0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO10-3

Teamleden

Spelers
Jaijden Boelen        
Job Bool        
Niek van de Griendt        
Jarno Roelen        
Senn Rosiek        
Marley van der Sanden        
Tibbe Verschure        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:00 GDC JO10-2 Raamsdonk JO10-1 126897 0-0
C 25-05-2019 10:05 DESK JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-2G 126820 0-0
C 25-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 SV Reeshof JO10-4 126256 0-0
C 25-05-2019 10:00 RWB JO10-3 Jong Brabant JO10-6 127357 0-0
C 25-05-2019 09:30 FC Tilburg JO10-4 NEO'25 JO10-2 127890 0-0
C 25-05-2019 08:45 Olympia'60 JO10-3 Uno Animo JO10-3 126721 0-0
C 18-05-2019 09:00 Uno Animo JO10-3 FC Tilburg JO10-4 128393 0-0
C 18-05-2019 08:30 NEO'25 JO10-2 Olympia'60 JO10-3 127179 0-0
C 18-05-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 RWB JO10-3 128854 0-0
C 18-05-2019 10:15 Jong Brabant JO10-6 SC 't Zand JO10-7 127169 0-0
C 18-05-2019 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G GDC JO10-2 127804 0-0
C 18-05-2019 10:45 SV Reeshof JO10-4 DESK JO10-3 127127 0-0
C 11-05-2019 08:45 Olympia'60 JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-2G 126215 0-0
C 11-05-2019 09:45 NEO'25 JO10-2 Jong Brabant JO10-6 128256 0-0
C 11-05-2019 09:30 FC Tilburg JO10-4 Raamsdonk JO10-1 128595 0-0
C 11-05-2019 10:00 RWB JO10-3 DESK JO10-3 126031 0-0
C 11-05-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 Uno Animo JO10-3 128633 0-0
C 11-05-2019 11:00 GDC JO10-2 SV Reeshof JO10-4 128578 0-0
C 04-05-2019 09:00 Uno Animo JO10-3 NEO'25 JO10-2 126826 0-0
C 04-05-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 SC 't Zand JO10-7 127247 0-0
C 04-05-2019 09:00 Jong Brabant JO10-6 FC Tilburg JO10-4 126858 0-0
C 04-05-2019 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G RWB JO10-3 128201 0-0
C 04-05-2019 10:45 SV Reeshof JO10-4 Olympia'60 JO10-3 127100 0-0
C 20-04-2019 11:00 DESK JO10-3 GDC JO10-2 128403 0-0
C 13-04-2019 08:45 Olympia'60 JO10-3 Jong Brabant JO10-6 129125 0-0
C 13-04-2019 09:00 Uno Animo JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-2G 126628 0-0
C 13-04-2019 09:15 NEO'25 JO10-2 Raamsdonk JO10-1 127428 0-0
C 13-04-2019 09:30 FC Tilburg JO10-4 SV Reeshof JO10-4 127518 0-0
C 13-04-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 DESK JO10-3 126851 0-0
C 13-04-2019 10:00 RWB JO10-3 GDC JO10-2 127448 0-0
C 06-04-2019 11:00 GDC JO10-2 SC 't Zand JO10-7 126745 0-0
C 06-04-2019 10:45 SV Reeshof JO10-4 RWB JO10-3 126043 0-0
C 06-04-2019 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G FC Tilburg JO10-4 126780 0-0
C 06-04-2019 10:15 Jong Brabant JO10-6 Uno Animo JO10-3 128292 0-0
C 06-04-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 Olympia'60 JO10-3 127050 0-0
C 06-04-2019 10:00 DESK JO10-3 NEO'25 JO10-2 126947 0-0
C 30-03-2019 08:45 Olympia'60 JO10-3 SC 't Zand JO10-7 127878 0-0
C 30-03-2019 09:55 DESK JO10-3 FC Tilburg JO10-4 128289 0-0
C 30-03-2019 10:00 RWB JO10-3 NEO'25 JO10-2 126278 0-0
C 23-03-2019 09:00 Uno Animo JO10-3 DESK JO10-3 128382 0-0
C 23-03-2019 08:45 Olympia'60 JO10-3 RWB JO10-3 127590 0-0
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO10-2 SV Reeshof JO10-4 128250 0-0
C 23-03-2019 09:30 FC Tilburg JO10-4 GDC JO10-2 126601 0-0
C 23-03-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 Blauw Wit'81 JO10-2G 128729 0-0
C 23-03-2019 10:15 Jong Brabant JO10-6 Raamsdonk JO10-1 127318 0-0
C 16-03-2019 11:00 GDC JO10-2 Jong Brabant JO10-6 128825 0-0
C 16-03-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 Uno Animo JO10-3 127327 0-0
C 16-03-2019 10:45 SV Reeshof JO10-4 Blauw Wit'81 JO10-2G 128612 0-0
C 09-03-2019 09:00 Uno Animo JO10-3 SV Reeshof JO10-4 128525 0-0
C 09-03-2019 09:45 NEO'25 JO10-2 GDC JO10-2 126984 0-0
C 09-03-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 RWB JO10-3 129054 0-0
C 09-03-2019 10:15 Jong Brabant JO10-6 DESK JO10-3 128972 0-0
C 09-03-2019 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G Raamsdonk JO10-1 126599 0-0
C 23-02-2019 09:30 FC Tilburg JO10-4 Olympia'60 JO10-3 126814 0-0
C 23-02-2019 09:30 NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-2G 128138 0-0
C 16-02-2019 10:00 RWB JO10-3 FC Tilburg JO10-4 127956 0-0
C 16-02-2019 10:00 DESK JO10-3 Olympia'60 JO10-3 129339 0-0
C 16-02-2019 10:00 SC 't Zand JO10-7 NEO'25 JO10-2 127700 0-0
C 16-02-2019 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G Jong Brabant JO10-6 129145 0-0
C 16-02-2019 10:45 SV Reeshof JO10-4 Raamsdonk JO10-1 129194 0-0
C 16-02-2019 11:00 GDC JO10-2 Uno Animo JO10-3 126330 0-0
C 09-02-2019 10:15 Jong Brabant JO10-6 SV Reeshof JO10-4 127524 0-0
C 09-02-2019 10:00 Raamsdonk JO10-1 DESK JO10-3 127095 0-0
C 09-02-2019 09:30 FC Tilburg JO10-4 SC 't Zand JO10-7 128684 0-0
C 09-02-2019 09:00 Uno Animo JO10-3 RWB JO10-3 129063 0-0
C 09-02-2019 08:45 Olympia'60 JO10-3 GDC JO10-2 127968 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 VCB JO10-1M 92240 0-0
C 15-12-2018 09:00 Dongen JO10-2 DESK JO10-3 55415 0-0
C 08-12-2018 10:15 Nieuwkuijk JO10-1 WSC JO10-3G 94160 0-0
C 08-12-2018 10:00 SVSSS JO10-3 NEO'25 JO10-2 53878 0-0
C 08-12-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 RKDVC JO10-6 55091 0-0
C 08-12-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Dongen JO10-2 92304 0-0
C 08-12-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G DESK JO10-3 55089 0-0
C 01-12-2018 09:00 Dongen JO10-2 Uno Animo JO10-3 53250 0-0
C 01-12-2018 08:30 WSC JO10-3G OJC ROSMALEN JO10-7 92303 0-0
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO10-6 Nieuwkuijk JO10-1 94159 0-0
C 01-12-2018 09:30 NEO'25 JO10-2 Blauw Wit'81 JO10-1G 56134 0-0
C 01-12-2018 09:45 VCB JO10-1M SVSSS JO10-3 92239 0-0
C 01-12-2018 10:00 DESK JO10-3 TSV Gudok JO10-5 55569 0-0
C 24-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Nieuwkuijk JO10-1 94158 0-0
C 24-11-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 WSC JO10-3G 55839 0-0
C 24-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 VCB JO10-1M 92238 0-0
C 24-11-2018 10:00 SVSSS JO10-3 DESK JO10-3 55723 0-0
C 24-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G Dongen JO10-2 56106 0-0
C 24-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 RKDVC JO10-6 55800 0-0
C 17-11-2018 09:00 Dongen JO10-2 NEO'25 JO10-2 55369 0-0
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-7 92301 0-0
C 17-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 Blauw Wit'81 JO10-1G 54918 0-0
C 17-11-2018 09:45 VCB JO10-1M WSC JO10-3G 92237 0-0
C 17-11-2018 10:00 DESK JO10-3 Uno Animo JO10-3 55875 0-0
C 17-11-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 SVSSS JO10-3 94157 0-0
C 10-11-2018 08:30 WSC JO10-3G DESK JO10-3 53373 0-0
C 10-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 TSV Gudok JO10-5 92300 0-0
C 10-11-2018 10:00 NEO'25 JO10-2 VCB JO10-1M 92236 0-0
C 10-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 Nieuwkuijk JO10-1 94156 0-0
C 10-11-2018 10:00 SVSSS JO10-3 Dongen JO10-2 54751 0-0
C 10-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G RKDVC JO10-6 53328 0-0
C 03-11-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G SVSSS JO10-3 55047 0-0
C 03-11-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 Dongen JO10-2 94155 0-0
C 03-11-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 WSC JO10-3G 54030 0-0
C 03-11-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 DESK JO10-3 92299 0-0
C 03-11-2018 09:00 RKDVC JO10-6 VCB JO10-1M 92235 0-0
C 03-11-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 NEO'25 JO10-2 54382 0-0
C 27-10-2018 10:30 WSC JO10-3G Blauw Wit'81 JO10-1G 55143 0-0
C 27-10-2018 08:30 NEO'25 JO10-2 TSV Gudok JO10-5 55509 0-0
C 27-10-2018 09:45 VCB JO10-1M OJC ROSMALEN JO10-7 92298 0-0
C 27-10-2018 10:00 SVSSS JO10-3 Uno Animo JO10-3 55558 0-0
C 27-10-2018 10:00 DESK JO10-3 Nieuwkuijk JO10-1 94154 0-0
C 27-10-2018 10:15 Dongen JO10-2 RKDVC JO10-6 55287 0-0
C 22-10-2018 18:30 Blauw Wit'81 JO10-1G VCB JO10-1M 92234 0-0
C 20-10-2018 10:00 Dongen JO10-2 VCB JO10-1M 92232 0-0
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO10-6 WSC JO10-3G 55518 0-0
C 13-10-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 SVSSS JO10-3 92297 0-0
C 13-10-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 Uno Animo JO10-3 56079 0-0
C 13-10-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 NEO'25 JO10-2 94153 0-0
C 06-10-2018 09:00 WSC JO10-3G Dongen JO10-2 54794 0-0
C 06-10-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 Blauw Wit'81 JO10-1G 54798 0-0
C 06-10-2018 09:45 VCB JO10-1M SC 't Zand JO10-8 92233 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO10-3 RKDVC JO10-6 54542 0-0
C 06-10-2018 10:00 SVSSS JO10-3 TSV Gudok JO10-5 53545 0-0
C 06-10-2018 09:15 NEO'25 JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-7 92296 0-0
C 06-10-2018 09:45 VCB JO10-1M Nieuwkuijk JO10-1 94152 0-0
C 29-09-2018 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 TSV Gudok JO10-5 94151 0-0
C 29-09-2018 09:30 WSC JO10-3G Uno Animo JO10-3 53793 0-0
C 29-09-2018 09:00 RKDVC JO10-6 SVSSS JO10-3 55516 0-0
C 29-09-2018 10:00 DESK JO10-3 NEO'25 JO10-2 55603 0-0
C 29-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-8 TSV Gudok JO10-5 53090 0-0
C 29-09-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Blauw Wit'81 JO10-1G 92295 0-0
C 22-09-2018 09:30 NEO'25 JO10-2 RKDVC JO10-6 56040 0-0
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO10-5 Dongen JO10-2 53973 0-0
C 22-09-2018 10:00 SVSSS JO10-3 WSC JO10-3G 54321 0-0
C 22-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G SC 't Zand JO10-8 54568 0-0
C 22-09-2018 11:00 RWB JO10-4 DESK JO10-3 55423 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 92294 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO10-3 SVG JO10-2 53874 0-0
C 22-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-1G Nieuwkuijk JO10-1 94150 0-0
C 22-09-2018 09:45 VCB JO10-1M DESK JO10-3 92231 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 SSC'55 JO10-1 DESK JO10-3 12965 22-0
B 15-09-2018 11:00 RWB JO10-3 Dussense Boys JO10-1 12714 0-0
B 08-09-2018 09:30 Dussense Boys JO10-1 DESK JO10-3 11782 0-0
B 08-09-2018 11:00 RWB JO10-3 SSC'55 JO10-1 11369 1-34
B 01-09-2018 08:30 SSC'55 JO10-1 Dussense Boys JO10-1 12845 0-0
B 01-09-2018 10:00 DESK JO10-3 RWB JO10-3 11301 8-18

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO10-1 2 2 0 0 6 56 1 55 0
2 RWB JO10-3 2 1 0 1 3 19 42 -23 0
3 DESK JO10-3 2 0 0 2 0 8 40 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 2 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven