0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - DESK JO8-3

Teamleden

Spelers
Jente Janssen        
Rivano van Loon        
Job Markink        
Eashan Sewnandan Mishre        
Beau Silvertand        
Milan van Son        
Damian Voogd        
Ruben Zandbergen        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Aanwezig
C 04-05-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 DESK JO8-3 135622 Sportpark Van Wijlen
C 11-05-2019 09:00 DESK JO8-3 Sarto JO8-6 137323 Sportpark Eikendijk
C 18-05-2019 08:45 RWB JO8-3 DESK JO8-3 145813 Sportpark De Gaard
C 25-05-2019 09:00 DESK JO8-3 ZIGO JO8-3 145790 Sportpark Eikendijk
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 DESK JO8-3
C 04-05-2019 10:00 ZIGO JO8-2 Sarto JO8-6
C 04-05-2019 09:00 Nevelo JO8-2 Were Di JO8-6
C 04-05-2019 09:00 VOAB JO8-3 Jong Brabant JO8-4G
C 04-05-2019 08:45 RWB JO8-3 Uno Animo JO8-3
C 04-05-2019 08:45 SC 't Zand JO8-6 ZIGO JO8-3
C 04-05-2019 10:00 RWB JO8-2 SV Reeshof JO8-2
C 11-05-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G Uno Animo JO8-3
C 11-05-2019 09:00 VOAB JO8-3 RWB JO8-3
C 11-05-2019 09:00 ZIGO JO8-3 ZIGO JO8-2
C 11-05-2019 09:00 DESK JO8-3 Sarto JO8-6
C 11-05-2019 08:45 RWB JO8-2 Nevelo JO8-2
C 11-05-2019 08:45 SC 't Zand JO8-6 SSC'55 JO8-1
C 11-05-2019 08:45 SV Reeshof JO8-2 Were Di JO8-6
C 18-05-2019 10:00 ZIGO JO8-2 RWB JO8-2
C 18-05-2019 09:00 Nevelo JO8-2 VOAB JO8-3
C 18-05-2019 09:00 Were Di JO8-6 ZIGO JO8-3
C 18-05-2019 09:00 Uno Animo JO8-3 SC 't Zand JO8-6
C 18-05-2019 08:45 RWB JO8-3 DESK JO8-3
C 18-05-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 Jong Brabant JO8-4G
C 18-05-2019 11:00 Sarto JO8-6 SV Reeshof JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 09:00 DESK JO8-3 Nevelo JO8-2 136793
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand JO8-6 DESK JO8-3 134438
C 30-03-2019 vervallen Jong Brabant JO8-4G DESK JO8-3 145766
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-3 VOAB JO8-3 134447
C 16-03-2019 vervallen SV Reeshof JO8-2 DESK JO8-3 133966
C 09-03-2019 vervallen DESK JO8-3 Uno Animo JO8-3 134468
V 23-02-2019 vervallen Gilze JO8-2 DESK JO8-3
C 16-02-2019 vervallen DESK JO8-3 Were Di JO8-6 134876
C 09-02-2019 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO8-4G DESK JO8-3 137286
C 09-02-2019 vervallen RWB JO8-2 DESK JO8-3 145792
V 02-02-2019 afgelast DESK JO8-3 SARTO JO8-9
V 26-01-2019 afgelast DESK JO8-3 Gilze JO8-2
V 19-01-2019 09:30 GSBW JO8-2 DESK JO8-3
C 08-12-2018 afgelast Willem II JO8-1 DESK JO8-3 60969
C 01-12-2018 vervallen DESK JO8-3 Were Di JO8-6 62822
C 24-11-2018 vervallen VOAB JO8-4 DESK JO8-3 61126
C 17-11-2018 vervallen GSBW JO8-2 DESK JO8-3 79170
C 10-11-2018 vervallen DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G 61997
C 03-11-2018 vervallen DESK JO8-2 DESK JO8-3 98455
C 03-11-2018 vervallen SSC'55 JO8-2G DESK JO8-3 62563
C 27-10-2018 vervallen DESK JO8-3 Haarsteeg JO8-4 62576
C 13-10-2018 11:00 Sarto JO8-8 DESK JO8-3 61274
C 29-09-2018 vervallen DESK JO8-3 SV Reeshof JO8-3 62538
C 22-09-2018 vervallen ZIGO JO8-2 DESK JO8-3 63233
B 15-09-2018 10:10 TSC JO8-4 DESK JO8-3 Afgeschermd 21731 9 - 5
B 08-09-2018 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 DESK JO8-3 F.J. (Frank) Hekstra 16913 6 - 2
B 01-09-2018 09:00 DESK JO8-3 RWB JO8-1 R. (Ron) vanBoxtel 16140 0 - 23
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 11:00 Sarto JO8-6 RWB JO8-3 145810 0-0
C 13-04-2019 09:00 DESK JO8-3 Nevelo JO8-2 136793 0-0
C 13-04-2019 09:00 Uno Animo JO8-3 VOAB JO8-3 134388 0-0
C 13-04-2019 09:00 Were Di JO8-6 RWB JO8-2 145797 0-0
C 13-04-2019 09:00 ZIGO JO8-3 SSC'55 JO8-1 145786 0-0
C 13-04-2019 09:45 SV Reeshof JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 136525 0-0
C 13-04-2019 10:00 ZIGO JO8-2 SC 't Zand JO8-6 145769 0-0
C 10-04-2019 18:30 Uno Animo JO8-3 Sarto JO8-6 145768 0-0
C 10-04-2019 18:30 SSC'55 JO8-1 Were Di JO8-6 136512 0-0
C 06-04-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 RWB JO8-2 145796 0-0
C 06-04-2019 08:45 SC 't Zand JO8-6 DESK JO8-3 134438 0-0
C 06-04-2019 08:45 RWB JO8-3 Were Di JO8-6 145809 0-0
C 06-04-2019 09:00 VOAB JO8-3 Sarto JO8-6 135224 0-0
C 06-04-2019 09:00 Uno Animo JO8-3 SV Reeshof JO8-2 136377 0-0
C 06-04-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G ZIGO JO8-3 145785 0-0
C 06-04-2019 09:00 Nevelo JO8-2 ZIGO JO8-2 135183 0-0
C 30-03-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G DESK JO8-3 145766 0-0
C 30-03-2019 08:45 SC 't Zand JO8-6 RWB JO8-2 145795 0-0
C 30-03-2019 11:00 Sarto JO8-6 SSC'55 JO8-1 133975 0-0
C 30-03-2019 09:00 VOAB JO8-3 ZIGO JO8-2 145767 0-0
C 23-03-2019 09:00 DESK JO8-3 VOAB JO8-3 134447 0-0
C 23-03-2019 09:00 ZIGO JO8-3 Uno Animo JO8-3 145784 0-0
C 23-03-2019 08:45 SV Reeshof JO8-2 SC 't Zand JO8-6 134020 0-0
C 23-03-2019 09:00 Were Di JO8-6 Jong Brabant JO8-4G 136360 0-0
C 23-03-2019 10:00 Sarto JO8-6 Nevelo JO8-2 135812 0-0
C 23-03-2019 10:00 ZIGO JO8-2 SSC'55 JO8-1 137033 0-0
C 23-03-2019 08:45 RWB JO8-2 RWB JO8-3 145808 0-0
C 16-03-2019 08:45 RWB JO8-3 Nevelo JO8-2 145807 0-0
C 16-03-2019 08:45 SV Reeshof JO8-2 ZIGO JO8-3 145783 0-0
C 09-03-2019 08:45 RWB JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 145794 0-0
C 09-03-2019 09:00 DESK JO8-3 Uno Animo JO8-3 134468 0-0
C 09-03-2019 09:00 Nevelo JO8-2 SV Reeshof JO8-2 145765 0-0
C 09-03-2019 10:15 Were Di JO8-6 SC 't Zand JO8-6 145764 0-0
C 09-03-2019 10:00 ZIGO JO8-3 VOAB JO8-3 145782 0-0
C 09-03-2019 10:00 ZIGO JO8-2 RWB JO8-3 145806 0-0
C 16-02-2019 08:45 SC 't Zand JO8-6 Nevelo JO8-2 145763 0-0
C 16-02-2019 09:00 DESK JO8-3 Were Di JO8-6 134876 0-0
C 16-02-2019 09:00 ZIGO JO8-3 Sarto JO8-6 145781 0-0
C 16-02-2019 09:00 Uno Animo JO8-3 SSC'55 JO8-1 137415 0-0
C 16-02-2019 09:00 VOAB JO8-3 RWB JO8-2 145793 0-0
C 16-02-2019 09:45 SV Reeshof JO8-2 ZIGO JO8-2 136487 0-0
C 16-02-2019 10:15 Jong Brabant JO8-4G RWB JO8-3 145805 0-0
C 09-02-2019 11:00 Sarto JO8-6 SC 't Zand JO8-6 134826 0-0
C 09-02-2019 10:00 ZIGO JO8-2 Uno Animo JO8-3 134820 0-0
C 09-02-2019 08:30 SSC'55 JO8-1 SV Reeshof JO8-2 136550 0-0
C 09-02-2019 09:00 Were Di JO8-6 VOAB JO8-3 135402 0-0
C 09-02-2019 08:45 RWB JO8-3 ZIGO JO8-3 145804 0-0
C 09-02-2019 08:45 RWB JO8-2 DESK JO8-3 145792 0-0
C 09-02-2019 09:00 Nevelo JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 137278 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Sarto JO8-8 Willem II JO8-1 61833 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Blauw Wit'81 JO8-1G 60669 0-0
C 08-12-2018 10:00 ZIGO JO8-2 VOAB JO8-4 62063 0-0
C 08-12-2018 09:30 Willem II JO8-1 DESK JO8-3 60969 0-0
C 08-12-2018 09:00 DESK JO8-2 Sarto JO8-8 98460 0-0
C 08-12-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 GSBW JO8-2 79173 0-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO8-3 Were Di JO8-6 62822 0-0
C 01-12-2018 09:00 VOAB JO8-4 Haarsteeg JO8-4 61085 0-0
C 01-12-2018 09:30 GSBW JO8-2 ZIGO JO8-2 79172 0-0
C 01-12-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G DESK JO8-2 98459 0-0
C 24-11-2018 09:45 SV Reeshof JO8-3 Sarto JO8-8 62682 0-0
C 24-11-2018 09:00 Were Di JO8-6 Willem II JO8-1 61959 0-0
C 24-11-2018 09:00 DESK JO8-2 GSBW JO8-2 98458 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO8-4 DESK JO8-3 61126 0-0
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO8-2 Blauw Wit'81 JO8-1G 62993 0-0
C 17-11-2018 08:45 Sarto JO8-8 Were Di JO8-6 62131 0-0
C 17-11-2018 09:30 Willem II JO8-1 ZIGO JO8-2 63272 0-0
C 17-11-2018 09:30 GSBW JO8-2 DESK JO8-3 79170 0-0
C 17-11-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G SV Reeshof JO8-3 63117 0-0
C 17-11-2018 09:00 DESK JO8-2 Haarsteeg JO8-4 98457 0-0
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 Willem II JO8-1 62797 0-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G 61997 0-0
C 10-11-2018 09:00 VOAB JO8-4 GSBW JO8-2 79169 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Sarto JO8-8 61498 0-0
C 10-11-2018 09:00 Were Di JO8-6 DESK JO8-2 98456 0-0
C 03-11-2018 11:00 Sarto JO8-8 GSBW JO8-2 79168 0-0
C 03-11-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 VOAB JO8-4 62660 0-0
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 ZIGO JO8-2 62111 0-0
C 03-11-2018 09:00 DESK JO8-2 DESK JO8-3 98455 0-0
C 03-11-2018 09:00 Were Di JO8-6 Blauw Wit'81 JO8-1G 62221 0-0
C 27-10-2018 09:00 DESK JO8-3 Haarsteeg JO8-4 62576 0-0
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO8-4 DESK JO8-2 98454 0-0
C 27-10-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G Willem II JO8-1 61711 0-0
C 27-10-2018 09:30 GSBW JO8-2 Were Di JO8-6 79167 0-0
C 27-10-2018 10:00 ZIGO JO8-2 SV Reeshof JO8-3 61678 0-0
C 13-10-2018 09:00 Were Di JO8-6 ZIGO JO8-2 60717 0-0
C 13-10-2018 10:00 Willem II JO8-1 VOAB JO8-4 62231 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 GSBW JO8-2 79166 0-0
C 13-10-2018 11:00 Sarto JO8-8 DESK JO8-3 61274 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK JO8-2 SV Reeshof JO8-3 98453 0-0
C 06-10-2018 09:45 SV Reeshof JO8-3 Haarsteeg JO8-4 61091 0-0
C 06-10-2018 10:00 ZIGO JO8-2 DESK JO8-2 98452 0-0
C 06-10-2018 09:30 GSBW JO8-2 Willem II JO8-1 79165 0-0
C 06-10-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G Sarto JO8-8 62808 0-0
C 06-10-2018 09:00 VOAB JO8-4 Were Di JO8-6 62160 0-0
C 29-09-2018 09:00 Were Di JO8-6 Haarsteeg JO8-4 60702 0-0
C 29-09-2018 09:00 DESK JO8-3 SV Reeshof JO8-3 62538 0-0
C 29-09-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G VOAB JO8-4 62395 0-0
C 29-09-2018 10:00 Willem II JO8-1 SSC'55 JO8-2G 62589 0-0
C 29-09-2018 11:00 Sarto JO8-8 ZIGO JO8-2 61360 0-0
C 29-09-2018 10:00 Willem II JO8-1 DESK JO8-2 98451 0-0
C 22-09-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 Were Di JO8-6 62197 0-0
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO8-2 Blauw Wit'81 JO8-1G 79164 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Willem II JO8-1 61233 0-0
C 22-09-2018 09:45 ZIGO JO8-2 DESK JO8-3 63233 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO8-4 Sarto JO8-8 61890 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 08:45 RWB JO8-1 Nieuwkuijk JO8-1 15455 13-1
B 15-09-2018 10:10 TSC JO8-4 DESK JO8-3 21731 9-5
B 08-09-2018 10:15 Nieuwkuijk JO8-1 DESK JO8-3 16913 6-2
B 08-09-2018 10:00 RWB JO8-1 TSC JO8-4 21730 23-0
B 01-09-2018 09:00 DESK JO8-3 RWB JO8-1 16140 0-23
B 01-09-2018 10:15 TSC JO8-4 Nieuwkuijk JO8-1 21729 4-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO8-1 3 3 0 0 9 59 1 58 0
2 Nieuwkuijk JO8-1 3 2 0 1 6 19 19 0 0
3 TSC JO8-4 3 1 0 2 3 13 40 -27 0
4 DESK JO8-3 3 0 0 3 0 7 38 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 E Kleedkamer 1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:00 - 19:00 B Kleedkamer 1 Team training gaat_door
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1912852828840956
01-12-2018
https://www.facebook.com/pg/vvdesk/photos/?tab=album&album_id=1827523237373916
29-09-2018

Berichten



Sponsors & Partners
Weerinformatie
buienradar

Terug naar boven