0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO8-1

Teamleden

Spelers
Mats Alewijn        
Ole Hakkert        
Ole Hamers        
Mees van Ingen        
Javayri Maasland        
Floris Verschuuren        
Xemsidin Xiaili        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:30 JEKA JO8-6 SV Reeshof JO8-1 134613 0-0
C 25-05-2019 10:00 ZIGO JO8-1 RWB JO8-1 134397 0-0
C 25-05-2019 09:00 Were Di JO8-1 TSV Gudok JO8-2 145008 0-0
C 25-05-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 GSBW JO8-1 134323 0-0
C 25-05-2019 08:45 SC 't Zand JO8-4 Sarto JO8-3 148464 0-0
C 18-05-2019 08:30 TSV Gudok JO8-2 SC 't Zand JO8-4 148463 0-0
C 18-05-2019 08:45 RWB JO8-1 Uno Animo JO8-2 135482 0-0
C 18-05-2019 09:30 GSBW JO8-1 ZIGO JO8-1 137288 0-0
C 18-05-2019 10:00 DESK JO8-1 Were Di JO8-1 134079 0-0
C 18-05-2019 11:00 Sarto JO8-3 JEKA JO8-6 135268 0-0
C 11-05-2019 08:45 SC 't Zand JO8-4 RWB JO8-1 148462 0-0
C 11-05-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 DESK JO8-1 134704 0-0
C 11-05-2019 09:00 Were Di JO8-1 JEKA JO8-6 135735 0-0
C 11-05-2019 09:30 GSBW JO8-1 TSV Gudok JO8-2 145006 0-0
C 11-05-2019 10:00 ZIGO JO8-1 SV Reeshof JO8-1 134255 0-0
C 08-05-2019 18:30 Sarto JO8-3 ZIGO JO8-1 135393 0-0
C 04-05-2019 10:00 DESK JO8-1 SC 't Zand JO8-4 148461 0-0
C 04-05-2019 08:45 RWB JO8-1 GSBW JO8-1 134304 0-0
C 04-05-2019 09:45 TSV Gudok JO8-2 Uno Animo JO8-2 145005 0-0
C 04-05-2019 10:45 SV Reeshof JO8-1 Were Di JO8-1 136090 0-0
C 24-04-2019 18:45 JEKA JO8-6 Uno Animo JO8-2 135437 0-0
C 17-04-2019 18:30 Were Di JO8-1 GSBW JO8-1 135503 0-0
C 13-04-2019 08:45 SC 't Zand JO8-4 JEKA JO8-6 148460 0-0
C 13-04-2019 08:45 RWB JO8-1 SV Reeshof JO8-1 136674 0-0
C 13-04-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 Sarto JO8-3 135580 0-0
C 13-04-2019 10:00 ZIGO JO8-1 TSV Gudok JO8-2 145004 0-0
C 13-04-2019 09:30 GSBW JO8-1 DESK JO8-1 134212 0-0
C 10-04-2019 18:30 DESK JO8-1 RWB JO8-1 134958 0-0
C 06-04-2019 11:00 Sarto JO8-3 Were Di JO8-1 136038 0-0
C 06-04-2019 10:30 JEKA JO8-6 GSBW JO8-1 137200 0-0
C 06-04-2019 10:00 DESK JO8-1 ZIGO JO8-1 137349 0-0
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO8-2 RWB JO8-1 145003 0-0
C 06-04-2019 08:45 SV Reeshof JO8-1 Uno Animo JO8-2 136768 0-0
C 30-03-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 ZIGO JO8-1 137391 0-0
C 30-03-2019 08:30 TSV Gudok JO8-2 JEKA JO8-6 145000 0-0
C 23-03-2019 09:30 GSBW JO8-1 Sarto JO8-3 137418 0-0
C 23-03-2019 08:45 RWB JO8-1 JEKA JO8-6 135146 0-0
C 23-03-2019 10:00 ZIGO JO8-1 Were Di JO8-1 135699 0-0
C 23-03-2019 08:30 TSV Gudok JO8-2 DESK JO8-1 145002 0-0
C 23-03-2019 08:45 SC 't Zand JO8-4 SV Reeshof JO8-1 148458 0-0
C 16-03-2019 11:00 Sarto JO8-3 SV Reeshof JO8-1 134297 0-0
C 16-03-2019 10:00 ZIGO JO8-1 SC 't Zand JO8-4 148457 0-0
C 11-03-2019 18:15 SV Reeshof JO8-1 DESK JO8-1 135130 0-0
C 09-03-2019 08:45 RWB JO8-1 Sarto JO8-3 136942 0-0
C 23-02-2019 08:45 SC 't Zand JO8-4 Were Di JO8-1 148456 0-0
C 16-02-2019 08:45 SC 't Zand JO8-4 GSBW JO8-1 148455 0-0
C 16-02-2019 09:00 Were Di JO8-1 Uno Animo JO8-2 134871 0-0
C 16-02-2019 09:30 JEKA JO8-6 ZIGO JO8-1 135165 0-0
C 16-02-2019 10:45 SV Reeshof JO8-1 TSV Gudok JO8-2 144999 0-0
C 16-02-2019 11:00 Sarto JO8-3 DESK JO8-1 136918 0-0
C 09-02-2019 11:00 DESK JO8-1 JEKA JO8-6 136692 0-0
C 09-02-2019 10:00 RWB JO8-1 Were Di JO8-1 136926 0-0
C 09-02-2019 09:45 TSV Gudok JO8-2 Sarto JO8-3 144998 0-0
C 09-02-2019 09:30 GSBW JO8-1 SV Reeshof JO8-1 134676 0-0
C 09-02-2019 09:00 Uno Animo JO8-2 SC 't Zand JO8-4 148454 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:30 JEKA JO8-3 Dongen JO8-1G 61558 0-0
C 15-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Sarto JO8-1 96898 0-0
C 08-12-2018 08:45 RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1 62554 0-0
C 08-12-2018 10:00 DESK JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62922 0-0
C 08-12-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62061 0-0
C 08-12-2018 10:00 TSC JO8-2 Dongen JO8-1G 96899 0-0
C 08-12-2018 10:00 Sarto JO8-1 Moerse Boys JO8-1 61102 0-0
C 08-12-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Boeimeer JO8-1 96915 0-0
C 01-12-2018 08:30 JEKA JO8-3 Beek Vooruit JO8-1 60720 0-0
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 DESK JO8-1 62206 0-0
C 01-12-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 SEOLTO JO8-1 96914 0-0
C 01-12-2018 09:30 Unitas'30 JO8-2 TSC JO8-2 62317 0-0
C 01-12-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 RFC JO8-1G 61226 0-0
C 24-11-2018 09:00 Sarto JO8-1 TSV Gudok JO8-1 60761 0-0
C 24-11-2018 08:45 SEOLTO JO8-1 JEKA JO8-3 96913 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96897 0-0
C 24-11-2018 08:45 RFC JO8-1G Dongen JO8-1 63299 0-0
C 24-11-2018 12:00 TSC JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96896 0-0
C 24-11-2018 12:15 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 62736 0-0
C 17-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 TSC JO8-2 96895 0-0
C 17-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96894 0-0
C 17-11-2018 10:00 Dongen JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96893 0-0
C 17-11-2018 10:00 SEOLTO JO8-1 Sarto JO8-1 96912 0-0
C 17-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 DESK JO8-1 60627 0-0
C 10-11-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Dongen JO8-1 96890 0-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO8-1 Boeimeer JO8-1 96889 0-0
C 10-11-2018 12:15 Unitas'30 JO8-2 Moerse Boys JO8-1 96892 0-0
C 10-11-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-3 96891 0-0
C 10-11-2018 11:10 Sarto JO8-1 RFC JO8-1G 61260 0-0
C 10-11-2018 10:00 TSC JO8-2 SEOLTO JO8-1 96911 0-0
C 07-11-2018 17:00 RFC JO8-1G Unitas'30 JO8-2 96883 0-0
C 03-11-2018 10:15 TSC JO8-2 DESK JO8-1 61486 0-0
C 03-11-2018 08:30 JEKA JO8-3 Unitas'30 JO8-2 96886 0-0
C 03-11-2018 08:45 RFC JO8-1G TSV Gudok JO8-1 96887 0-0
C 03-11-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96888 0-0
C 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Sarto JO8-1 61694 0-0
C 03-11-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Dongen JO8-1 96885 0-0
C 27-10-2018 11:00 DESK JO8-1 RFC JO8-1G 62659 0-0
C 27-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Moerse Boys JO8-1 62379 0-0
C 27-10-2018 11:45 Sarto JO8-1 TSC JO8-2 96884 0-0
C 27-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 62239 0-0
C 27-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 JEKA JO8-3 62609 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 SEOLTO JO8-1 96910 0-0
C 20-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSV Gudok JO8-1 62385 0-0
C 20-10-2018 10:15 SEOLTO JO8-1 Dongen JO8-1 96909 0-0
C 13-10-2018 11:00 Beek Vooruit JO8-1 Moerse Boys JO8-1 96881 0-0
C 13-10-2018 11:25 TSC JO8-2 TSV Gudok JO8-1 61686 0-0
C 13-10-2018 08:30 TSV Gudok JO8-1 Boeimeer JO8-1 60706 0-0
C 13-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-2 62064 0-0
C 13-10-2018 11:15 Sarto JO8-1 JEKA JO8-3 61765 0-0
C 13-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 61499 0-0
C 13-10-2018 10:45 Sarto JO8-1 DESK JO8-1 96882 0-0
C 13-10-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 JEKA JO8-3 96880 0-0
C 06-10-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 SEOLTO JO8-1 96908 0-0
C 06-10-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Boeimeer JO8-1 96879 0-0
C 06-10-2018 12:30 Beek Vooruit JO8-1 TSV Gudok JO8-1 61608 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO8-1 Sarto JO8-1 63023 0-0
C 06-10-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 TSC JO8-2 60773 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO8-2 Dongen JO8-1 61646 0-0
C 06-10-2018 08:30 JEKA JO8-3 RFC JO8-1G 96878 0-0
C 06-10-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Sarto JO8-1 63244 0-0
C 06-10-2018 10:00 Dongen JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96877 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 TSC JO8-2 61770 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G Rood-Wit W JO8-1 60527 0-0
C 29-09-2018 08:45 RFC JO8-1G TSC JO8-2 96873 0-0
C 29-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-2 96872 0-0
C 29-09-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 DESK JO8-1 96874 0-0
C 29-09-2018 10:30 Dongen JO8-1 JEKA JO8-3 96875 0-0
C 29-09-2018 09:35 SEOLTO JO8-1 Rood-Wit W JO8-1 96907 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 TSV Gudok JO8-1 96876 0-0
C 29-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-1 Unitas'30 JO8-2 61467 0-0
C 29-09-2018 09:30 Dongen JO8-1 Sarto JO8-1 61815 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 RFC JO8-1G 61425 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 Dongen JO8-1 61824 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Moerse Boys JO8-1 61369 0-0
C 22-09-2018 08:30 JEKA JO8-3 Boeimeer JO8-1 62373 0-0
C 22-09-2018 09:00 DESK JO8-1 SEOLTO JO8-1 96906 0-0
C 22-09-2018 09:30 Rood-Wit W JO8-1 RFC JO8-1G 96871 0-0
C 22-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 96868 0-0
C 22-09-2018 10:45 Sarto JO8-1 Dongen JO8-1 96870 0-0
C 22-09-2018 10:45 Unitas'30 JO8-2 Boeimeer JO8-1 96869 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Sleeuwijk JO8-1 WSC JO8-1 15897 0-15
B 15-09-2018 09:00 GDC JO8-1 DESK JO8-1 15917 7-1
B 08-09-2018 09:00 DESK JO8-1 WSC JO8-1 16096 6-8
B 08-09-2018 09:00 GDC JO8-1 Sleeuwijk JO8-1 15624 30-0
B 01-09-2018 08:30 Sleeuwijk JO8-1 DESK JO8-1 16244 0-16
B 01-09-2018 09:45 WSC JO8-1 GDC JO8-1 16634 8-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO8-1 3 3 0 0 9 31 9 22 0
2 GDC JO8-1 3 2 0 1 6 40 9 31 0
3 DESK JO8-1 3 1 0 2 3 23 15 8 0
4 Sleeuwijk JO8-1 3 0 0 3 0 0 61 -61 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven