Afdrukken
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO11-3

Teamleden

Spelers
Huseyin Akin        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 12-06-2019 19:00 Hilvaria JO11-2 Berkdijk JO11-1G 121846 4-5
C 28-05-2019 19:00 SVSOS JO11-1G Berkdijk JO11-1G 122385 1-0
C 25-05-2019 10:15 DESK JO11-3 Were Di JO11-4 123228 4-9
C 25-05-2019 09:00 Dongen JO11-5 SVSOS JO11-1G 123480 5-7
C 25-05-2019 09:00 Jong Brabant JO11-4 Hilvaria JO11-2 125841 2-2
C 25-05-2019 09:30 Berkdijk JO11-1G VOAB JO11-5 125313 3-1
C 25-05-2019 09:30 WSC JO11-3 ZIGO JO11-4 125900 3-6
C 25-05-2019 10:00 Sarto JO11-4 OVC'26 JO11-2 124574 5-4
C 22-05-2019 18:30 Were Di JO11-4 Berkdijk JO11-1G 123478 2-6
C 18-05-2019 08:30 ZIGO JO11-4 Sarto JO11-4 123637 3-9
C 18-05-2019 09:00 OVC'26 JO11-2 WSC JO11-3 124289 7-1
C 18-05-2019 09:30 Hilvaria JO11-2 Dongen JO11-5 123675 14-1
C 18-05-2019 10:15 VOAB JO11-5 DESK JO11-3 124476 11-0
C 18-05-2019 11:30 Were Di JO11-4 Jong Brabant JO11-4 124184 6-3
C 11-05-2019 09:00 Dongen JO11-5 Were Di JO11-4 125656 1-3
C 11-05-2019 09:00 OVC'26 JO11-2 VOAB JO11-5 123338 9-4
C 11-05-2019 09:30 Berkdijk JO11-1G Jong Brabant JO11-4 125538 3-5
C 11-05-2019 09:30 WSC JO11-3 Hilvaria JO11-2 125639 3-4
C 11-05-2019 11:30 Sarto JO11-4 SVSOS JO11-1G 124217 5-2
C 11-05-2019 10:15 DESK JO11-3 ZIGO JO11-4 124805 3-7
C 04-05-2019 09:30 ZIGO JO11-4 OVC'26 JO11-2 123947 7-6
C 04-05-2019 09:00 Jong Brabant JO11-4 Dongen JO11-5 122533 3-0
C 04-05-2019 09:45 VOAB JO11-5 Sarto JO11-4 125588 6-3
C 04-05-2019 11:00 SVSOS JO11-1G DESK JO11-3 122834 12-0
C 04-05-2019 11:30 Were Di JO11-4 WSC JO11-3 124385 9-3
C 13-04-2019 08:30 ZIGO JO11-4 Hilvaria JO11-2 123932 3-6
C 13-04-2019 09:00 OVC'26 JO11-2 SVSOS JO11-1G 124259 0-4
C 13-04-2019 09:30 Berkdijk JO11-1G Dongen JO11-5 124650 9-4
C 13-04-2019 09:30 WSC JO11-3 VOAB JO11-5 124646 5-5
C 13-04-2019 11:30 Sarto JO11-4 Were Di JO11-4 122956 5-5
C 13-04-2019 10:15 DESK JO11-3 Jong Brabant JO11-4 124849 4-5
C 06-04-2019 11:00 SVSOS JO11-1G WSC JO11-3 122471 1-3
C 06-04-2019 10:15 VOAB JO11-5 ZIGO JO11-4 125306 3-4
C 06-04-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 OVC'26 JO11-2 125343 5-1
C 06-04-2019 09:00 Hilvaria JO11-2 Sarto JO11-4 125446 11-10
C 06-04-2019 09:00 Dongen JO11-5 DESK JO11-3 122628 11-1
C 03-04-2019 18:30 DESK JO11-3 Berkdijk JO11-1G 123970 10-0
C 30-03-2019 09:30 Berkdijk JO11-1G OVC'26 JO11-2 125779 3-3
C 30-03-2019 09:00 Dongen JO11-5 VOAB JO11-5 123230 9-4
C 30-03-2019 10:15 Were Di JO11-4 Hilvaria JO11-2 124690 5-3
C 23-03-2019 10:00 DESK JO11-3 Hilvaria JO11-2 123864 0-11
C 23-03-2019 10:00 Sarto JO11-4 Dongen JO11-5 122867 2-4
C 23-03-2019 09:00 OVC'26 JO11-2 Were Di JO11-4 125210 2-3
C 23-03-2019 10:15 VOAB JO11-5 SVSOS JO11-1G 125247 1-5
C 23-03-2019 09:30 WSC JO11-3 Berkdijk JO11-1G 123806 11-0
C 23-03-2019 08:30 ZIGO JO11-4 Jong Brabant JO11-4 124483 5-1
C 16-03-2019 09:00 Jong Brabant JO11-4 Sarto JO11-4 122783 0-2
C 16-03-2019 09:30 WSC JO11-3 DESK JO11-3 125095 5-4
C 16-03-2019 11:00 SVSOS JO11-1G ZIGO JO11-4 125550 8-3
C 09-03-2019 11:30 Sarto JO11-4 WSC JO11-3 122835 5-6
C 09-03-2019 10:00 Hilvaria JO11-2 SVSOS JO11-1G 125441 3-2
C 09-03-2019 09:30 ZIGO JO11-4 Were Di JO11-4 122687 2-5
C 09-03-2019 09:00 OVC'26 JO11-2 Dongen JO11-5 123035 10-0
C 23-02-2019 09:45 VOAB JO11-5 Jong Brabant JO11-4 124926 0-4
C 16-02-2019 09:00 DESK JO11-3 OVC'26 JO11-2 124460 3-5
C 16-02-2019 09:00 Dongen JO11-5 ZIGO JO11-4 124749 2-4
C 16-02-2019 09:00 Jong Brabant JO11-4 WSC JO11-3 124106 15-0
C 16-02-2019 09:30 Berkdijk JO11-1G Sarto JO11-4 124552 2-9
C 16-02-2019 10:30 Hilvaria JO11-2 VOAB JO11-5 125326 8-2
C 16-02-2019 11:30 Were Di JO11-4 SVSOS JO11-1G 125278 4-3
C 09-02-2019 11:30 Sarto JO11-4 DESK JO11-3 122400 10-3
C 09-02-2019 11:00 SVSOS JO11-1G Jong Brabant JO11-4 125125 2-1
C 09-02-2019 09:45 VOAB JO11-5 Were Di JO11-4 122282 2-7
C 09-02-2019 09:30 WSC JO11-3 Dongen JO11-5 125774 6-1
C 09-02-2019 09:00 OVC'26 JO11-2 Hilvaria JO11-2 123886 2-5
C 09-02-2019 08:30 ZIGO JO11-4 Berkdijk JO11-1G 124138 12-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Sarto JO11-7 Riel JO11-2 50439 6-5
C 15-12-2018 12:00 TSC JO11-3 ZIGO JO11-6 49034 18-0
C 08-12-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 Rijen JO11-7 49304 9-6
C 08-12-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 SVG JO11-2 78963 3-2
C 08-12-2018 09:30 Riel JO11-2 TSC JO11-3 50022 1-19
C 08-12-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G Sarto JO11-7 52683 4-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO11-3 TSV Gudok JO11-4 52973 6-2
C 08-12-2018 10:15 VOAB JO11-5 ZIGO JO11-6 50735 0-4
C 01-12-2018 08:30 ZIGO JO11-6 SC 't Zand JO11-6G 51765 2-3
C 01-12-2018 09:45 Rijen JO11-7 VOAB JO11-5 50118 0-6
C 01-12-2018 08:30 TSC JO11-3 FC Tilburg JO11-3 50961 9-2
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO11-4 OVC'26 JO11-3 49238 4-12
C 01-12-2018 10:00 SVG JO11-2 DESK JO11-3 78962 11-4
C 24-11-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 TSV Gudok JO11-4 50618 19-1
C 24-11-2018 08:30 OVC'26 JO11-3 TSC JO11-3 50184 4-7
C 24-11-2018 09:30 Riel JO11-2 Rijen JO11-7 51647 3-2
C 24-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G VOAB JO11-5 49801 5-5
C 24-11-2018 10:00 SVG JO11-2 ZIGO JO11-6 78961 3-0
C 24-11-2018 10:15 DESK JO11-3 Sarto JO11-7 50677 4-1
C 17-11-2018 09:45 Rijen JO11-7 SC 't Zand JO11-6G 49138 3-2
C 17-11-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 DESK JO11-3 51275 13-3
C 17-11-2018 09:45 TSV Gudok JO11-4 Riel JO11-2 52732 0-2
C 17-11-2018 09:45 VOAB JO11-5 FC Tilburg JO11-3 50070 4-7
C 17-11-2018 10:00 Sarto JO11-7 SVG JO11-2 78960 2-12
C 10-11-2018 08:30 ZIGO JO11-6 TSV Gudok JO11-4 49334 7-0
C 10-11-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 Sarto JO11-7 49399 16-4
C 10-11-2018 09:30 Riel JO11-2 VOAB JO11-5 52692 4-5
C 10-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G OVC'26 JO11-3 50637 2-8
C 10-11-2018 10:00 SVG JO11-2 TSC JO11-3 78959 0-10
C 10-11-2018 10:15 DESK JO11-3 Rijen JO11-7 49368 7-2
C 03-11-2018 09:45 VOAB JO11-5 Sarto JO11-7 49491 9-2
C 03-11-2018 09:30 Riel JO11-2 SVG JO11-2 78958 1-13
C 03-11-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G TSV Gudok JO11-4 52783 9-2
C 03-11-2018 11:00 DESK JO11-3 FC Tilburg JO11-3 49434 2-15
C 03-11-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 ZIGO JO11-6 49377 5-1
C 03-11-2018 08:30 Rijen JO11-7 TSC JO11-3 52842 0-13
C 27-10-2018 08:30 TSC JO11-3 SC 't Zand JO11-6G 49293 24-1
C 27-10-2018 08:30 ZIGO JO11-6 DESK JO11-3 52397 8-3
C 27-10-2018 10:00 Sarto JO11-7 Rijen JO11-7 50591 3-3
C 27-10-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 Riel JO11-2 49867 8-2
C 27-10-2018 09:45 TSV Gudok JO11-4 VOAB JO11-5 49903 6-2
C 27-10-2018 10:00 SVG JO11-2 OVC'26 JO11-3 78957 7-4
C 13-10-2018 08:30 Rijen JO11-7 ZIGO JO11-6 49343 0-2
C 13-10-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 Riel JO11-2 51370 9-5
C 13-10-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G FC Tilburg JO11-3 50832 2-8
C 13-10-2018 10:00 DESK JO11-3 TSC JO11-3 51924 1-18
C 13-10-2018 09:45 VOAB JO11-5 SVG JO11-2 78956 5-5
C 13-10-2018 11:30 Sarto JO11-7 TSV Gudok JO11-4 52178 7-4
C 06-10-2018 08:45 TSC JO11-3 VOAB JO11-5 51030 19-0
C 06-10-2018 08:30 ZIGO JO11-6 Sarto JO11-7 51901 4-2
C 06-10-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 OVC'26 JO11-3 51508 9-4
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO11-4 Rijen JO11-7 50257 2-7
C 06-10-2018 10:00 Riel JO11-2 DESK JO11-3 50914 5-8
C 06-10-2018 10:00 SVG JO11-2 SC 't Zand JO11-6G 78955 7-1
C 29-09-2018 08:30 ZIGO JO11-6 Riel JO11-2 50805 6-0
C 29-09-2018 08:30 Rijen JO11-7 FC Tilburg JO11-3 51265 0-11
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO11-7 TSC JO11-3 51653 0-22
C 29-09-2018 09:30 TSV Gudok JO11-4 SVG JO11-2 78954 3-21
C 29-09-2018 10:00 SC 't Zand JO11-6G DESK JO11-3 50378 7-3
C 29-09-2018 09:45 VOAB JO11-5 OVC'26 JO11-3 51505 7-7
C 22-09-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 ZIGO JO11-6 52800 9-0
C 22-09-2018 09:00 OVC'26 JO11-3 Sarto JO11-7 50698 11-2
C 22-09-2018 10:00 Riel JO11-2 SC 't Zand JO11-6G 51764 3-7
C 22-09-2018 10:00 DESK JO11-3 VOAB JO11-5 52540 1-7
C 22-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO11-1G Rijen JO11-7 52072 0-0
C 22-09-2018 10:00 SVG JO11-2 Rijen JO11-7 78953 9-2
C 22-09-2018 08:30 TSC JO11-3 TSV Gudok JO11-4 50069 21-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 NOAD'32 JO11-2 FC Engelen JO11-4 10316 11-1
B 15-09-2018 10:00 DESK JO11-3 SC Elshout JO11-1 9612 1-4
B 08-09-2018 10:00 DESK JO11-3 NOAD'32 JO11-2 10646 0-7
B 08-09-2018 10:45 SC Elshout JO11-1 FC Engelen JO11-4 9559 3-6
B 01-09-2018 08:30 FC Engelen JO11-4 DESK JO11-3 10767 4-7
B 01-09-2018 08:30 NOAD'32 JO11-2 SC Elshout JO11-1 9419 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO11-4 11 9 1 1 28 58 34 24 0
2 Hilvaria JO11-2 11 8 1 2 25 71 35 36 0
3 SVSOS JO11-1G 11 7 0 4 21 47 25 22 0
4 ZIGO JO11-4 11 7 0 4 21 56 46 10 0
5 Sarto JO11-4 11 6 1 4 19 65 46 19 0
6 Jong Brabant JO11-4 11 6 1 4 19 44 25 19 0
7 WSC JO11-3 11 5 1 5 16 46 57 -11 0
8 OVC'26 JO11-2 11 4 1 6 13 49 40 9 0
9 Berkdijk JO11-1G 11 4 1 6 13 31 62 -31 0
10 Dongen JO11-5 11 3 0 8 9 38 63 -25 0
11 VOAB JO11-5 11 2 1 8 7 39 57 -18 0
12 DESK JO11-3 11 1 0 10 3 32 86 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO11-3 11 11 0 0 33 180 9 171 0
2 FC Tilburg JO11-3 11 10 0 1 30 107 30 77 0
3 SVG JO11-2 11 8 1 2 25 90 35 55 0
4 OVC'26 JO11-3 11 7 1 3 22 86 53 33 0
5 ZIGO JO11-6 11 6 0 5 18 34 43 -9 0
6 SC 't Zand JO11-6 11 5 1 5 16 43 65 -22 0
7 VOAB JO11-5 11 4 3 4 15 50 60 -10 0
8 DESK JO11-3 11 4 0 7 12 42 89 -47 0
9 Rijen JO11-7 11 2 1 8 7 25 67 -42 0
10 Sarto JO11-7 11 2 1 8 7 29 94 -65 0
11 Riel JO11-2 11 2 0 9 6 31 83 -52 0
12 TSV Gudok JO11-4 11 1 0 10 3 24 113 -89 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 JO11-2 3 2 0 1 6 18 2 16 0
2 SC Elshout JO11-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 DESK JO11-3 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
4 FC Engelen JO11-4 3 1 0 2 3 11 21 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Powered by