0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO10-1

Teamleden

Spelers
Finn Bink        
Kas Burgmans        
Tommy van Delft        
Sem Heerkens        
Max de Jong        
Faas van der Pennen        
Ties Pepping        
Pepijn Pompert        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-03-2019 18:30 Taxandria JO10-1 VOAB JO10-2
C 30-03-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 Taxandria JO10-1
C 30-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1
C 03-04-2019 18:30 DESK JO10-1 SSC'55 JO10-1
C 06-04-2019 11:00 DESK JO10-1 SC 't Zand JO10-3
C 06-04-2019 09:15 NEO'25 JO10-1 Dongen JO10-1
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO10-1 RKDVC JO10-1
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO10-2 Nevelo JO10-1
C 06-04-2019 08:45 Sarto JO10-2 SVSSS JO10-1
C 06-04-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Jong Brabant JO10-1
C 10-04-2019 18:30 SVSSS JO10-1 Dongen JO10-1
C 10-04-2019 18:30 SC 't Zand JO10-3 Nevelo JO10-1
C 10-04-2019 18:30 VOAB JO10-2 Jong Brabant JO10-1
C 13-04-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 NEO'25 JO10-1
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO10-1 Sarto JO10-2
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1
C 13-04-2019 09:00 Dongen JO10-1 VOAB JO10-2
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SSC'55 JO10-1
C 13-04-2019 10:00 SVSSS JO10-1 Taxandria JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-03-2019 vervallen Nevelo JO10-1 DESK JO10-1 127597
V 23-02-2019 vervallen DESK JO10-1 Gilze JO10-1
C 23-02-2019 vervallen RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360
C 16-02-2019 vervallen DESK JO10-1 Sarto JO10-2 128962
C 09-02-2019 09:00 Taxandria JO10-1 DESK JO10-1 128301
V 02-02-2019 vervallen DESK JO10-1 SC 't Zand JO10-3
V 02-02-2019 09:00 Hilvaria JO10-1 DESK JO10-1
V 26-01-2019 afgelast DESK JO10-1 Berghem Sport JO10-2
C 08-12-2018 vervallen DESK JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 53582
C 01-12-2018 vervallen TEC JO10-1 DESK JO10-1 54376
C 24-11-2018 10:00 DESK JO10-1 VOAB JO10-1 101632
C 17-11-2018 vervallen Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1 54834
C 10-11-2018 10:00 DESK JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53413
C 03-11-2018 10:00 DESK JO10-1 WSC JO10-1 55967
C 27-10-2018 vervallen ODC JO10-1 DESK JO10-1 98135
B 20-10-2018 10:00 TSC JO10-1 DESK JO10-1 N. (Nicolette) vanStraten 103130 12 - 8
C 13-10-2018 10:00 DESK JO10-1 Emplina JO10-1 53030
C 06-10-2018 08:30 LRC JO10-1 DESK JO10-1 55779
C 29-09-2018 vervallen RKTVC JO10-1 DESK JO10-1 96567
C 22-09-2018 10:00 DESK JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 53604
B 15-09-2018 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-1 11495 8 - 4
B 08-09-2018 10:00 DESK JO10-1 RWB JO10-1 F. (Frans) vanDelft 12308 7 - 3
B 01-09-2018 09:45 WSC JO10-1 DESK JO10-1 Afgeschermd 11740 5 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-03-2019 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-3 128875 0-0
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO10-1 VOAB JO10-2 127498 0-0
C 23-03-2019 09:00 Dongen JO10-1 SSC'55 JO10-1 126801 0-0
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 NEO'25 JO10-1 128049 0-0
C 23-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 DESK JO10-1 127597 0-0
C 23-03-2019 09:00 Taxandria JO10-1 Sarto JO10-2 128565 0-0
C 19-03-2019 18:00 Dongen JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126300 0-0
C 16-03-2019 08:45 Sarto JO10-2 RKDVC JO10-1 128196 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nevelo JO10-1 NEO'25 JO10-1 129220 0-0
C 09-03-2019 08:30 SSC'55 JO10-1 Sarto JO10-2 126473 0-0
C 23-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 DESK JO10-1 128360 0-0
C 23-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 SVSSS JO10-1 126469 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-3 Jong Brabant JO10-1 128035 0-0
C 16-02-2019 09:00 Dongen JO10-1 Nevelo JO10-1 128359 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO10-2 SVSSS JO10-1 126490 0-0
C 16-02-2019 08:30 NEO'25 JO10-1 RKDVC JO10-1 128027 0-0
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 JO10-1 Taxandria JO10-1 129010 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO10-1 Sarto JO10-2 128962 0-0
C 09-02-2019 10:00 SVSSS JO10-1 NEO'25 JO10-1 128680 0-0
C 09-02-2019 09:00 Taxandria JO10-1 DESK JO10-1 128301 0-0
C 09-02-2019 09:00 Nevelo JO10-1 SSC'55 JO10-1 126754 0-0
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO10-1 Dongen JO10-1 126622 0-0
C 09-02-2019 09:00 RKDVC JO10-1 SC 't Zand JO10-3 126261 0-0
C 09-02-2019 08:45 Sarto JO10-2 VOAB JO10-2 127349 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 10:00 TSC JO10-1 DESK JO10-1 103130 12-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 WSC JO10-1 TEC JO10-1 106610 0-0
C 08-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO10-1 ODC JO10-1 98141 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 53582 0-0
C 08-12-2018 09:30 WSC JO10-1 TEC JO10-1 54917 0-0
C 08-12-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 Haarsteeg JO10-1 56084 0-0
C 08-12-2018 08:30 LRC JO10-1 Emplina JO10-1 53431 0-0
C 01-12-2018 09:00 VOAB JO10-1 LRC JO10-1 101633 0-0
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 54605 0-0
C 01-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Jong Brabant JO10-1 53587 0-0
C 01-12-2018 09:30 TEC JO10-1 DESK JO10-1 54376 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO10-1 WSC JO10-1 53217 0-0
C 24-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 Emplina JO10-1 54964 0-0
C 24-11-2018 09:30 WSC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 56085 0-0
C 24-11-2018 09:30 TEC JO10-1 ODC JO10-1 98139 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO10-1 VOAB JO10-1 101632 0-0
C 24-11-2018 08:30 LRC JO10-1 Haarsteeg JO10-1 54629 0-0
C 17-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 LRC JO10-1 54896 0-0
C 17-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 DESK JO10-1 54834 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO10-1 TEC JO10-1 101631 0-0
C 17-11-2018 10:00 Emplina JO10-1 ODC JO10-1 98138 0-0
C 17-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 WSC JO10-1 54473 0-0
C 10-11-2018 08:30 LRC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 54271 0-0
C 10-11-2018 09:30 WSC JO10-1 VOAB JO10-1 101630 0-0
C 10-11-2018 08:30 ODC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 98137 0-0
C 10-11-2018 09:30 TEC JO10-1 Emplina JO10-1 55624 0-0
C 10-11-2018 10:00 DESK JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53413 0-0
C 03-11-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 VOAB JO10-1 101629 0-0
C 03-11-2018 10:00 DESK JO10-1 WSC JO10-1 55967 0-0
C 03-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 ODC JO10-1 98136 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKTVC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 96571 0-0
C 03-11-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 Emplina JO10-1 53757 0-0
C 03-11-2018 08:30 LRC JO10-1 TEC JO10-1 53093 0-0
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 101628 0-0
C 27-10-2018 09:30 TEC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 54134 0-0
C 27-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 55707 0-0
C 27-10-2018 08:30 WSC JO10-1 LRC JO10-1 54883 0-0
C 27-10-2018 08:30 ODC JO10-1 DESK JO10-1 98135 0-0
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO10-1 RKTVC JO10-1 96570 0-0
C 20-10-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 VOAB JO10-1 101624 0-0
C 13-10-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 LRC JO10-1 55549 0-0
C 13-10-2018 10:00 DESK JO10-1 Emplina JO10-1 53030 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 53882 0-0
C 13-10-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 TEC JO10-1 55331 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKTVC JO10-1 WSC JO10-1 96569 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 101627 0-0
C 13-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 ODC JO10-1 98134 0-0
C 06-10-2018 08:30 LRC JO10-1 DESK JO10-1 55779 0-0
C 06-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Haarsteeg JO10-1 53939 0-0
C 06-10-2018 09:00 WSC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 54529 0-0
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 53039 0-0
C 06-10-2018 10:00 ODC JO10-1 VOAB JO10-1 101626 0-0
C 06-10-2018 09:30 TEC JO10-1 RKTVC JO10-1 96568 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO10-1 LRC JO10-1 98133 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-1 55848 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 TEC JO10-1 53778 0-0
C 29-09-2018 09:00 Haarsteeg JO10-1 WSC JO10-1 55403 0-0
C 29-09-2018 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 Jong Brabant JO10-1 54154 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKTVC JO10-1 DESK JO10-1 96567 0-0
C 22-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-1 FC Engelen JO10-1 56126 0-0
C 22-09-2018 08:30 LRC JO10-1 RKTVC JO10-1 96566 0-0
C 22-09-2018 10:00 DESK JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 53604 0-0
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 54913 0-0
C 22-09-2018 09:30 TEC JO10-1 Haarsteeg JO10-1 55642 0-0
C 22-09-2018 09:30 WSC JO10-1 ODC JO10-1 98132 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:00 DESK JO10-1 NEO'25 JO10-1 11495 8-4
B 15-09-2018 11:00 RWB JO10-1 WSC JO10-1 12087 6-13
B 08-09-2018 10:00 NEO'25 JO10-1 WSC JO10-1 12741 6-12
B 08-09-2018 10:00 DESK JO10-1 RWB JO10-1 12308 7-3
B 01-09-2018 09:45 WSC JO10-1 DESK JO10-1 11740 5-6
B 01-09-2018 11:00 RWB JO10-1 NEO'25 JO10-1 12527 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO10-1 1 1 0 0 3 12 8 4 0
2 DESK JO10-1 1 0 0 1 0 8 12 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO10-1 3 3 0 0 9 21 12 9 0
2 WSC JO10-1 3 2 0 1 6 30 18 12 0
3 NEO'25 JO10-1 3 1 0 2 3 17 21 -4 0
4 RWB JO10-1 3 0 0 3 0 10 27 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1922577787868460
08-12-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven