0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO9-1

Teamleden

Spelers
Koen Agterberg        
Tije Heerkens        
Jelte Hoefnagel        
Joshua van der Horst        
Jits Klijn        
Job Mol        
Dylano Mutsaers        
Justin Wegman        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 29-05-2019 18:30 JEKA JO9-1G RFC JO9-1 131154 0-0
C 25-05-2019 10:00 SAB JO9-1 SC 't Zand JO9-2 130639 0-0
C 25-05-2019 09:45 Groen Wit JO9-1 Sarto JO9-1 130950 0-0
C 25-05-2019 10:30 JEKA JO9-1G DESK JO9-1 151671 0-0
C 25-05-2019 08:45 RFC JO9-1 SV Reeshof JO9-1 132457 0-0
C 25-05-2019 12:00 TSC JO9-1 ZIGO JO9-2 132475 0-0
C 18-05-2019 09:00 Dongen JO9-1 SAB JO9-1 132129 0-0
C 18-05-2019 09:45 SV Reeshof JO9-1 Groen Wit JO9-1 133695 0-0
C 18-05-2019 10:00 Sarto JO9-1 Hilvaria JO9-1 132879 0-0
C 18-05-2019 10:00 ZIGO JO9-2 JEKA JO9-1G 132639 0-0
C 18-05-2019 08:45 SC 't Zand JO9-2 RFC JO9-1 133813 0-0
C 18-05-2019 11:00 DESK JO9-1 TSC JO9-1 151670 0-0
C 13-05-2019 18:30 Sarto JO9-1 SAB JO9-1 130050 0-0
C 11-05-2019 08:45 Hilvaria JO9-1 SV Reeshof JO9-1 131070 0-0
C 11-05-2019 08:45 RFC JO9-1 DESK JO9-1 151669 0-0
C 11-05-2019 09:30 JEKA JO9-1G Sarto JO9-1 130908 0-0
C 11-05-2019 10:00 SAB JO9-1 Groen Wit JO9-1 129833 0-0
C 11-05-2019 10:00 ZIGO JO9-2 SC 't Zand JO9-2 131620 0-0
C 11-05-2019 10:00 TSC JO9-1 Dongen JO9-1 129976 0-0
C 08-05-2019 18:30 DESK JO9-1 ZIGO JO9-2 151668 0-0
C 08-05-2019 18:15 SV Reeshof JO9-1 JEKA JO9-1G 133054 0-0
C 07-05-2019 18:30 SC 't Zand JO9-2 TSC JO9-1 133574 0-0
C 04-05-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 Hilvaria JO9-1 132116 0-0
C 04-05-2019 09:00 Dongen JO9-1 RFC JO9-1 131249 0-0
C 13-04-2019 08:45 RFC JO9-1 Groen Wit JO9-1 131696 0-0
C 13-04-2019 09:30 JEKA JO9-1G SC 't Zand JO9-2 129605 0-0
C 13-04-2019 10:00 SAB JO9-1 Hilvaria JO9-1 132534 0-0
C 13-04-2019 10:00 ZIGO JO9-2 Dongen JO9-1 132877 0-0
C 13-04-2019 10:00 DESK JO9-1 Sarto JO9-1 151667 0-0
C 13-04-2019 10:30 TSC JO9-1 SV Reeshof JO9-1 133677 0-0
C 06-04-2019 09:45 SV Reeshof JO9-1 SAB JO9-1 130238 0-0
C 06-04-2019 09:00 Dongen JO9-1 JEKA JO9-1G 132236 0-0
C 06-04-2019 10:00 SC 't Zand JO9-2 DESK JO9-1 151666 0-0
C 06-04-2019 11:00 Sarto JO9-1 TSC JO9-1 129591 0-0
C 06-04-2019 11:30 Hilvaria JO9-1 RFC JO9-1 129623 0-0
C 06-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 OVC'26 JO9-1 131575 0-0
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO9-1 DESK JO9-1 129653 0-0
C 06-04-2019 09:00 NEO'25 JO9-1 Gilze JO9-1 133507 0-0
C 06-04-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 GSBW JO9-1 130379 0-0
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G TSV Gudok JO9-1 130378 0-0
C 06-04-2019 08:30 SVSSS JO9-1 SCO JO9-1 130784 0-0
C 06-04-2019 09:45 Groen Wit JO9-1 ZIGO JO9-2 130146 0-0
C 30-03-2019 10:15 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 151664 0-0
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G SV Reeshof JO9-3 130746 0-0
C 30-03-2019 08:30 SCO JO9-1 NEO'25 JO9-1 131767 0-0
C 30-03-2019 09:00 Hilvaria JO9-1 SC 't Zand JO9-2 130442 0-0
C 30-03-2019 10:00 RFC JO9-1 SAB JO9-1 131978 0-0
C 23-03-2019 11:00 DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570 0-0
C 23-03-2019 08:30 SVSSS JO9-1 SV Reeshof JO9-3 132607 0-0
C 23-03-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 133776 0-0
C 23-03-2019 09:30 GSBW JO9-1 Gilze JO9-1 132522 0-0
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 131057 0-0
C 23-03-2019 09:45 SCO JO9-1 VOAB JO9-1 132616 0-0
C 16-03-2019 08:30 Gilze JO9-1 DESK JO9-1 130589 0-0
C 16-03-2019 10:30 NEO'25 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 133014 0-0
C 16-03-2019 09:00 VOAB JO9-1 TSV Gudok JO9-1 133416 0-0
C 16-03-2019 09:30 GSBW JO9-1 OVC'26 JO9-1 133701 0-0
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO8-1 SVSSS JO9-1 131722 0-0
C 16-03-2019 09:45 SV Reeshof JO9-3 SCO JO9-1 132768 0-0
C 09-03-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Gilze JO9-1 132220 0-0
C 09-03-2019 08:30 SVSSS JO9-1 VOAB JO9-1 132862 0-0
C 09-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 GSBW JO9-1 133470 0-0
C 09-03-2019 10:00 DESK JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 133899 0-0
C 16-02-2019 08:30 Gilze JO9-1 TSV Gudok JO9-1 131035 0-0
C 16-02-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G SVSSS JO9-1 130866 0-0
C 16-02-2019 10:00 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-3 132195 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO9-1 GSBW JO9-1 129858 0-0
C 16-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SCO JO9-1 129663 0-0
C 16-02-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 DESK JO9-1 129552 0-0
C 09-02-2019 08:30 SCO JO9-1 Gilze JO9-1 132008 0-0
C 09-02-2019 10:00 DESK JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 131068 0-0
C 09-02-2019 09:45 SV Reeshof JO9-3 VOAB JO9-1 133195 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 OVC'26 JO9-1 131723 0-0
C 09-02-2019 10:30 GSBW JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 132686 0-0
C 09-02-2019 08:30 SVSSS JO9-1 NEO'25 JO9-1 132907 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Sportvereniging Unitas'59 JO9-1 DESK JO9-1 58774 0-0
C 15-12-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 ZIGO JO9-1 60123 0-0
C 08-12-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Emplina JO9-1 56745 0-0
C 08-12-2018 11:30 WSC JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 60141 0-0
C 08-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 FC Engelen JO9-1 98733 0-0
C 08-12-2018 10:15 RKDVC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 104180 0-0
C 08-12-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98749 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 58963 0-0
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 RKDVC JO9-1 104179 0-0
C 01-12-2018 09:30 Nivo Sparta JO9-1 WSC JO9-1 58558 0-0
C 01-12-2018 10:00 DESK JO9-1 SV BLC JO9-1 98748 0-0
C 01-12-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 Unitas'59 JO9-1 98732 0-0
C 01-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 57734 0-0
C 01-12-2018 10:00 ZIGO JO9-1 Wilhelmina JO9-1 57735 0-0
C 27-11-2018 19:00 SV BLC JO9-1 FC Engelen JO9-1 98743 0-0
C 24-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Jong Brabant JO9-1 98731 0-0
C 24-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 ZIGO JO9-1 58032 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 59668 0-0
C 24-11-2018 10:30 WSC JO9-1 FC Engelen JO9-1 58832 0-0
C 24-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Emplina JO9-1 104178 0-0
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 DESK JO9-1 98730 0-0
C 24-11-2018 11:00 SV BLC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98747 0-0
C 17-11-2018 11:15 FC Engelen JO9-1 Emplina JO9-1 98727 0-0
C 17-11-2018 09:45 SV BLC JO9-1 Unitas'59 JO9-1 98746 0-0
C 17-11-2018 10:00 DESK JO9-1 ZIGO JO9-1 56848 0-0
C 17-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 Jong Brabant JO9-1 98729 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 98728 0-0
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-1 RKDVC JO9-1 104177 0-0
C 17-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Wilhelmina JO9-1 59175 0-0
C 10-11-2018 08:30 Emplina JO9-1 DESK JO9-1 98726 0-0
C 10-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 WSC JO9-1 60294 0-0
C 10-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98723 0-0
C 10-11-2018 10:00 ZIGO JO9-1 FC Engelen JO9-1 98725 0-0
C 10-11-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98724 0-0
C 10-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 SV BLC JO9-1 98745 0-0
C 10-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 104176 0-0
C 03-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 FC Engelen JO9-1 98721 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Unitas'59 JO9-1 56859 0-0
C 03-11-2018 08:30 WSC JO9-1 ZIGO JO9-1 98722 0-0
C 03-11-2018 10:00 DESK JO9-1 Jong Brabant JO9-1 59916 0-0
C 03-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO9-1 Emplina JO9-1 98720 0-0
C 03-11-2018 11:05 SV BLC JO9-1 RKDVC JO9-1 104175 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 Wilhelmina JO9-1 59925 0-0
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 DESK JO9-1 59340 0-0
C 27-10-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 98719 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 WSC JO9-1 59885 0-0
C 27-10-2018 08:30 Emplina JO9-1 SV BLC JO9-1 98744 0-0
C 27-10-2018 10:00 ZIGO JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 57676 0-0
C 27-10-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 58583 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 104174 0-0
C 13-10-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 Wilhelmina JO9-1 98716 0-0
C 13-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 Jong Brabant JO9-1 59588 0-0
C 13-10-2018 10:00 DESK JO9-1 Emplina JO9-1 59971 0-0
C 13-10-2018 09:00 Unitas'59 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 58389 0-0
C 13-10-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Jong Brabant JO9-1 104173 0-0
C 13-10-2018 08:30 WSC JO9-1 Emplina JO9-1 98717 0-0
C 13-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO9-2 ZIGO JO9-1 58386 0-0
C 13-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98715 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 DESK JO9-1 98718 0-0
C 13-10-2018 09:45 ZIGO JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 58816 0-0
C 06-10-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 59061 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 ZIGO JO9-1 57459 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-1 FC Engelen JO9-1 60159 0-0
C 06-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Unitas'59 JO9-1 56457 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-1 Unitas'59 JO9-1 56217 0-0
C 06-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 WSC JO9-1 98712 0-0
C 06-10-2018 10:00 DESK JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98714 0-0
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 98713 0-0
C 06-10-2018 10:00 ZIGO JO9-1 SV BLC JO9-1 98742 0-0
C 29-09-2018 10:00 FC Engelen JO9-1 Unitas'59 JO9-1 60417 0-0
C 29-09-2018 10:00 DESK JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 60395 0-0
C 29-09-2018 10:00 DESK JO9-1 Wilhelmina JO9-1 98708 0-0
C 29-09-2018 08:30 WSC JO9-1 Jong Brabant JO9-1 57633 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Emplina JO9-1 98707 0-0
C 29-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 Emplina JO9-1 57003 0-0
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Jong Brabant JO9-1 98741 0-0
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98711 0-0
C 29-09-2018 09:30 WSC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 98710 0-0
C 29-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 ZIGO JO9-1 98709 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 DESK JO9-1 58163 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 FC Engelen JO9-1 56922 0-0
C 22-09-2018 09:45 ZIGO JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 98703 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 60058 0-0
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO9-1 FC Engelen JO9-1 98704 0-0
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98705 0-0
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO9-1 WSC JO9-1 58018 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 SV BLC JO9-1 98740 0-0
C 22-09-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 WSC JO9-1 98706 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:30 WSC JO9-1 Dongen JO9-1 13500 4-4
B 15-09-2018 10:00 RWB JO9-1 DESK JO9-1 14700 2-14
B 08-09-2018 10:00 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 13593 7-4
B 08-09-2018 08:30 WSC JO9-1 RWB JO9-1 14048 12-2
B 01-09-2018 10:00 RWB JO9-1 Dongen JO9-1 14795 2-15
B 01-09-2018 10:00 DESK JO9-1 WSC JO9-1 14359 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO9-1 3 2 1 0 7 26 10 16 0
2 WSC JO9-1 3 2 1 0 7 24 10 14 0
3 DESK JO9-1 3 1 0 2 3 22 17 5 0
4 RWB JO9-1 3 0 0 3 0 6 41 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 F Kleedkamer 5 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven