0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO8-2

Teamleden

Spelers
Luca Doesburg        
Mike de Graauw        
James Hübben        
Vince Kuysten        
Koen Mieris        
Daan Pöttgens        
Luka Tiggelman        
Jens Vogelaar        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-06-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 ODC JO8-2 135499 0-0
C 25-05-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 DESK JO8-2 136647 0-0
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 SCG'18 JO8-2 136159 0-0
C 25-05-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 134852 0-0
C 25-05-2019 09:00 GDC JO8-1 Achilles Veen JO8-1 134136 0-0
C 25-05-2019 08:30 ODC JO8-2 Zwaluw VFC JO8-5 134031 0-0
C 25-05-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Nieuwkuijk JO8-1 137159 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Haarsteeg JO8-3 135846 0-0
C 18-05-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 ODC JO8-2 137114 0-0
C 18-05-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 Wilhelmina JO8-4 137305 0-0
C 18-05-2019 10:00 DESK JO8-2 SV BLC JO8-3 134770 0-0
C 18-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 NOAD'32 JO8-1 134009 0-0
C 18-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 GDC JO8-1 135512 0-0
C 11-05-2019 08:30 ODC JO8-2 NOAD'32 JO8-1 135085 0-0
C 11-05-2019 09:00 DESK JO8-2 Zwaluw VFC JO8-5 135124 0-0
C 11-05-2019 09:00 GDC JO8-1 SCG'18 JO8-2 135734 0-0
C 11-05-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Nieuwkuijk JO8-1 135463 0-0
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 134087 0-0
C 11-05-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 Achilles Veen JO8-1 135667 0-0
C 04-05-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 GDC JO8-1 135107 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Wilhelmina JO8-4 136354 0-0
C 04-05-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 Haarsteeg JO8-3 134833 0-0
C 04-05-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 DESK JO8-2 134756 0-0
C 04-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 SV BLC JO8-3 134540 0-0
C 13-04-2019 08:30 ODC JO8-2 GDC JO8-1 135963 0-0
C 13-04-2019 09:00 DESK JO8-2 Achilles Veen JO8-1 136144 0-0
C 13-04-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 Nieuwkuijk JO8-1 135531 0-0
C 13-04-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-5 137219 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 NOAD'32 JO8-1 135100 0-0
C 13-04-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 SCG'18 JO8-2 134777 0-0
C 10-04-2019 18:30 Achilles Veen JO8-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 136704 0-0
C 06-04-2019 10:30 Achilles Veen JO8-1 SV BLC JO8-3 136059 0-0
C 06-04-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Wilhelmina JO8-4 134182 0-0
C 06-04-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 ODC JO8-2 135376 0-0
C 06-04-2019 09:00 GDC JO8-1 Haarsteeg JO8-3 135487 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 136568 0-0
C 06-04-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 DESK JO8-2 135602 0-0
C 30-03-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 Wilhelmina JO8-4 136488 0-0
C 30-03-2019 09:00 GDC JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 135347 0-0
C 30-03-2019 09:45 SV BLC JO8-3 Haarsteeg JO8-3 135197 0-0
C 30-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 SCG'18 JO8-2 134424 0-0
C 23-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 Achilles Veen JO8-1 136876 0-0
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-2 SCG'18 JO8-2 135550 0-0
C 23-03-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 NOAD'32 JO8-1 136459 0-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 Nieuwkuijk JO8-1 137295 0-0
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 GDC JO8-1 134940 0-0
C 23-03-2019 08:30 SV BLC JO8-3 ODC JO8-2 136003 0-0
C 16-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 135391 0-0
C 16-03-2019 08:30 ODC JO8-2 DESK JO8-2 136791 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 NOAD'32 JO8-1 136598 0-0
C 09-03-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Achilles Veen JO8-1 133938 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 ODC JO8-2 135852 0-0
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 SV BLC JO8-3 136053 0-0
C 23-02-2019 09:00 DESK JO8-2 GDC JO8-1 135075 0-0
C 23-02-2019 09:00 Achilles Veen JO8-1 NOAD'32 JO8-1 135695 0-0
C 16-02-2019 08:30 NOAD'32 JO8-1 SV BLC JO8-3 134007 0-0
C 16-02-2019 08:30 ODC JO8-2 Wilhelmina JO8-4 135603 0-0
C 16-02-2019 09:00 GDC JO8-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 135316 0-0
C 16-02-2019 10:15 SCG'18 JO8-2 Achilles Veen JO8-1 134166 0-0
C 16-02-2019 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 Zwaluw VFC JO8-5 136000 0-0
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO8-3 DESK JO8-2 136041 0-0
C 09-02-2019 10:15 Wilhelmina JO8-4 Haarsteeg JO8-3 136491 0-0
C 09-02-2019 09:30 SV BLC JO8-3 GDC JO8-1 137035 0-0
C 09-02-2019 09:30 Roda Boys/Bommelerwaard JO8-1 ODC JO8-2 135526 0-0
C 09-02-2019 09:00 DESK JO8-2 Nieuwkuijk JO8-1 136192 0-0
C 09-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-5 SCG'18 JO8-2 135496 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-10-2018 09:45 TSV Gudok JO8-4 Sarto JO8-5 60592 0-0
C 13-10-2018 09:00 UVV'40 JO8-4 SC 't Zand JO8-9 60612 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK JO8-2 Rijen JO8-2 62651 0-0
C 13-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-4 Uno Animo JO8-2 62470 0-0
C 13-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-8 Sarto JO8-4 62473 0-0
C 13-10-2018 09:30 JEKA JO8-10 SV Reeshof JO8-1 61566 0-0
C 06-10-2018 08:45 SV Reeshof JO8-1 TSV Gudok JO8-4 63280 0-0
C 06-10-2018 09:00 Uno Animo JO8-2 UVV'40 JO8-4 61994 0-0
C 06-10-2018 09:45 Rijen JO8-2 SC 't Zand JO8-8 62886 0-0
C 06-10-2018 10:45 Sarto JO8-4 DESK JO8-2 60574 0-0
C 06-10-2018 11:15 Sarto JO8-5 SC 't Zand JO8-4 62542 0-0
C 06-10-2018 08:45 SC 't Zand JO8-9 JEKA JO8-10 61072 0-0
C 29-09-2018 11:45 Sarto JO8-4 Uno Animo JO8-2 62431 0-0
C 29-09-2018 09:45 TSV Gudok JO8-4 UVV'40 JO8-4 62565 0-0
C 29-09-2018 09:45 Rijen JO8-2 SV Reeshof JO8-1 62429 0-0
C 29-09-2018 09:00 DESK JO8-2 SC 't Zand JO8-9 61543 0-0
C 29-09-2018 08:45 SC 't Zand JO8-8 Sarto JO8-5 61097 0-0
C 29-09-2018 09:30 JEKA JO8-10 SC 't Zand JO8-4 63035 0-0
C 22-09-2018 08:45 SC 't Zand JO8-9 Rijen JO8-2 62771 0-0
C 22-09-2018 08:45 SV Reeshof JO8-1 SC 't Zand JO8-8 61453 0-0
C 22-09-2018 09:00 Uno Animo JO8-2 TSV Gudok JO8-4 60509 0-0
C 22-09-2018 09:00 UVV'40 JO8-4 JEKA JO8-10 61842 0-0
C 22-09-2018 12:00 Sarto JO8-5 Sarto JO8-4 62302 0-0
C 22-09-2018 08:45 SC 't Zand JO8-4 DESK JO8-2 63001 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 DESK JO8-2 NEO'25 JO8-1 16143 1-23
B 15-09-2018 10:15 SCG'18 JO8-1 SSC'55 JO8-1 16150 13-0
B 08-09-2018 08:30 SSC'55 JO8-1 NEO'25 JO8-1 16118 0-21
B 08-09-2018 10:15 SCG'18 JO8-1 DESK JO8-2 16074 6-0
B 01-09-2018 11:00 DESK JO8-2 SSC'55 JO8-1 16419 8-5
B 01-09-2018 09:15 NEO'25 JO8-1 SCG'18 JO8-1 15997 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NEO'25 JO8-1 3 3 0 0 9 56 1 55 0
2 SCG'18 JO8-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
3 DESK JO8-2 3 1 0 2 3 9 34 -25 0
4 SSC'55 JO8-1 3 0 0 3 0 5 42 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
www.vvdesk.nl
Seizoensafsluiting DESK JO8-2
Foto's: Dieter Cleijn
01-06-2019

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven