0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO9-3

Teamleden

Spelers
Naud Bolk        
Luke de Jong        
Bart van Kilsdonk        
Job Rijnen        
Wout Rombouts        
Stan Smulders        
Jim van de Wouw        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 23-03-2019 vervallen VCB JO9-1 DESK JO9-3 131505 Sportpark VCB
C 06-04-2019 09:00 DESK JO9-3 SSC'55 JO9-2 130754 Sportpark Eikendijk
C 13-04-2019 09:00 Were Di JO9-3 DESK JO9-3 131251 Sportpark Moerenburg
C 04-05-2019 10:00 DESK JO9-3 Nevelo JO9-2 133644 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 10:15 Jong Brabant JO9-3 FC Tilburg JO9-3
C 30-03-2019 09:00 Nevelo JO9-2 Zwaluw VFC JO9-4
C 30-03-2019 09:00 Uno Animo JO9-2 VCB JO9-1
C 06-04-2019 10:45 FC Tilburg JO9-3 Zwaluw VFC JO9-4
C 06-04-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 SVSSS JO9-2
C 06-04-2019 09:00 VCB JO9-1 Jong Brabant JO9-3
C 06-04-2019 09:00 Uno Animo JO9-2 Nevelo JO9-2
C 06-04-2019 09:00 DESK JO9-3 SSC'55 JO9-2
C 06-04-2019 08:45 Wilhelmina JO9-5 Were Di JO9-3
C 10-04-2019 18:30 FC Tilburg JO9-3 FC Drunen JO9-1
C 10-04-2019 18:30 Zwaluw VFC JO9-4 Were Di JO9-3
C 10-04-2019 18:30 SSC'55 JO9-2 Nevelo JO9-2
C 13-04-2019 09:00 Were Di JO9-3 DESK JO9-3
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO9-2 Wilhelmina JO9-5
C 13-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 Uno Animo JO9-2
C 13-04-2019 08:30 SVSSS JO9-2 FC Tilburg JO9-3
C 13-04-2019 08:30 SSC'55 JO9-2 VCB JO9-1
C 13-04-2019 10:15 Jong Brabant JO9-3 FC Drunen JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-03-2019 vervallen VCB JO9-1 DESK JO9-3 131505
C 16-03-2019 09:00 DESK JO9-3 Jong Brabant JO9-3 133220
C 23-02-2019 vervallen FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 132978
V 23-02-2019 vervallen DESK JO9-3 Gilze JO9-3
C 16-02-2019 vervallen FC Tilburg JO9-3 DESK JO9-3 131495
C 09-02-2019 vervallen DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-5 130315
V 02-02-2019 afgelast DESK JO9-3 SC 't Zand JO9-6
V 26-01-2019 afgelast DESK JO9-3 Gilze JO9-3
C 08-12-2018 vervallen DESK JO9-3 Woudrichem JO9-1 57809
C 01-12-2018 vervallen RFC JO9-1 DESK JO9-3 79596
C 24-11-2018 11:00 DESK JO9-3 Be Ready JO9-2 93429
C 17-11-2018 vervallen TSV Gudok JO9-2 DESK JO9-3 59402
C 10-11-2018 vervallen DESK JO9-3 WSC JO9-3 58543
C 03-11-2018 vervallen DESK JO9-3 Achilles Veen JO9-1G 57973
C 27-10-2018 vervallen RWB JO9-2 DESK JO9-3 60194
C 13-10-2018 vervallen Waspik JO9-1 DESK JO9-3 56677
C 06-10-2018 vervallen DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-4 59231
C 29-09-2018 vervallen SV Capelle JO9-1 DESK JO9-3 59075
C 22-09-2018 vervallen DESK JO9-3 Right'Oh JO9-1 58063
B 15-09-2018 09:00 DESK JO9-3 WSC JO9-3 Afgeschermd 14834 1 - 5
B 08-09-2018 10:00 RWB JO9-2 DESK JO9-3 15318 6 - 5
B 01-09-2018 09:00 DESK JO9-3 SV Capelle JO9-1 Afgeschermd 13520 1 - 17
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-03-2019 10:15 Were Di JO9-3 FC Tilburg JO9-3 133851 0-0
C 23-03-2019 08:30 SSC'55 JO9-2 Zwaluw VFC JO9-4 133636 0-0
C 23-03-2019 08:30 SVSSS JO9-2 Uno Animo JO9-2 133745 0-0
C 23-03-2019 09:00 Nevelo JO9-2 FC Drunen JO9-1 130018 0-0
C 23-03-2019 09:00 VCB JO9-1 DESK JO9-3 131505 0-0
C 23-03-2019 10:15 Jong Brabant JO9-3 Wilhelmina JO9-5 130291 0-0
C 16-03-2019 09:00 DESK JO9-3 Jong Brabant JO9-3 133220 0-0
C 16-03-2019 08:45 Wilhelmina JO9-5 SVSSS JO9-2 133719 0-0
C 09-03-2019 09:00 VCB JO9-1 Wilhelmina JO9-5 132041 0-0
C 09-03-2019 08:30 SVSSS JO9-2 SSC'55 JO9-2 131603 0-0
C 23-02-2019 10:15 Were Di JO9-3 Uno Animo JO9-2 133297 0-0
C 23-02-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 DESK JO9-3 132978 0-0
C 16-02-2019 09:30 FC Drunen JO9-1 VCB JO9-1 133769 0-0
C 16-02-2019 08:45 Wilhelmina JO9-5 SSC'55 JO9-2 131168 0-0
C 16-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-4 SVSSS JO9-2 130539 0-0
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO9-2 Jong Brabant JO9-3 132983 0-0
C 16-02-2019 09:00 Nevelo JO9-2 Were Di JO9-3 131089 0-0
C 16-02-2019 10:45 FC Tilburg JO9-3 DESK JO9-3 131495 0-0
C 09-02-2019 10:15 Jong Brabant JO9-3 Zwaluw VFC JO9-4 133308 0-0
C 09-02-2019 09:00 VCB JO9-1 FC Tilburg JO9-3 132761 0-0
C 09-02-2019 09:00 Were Di JO9-3 FC Drunen JO9-1 131690 0-0
C 09-02-2019 09:00 DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-5 130315 0-0
C 09-02-2019 08:30 SVSSS JO9-2 Nevelo JO9-2 130148 0-0
C 09-02-2019 08:30 SSC'55 JO9-2 Uno Animo JO9-2 131407 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Waspik JO9-1 Be Ready JO9-2 93431 0-0
C 15-12-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 TSV Gudok JO9-2 56304 0-0
C 15-12-2018 09:30 WSC JO9-3 Achilles Veen JO9-1G 56948 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO9-3 Woudrichem JO9-1 57809 0-0
C 08-12-2018 08:30 WSC JO9-3 SV Capelle JO9-1 59123 0-0
C 08-12-2018 10:00 RWB JO9-2 Achilles Veen JO9-1G 59985 0-0
C 01-12-2018 09:00 Woudrichem JO9-1 RWB JO9-2 57328 0-0
C 01-12-2018 10:15 Achilles Veen JO9-1G Wilhelmina JO9-4 58800 0-0
C 01-12-2018 09:30 SV Capelle JO9-1 Right'Oh JO9-1 56930 0-0
C 01-12-2018 09:45 TSV Gudok JO9-2 Waspik JO9-1 57366 0-0
C 01-12-2018 10:00 Be Ready JO9-2 WSC JO9-3 93430 0-0
C 24-11-2018 09:00 Waspik JO9-1 Woudrichem JO9-1 58624 0-0
C 24-11-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 WSC JO9-3 56921 0-0
C 24-11-2018 10:00 RWB JO9-2 TSV Gudok JO9-2 57603 0-0
C 24-11-2018 11:00 DESK JO9-3 Be Ready JO9-2 93429 0-0
C 24-11-2018 10:20 Achilles Veen JO9-1G SV Capelle JO9-1 60370 0-0
C 17-11-2018 08:30 WSC JO9-3 RWB JO9-2 60040 0-0
C 17-11-2018 10:15 Woudrichem JO9-1 SV Capelle JO9-1 59390 0-0
C 17-11-2018 09:00 Waspik JO9-1 Wilhelmina JO9-4 57832 0-0
C 17-11-2018 08:30 TSV Gudok JO9-2 DESK JO9-3 59402 0-0
C 17-11-2018 10:00 Be Ready JO9-2 Right'Oh JO9-1 93428 0-0
C 10-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Be Ready JO9-2 93427 0-0
C 10-11-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 Waspik JO9-1 57024 0-0
C 10-11-2018 09:30 SV Capelle JO9-1 TSV Gudok JO9-2 58945 0-0
C 10-11-2018 10:30 Achilles Veen JO9-1G Woudrichem JO9-1 58953 0-0
C 10-11-2018 11:00 DESK JO9-3 WSC JO9-3 58543 0-0
C 03-11-2018 10:00 Be Ready JO9-2 Woudrichem JO9-1 93426 0-0
C 03-11-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 TSV Gudok JO9-2 57560 0-0
C 03-11-2018 09:00 Waspik JO9-1 SV Capelle JO9-1 59945 0-0
C 03-11-2018 09:00 DESK JO9-3 Achilles Veen JO9-1G 57973 0-0
C 03-11-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 RWB JO9-2 59833 0-0
C 27-10-2018 10:00 RWB JO9-2 DESK JO9-3 60194 0-0
C 27-10-2018 09:45 TSV Gudok JO9-2 WSC JO9-3 59290 0-0
C 27-10-2018 09:30 SV Capelle JO9-1 Wilhelmina JO9-4 57794 0-0
C 27-10-2018 10:15 Achilles Veen JO9-1G Waspik JO9-1 57737 0-0
C 27-10-2018 10:15 Woudrichem JO9-1 Right'Oh JO9-1 57480 0-0
C 13-10-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 Woudrichem JO9-1 60285 0-0
C 13-10-2018 10:00 Right'Oh JO9-1 RWB JO9-2 58535 0-0
C 13-10-2018 09:00 Waspik JO9-1 DESK JO9-3 56677 0-0
C 13-10-2018 10:00 Be Ready JO9-2 SV Capelle JO9-1 93424 0-0
C 06-10-2018 08:30 Woudrichem JO9-1 WSC JO9-3 59025 0-0
C 06-10-2018 09:00 DESK JO9-3 Wilhelmina JO9-4 59231 0-0
C 06-10-2018 09:45 Achilles Veen JO9-1G Right'Oh JO9-1 58193 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV Capelle JO9-1 RFC JO9-1 79591 0-0
C 06-10-2018 10:00 RWB JO9-2 Waspik JO9-1 56806 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO9-2 Be Ready JO9-1 93020 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO9-2 Be Ready JO9-2 93423 0-0
C 29-09-2018 09:30 SV Capelle JO9-1 DESK JO9-3 59075 0-0
C 29-09-2018 08:30 WSC JO9-3 Waspik JO9-1 59586 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO9-1 Woudrichem JO9-1 79595 0-0
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO9-2 Achilles Veen JO9-1G 57521 0-0
C 29-09-2018 11:00 Right'Oh JO9-1 Wilhelmina JO9-4 58345 0-0
C 29-09-2018 10:00 Be Ready JO9-2 RWB JO9-2 93422 0-0
C 29-09-2018 09:30 Be Ready JO9-1 RWB JO9-2 93019 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO9-3 Right'Oh JO9-1 58063 0-0
C 22-09-2018 08:45 Wilhelmina JO9-4 WSC JO9-3 59687 0-0
C 22-09-2018 10:00 RWB JO9-2 SV Capelle JO9-1 58119 0-0
C 22-09-2018 09:00 Waspik JO9-1 RFC JO9-1 79588 0-0
C 22-09-2018 09:00 Achilles Veen JO9-1G Be Ready JO9-1 93018 0-0
C 22-09-2018 09:00 Achilles Veen JO9-1G Be Ready JO9-2 93421 0-0
C 22-09-2018 08:30 Woudrichem JO9-1 TSV Gudok JO9-2 56897 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 DESK JO9-3 WSC JO9-3 14834 1-5
B 15-09-2018 10:00 RWB JO9-2 SV Capelle JO9-1 14270 1-10
B 08-09-2018 09:30 SV Capelle JO9-1 WSC JO9-3 13176 11-5
B 08-09-2018 10:00 RWB JO9-2 DESK JO9-3 15318 6-5
B 01-09-2018 08:30 WSC JO9-3 RWB JO9-2 14992 2-4
B 01-09-2018 09:00 DESK JO9-3 SV Capelle JO9-1 13520 1-17

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Capelle JO9-1 3 3 0 0 9 38 7 31 0
2 RWB JO9-2 3 2 0 1 6 11 17 -6 0
3 WSC JO9-3 3 1 0 2 3 12 16 -4 0
4 DESK JO9-3 3 0 0 3 0 7 28 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven