0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO10-2

Teamleden

Spelers
Job Alewijn        
Rowan Donders        
Teun Grootswagers        
Jayden van Mosselveld        
Joshua van der Plas        
Gijs van der Veek        
Janiek Vermeer        
Arda Yesiloglu        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 VOAB JO10-3 126003 0-0
C 25-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-5G RWB JO10-2 127983 0-0
C 25-05-2019 09:00 RKDVC JO10-3 FC Tilburg JO10-1 150552 0-0
C 25-05-2019 09:00 Willem II JO10-1 Were Di JO10-2 129338 0-0
C 25-05-2019 09:00 DESK JO10-2 Sarto JO10-5 128873 0-0
C 25-05-2019 08:30 TSV Gudok JO10-2 WSC JO10-2 128048 0-0
C 22-05-2019 18:30 Were Di JO10-2 DESK JO10-2 126724 0-0
C 18-05-2019 08:30 WSC JO10-2 RKDVC JO10-3 150551 0-0
C 18-05-2019 08:45 Sarto JO10-5 SV Reeshof JO10-2 126835 0-0
C 18-05-2019 09:00 VOAB JO10-3 DESK JO10-2 128493 0-0
C 18-05-2019 09:30 FC Tilburg JO10-1 Willem II JO10-1 128489 0-0
C 18-05-2019 10:00 RWB JO10-2 TSV Gudok JO10-2 126182 0-0
C 18-05-2019 10:15 Were Di JO10-2 SC 't Zand JO10-5G 126185 0-0
C 15-05-2019 18:30 FC Tilburg JO10-1 SV Reeshof JO10-2 128257 0-0
C 13-05-2019 18:30 Sarto JO10-5 VOAB JO10-3 126371 0-0
C 11-05-2019 08:30 TSV Gudok JO10-2 Were Di JO10-2 127542 0-0
C 11-05-2019 08:55 RKDVC JO10-3 SC 't Zand JO10-5G 150550 0-0
C 11-05-2019 09:00 VOAB JO10-3 FC Tilburg JO10-1 126600 0-0
C 11-05-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 WSC JO10-2 128833 0-0
C 11-05-2019 10:00 DESK JO10-2 RWB JO10-2 129274 0-0
C 11-05-2019 09:00 Willem II JO10-1 Sarto JO10-5 126506 0-0
C 04-05-2019 10:00 RWB JO10-2 RKDVC JO10-3 150549 0-0
C 04-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-5G TSV Gudok JO10-2 126134 0-0
C 04-05-2019 08:30 WSC JO10-2 Willem II JO10-1 129081 0-0
C 17-04-2019 18:30 Sarto JO10-5 RKDVC JO10-3 150542 0-0
C 13-04-2019 08:45 Sarto JO10-5 RWB JO10-2 127290 0-0
C 13-04-2019 09:00 Willem II JO10-1 SC 't Zand JO10-5G 128220 0-0
C 13-04-2019 09:00 VOAB JO10-3 WSC JO10-2 126379 0-0
C 13-04-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 Were Di JO10-2 129139 0-0
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO10-3 TSV Gudok JO10-2 150548 0-0
C 13-04-2019 11:00 DESK JO10-2 FC Tilburg JO10-1 126516 0-0
C 06-04-2019 10:15 Were Di JO10-2 RKDVC JO10-3 150547 0-0
C 06-04-2019 10:00 SC 't Zand JO10-5G VOAB JO10-3 126526 0-0
C 06-04-2019 10:00 RWB JO10-2 SV Reeshof JO10-2 127537 0-0
C 06-04-2019 09:30 FC Tilburg JO10-1 Sarto JO10-5 126024 0-0
C 06-04-2019 08:30 WSC JO10-2 DESK JO10-2 127097 0-0
C 06-04-2019 08:30 TSV Gudok JO10-2 Willem II JO10-1 126448 0-0
C 30-03-2019 09:00 RKDVC JO10-3 SV Reeshof JO10-2 150543 0-0
C 30-03-2019 09:00 Were Di JO10-2 RWB JO10-2 127185 0-0
C 30-03-2019 11:00 DESK JO10-2 Willem II JO10-1 128346 0-0
C 30-03-2019 09:45 TSV Gudok JO10-2 FC Tilburg JO10-1 128495 0-0
C 23-03-2019 09:00 Willem II JO10-1 RWB JO10-2 128060 0-0
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO10-5 SC 't Zand JO10-5G 129344 0-0
C 23-03-2019 09:00 VOAB JO10-3 Were Di JO10-2 126980 0-0
C 23-03-2019 09:30 FC Tilburg JO10-1 WSC JO10-2 127302 0-0
C 23-03-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 TSV Gudok JO10-2 126833 0-0
C 23-03-2019 11:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-3 150546 0-0
C 16-03-2019 08:30 WSC JO10-2 Sarto JO10-5 128231 0-0
C 16-03-2019 09:00 RKDVC JO10-6 VOAB JO10-3 127745 0-0
C 16-03-2019 10:00 SC 't Zand JO10-5G SV Reeshof JO10-2 127701 0-0
C 16-03-2019 10:00 RKDVC JO10-3 VOAB JO10-3 150545 0-0
C 09-03-2019 08:45 Sarto JO10-5 Were Di JO10-2 128315 0-0
C 09-03-2019 09:00 Willem II JO10-1 RKDVC JO10-6 126053 0-0
C 09-03-2019 09:00 VOAB JO10-3 TSV Gudok JO10-2 128386 0-0
C 09-03-2019 09:45 SV Reeshof JO10-2 DESK JO10-2 128433 0-0
C 09-03-2019 10:00 RWB JO10-2 WSC JO10-2 128246 0-0
C 09-03-2019 09:00 Willem II JO10-1 RKDVC JO10-3 150544 0-0
C 23-02-2019 09:30 FC Tilburg JO10-1 SC 't Zand JO10-5G 128293 0-0
C 23-02-2019 11:00 DESK JO10-2 TSV Gudok JO10-2 127782 0-0
C 16-02-2019 08:30 TSV Gudok JO10-2 Sarto JO10-5 127626 0-0
C 16-02-2019 09:00 RKDVC JO10-6 SV Reeshof JO10-2 128514 0-0
C 16-02-2019 09:00 Willem II JO10-1 VOAB JO10-3 126769 0-0
C 16-02-2019 10:00 RWB JO10-2 FC Tilburg JO10-1 129113 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-5G DESK JO10-2 129283 0-0
C 16-02-2019 10:15 Were Di JO10-2 WSC JO10-2 127079 0-0
C 09-02-2019 10:45 SV Reeshof JO10-2 Willem II JO10-1 128039 0-0
C 09-02-2019 09:30 FC Tilburg JO10-1 Were Di JO10-2 129041 0-0
C 09-02-2019 09:00 VOAB JO10-3 RWB JO10-2 127713 0-0
C 09-02-2019 08:45 Sarto JO10-5 RKDVC JO10-6 128152 0-0
C 09-02-2019 08:30 WSC JO10-2 SC 't Zand JO10-5G 126431 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Boxtel JO10-4 SC 't Zand JO10-7 79965 0-0
C 15-12-2018 09:00 Jong Brabant JO10-5 Blauw Wit'81 JO10-2G 100934 0-0
C 15-12-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 RKDVC JO10-4 55629 0-0
C 15-12-2018 08:45 Sarto JO10-6 DESK JO10-2 55260 0-0
C 08-12-2018 11:00 DESK JO10-2 RWB JO10-3 55253 0-0
C 08-12-2018 10:00 SVSSS JO10-2 Sarto JO10-6 55644 0-0
C 08-12-2018 09:00 VOAB JO10-5 FC Tilburg JO10-3 56166 0-0
C 01-12-2018 09:30 FC Tilburg JO10-3 Boxtel JO10-4 79964 0-0
C 01-12-2018 10:00 SC 't Zand JO10-7 Uno Animo JO10-2 55240 0-0
C 01-12-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G SVSSS JO10-2 100933 0-0
C 01-12-2018 10:00 RWB JO10-3 VOAB JO10-5 56130 0-0
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO10-4 Jong Brabant JO10-5 53592 0-0
C 24-11-2018 08:45 Boxtel JO10-4 VOAB JO10-5 79963 0-0
C 24-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-5 Sarto JO10-6 53998 0-0
C 24-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 RWB JO10-3 53445 0-0
C 24-11-2018 10:00 SVSSS JO10-2 SC 't Zand JO10-7 55050 0-0
C 24-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G FC Tilburg JO10-3 100932 0-0
C 24-11-2018 11:00 DESK JO10-2 RKDVC JO10-4 55767 0-0
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO10-4 FC Tilburg JO10-3 53085 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO10-5 Jong Brabant JO10-5 55573 0-0
C 17-11-2018 11:00 Sarto JO10-6 Uno Animo JO10-2 54250 0-0
C 17-11-2018 10:00 SC 't Zand JO10-7 Blauw Wit'81 JO10-2G 100931 0-0
C 17-11-2018 11:00 DESK JO10-2 SVSSS JO10-2 53376 0-0
C 17-11-2018 10:00 RWB JO10-3 Boxtel JO10-4 79962 0-0
C 10-11-2018 08:45 Boxtel JO10-4 DESK JO10-2 79961 0-0
C 10-11-2018 09:00 Jong Brabant JO10-5 SC 't Zand JO10-7 55742 0-0
C 10-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 VOAB JO10-5 55772 0-0
C 10-11-2018 09:30 FC Tilburg JO10-3 Sarto JO10-6 55421 0-0
C 10-11-2018 10:00 SVSSS JO10-2 RWB JO10-3 55381 0-0
C 10-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G RKDVC JO10-4 100930 0-0
C 03-11-2018 11:00 DESK JO10-2 FC Tilburg JO10-3 55534 0-0
C 03-11-2018 11:00 RWB JO10-3 RKDVC JO10-4 54245 0-0
C 03-11-2018 10:00 SVSSS JO10-2 Jong Brabant JO10-5 53244 0-0
C 03-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-2G 100929 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO10-5 SC 't Zand JO10-7 55735 0-0
C 03-11-2018 08:45 Boxtel JO10-4 Sarto JO10-6 79960 0-0
C 27-10-2018 09:00 Jong Brabant JO10-5 Uno Animo JO10-2 53024 0-0
C 27-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G DESK JO10-2 100928 0-0
C 27-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-7 RWB JO10-3 53479 0-0
C 27-10-2018 09:30 FC Tilburg JO10-3 SVSSS JO10-2 54849 0-0
C 27-10-2018 09:00 RKDVC JO10-4 Boxtel JO10-4 79959 0-0
C 27-10-2018 09:45 Sarto JO10-6 VOAB JO10-5 53288 0-0
C 20-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G RWB JO10-3 100924 0-0
C 13-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-7 Sarto JO10-6 55769 0-0
C 13-10-2018 11:00 RWB JO10-3 FC Tilburg JO10-3 53055 0-0
C 13-10-2018 11:00 DESK JO10-2 Uno Animo JO10-2 55484 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-5 Willem II JO10-1 55505 0-0
C 13-10-2018 08:45 Boxtel JO10-4 Jong Brabant JO10-5 79958 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-5 Blauw Wit'81 JO10-2G 100927 0-0
C 13-10-2018 10:00 SVSSS JO10-2 RKDVC JO10-4 53222 0-0
C 06-10-2018 09:00 RKDVC JO10-4 VOAB JO10-5 56029 0-0
C 06-10-2018 09:15 Sarto JO10-6 RWB JO10-3 55017 0-0
C 06-10-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 SVSSS JO10-2 53922 0-0
C 06-10-2018 09:30 FC Tilburg JO10-3 SC 't Zand JO10-7 54517 0-0
C 06-10-2018 09:00 Jong Brabant JO10-5 DESK JO10-2 56046 0-0
C 06-10-2018 10:00 Willem II JO10-1 Boxtel JO10-4 79957 0-0
C 06-10-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G Boxtel JO10-4 100926 0-0
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO10-6 Willem II JO10-1 53132 0-0
C 29-09-2018 09:00 VOAB JO10-5 DESK JO10-2 54244 0-0
C 29-09-2018 09:30 FC Tilburg JO10-3 Uno Animo JO10-2 55498 0-0
C 29-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-7 RKDVC JO10-4 53192 0-0
C 29-09-2018 11:00 RWB JO10-3 Jong Brabant JO10-5 55664 0-0
C 29-09-2018 08:45 Boxtel JO10-4 SVSSS JO10-2 79956 0-0
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO10-6 Blauw Wit'81 JO10-2G 100925 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 SVG JO10-1 53864 0-0
C 22-09-2018 09:00 Jong Brabant JO10-5 FC Tilburg JO10-3 54864 0-0
C 22-09-2018 10:00 Willem II JO10-1 RWB JO10-3 55314 0-0
C 22-09-2018 10:00 SVSSS JO10-2 VOAB JO10-5 54150 0-0
C 22-09-2018 11:00 DESK JO10-2 SC 't Zand JO10-7 55585 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-2 Boxtel JO10-4 79955 0-0
C 22-09-2018 09:00 RKDVC JO10-4 Sarto JO10-6 54830 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-1 RKDVC JO10-2 11499 3-5
B 15-09-2018 11:00 RWB JO10-2 DESK JO10-2 12354 15-1
B 08-09-2018 09:00 RKDVC JO10-2 DESK JO10-2 11936 16-3
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-1 RWB JO10-2 11843 5-4
B 01-09-2018 11:00 RWB JO10-2 RKDVC JO10-2 12207 5-8
B 01-09-2018 11:00 DESK JO10-2 Uno Animo JO10-1 11684 3-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO10-2 3 3 0 0 9 29 11 18 0
2 Uno Animo JO10-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 RWB JO10-2 3 1 0 2 3 24 14 10 0
4 DESK JO10-2 3 0 0 3 0 7 42 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven