0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - DESK JO9-2

Teamleden

Spelers
Luca van Es        
Dexx van Gool        
Lars Jansen        
Stef de Jong        
Luuk Kusters        
Sep van der Linden        
Victor Poort        
Justin Wegman        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
V 19-01-2019 afgelast DESK JO9-2 GSBW JO9-1
V 26-01-2019 10:00 DESK JO9-2 Gilze JO9-2
V 02-02-2019 11:00 DESK JO9-2 SC 't Zand JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 19-01-2019 afgelast DESK JO9-2 GSBW JO9-1
C 08-12-2018 vervallen Nemelaer JO9-2 DESK JO9-2 58182
C 01-12-2018 vervallen DESK JO9-2 GSBW JO9-1 57095
C 24-11-2018 10:00 DESK JO9-2 OVC'26 JO9-1 101763
C 21-11-2018 vervallen Gloria UC JO9-1 DESK JO9-2 103754
C 17-11-2018 vervallen Uno Animo JO9-2 DESK JO9-2 57138
C 10-11-2018 10:00 DESK JO9-2 NEO'25 JO9-1 56869
C 03-11-2018 vervallen Haarsteeg JO9-1G DESK JO9-2 99018
C 03-11-2018 vervallen TSC MO9-1 DESK JO9-2 79200
C 27-10-2018 10:00 DESK JO9-2 VOAB JO9-2 60077
C 13-10-2018 vervallen Olympia'60 JO9-1 DESK JO9-2 60057
C 06-10-2018 11:00 DESK JO9-2 SV Reeshof JO9-2 56720
C 29-09-2018 vervallen RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 59826
C 22-09-2018 vervallen DESK JO9-2 ZIGO JO9-2 58948
B 08-09-2018 09:00 DESK JO9-2 Uno Animo JO9-1 D. (Danny) Jansen 13133 10 - 8
B 01-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 15022 8 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 101757 0-0
C 15-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 NEO'25 JO9-1 103748 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G NEO'25 JO9-1 99023 0-0
C 08-12-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 Gloria UC JO9-1 103757 0-0
C 08-12-2018 09:30 GSBW JO9-1 RKDVC JO9-2 59174 0-0
C 08-12-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101765 0-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO9-2 GSBW JO9-1 57095 0-0
C 01-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 101764 0-0
C 01-12-2018 10:15 RKDVC JO9-2 VOAB JO9-2 58650 0-0
C 01-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 103756 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO9-2 OVC'26 JO9-1 101763 0-0
C 24-11-2018 10:45 SV Reeshof JO9-2 Olympia'60 JO9-1 59073 0-0
C 24-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Gloria UC JO9-1 103755 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 NEO'25 JO9-1 58592 0-0
C 21-11-2018 19:00 Gloria UC JO9-1 DESK JO9-2 103754 0-0
C 17-11-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101762 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 GSBW JO9-1 57649 0-0
C 17-11-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99020 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G Olympia'60 JO9-1 99019 0-0
C 10-11-2018 10:00 DESK JO9-2 NEO'25 JO9-1 56869 0-0
C 10-11-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 RKDVC JO9-2 101761 0-0
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 VOAB JO9-2 57656 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 OVC'26 JO9-1 101760 0-0
C 03-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 NEO'25 JO9-1 57803 0-0
C 03-11-2018 10:20 Haarsteeg JO9-1G DESK JO9-2 99018 0-0
C 03-11-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 RKDVC JO9-2 57533 0-0
C 03-11-2018 08:30 Olympia'60 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103752 0-0
C 03-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Nemelaer JO9-2 59172 0-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO9-1 ZIGO JO9-2 103751 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99017 0-0
C 27-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 GSBW JO9-1 101759 0-0
C 27-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 60132 0-0
C 27-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 ZIGO JO9-2 59019 0-0
C 27-10-2018 10:00 DESK JO9-2 VOAB JO9-2 60077 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Olympia'60 JO9-1 57316 0-0
C 20-10-2018 10:15 VOAB JO9-2 Gloria UC JO9-1 103747 0-0
C 13-10-2018 09:30 GSBW JO9-1 NEO'25 JO9-1 57636 0-0
C 13-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 RKDVC JO9-2 58077 0-0
C 13-10-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 DESK JO9-2 60057 0-0
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 Nemelaer JO9-2 59271 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99016 0-0
C 13-10-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 RKDVC JO9-2 103750 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZIGO JO9-2 OVC'26 JO9-1 101758 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G GSBW JO9-1 99015 0-0
C 06-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 VOAB JO9-2 56839 0-0
C 06-10-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 Olympia'60 JO9-1 57392 0-0
C 06-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 ZIGO JO9-2 60327 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO9-2 SV Reeshof JO9-2 56720 0-0
C 06-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103749 0-0
C 29-09-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 VOAB JO9-2 58052 0-0
C 29-09-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 GSBW JO9-1 59895 0-0
C 29-09-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 NEO'25 JO9-1 57207 0-0
C 29-09-2018 10:00 ZIGO JO9-2 Nemelaer JO9-2 56950 0-0
C 29-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 59826 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV Reeshof JO9-2 99014 0-0
C 22-09-2018 09:30 TSC MO9-1 SV Reeshof JO9-2 79196 0-0
C 22-09-2018 10:00 DESK JO9-2 ZIGO JO9-2 58948 0-0
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO9-1 Olympia'60 JO9-1 59336 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO9-2 Uno Animo JO9-2 60124 0-0
C 22-09-2018 10:30 NEO'25 JO9-1 RKDVC JO9-2 59129 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Uno Animo JO9-1 RKDVC JO9-2 14920 1-7
B 08-09-2018 09:00 DESK JO9-2 Uno Animo JO9-1 13133 10-8
B 01-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 15022 8-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO9-2 2 2 0 0 6 15 4 11 0
2 DESK JO9-2 2 1 0 1 3 13 16 -3 0
3 Uno Animo JO9-1 2 0 0 2 0 9 17 -8 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven