9 22 26 -4 0
7 Taxandria JO11-2 7 3 0 4 9 19 29 -10 0
8 ODC JO11-3 7 2 2 3 8 20 29 -9 0
9 Nieuwkuijk JO11-1 7 2 1 4 7 23 28 -5 0
10 VOAB JO11-4 7 2 0 5 6 19 30 -11 0
11 FC Tilburg JO11-2 7 1 2 4 5 22 33 -11 0
12 HHC'09 JO11-1 7 0 0 7 0 5 48 -43 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO11-2 11 8 3 0 27 64 28 36 0
2 Sarto JO11-2 11 8 2 1 26 83 24 59 0
3 Uno Animo JO11-1 11 7 1 3 22 60 46 14 0
4 Olympia'60 JO11-1 10 7 0 3 21 62 33 29 0
5 Were Di JO11-2 11 6 2 3 20 64 34 30 0
6 Dongen JO11-2 11 6 0 5 18 48 35 13 0
7 SC 't Zand JO11-3 11 4 2 5 14 37 52 -15 0
8 GSBW JO11-1 10 3 2 5 11 29 39 -10 0
9 DESK JO11-1 11 3 2 6 11 43 55 -12 0
10 VOAB JO11-3 11 3 1 7 10 28 52 -24 0
11 Viola JO11-1 11 1 1 9 4 35 85 -50 0
12 TSV Gudok JO11-2 11 1 0 10 3 21 91 -70 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO11-1 3 2 1 0 7 33 12 21 0
2 Dongen JO11-2 3 2 0 1 6 36 9 27 0
3 DESK JO11-1 3 1 1 1 4 32 12 20 0
4 WSC JO11-3G 3 0 0 3 0 4 72 -68 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1914006565392249
01-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1893860367406869
17-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1878931098899796
03-11-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1847772212015685
13-10-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1835416529917920
06-10-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1827530867373153
29-09-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1810750585717848
15-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven