0265 Onder 11 competitie (najaar)

Pupillen - DESK JO11-3

Teamleden

Spelers
Huseyin Akin        
Len van den Bosch        
Thijmen Brouwers        
Matthijs van Doveren        
Koen Engelbert        
Eray Ernazci        
Vince van Gorkom        
Fabian van Heumen        
Bram de Jong        
Lars de Jong        
Mika Nouwens        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 19-01-2019 09:00 DESK JO11-3 SARTO JO11-7
V 26-01-2019 10:00 Gilze JO11-3 DESK JO11-3
V 02-02-2019 10:15 DESK JO11-3 Riel JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Sarto JO11-7 Riel JO11-2 50439 6-5
C 15-12-2018 12:00 TSC JO11-3 ZIGO JO11-6 49034 18-0
C 08-12-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 Rijen JO11-7 49304 9-6
C 08-12-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 SVG JO11-2 78963 3-2
C 08-12-2018 09:30 Riel JO11-2 TSC JO11-3 50022 1-19
C 08-12-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G Sarto JO11-7 52683 4-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO11-3 TSV Gudok JO11-4 52973 6-2
C 08-12-2018 10:15 VOAB JO11-5 ZIGO JO11-6 50735 0-4
C 01-12-2018 08:30 ZIGO JO11-6 SC 't Zand JO11-6G 51765 2-3
C 01-12-2018 09:45 Rijen JO11-7 VOAB JO11-5 50118 0-6
C 01-12-2018 08:30 TSC JO11-3 FC Tilburg JO11-3 50961 9-2
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO11-4 OVC'26 JO11-3 49238 4-12
C 01-12-2018 10:00 SVG JO11-2 DESK JO11-3 78962 11-4
C 24-11-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 TSV Gudok JO11-4 50618 19-1
C 24-11-2018 08:30 OVC'26 JO11-3 TSC JO11-3 50184 4-7
C 24-11-2018 09:30 Riel JO11-2 Rijen JO11-7 51647 3-2
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G VOAB JO11-5 49801 5-5
C 24-11-2018 10:00 SVG JO11-2 ZIGO JO11-6 78961 3-0
C 24-11-2018 10:15 DESK JO11-3 Sarto JO11-7 50677 4-1
C 17-11-2018 09:45 Rijen JO11-7 SC 't Zand JO11-6G 49138 3-2
C 17-11-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 DESK JO11-3 51275 13-3
C 17-11-2018 09:45 TSV Gudok JO11-4 Riel JO11-2 52732 0-2
C 17-11-2018 09:45 VOAB JO11-5 FC Tilburg JO11-3 50070 4-7
C 17-11-2018 10:00 Sarto JO11-7 SVG JO11-2 78960 2-12
C 10-11-2018 08:30 ZIGO JO11-6 TSV Gudok JO11-4 49334 7-0
C 10-11-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 Sarto JO11-7 49399 16-4
C 10-11-2018 09:30 Riel JO11-2 VOAB JO11-5 52692 4-5
C 10-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G OVC'26 JO11-3 50637 2-8
C 10-11-2018 10:00 SVG JO11-2 TSC JO11-3 78959 0-10
C 10-11-2018 10:15 DESK JO11-3 Rijen JO11-7 49368 7-2
C 03-11-2018 09:45 VOAB JO11-5 Sarto JO11-7 49491 9-2
C 03-11-2018 09:30 Riel JO11-2 SVG JO11-2 78958 1-13
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G TSV Gudok JO11-4 52783 9-2
C 03-11-2018 11:00 DESK JO11-3 FC Tilburg JO11-3 49434 2-15
C 03-11-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 ZIGO JO11-6 49377 5-1
C 03-11-2018 08:30 Rijen JO11-7 TSC JO11-3 52842 0-13
C 27-10-2018 08:30 TSC JO11-3 SC 't Zand JO11-6G 49293 24-1
C 27-10-2018 08:30 ZIGO JO11-6 DESK JO11-3 52397 8-3
C 27-10-2018 10:00 Sarto JO11-7 Rijen JO11-7 50591 3-3
C 27-10-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 Riel JO11-2 49867 8-2
C 27-10-2018 09:45 TSV Gudok JO11-4 VOAB JO11-5 49903 6-2
C 27-10-2018 10:00 SVG JO11-2 OVC'26 JO11-3 78957 7-4
C 13-10-2018 08:30 Rijen JO11-7 ZIGO JO11-6 49343 0-2
C 13-10-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 Riel JO11-2 51370 9-5
C 13-10-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G FC Tilburg JO11-3 50832 2-8
C 13-10-2018 10:00 DESK JO11-3 TSC JO11-3 51924 1-18
C 13-10-2018 09:45 VOAB JO11-5 SVG JO11-2 78956 5-5
C 13-10-2018 11:30 Sarto JO11-7 TSV Gudok JO11-4 52178 7-4
C 06-10-2018 08:45 TSC JO11-3 VOAB JO11-5 51030 19-0
C 06-10-2018 08:30 ZIGO JO11-6 Sarto JO11-7 51901 4-2
C 06-10-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 OVC'26 JO11-3 51508 9-4
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO11-4 Rijen JO11-7 50257 2-7
C 06-10-2018 10:00 Riel JO11-2 DESK JO11-3 50914 5-8
C 06-10-2018 10:00 SVG JO11-2 SC 't Zand JO11-6G 78955 7-1
C 29-09-2018 08:30 ZIGO JO11-6 Riel JO11-2 50805 6-0
C 29-09-2018 08:30 Rijen JO11-7 FC Tilburg JO11-3 51265 0-11
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO11-7 TSC JO11-3 51653 0-22
C 29-09-2018 09:30 TSV Gudok JO11-4 SVG JO11-2 78954 3-21
C 29-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G DESK JO11-3 50378 7-3
C 29-09-2018 09:45 VOAB JO11-5 OVC'26 JO11-3 51505 7-7
C 22-09-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 ZIGO JO11-6 52800 9-0
C 22-09-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 Sarto JO11-7 50698 11-2
C 22-09-2018 10:00 Riel JO11-2 SC 't Zand JO11-6G 51764 3-7
C 22-09-2018 10:00 DESK JO11-3 VOAB JO11-5 52540 1-7
C 22-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO11-1G Rijen JO11-7 52072 0-0
C 22-09-2018 10:00 SVG JO11-2 Rijen JO11-7 78953 9-2
C 22-09-2018 08:30 TSC JO11-3 TSV Gudok JO11-4 50069 21-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 NOAD'32 JO11-2 FC Engelen JO11-4 10316 11-1
B 15-09-2018 10:00 DESK JO11-3 SC Elshout JO11-1 9612 1-4
B 08-09-2018 10:00 DESK JO11-3 NOAD'32 JO11-2 10646 0-7
B 08-09-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 FC Engelen JO11-4 9559 3-6
B 01-09-2018 08:30 FC Engelen JO11-4 DESK JO11-3 10767 4-7
B 01-09-2018 08:30 NOAD'32 JO11-2 SC Elshout JO11-1 9419 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-3 11 11 0 0 33 180 9 171 0
2 FC Tilburg JO11-3 11 10 0 1 30 107 30 77 0
3 SVG JO11-2 11 8 1 2 25 90 35 55 0
4 OVC'26 JO11-3 11 7 1 3 22 86 53 33 0
5 ZIGO JO11-6 11 6 0 5 18 34 43 -9 0
6 SC 't Zand JO11-6 11 5 1 5 16 43 65 -22 0
7 VOAB JO11-5 11 4 3 4 15 50 60 -10 0
8 DESK JO11-3 11 4 0 7 12 42 89 -47 0
9 Rijen JO11-7 11 2 1 8 7 25 67 -42 0
10 Sarto JO11-7 11 2 1 8 7 29 94 -65 0
11 Riel JO11-2 11 2 0 9 6 31 83 -52 0
12 TSV Gudok JO11-4 11 1 0 10 3 24 113 -89 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 JO11-2 3 2 0 1 6 18 2 16 0
2 SC Elshout JO11-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 DESK JO11-3 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
4 FC Engelen JO11-4 3 1 0 2 3 11 21 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven