0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO9-4M

Teamleden

Spelers
Lieve Hartman        
Lise Lankhaar        
Mette de Swart        
Isa van de Ven        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 09:00 DESK JO9-4M SCO JO9-5M 131990 Sportpark Eikendijk
C 11-05-2019 09:00 NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M 131526 Sportpark De Gaard
C 18-05-2019 10:30 DESK JO9-4M SCG'18 JO9-6M 147696 Sportpark Eikendijk
C 25-05-2019 10:00 Terheijden JO9-3M DESK JO9-4M 131562 Sportpark Ruitersvaart
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 18:45 SCO JO9-5M Terheijden JO9-3M
C 04-05-2019 11:30 Terheijden JO9-3M NEO'25 JO9-4M
C 04-05-2019 09:00 DESK JO9-4M SCO JO9-5M
C 04-05-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 SCG'18 JO9-6M
C 04-05-2019 13:00 TSC JO9-4M Rijen JO9-6M
C 08-05-2019 18:45 NEO'25 JO9-4M TSC JO9-4M
C 11-05-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M Terheijden JO9-3M
C 11-05-2019 09:45 Rijen JO9-6M Neerlandia'31 MO9-1
C 11-05-2019 09:00 NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M
C 11-05-2019 09:45 SCO JO9-5M TSC JO9-4M
C 15-05-2019 18:30 Rijen JO9-6M NEO'25 JO9-4M
C 18-05-2019 09:00 Neerlandia'31 MO9-1 Terheijden JO9-3M
C 18-05-2019 09:45 Rijen JO9-6M SCO JO9-5M
C 18-05-2019 10:30 DESK JO9-4M SCG'18 JO9-6M

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-04-2019 18:30 Rijen JO9-6M DESK JO9-4M 132890
C 13-04-2019 vervallen DESK JO9-4M Rijen JO9-6M 133055
C 06-04-2019 vervallen TSC JO9-4M DESK JO9-4M 130921
C 30-03-2019 vervallen DESK JO9-4M TSC JO9-4M 130581
C 23-03-2019 vervallen DESK JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133681
C 16-03-2019 09:00 DESK JO9-4M Terheijden JO9-3M 131119
C 09-03-2019 vervallen WSC JO9-4M DESK JO9-4M 132114
C 09-03-2019 vervallen SCG'18 JO9-6M DESK JO9-4M 147689
C 23-02-2019 vervallen Neerlandia'31 MO9-1 DESK JO9-4M 130861
C 16-02-2019 11:00 DESK JO9-4M NEO'25 JO9-4M 132598
C 09-02-2019 vervallen SCO JO9-5M DESK JO9-4M 133441
V 19-01-2019 10:00 DESK JO9-4M FC Tilburg MO9-1
C 15-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Emplina JO9-5 59508
C 08-12-2018 afgelast NEO\'25 JO9-4M DESK JO9-4M 56752
C 01-12-2018 vervallen DESK JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 60349
C 24-11-2018 vervallen FC Engelen JO9-5M DESK JO9-4M 56965
C 17-11-2018 09:00 DESK JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 58442
C 10-11-2018 vervallen OJC Rosmalen MO9-2 DESK JO9-4M 92972
C 10-11-2018 vervallen VCB JO9-2 DESK JO9-4M 57807
C 03-11-2018 vervallen DSC JO9-4M DESK JO9-4M 60166
C 27-10-2018 09:00 DESK JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 56985
C 06-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M DESK JO9-4M 57612
C 29-09-2018 vervallen DESK JO9-4M Boxtel JO9-4M 96767
C 29-09-2018 vervallen DESK JO9-4M Theole JO9-4 59828
C 22-09-2018 08:30 WSC JO9-4M DESK JO9-4M 57997
B 15-09-2018 vervallen SVG JO9-1 DESK JO9-4M 13362
B 08-09-2018 vervallen DESK JO9-4M ZIGO JO9-5 13482
B 01-09-2018 vervallen Blauw Wit'81 JO9-1G DESK JO9-4M 14741
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-04-2019 18:30 NEO'25 JO9-4M Terheijden JO9-3M 132113 0-0
C 17-04-2019 18:30 Rijen JO9-6M DESK JO9-4M 132890 0-0
C 17-04-2019 18:30 TSC JO9-4M SCG'18 JO9-6M 147690 0-0
C 13-04-2019 10:00 Terheijden JO9-3M SCO JO9-5M 129839 0-0
C 13-04-2019 10:00 DESK JO9-4M Rijen JO9-6M 133055 0-0
C 13-04-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 TSC JO9-4M 132580 0-0
C 13-04-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M NEO'25 JO9-4M 147693 0-0
C 10-04-2019 18:30 Terheijden JO9-3M SCG'18 JO9-6M 147688 0-0
C 10-04-2019 18:30 TSC JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133089 0-0
C 06-04-2019 09:45 Rijen JO9-6M Terheijden JO9-3M 130246 0-0
C 06-04-2019 08:30 NEO'25 JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 131231 0-0
C 06-04-2019 09:45 SCO JO9-5M SCG'18 JO9-6M 147692 0-0
C 06-04-2019 09:55 TSC JO9-4M DESK JO9-4M 130921 0-0
C 03-04-2019 18:30 Terheijden JO9-3M Neerlandia'31 MO9-1 129568 0-0
C 30-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M SCO JO9-5M 147700 0-0
C 30-03-2019 10:15 Terheijden JO9-3M Rijen JO9-6M 130250 0-0
C 30-03-2019 10:00 DESK JO9-4M TSC JO9-4M 130581 0-0
C 30-03-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 NEO'25 JO9-4M 133019 0-0
C 23-03-2019 10:00 DESK JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 133681 0-0
C 23-03-2019 09:30 Terheijden JO9-3M TSC JO9-4M 132049 0-0
C 23-03-2019 10:15 SCG'18 JO9-6M Rijen JO9-6M 147691 0-0
C 23-03-2019 09:30 NEO'25 JO9-4M SCO JO9-5M 131190 0-0
C 16-03-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 SCO JO9-5M 131884 0-0
C 16-03-2019 09:00 DESK JO9-4M Terheijden JO9-3M 131119 0-0
C 09-03-2019 08:30 NEO'25 JO9-4M TSC JO9-4M 132145 0-0
C 09-03-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M DESK JO9-4M 147689 0-0
C 09-03-2019 09:45 SCO JO9-5M Rijen JO9-6M 132847 0-0
C 23-02-2019 11:00 Rijen JO9-6M SCG'18 JO9-6M 147699 0-0
C 23-02-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 DESK JO9-4M 130861 0-0
C 23-02-2019 10:30 SCO JO9-5M NEO'25 JO9-4M 131931 0-0
C 23-02-2019 13:00 TSC JO9-4M Terheijden JO9-3M 133408 0-0
C 16-02-2019 12:30 TSC JO9-4M SCO JO9-5M 133256 0-0
C 16-02-2019 11:00 DESK JO9-4M NEO'25 JO9-4M 132598 0-0
C 16-02-2019 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 Rijen JO9-6M 130036 0-0
C 09-02-2019 09:00 SCG'18 JO9-6M Neerlandia'31 MO9-1 147687 0-0
C 09-02-2019 09:45 SCO JO9-5M DESK JO9-4M 133441 0-0
C 09-02-2019 09:45 Rijen JO9-6M TSC JO9-4M 129654 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:45 Nivo Sparta JO9-6M WSC JO9-4M 105787 0-0
C 15-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Emplina JO9-5 59508 0-0
C 08-12-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Nivo Sparta JO9-6M 92976 0-0
C 08-12-2018 08:30 NEO'25 JO9-4M DESK JO9-4M 56752 0-0
C 08-12-2018 11:30 WSC JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 59663 0-0
C 08-12-2018 08:45 DSC JO9-4M SCG'18 JO9-5M 59062 0-0
C 08-12-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M Emplina JO9-5 59444 0-0
C 01-12-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M FC Engelen JO9-5M 57662 0-0
C 01-12-2018 08:30 Emplina JO9-5 WSC JO9-4M 58404 0-0
C 01-12-2018 08:45 Boxtel JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 96775 0-0
C 01-12-2018 10:00 DESK JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 60349 0-0
C 01-12-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M NEO'25 JO9-4M 56243 0-0
C 01-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 DSC JO9-4M 59581 0-0
C 24-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M DESK JO9-4M 56965 0-0
C 24-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M SCG'18 JO9-5M 57141 0-0
C 24-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 OJC ROSMALEN JO9-9 57924 0-0
C 24-11-2018 09:30 WSC JO9-4M Boxtel JO9-4M 96774 0-0
C 24-11-2018 09:45 NEO'25 JO9-4M DSC JO9-4M 58970 0-0
C 24-11-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Emplina JO9-5 92974 0-0
C 17-11-2018 08:30 Emplina JO9-5 Zwaluw VFC JO9-8 59386 0-0
C 17-11-2018 08:45 DSC JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 92973 0-0
C 17-11-2018 08:45 Boxtel JO9-4M SCG'18 JO9-5M 96773 0-0
C 17-11-2018 09:00 DESK JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 58442 0-0
C 17-11-2018 09:30 WSC JO9-4M FC Engelen JO9-5M 59759 0-0
C 17-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 NEO'25 JO9-4M 56297 0-0
C 10-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M OJC ROSMALEN JO9-9 60179 0-0
C 10-11-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M Boxtel JO9-4M 96772 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 DSC JO9-4M 58124 0-0
C 10-11-2018 09:30 NEO'25 JO9-4M WSC JO9-4M 58763 0-0
C 10-11-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M Emplina JO9-5 59878 0-0
C 10-11-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 DESK JO9-4M 92972 0-0
C 03-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 Boxtel JO9-4M 96771 0-0
C 03-11-2018 10:30 WSC JO9-4M SCG'18 JO9-5M 60059 0-0
C 03-11-2018 09:45 NEO'25 JO9-4M Emplina JO9-5 58606 0-0
C 03-11-2018 08:45 DSC JO9-4M DESK JO9-4M 60166 0-0
C 03-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 Nivo Sparta JO9-6M 59611 0-0
C 03-11-2018 08:30 FC Engelen JO9-5M OJC Rosmalen MO9-2 92971 0-0
C 27-10-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 Zwaluw VFC JO9-8 92970 0-0
C 27-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M WSC JO9-4M 56549 0-0
C 27-10-2018 08:30 Emplina JO9-5 DSC JO9-4M 60144 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M NEO'25 JO9-4M 96770 0-0
C 27-10-2018 09:00 DESK JO9-4M OJC ROSMALEN JO9-9 56985 0-0
C 27-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M FC Engelen JO9-5 59084 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Theole JO9-4 56326 0-0
C 13-10-2018 11:30 DSC JO9-4M Nivo Sparta JO9-6M 59168 0-0
C 13-10-2018 09:30 WSC JO9-4M Zwaluw VFC JO9-8 56310 0-0
C 13-10-2018 08:45 NEO'25 JO9-4M OJC Rosmalen MO9-2 92969 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 SCG'18 JO9-5M 59824 0-0
C 13-10-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 Boxtel JO9-4M 96769 0-0
C 06-10-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M NEO'25 JO9-4M 56811 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO9-4M DSC JO9-4M 96768 0-0
C 06-10-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 WSC JO9-4M 92968 0-0
C 06-10-2018 08:30 Emplina JO9-5 OJC ROSMALEN JO9-9 59905 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 FC Engelen JO9-5 58106 0-0
C 06-10-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M DESK JO9-4M 57612 0-0
C 06-10-2018 10:00 Theole JO9-4 DSC JO9-4M 59608 0-0
C 29-09-2018 08:45 DSC JO9-4M WSC JO9-4M 58950 0-0
C 29-09-2018 10:45 NEO'25 JO9-4M FC Engelen JO9-5 56470 0-0
C 29-09-2018 11:00 DESK JO9-4M Theole JO9-4 59828 0-0
C 29-09-2018 08:30 Emplina JO9-5 Nivo Sparta JO9-6M 57582 0-0
C 29-09-2018 10:15 SCG'18 JO9-5M Zwaluw VFC JO9-8 60153 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 VCB JO9-2 58010 0-0
C 29-09-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO9-9 OJC Rosmalen MO9-2 92967 0-0
C 29-09-2018 11:00 DESK JO9-4M Boxtel JO9-4M 96767 0-0
C 22-09-2018 08:30 FC Engelen JO9-5 DSC JO9-4M 57460 0-0
C 22-09-2018 08:30 WSC JO9-4M DESK JO9-4M 57997 0-0
C 22-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO9-8 NEO'25 JO9-4M 57561 0-0
C 22-09-2018 09:45 VCB JO9-2 SCG'18 JO9-5M 56686 0-0
C 22-09-2018 10:00 Theole JO9-4 Emplina JO9-5 57802 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO9-4M Emplina JO9-5 96766 0-0
C 22-09-2018 08:30 Nivo Sparta JO9-6M OJC ROSMALEN JO9-9 58765 0-0
C 22-09-2018 10:15 OJC Rosmalen MO9-2 SCG'18 JO9-5M 92966 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:30 SVG JO9-1 DESK JO9-4M 13362 0-0
B 15-09-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO9-1G ZIGO JO9-5 15109 0-0
B 08-09-2018 09:00 DESK JO9-4M ZIGO JO9-5 13482 0-0
B 08-09-2018 09:30 SVG JO9-1 Blauw Wit'81 JO9-1G 13292 0-0
B 01-09-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO9-1G DESK JO9-4M 14741 0-0
B 01-09-2018 09:45 ZIGO JO9-5 SVG JO9-1 13860 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Blauw Wit'81 JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESK JO9-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVG JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZIGO JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1838210782971828
06-10-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven