0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO9-1

Teamleden

Spelers
Koen Agterberg        
Tije Heerkens        
Jelte Hoefnagel        
Joshua van der Horst        
Jits Klijn        
Job Mol        
Dylano Mutsaers        
Justin Wegman        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 11:00 DESK JO9-1 ZIGO JO9-2 151668 Sportpark Eikendijk
C 11-05-2019 08:45 RFC JO9-1 DESK JO9-1 151669 Gemeentelijk Sportpark
C 18-05-2019 11:00 DESK JO9-1 TSC JO9-1 151670 Sportpark Eikendijk
C 25-05-2019 09:00 JEKA JO9-1G DESK JO9-1 151671 Sportpark Beukenlaan
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 18:45 JEKA JO9-1G RFC JO9-1
C 04-05-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 Hilvaria JO9-1
C 04-05-2019 09:00 Dongen JO9-1 RFC JO9-1
C 04-05-2019 09:45 SV Reeshof JO9-1 JEKA JO9-1G
C 04-05-2019 10:00 Sarto JO9-1 SAB JO9-1
C 04-05-2019 11:00 DESK JO9-1 ZIGO JO9-2
C 07-05-2019 18:30 SC 't Zand JO9-2 TSC JO9-1
C 11-05-2019 11:30 TSC JO9-1 Dongen JO9-1
C 11-05-2019 10:00 ZIGO JO9-2 SC 't Zand JO9-2
C 11-05-2019 10:00 SAB JO9-1 Groen Wit JO9-1
C 11-05-2019 09:30 JEKA JO9-1G Sarto JO9-1
C 11-05-2019 08:45 RFC JO9-1 DESK JO9-1
C 11-05-2019 08:45 Hilvaria JO9-1 SV Reeshof JO9-1
C 18-05-2019 09:00 Dongen JO9-1 SAB JO9-1
C 18-05-2019 09:45 SV Reeshof JO9-1 Groen Wit JO9-1
C 18-05-2019 10:00 Sarto JO9-1 Hilvaria JO9-1
C 18-05-2019 10:00 ZIGO JO9-2 JEKA JO9-1G
C 18-05-2019 08:45 SC 't Zand JO9-2 RFC JO9-1
C 18-05-2019 11:00 DESK JO9-1 TSC JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen DESK JO9-1 SV Reeshof JO9-3 129899
C 13-04-2019 vervallen DESK JO9-1 Sarto JO9-1 151667
C 06-04-2019 vervallen SC 't Zand JO9-2 DESK JO9-1 151666
C 06-04-2019 vervallen VOAB JO9-1 DESK JO9-1 129653
C 30-03-2019 vervallen Dongen JO9-1 DESK JO9-1 151664
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-1 Groen Wit JO9-1 151665
C 16-03-2019 vervallen Gilze JO9-1 DESK JO9-1 130589
C 09-03-2019 vervallen DESK JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 133899
V 23-02-2019 11:00 DESK JO9-1 Gilze JO9-1
C 16-02-2019 vervallen OVC'26 JO9-1 DESK JO9-1 129552
C 09-02-2019 10:00 DESK JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 131068
V 02-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 DESK JO9-1
V 26-01-2019 afgelast DESK JO9-1 Gilze JO9-1
V 19-01-2019 10:00 DESK JO9-1 SARTO JO9-1
V 12-01-2019 08:45 RFC JO9-1 DESK JO9-1
C 15-12-2018 vervallen Sportvereniging Unitas\\\\\\\'59 JO9-1 DESK JO9-1 58774
C 08-12-2018 vervallen DESK JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 57154
C 01-12-2018 vervallen DESK JO9-1 SV BLC JO9-1 98748
C 01-12-2018 vervallen WSC JO9-1 DESK JO9-1 57705
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 DESK JO9-1 98730
C 17-11-2018 vervallen DESK JO9-1 ZIGO JO9-1 56848
C 10-11-2018 vervallen Wilhelmina JO9-1 DESK JO9-1 59188
C 10-11-2018 vervallen Emplina JO9-1 DESK JO9-1 98726
C 03-11-2018 10:00 DESK JO9-1 Jong Brabant JO9-1 59916
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 DESK JO9-1 59340
C 27-10-2018 vervallen Nivo Sparta JO9-1 DESK JO9-1 59612
C 13-10-2018 vervallen DESK JO9-1 Emplina JO9-1 59971
C 13-10-2018 vervallen Zwaluw VFC JO9-1 DESK JO9-1 98718
C 06-10-2018 vervallen DESK JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98714
C 29-09-2018 vervallen DESK JO9-1 Wilhelmina JO9-1 98708
C 22-09-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO9-1 DESK JO9-1 58163
B 15-09-2018 10:00 RWB JO9-1 DESK JO9-1 14700 2 - 14
B 08-09-2018 10:00 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 13593 7 - 4
B 01-09-2018 10:00 DESK JO9-1 WSC JO9-1 14359 4 - 8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 10:30 TSC JO9-1 SV Reeshof JO9-1 133677 0-0
C 13-04-2019 10:00 DESK JO9-1 Sarto JO9-1 151667 0-0
C 13-04-2019 10:00 ZIGO JO9-2 Dongen JO9-1 132877 0-0
C 13-04-2019 10:00 SAB JO9-1 Hilvaria JO9-1 132534 0-0
C 13-04-2019 09:30 JEKA JO9-1G SC 't Zand JO9-2 129605 0-0
C 13-04-2019 08:45 RFC JO9-1 Groen Wit JO9-1 131696 0-0
C 06-04-2019 08:30 SVSSS JO9-1 SCO JO9-1 130784 0-0
C 06-04-2019 08:45 SV Reeshof JO9-3 GSBW JO9-1 130379 0-0
C 06-04-2019 09:00 NEO'25 JO9-1 Gilze JO9-1 133507 0-0
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G TSV Gudok JO9-1 130378 0-0
C 06-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 OVC'26 JO9-1 131575 0-0
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO9-1 DESK JO9-1 129653 0-0
C 06-04-2019 09:00 Dongen JO9-1 JEKA JO9-1G 132236 0-0
C 06-04-2019 09:45 SV Reeshof JO9-1 SAB JO9-1 130238 0-0
C 06-04-2019 09:45 Groen Wit JO9-1 ZIGO JO9-2 130146 0-0
C 06-04-2019 10:00 SC 't Zand JO9-2 DESK JO9-1 151666 0-0
C 06-04-2019 11:00 Sarto JO9-1 TSC JO9-1 129591 0-0
C 06-04-2019 11:30 Hilvaria JO9-1 RFC JO9-1 129623 0-0
C 30-03-2019 10:15 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 151664 0-0
C 30-03-2019 08:30 SCO JO9-1 NEO'25 JO9-1 131767 0-0
C 30-03-2019 09:00 Hilvaria JO9-1 SC 't Zand JO9-2 130442 0-0
C 30-03-2019 10:00 RFC JO9-1 SAB JO9-1 131978 0-0
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G SV Reeshof JO9-3 130746 0-0
C 23-03-2019 11:00 DESK JO9-1 NEO'25 JO9-1 133570 0-0
C 23-03-2019 09:45 SCO JO9-1 VOAB JO9-1 132616 0-0
C 23-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 131057 0-0
C 23-03-2019 09:30 GSBW JO9-1 Gilze JO9-1 132522 0-0
C 23-03-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 133776 0-0
C 23-03-2019 08:30 SVSSS JO9-1 SV Reeshof JO9-3 132607 0-0
C 16-03-2019 08:30 Gilze JO9-1 DESK JO9-1 130589 0-0
C 16-03-2019 09:00 VOAB JO9-1 TSV Gudok JO9-1 133416 0-0
C 16-03-2019 09:30 GSBW JO9-1 OVC'26 JO9-1 133701 0-0
C 16-03-2019 10:30 NEO'25 JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 133014 0-0
C 16-03-2019 09:45 SV Reeshof JO9-3 SCO JO9-1 132768 0-0
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO8-1 SVSSS JO9-1 131722 0-0
C 09-03-2019 08:30 SVSSS JO9-1 VOAB JO9-1 132862 0-0
C 09-03-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 Gilze JO9-1 132220 0-0
C 09-03-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 GSBW JO9-1 133470 0-0
C 09-03-2019 10:00 DESK JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 133899 0-0
C 16-02-2019 08:30 Gilze JO9-1 TSV Gudok JO9-1 131035 0-0
C 16-02-2019 08:45 SC 't Zand JO9-3G SVSSS JO9-1 130866 0-0
C 16-02-2019 10:00 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-3 132195 0-0
C 16-02-2019 09:00 OVC'26 JO9-1 DESK JO9-1 129552 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO9-1 GSBW JO9-1 129858 0-0
C 16-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 SCO JO9-1 129663 0-0
C 09-02-2019 08:30 SCO JO9-1 Gilze JO9-1 132008 0-0
C 09-02-2019 10:00 DESK JO9-1 SC 't Zand JO9-3G 131068 0-0
C 09-02-2019 09:45 SV Reeshof JO9-3 VOAB JO9-1 133195 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO9-1 OVC'26 JO9-1 131723 0-0
C 09-02-2019 10:30 GSBW JO9-1 OJC ROSMALEN JO8-1 132686 0-0
C 09-02-2019 08:30 SVSSS JO9-1 NEO'25 JO9-1 132907 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Sportvereniging Unitas'59 JO9-1 DESK JO9-1 58774 0-0
C 15-12-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 ZIGO JO9-1 60123 0-0
C 08-12-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Emplina JO9-1 56745 0-0
C 08-12-2018 11:30 WSC JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 60141 0-0
C 08-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 FC Engelen JO9-1 98733 0-0
C 08-12-2018 10:15 RKDVC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 104180 0-0
C 08-12-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98749 0-0
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 58963 0-0
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 RKDVC JO9-1 104179 0-0
C 01-12-2018 09:30 Nivo Sparta JO9-1 WSC JO9-1 58558 0-0
C 01-12-2018 10:00 DESK JO9-1 SV BLC JO9-1 98748 0-0
C 01-12-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 Unitas'59 JO9-1 98732 0-0
C 01-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 57734 0-0
C 01-12-2018 10:00 ZIGO JO9-1 Wilhelmina JO9-1 57735 0-0
C 27-11-2018 19:00 SV BLC JO9-1 FC Engelen JO9-1 98743 0-0
C 24-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Jong Brabant JO9-1 98731 0-0
C 24-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 ZIGO JO9-1 58032 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 59668 0-0
C 24-11-2018 10:30 WSC JO9-1 FC Engelen JO9-1 58832 0-0
C 24-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Emplina JO9-1 104178 0-0
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 DESK JO9-1 98730 0-0
C 24-11-2018 11:00 SV BLC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98747 0-0
C 17-11-2018 11:15 FC Engelen JO9-1 Emplina JO9-1 98727 0-0
C 17-11-2018 09:45 SV BLC JO9-1 Unitas'59 JO9-1 98746 0-0
C 17-11-2018 10:00 DESK JO9-1 ZIGO JO9-1 56848 0-0
C 17-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 Jong Brabant JO9-1 98729 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 98728 0-0
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-1 RKDVC JO9-1 104177 0-0
C 17-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Wilhelmina JO9-1 59175 0-0
C 10-11-2018 08:30 Emplina JO9-1 DESK JO9-1 98726 0-0
C 10-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 WSC JO9-1 60294 0-0
C 10-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98723 0-0
C 10-11-2018 10:00 ZIGO JO9-1 FC Engelen JO9-1 98725 0-0
C 10-11-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98724 0-0
C 10-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 SV BLC JO9-1 98745 0-0
C 10-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 104176 0-0
C 03-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 FC Engelen JO9-1 98721 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Unitas'59 JO9-1 56859 0-0
C 03-11-2018 08:30 WSC JO9-1 ZIGO JO9-1 98722 0-0
C 03-11-2018 10:00 DESK JO9-1 Jong Brabant JO9-1 59916 0-0
C 03-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO9-1 Emplina JO9-1 98720 0-0
C 03-11-2018 11:05 SV BLC JO9-1 RKDVC JO9-1 104175 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-2 Wilhelmina JO9-1 59925 0-0
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 DESK JO9-1 59340 0-0
C 27-10-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 98719 0-0
C 27-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 WSC JO9-1 59885 0-0
C 27-10-2018 08:30 Emplina JO9-1 SV BLC JO9-1 98744 0-0
C 27-10-2018 10:00 ZIGO JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 57676 0-0
C 27-10-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 58583 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 104174 0-0
C 13-10-2018 08:45 Unitas'59 JO9-1 Wilhelmina JO9-1 98716 0-0
C 13-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 Jong Brabant JO9-1 59588 0-0
C 13-10-2018 10:00 DESK JO9-1 Emplina JO9-1 59971 0-0
C 13-10-2018 09:00 Unitas'59 JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 58389 0-0
C 13-10-2018 10:15 RKDVC JO9-1 Jong Brabant JO9-1 104173 0-0
C 13-10-2018 08:30 WSC JO9-1 Emplina JO9-1 98717 0-0
C 13-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO9-2 ZIGO JO9-1 58386 0-0
C 13-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98715 0-0
C 13-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 DESK JO9-1 98718 0-0
C 13-10-2018 09:45 ZIGO JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 58816 0-0
C 06-10-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 59061 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 ZIGO JO9-1 57459 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-1 FC Engelen JO9-1 60159 0-0
C 06-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 Unitas'59 JO9-1 56457 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-1 Unitas'59 JO9-1 56217 0-0
C 06-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 WSC JO9-1 98712 0-0
C 06-10-2018 10:00 DESK JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98714 0-0
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 98713 0-0
C 06-10-2018 10:00 ZIGO JO9-1 SV BLC JO9-1 98742 0-0
C 29-09-2018 10:00 FC Engelen JO9-1 Unitas'59 JO9-1 60417 0-0
C 29-09-2018 10:00 DESK JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 60395 0-0
C 29-09-2018 10:00 DESK JO9-1 Wilhelmina JO9-1 98708 0-0
C 29-09-2018 08:30 WSC JO9-1 Jong Brabant JO9-1 57633 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-1 Emplina JO9-1 98707 0-0
C 29-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 Emplina JO9-1 57003 0-0
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO9-1 Jong Brabant JO9-1 98741 0-0
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-1 98711 0-0
C 29-09-2018 09:30 WSC JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-2 98710 0-0
C 29-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-1 ZIGO JO9-1 98709 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 DESK JO9-1 58163 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 FC Engelen JO9-1 56922 0-0
C 22-09-2018 09:45 ZIGO JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 98703 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 60058 0-0
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO9-1 FC Engelen JO9-1 98704 0-0
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO9-1 Nivo Sparta JO9-1 98705 0-0
C 22-09-2018 08:30 Emplina JO9-1 WSC JO9-1 58018 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-1 SV BLC JO9-1 98740 0-0
C 22-09-2018 10:15 Jong Brabant JO9-1 WSC JO9-1 98706 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:30 WSC JO9-1 Dongen JO9-1 13500 4-4
B 15-09-2018 10:00 RWB JO9-1 DESK JO9-1 14700 2-14
B 08-09-2018 10:00 Dongen JO9-1 DESK JO9-1 13593 7-4
B 08-09-2018 08:30 WSC JO9-1 RWB JO9-1 14048 12-2
B 01-09-2018 10:00 RWB JO9-1 Dongen JO9-1 14795 2-15
B 01-09-2018 10:00 DESK JO9-1 WSC JO9-1 14359 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen JO9-1 3 2 1 0 7 26 10 16 0
2 WSC JO9-1 3 2 1 0 7 24 10 14 0
3 DESK JO9-1 3 1 0 2 3 22 17 5 0
4 RWB JO9-1 3 0 0 3 0 6 41 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven