0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO11-2

Teamleden

Spelers
Tim van Efferen        
Robin de Fijter        
Alpay Firat        
Mees Hamers        
Jules Hartman        
Isolde van der Linden        
Tim Muskens        
Yves Silvertand        
Koen de Swart        
Sam van Van Boxtel        
Tom Versluis        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:00 Waspik JO11-2 NEO'25 JO11-1 123903 3-6
C 25-05-2019 10:30 Dongen JO11-4 DESK JO11-2 124342 3-6
C 25-05-2019 10:00 RWB JO11-2 Sarto JO11-6 125964 11-4
C 25-05-2019 09:45 Rijen JO11-6 Madese Boys JO11-3 124340 1-4
C 25-05-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 Right'Oh JO11-1 124873 7-3
C 18-05-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 ONI JO11-1 125107 5-5
C 18-05-2019 10:15 DESK JO11-2 SV Capelle JO11-2 125800 10-2
C 18-05-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Waspik JO11-2 125177 3-6
C 18-05-2019 09:00 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-2 124876 7-1
C 18-05-2019 11:30 Sarto JO11-6 Dongen JO11-4 122255 10-8
C 15-05-2019 19:00 Right'Oh JO11-1 RWB JO11-2 122232 0-11
C 15-05-2019 19:00 NEO'25 JO11-1 ONI JO11-1 124262 3-3
C 11-05-2019 09:00 ONI JO11-1 Right'Oh JO11-1 122037 3-0
C 11-05-2019 09:45 Rijen JO11-6 DESK JO11-2 125265 3-3
C 11-05-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 Sarto JO11-6 124856 8-2
C 11-05-2019 10:00 RWB JO11-2 Madese Boys JO11-3 125913 4-5
C 11-05-2019 11:00 Waspik JO11-2 Dongen JO11-4 125673 6-1
C 04-05-2019 11:30 Sarto JO11-6 Rijen JO11-6 123221 3-6
C 04-05-2019 10:00 Dongen JO11-4 SV Capelle JO11-2 125004 9-2
C 20-04-2019 11:15 DESK JO11-2 Waspik JO11-2 125454 6-2
C 17-04-2019 18:30 ONI JO11-1 Rijen JO11-6 123544 5-2
C 13-04-2019 09:00 ONI JO11-1 Sarto JO11-6 122429 17-1
C 13-04-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 DESK JO11-2 125031 2-1
C 13-04-2019 09:45 Rijen JO11-6 NEO'25 JO11-1 122186 2-2
C 13-04-2019 11:00 Waspik JO11-2 SV Capelle JO11-2 124058 12-1
C 13-04-2019 10:00 RWB JO11-2 Dongen JO11-4 122068 4-2
C 06-04-2019 11:30 Sarto JO11-6 Waspik JO11-2 124324 2-4
C 06-04-2019 11:15 NEO'25 JO11-1 Madese Boys JO11-3 125162 6-2
C 06-04-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Rijen JO11-6 121976 7-0
C 06-04-2019 10:15 DESK JO11-2 ONI JO11-1 122615 1-8
C 06-04-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 RWB JO11-2 124268 0-11
C 30-03-2019 09:45 Rijen JO11-6 RWB JO11-2 122977 0-1
C 30-03-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Madese Boys JO11-3 124551 4-7
C 30-03-2019 10:45 SV Capelle JO11-2 NEO'25 JO11-1 121829 0-6
C 23-03-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Dongen JO11-4 125291 10-2
C 23-03-2019 10:00 RWB JO11-2 DESK JO11-2 122674 5-0
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO11-1 Right'Oh JO11-1 121914 4-1
C 23-03-2019 09:45 Rijen JO11-6 Waspik JO11-2 123624 3-4
C 16-03-2019 09:00 Dongen JO11-4 ONI JO11-1 125837 3-3
C 16-03-2019 10:00 Sarto JO11-6 DESK JO11-2 125762 6-11
C 09-03-2019 10:15 DESK JO11-2 Right'Oh JO11-1 123778 3-4
C 09-03-2019 10:00 RWB JO11-2 Waspik JO11-2 122110 7-0
C 09-03-2019 09:15 NEO'25 JO11-1 Dongen JO11-4 122481 3-1
C 09-03-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Sarto JO11-6 122062 7-3
C 23-02-2019 10:30 ONI JO11-1 SV Capelle JO11-2 123677 10-3
C 23-02-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 Sarto JO11-6 123235 9-5
C 16-02-2019 10:00 DESK JO11-2 NEO'25 JO11-1 123559 2-13
C 16-02-2019 09:30 SV Capelle JO11-2 Madese Boys JO11-3 123476 3-7
C 16-02-2019 09:00 Dongen JO11-4 Rijen JO11-6 122506 2-4
C 16-02-2019 11:00 Waspik JO11-2 ONI JO11-1 125589 5-5
C 16-02-2019 08:45 Sarto JO11-6 Right'Oh JO11-1 124688 3-6
C 09-02-2019 11:00 Right'Oh JO11-1 Dongen JO11-4 125355 7-3
C 09-02-2019 09:45 Rijen JO11-6 SV Capelle JO11-2 122694 7-5
C 09-02-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Waspik JO11-2 123485 1-1
C 09-02-2019 09:00 ONI JO11-1 RWB JO11-2 124047 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 HHC'09 JO11-1G 101019 1-5
C 15-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 SSC'55 JO11-2 95611 2-7
C 15-12-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 Berkdijk JO11-1G 49129 0-0
C 12-12-2018 18:30 RWB JO11-3 SSC'55 JO11-2 51383 1-8
C 08-12-2018 09:45 RWB JO11-3 Haarsteeg JO11-2 50529 2-6
C 08-12-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 DESK JO11-2 50761 6-6
C 08-12-2018 09:00 RKDVC JO11-3 WSC JO11-4 49911 3-2
C 08-12-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G SV Capelle JO11-2 101029 7-1
C 08-12-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-6 95614 6-2
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 RWB JO11-3 95613 6-10
C 01-12-2018 09:00 DESK JO11-2 FC Engelen JO11-3 52409 6-1
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 HHC'09 JO11-1G 101028 1-7
C 01-12-2018 08:30 WSC JO11-4 SSC'55 JO11-2 52542 1-5
C 01-12-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G SC Elshout JO11-1 51085 2-3
C 01-12-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 RKDVC JO11-3 52140 2-1
C 28-11-2018 18:30 SSC'55 JO11-2 Haarsteeg JO11-2 52489 4-3
C 24-11-2018 08:30 RWB JO11-3 DESK JO11-2 52869 3-22
C 24-11-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-6 95612 4-3
C 24-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G 101027 0-2
C 24-11-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G SV Capelle JO11-2 50226 4-3
C 24-11-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 WSC JO11-4 52388 1-2
C 17-11-2018 08:30 RWB JO11-3 SC Elshout JO11-1 51793 1-6
C 17-11-2018 10:15 DESK JO11-2 SV Capelle JO11-2 52173 6-4
C 17-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 RKDVC JO11-3 52473 6-4
C 17-11-2018 09:30 WSC JO11-4 Berkdijk JO11-1G 50038 3-5
C 17-11-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G FC Engelen JO11-3 101026 12-2
C 10-11-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 WSC JO11-4 52424 4-6
C 10-11-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 HHC'09 JO11-1G 101025 2-11
C 10-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 RWB JO11-3 52226 4-0
C 10-11-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G DESK JO11-2 52922 6-6
C 10-11-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-6 95610 5-2
C 10-11-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 Haarsteeg JO11-2 52515 4-5
C 03-11-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 FC Engelen JO11-3 49187 4-0
C 03-11-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G WSC JO11-4 101024 3-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-6 95609 5-2
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 DESK JO11-2 49139 5-6
C 03-11-2018 08:30 RWB JO11-3 SV Capelle JO11-2 52985 3-5
C 03-11-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 Berkdijk JO11-1G 49406 4-9
C 27-10-2018 08:30 WSC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 50036 6-4
C 27-10-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 SC Elshout JO11-1 52635 5-3
C 27-10-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G RWB JO11-3 52816 10-6
C 27-10-2018 09:00 DESK JO11-2 RKDVC JO11-3 50274 4-3
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 HHC'09 JO11-1G 101023 2-6
C 27-10-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 SSC'55 JO11-2 52928 12-1
C 24-10-2018 18:30 HHC'09 JO11-1G Berkdijk JO11-1G 101022 5-4
C 13-10-2018 08:30 ZIGO JO11-6 Berkdijk JO11-1G 51953 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 SV Capelle JO11-2 50107 3-5
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO11-3 FC Engelen JO11-3 50188 9-2
C 13-10-2018 09:30 WSC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-7 52268 0-0
C 13-10-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 DESK JO11-2 52715 2-8
C 13-10-2018 09:45 WSC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-6 95607 3-1
C 06-10-2018 10:15 DESK JO11-2 ZIGO JO11-6 50209 0-0
C 06-10-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 SC Elshout JO11-1 52365 0-8
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 Haarsteeg JO11-2 95606 5-4
C 06-10-2018 10:15 DESK JO11-2 HHC'09 JO11-1G 101021 1-3
C 06-10-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 RWB JO11-3 49562 5-7
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-7 Haarsteeg JO11-2 50787 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 WSC JO11-4 52081 7-4
C 06-10-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G RKDVC JO11-3 52327 5-4
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO11-3 SC Elshout JO11-1 52462 1-2
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-7 Berkdijk JO11-1G 52483 0-0
C 29-09-2018 08:30 ZIGO JO11-6 RWB JO11-3 52224 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO11-2 FC Engelen JO11-3 52827 5-9
C 29-09-2018 08:30 WSC JO11-4 DESK JO11-2 51952 5-13
C 29-09-2018 09:30 SV Capelle JO11-2 SSC'55 JO11-2 51266 12-4
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO11-1G RWB JO11-3 101020 6-4
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO11-6 Berkdijk JO11-1G 95605 4-8
C 22-09-2018 08:30 FC Engelen JO11-3 SV Capelle JO11-2 49216 5-7
C 22-09-2018 08:45 RWB JO11-3 WSC JO11-4 49588 2-6
C 22-09-2018 09:00 DESK JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 50374 0-0
C 22-09-2018 09:30 Berkdijk JO11-1G Haarsteeg JO11-2 51364 8-12
C 22-09-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 ZIGO JO11-6 51318 0-0
C 22-09-2018 08:30 SSC'55 JO11-2 RKDVC JO11-3 50917 2-10
C 22-09-2018 09:00 DESK JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-6 95604 16-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:00 DESK JO11-2 SVG JO11-1 103019 0-13
B 15-09-2018 09:00 DESK JO11-2 Hilvaria JO11-3 11208 12-2
B 08-09-2018 10:15 VOAB JO11-5 DESK JO11-2 9974 1-11
B 01-09-2018 09:00 Hilvaria JO11-3 VOAB JO11-5 10054 5-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO11-1 10 8 2 0 26 59 20 39 0
2 Madese Boys JO11-3 10 7 2 1 23 50 30 20 0
3 ONI JO11-1 10 6 4 0 22 63 25 38 0
4 RWB JO11-2 10 7 0 3 21 57 22 35 0
5 Waspik JO11-2 10 5 2 3 17 43 35 8 0
6 DESK JO11-2 10 4 1 5 13 43 48 -5 0
7 Right'Oh JO11-1 10 4 0 6 12 35 47 -12 0
8 Rijen JO11-6 10 3 2 5 11 28 36 -8 0
9 SV Capelle JO11-2 10 2 0 8 6 31 77 -46 0
10 Dongen JO11-4 10 1 1 8 4 34 55 -21 0
11 Sarto JO11-6 10 1 0 9 3 39 87 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO11-1 11 11 0 0 33 67 18 49 0
2 DESK JO11-2 11 8 2 1 26 94 39 55 0
3 SV Capelle JO11-2 11 8 0 3 24 56 42 14 0
4 Berkdijk JO11-1G 10 6 1 3 19 61 50 11 0
5 SC Elshout JO11-1 11 6 0 5 18 40 31 9 0
6 RKDVC JO11-3 11 5 0 6 15 44 29 15 0
7 WSC JO11-4 11 5 0 6 15 38 48 -10 0
8 SSC'55 JO11-2 11 4 1 6 13 43 75 -32 0
9 Haarsteeg JO11-2 11 4 0 7 12 54 60 -6 0
10 FC Engelen JO11-3 10 3 0 7 9 44 60 -16 0
11 RWB JO11-3 11 2 0 9 6 39 84 -45 0
12 OJC ROSMALEN JO11-6 11 1 0 10 3 30 74 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVG JO11-1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
2 DESK JO11-2 1 0 0 1 0 0 13 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven